تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

نيازمندي هاي بازارچه 96 بسنر مناسبي جهت تبليغات مشاغل مي باشد .

شما از طريق سايت نيازمندي هاي بازارچه 96 و يا اپليكيشن بازارچه 96 مي توانيد تبليغات كسب و كار خود را ثبت نماييد .

اگر مايل هستيد تبليغات شما در گوگل " اينترنت " ديده شود ، مي بايست در سايت يا اپليكيشن تبليغاتي بازارچه 96 آگهي تبليغاتي ثبت نماييد .

بازارچه 96 روزانه بيش از 15 هزار نفر بازديد كننده دارد كه با قرارگيري تبليغات شما در اين برنامه موجب ديده شدن بهتر كسب و كار شما و موجب جذب مشتري برايتان خواهد شد .

ثبت آگهي در بازارچه 96 بسيار ساده مي باشد ، فقط كافيست ابتدا ثبت نام كنيد و سپس از قسمت ورود نام كاربري و پسورد خود را وارد نماييد و وارد پنل كاربري شويد و سپس مي توانيد اقدام به درج آگهي به تعداد بسيار با موضوعات مختلف نماييد .

 

سايت نيازمندي هاي بازارچه 96

Bazarche96.com

 

دانلود مستقيم اپليكيشن اندرويد

دانلود از گوگل پلي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۳۸:۱۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

اپليكيشن عضوگرام در زمينه خدمات اينستاگرام و تلگرام فعاليت مي كند .

خدمات اينستاگرام :

افزايش فالوور

افزايش لايك

افزايش ويو

ربات اينستاگرام

فروش پيج هاي آماده اينستاگرام

 

خدمات تلگرام :

افزايش ممبر

افزايش ويو پست هاي كانال

 

تمامي خدمات از طريق اپليكيشن يا سايت عضوگرام قابل ارائه مي باشد .

 آدرس سايت: Ozvgeram.com

دانلود مستقيم اپليكيشن

دانلود از گوگل پلي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۳۴:۳۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

مراحل ساخت استخر

مراحل ساخت استخر با توجه به نوع مصالح ساختماني مورد استفاده، درون زمين و يا بيرون بودن آن متفاوت است. بطور معمول استخرهاي خانگي بصورت روباز در فضاي حياط منزل، ويلا و يا باغ ساخته مي شود. انواع مصالح ساختماني بكار رفته در ساخت استخر درون زمين مي تواند بتن، فايبر گلاس، وينيل و يا پي وي سي باشد. انواع استخرهاي بادي كه بصورت فريمي و برزنتي و بر روي زمين مورد استفاده قرار مي گيرند مشمول اين مقاله نمي گردند. در ميان انواع مصالح بكار رفته در ساخت استخر، استفاده از بتن و ساخت استخر بتني كاربرد بيشتري نسبت به ديگر انواع دارد بطوريكه حدود دو سوم انواع استخرهاي ساخته شده بتني است.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

مراحل اوليه ساخت استخر

پس از انتخاب محل مورد نظر جهت ساخت ساخت استخر ، ابتدا نياز به اخذ مجوز شهرداري داريد. جهت اين كار مي توانيد شخصا اقدام و يا با پيمانكار جهت ساخت استخر مذاكره نموده و كليه مراحل از اخذ مجوز تا ساخت را به او بسپاريد. پس از اخذ مجوزهاي لازم، كارشناسان و مهندسين نسبت به نمونه برداري از محل و بررسي ميزان مقاومت خاك، جنس خاك، ميزان خاك برداري و گود برداري، ميزان عمق و ضخامت ديواره استخر و ساير موارد را بررسي و نقشه هاي مربوطه را تهيه مي نمايد. پس از اتمام مراحل گودبرداري، كف استخر را مسطح نموده و پس از شيب بندي كف استخر آنرا جهت شروع عمليات بتن ريزي آماده مي كنند. در مرحله بعد كف استخر و ديواره ها را آرماتوربندي نموده و تاسيسات استخر را مانند لوله هاي آب ورودي و خروجي، دستگاه تصفيه آب و پمپ، سيستم روشنايي و سيم كشي، سيستم تنظيم دماي آب در استخرهاي آبگرم و غيره را تعبيه و جايگذاري مي نمايند.

مرحله بتن ريزي ساخت استخر

مرحله بتن ريزي ساخت استخر پس از اتمام مراحل اوليه و آرماتوربندي و جايگذاري تاسيسات شروع مي گردد. در اين مرحله مي توان از بلوك هاي سيماني در استخرهاي كوچك استفاده نمود. در اين صورت بعد از جايگذاري بلوكها با استفاده از ملات نرم و روان كليه درزهاي موجود را پر مي كنند. ديواره هاي استخر نيز مي تواند از طريق بتن ريزي و يا جايگذاري بلوكهاي سيماني ساخته شود. در اين مرحله از ساخت استخر پس از اتمام بتن ريزي و گذشت چند روز از آن مي بايست نسبت به عايق بندي استخر اقدام نمود. ملات عايق بندي شامل سيمان سفيد، چسب بتن و پودر سنگ است. پس از پوشاندن كليه سطوح استخر با ملات عايق بندي و خشك شدن آن استخر را پر از آب نموده و پس از گذشت چند روز سطح آب را اندازه گيري مي نمايند. چنانچه سطح آب تغييري نكرده باشد عمليات عايق بندي با موفقيت به اتمام رسيده است. چنانچه در اين مرحله پشت ديواره استخر نمناك شده و يا سطح آب به ميزان قابل ملاحظه اي پائين رفته باشد عمليات عايق بندي دوباره تكرار مي شود. پس از اتمام عمليات عايق بندي پشت ديوارهاي استخر را پر نموده و عمليات بتن ريزي و عايق بندي ساخت استخر پايان مي يابد. معمولا از سنگ شفته آهك جهت پر كردن پشت ديوارهاي استخر استفاده مي كنند. همچنين بجاي استفاده از ملات عايق بندي مي توان از انواع ورق هاي عايق بندي استفاده نمود.

مزاياي ساخت جكوزي و سونا در منزل

از مزاياي ساخت جكوزي و سونا در منزل مي توان به خواص درماني و آرامش بخش آن اشاره نمود. طبق تحقيقات علمي انجام گرفته استفاده از جكوزي و سونا در درمان بسياري از بيماريها موثر بوده و تسكين دهنده اعصاب مي باشد.

خواص درماني جكوزي: جكوزي جهت درمان و رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها موثر است. همچنين استفاده از جكوزي و خواص ماساژ درماني آن موجب رفع خستگي و درمان دردهاي كمر، پا و ساير اعضاي بدن مي شود. تاثير آبگرم بر سلامت و شادابي پوست نيز غير قابل انكار است.

خواص درماني سونا: سونا موجب افزايش سرعت تعريق بدن و چربي سوزي مي شود از اينرو تاثير مثبتي در كاهش وزن دارد. استفاده مكرر از سوناي خشك موجب كاهش خطرات ناشي از بيماريهاي قلبي و عروقي و كاهش مرگ و مير مي گردد. همچنين سونا موجب كاهش فشار خون، تنظيم ضربان قلب و رفع خستگي مي گردد.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

با توجه به مزاياي درماني و خواص آرامش بخشي و تسكين دهندگي جكوزي و سونا، ساخت جكوزي و سونا در منزل و استفاده از خواص و مزاياي بي نظير آن بسيار مورد توجه قرار دارد. نكته مهم ديگر اين است كه محيط جكوزي و سوناي عمومي بدليل ماهيت آبگرم و شدت تعريق افراد در معرض آب و هواي گرم محيط در معرض آلودگي و رشد انواع ميكروب ها و قارچها است. از اينرو در صورت عدم رعايت موارد بهداشتي و تصفيه منظم آب، امكان سرايت انواع بيماريها نيز وجود دارد. همچنين محيط هاي عمومي در اكثر مواقع شلوغ و فاقد آرامش و سكوت لازم است. با توجه به موارد فوق افراد بسياري تصميم به ساخت جكوزي و سونا در منزل و ويلاي خود دارند. در ساخت جكوزي و سوناي خانگي انواع تجهيزات ايمني رعايت گرديده و امكان استفاده از جكوزي و سونا در محيط آرامش بخش منزل را به افراد هديه مي دهد.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

شما همراهان و دنبال كنندگان اين مطلب مي توانيد جهت مشاهده و و خريد انواع ساخت جكوزي و سونا،از صفحه ساخت جكوزي و سونا در وبسايت نمايشگاه مجازي ايران ديدن فرماييد.

انواع مدلهاي موجود در ساخت سردخانه

انواع مدلهاي موجود در ساخت سردخانه با توجه به نوع كاربري و چگونگي استفاده از آن به موارد ذيل طبقه بندي مي گردد.

ساخت سردخانه زير صفر و بالاي صفر: سردخانه هاي زير صفر و بالاي صفر به دماي مورد نياز در محيط داخل سالن سردخانه اشاره مي نمايد. انواع سردخانه هاي زير صفر و بالاي صفر جهت نگهداري مواد غذايي، كالاها و مواد فاسد شدني بكار رفته و مي تواند بصورت سردخانه ثابت و يا متحرك باشد. انواع سردخانه زير صفر و بالاي صفر مي تواند بصورت يك مداره و يا دو مداره ساخته شود.

ساخت سردخانه بالاي صفر جهت نگهداري كوتاه مدت و موقت مواد غذايي و كالاها در دمايي بالاتر از نقطه انجماد است. مدت زمان نگهداري كالاها در سردخانه بالاي صفر محدود بوده و بندرت از دو هفته فراتر مي رود. سردخانه بالاي صفر جهت نگهداري موادي مانند صيفي جات، مواد لبني، ميوه و سبزيجات، گل و گياه، دارو و ... در دماي يك تا ده درجه سانتيگراد بكار مي رود.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

ساخت سردخانه زير صفر براي انجماد مواد غذايي و كالا در دماي منفي پنج تا منفي بيست و پنج درجه سانتيگراد مورد استفاده قرار مي گيرد. انواع مواد پروتئيني، گوشت، مرغ، ماهي، سبزيجات منجمد و ... در سردخانه زير صفر نگهداري مي شود.

ساخت سردخانه يك مداره و دو مداره: سردخانه يك مداره به سردخانه اي گفته مي شود كه داراي قابليت دماي بالاي صفر و يا دماي زير صفر به تنهايي بوده و امكان تبديل اين دو حالت به يكديگر را ندارد. سردخانه دو مداره به سردخانه اي اطلاق مي گردد كه قابليت عملكرد و تبديل به هر دو حالت بالاي صفر و زير صفر را دارد. نكته قابل ذكر در نحوه استفاده سردخانه دو مداره، تخليه سردخانه و شستشو و ضد عفوني نمودن آن قبل از تبديل به حالت ديگر سردخانه است. عدم رعايت اين موضوع سبب بو گرفتن محصول و كالاي جديد مي گردد.

نمايشگاه مجازي ايران معرفي كننده ي بهترين برندها و شركت هاي ارائه دهنده ي ساخت سردخانه در ايران به همراه ليست قيمت،مشخصات فني و نمونه پروژه هاي انجام شده در اين زمينه مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۴:۴۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تنگ كردن واژن
مهبل (واژن) در طول مقاربت جنسي آلت تناسلي را دريافت مي كند و همچنين به عنوان مجراي جريان قاعدگي از رحم عمل مي كند. در هنگام زايمان ، نوزاد از طريق مهبل (كانال زايمان) عبور مي كند.

مهبل (واژن) يك كانال عضلاني الاستيك و داراي روكش نرم و انعطاف پذير است كه روغن كاري و احساس آن را فراهم مي كند. واژن رحم را به دنياي بيرون متصل مي كند. روده و لوزه ورودي را تشكيل مي دهد ، و دهانه رحم رحم در داخل واژن بيرون زده و انتهاي داخلي را تشكيل مي دهد.

پرده بكارت يك غشاي نازك از بافت است كه دهانه واژن را احاطه كرده و باريك مي كند. ممكن است در اثر فعاليت جنسي يا ورزش دچار پاره شدن يا پارگي شود.

شرايط جراحي زيبايي واژن
واژينيت: التهاب واژن ، معمولاً از عفونت مخمر يا رشد باكتري. خارش ، ترشحات و تغيير بو بواسطه علائم معمولي است. واژينيت با آنتي بيوتيك يا داروهاي ضد قارچ درمان مي شود.
واژينيسموس: اسپاسم غير ارادي عضلات واژن هنگام مقاربت جنسي. پريشاني عاطفي در مورد رابطه جنسي يا شرايط پزشكي مي تواند مسئوليت پذير باشد. بسته به علت ، مي توان آن را با دارو ، مشاوره يا برخي از انواع ديگر درماني درمان كرد.
زگيل هاي تناسلي: زگيل هاي تناسلي ممكن است روي ولو ، واژن و گردن رحم تأثير بگذارد. درمان ها مي توانند زگيل هاي واژن را كه ناشي از ويروس پاپيلوماي انساني (HPV) هستند ، از بين ببرند.

عمل تنگي واژن 
تريكومونياز: عفونت واژن توسط يك انگل ميكروسكوپي به نام تريكوموناس. تريكومونياز از طريق رابطه جنسي منتقل مي شود و به راحتي قابل درمان است.
واژينوز باكتريايي (BV): اختلال در تعادل باكتريهاي سالم در واژن ، كه اغلب باعث بو و ترشحات مي شود. دوچرخه سواري يا رابطه جنسي با شريك زندگي جديد مي تواند باعث BV شود. BV با آنتي بيوتيك ها درمان مي شود.
ويروس هرپس سيمپلكس (HSV): ويروس تبخال مي تواند ولو ، واژن و دهانه رحم را آلوده كند و باعث ايجاد تاول هاي كوچك ، دردناك ، عودكننده و زخم شود. نداشتن علائم قابل توجه نيز شايع است. ويروس از نظر جنسي منتقل مي شود. قابل درمان است ، اما قابل درمان نيست.
سوزاك: اين عفونت باكتريايي مقاربتي اغلب به دهانه رحم مبتلا مي شود. نيمي از زمان ، علائمي وجود ندارد ، اما ترشحات واژن و خارش ممكن است رخ دهد. اين مي تواند باعث بيماري التهابي لگن و ناباروري شود. با آنتي بيوتيك درمان مي شود.
كلاميديا: باكتري Chlamydia trachomatis باعث اين عفونت مقاربتي مي شود. فقط نيمي از خانمها علائمي دارند كه ممكن است شامل ترشحات واژن يا درد در واژن يا شكم باشد. اين مي تواند باعث بيماري التهابي لگن و ناباروري شود. كلاميديا با آنتي بيوتيك ها درمان مي شود.
سرطان واژن: سرطان واژن بسيار نادر است. خونريزي يا ترشحات غير طبيعي واژن علائم است.
پرولاپس واژن: به دليل ضعف عضلات لگن (معمولاً از زايمان) ، ركتوم ، رحم يا مثانه روي واژن فشار مي آورد. در موارد شديد ، واژن از بدن بيرون زده است.

نحوه ي انجام عمل پرينورافي

در اين عمل پزشك با نزديك كردن ديواره هاي پشتي واژن آنها را به يكديگر وصل مي كند و با اين جراحي، واژن تنگ خواهد شد.

طي اين عمل واژن فرد تنگ خواهد شد و مدت زمان انجام عمل حدود يك ساعت خواهد بود.

اين عمل تحت بيهوشي عمومي و يا بي حسي موضعي انجام مي پذيرد.

بهبودي بعد از عمل معمولا يك هفته طول مي كشد. اما بهتر است كه تا يك ماه مقاربت انجام نشود.

اين عمل را مي توان بلافاصله بعد از زايمان انجام داد و با زدن چند بخيه توسط پزشك واژن تنگ خواهد شد.

در غير اين صورت بايد جراحي پرينورافي جهت تنگ كردن واژن انجام گيرد.

در صورتي كه نياز باشد عمل پرينورافي همزمان با عمل لابياپلاستي انجام شود، مي توان اين دو جراحي را در يك روز همزمان با هم انجام داد.

بعد از عمل نيز، با رعايت نكاتي كه توسط پزشك متخصص بيان مي شود مي توانيد به سرعت به بهبودي كامل برسيد.
جديدترين روش تنگ كردن واژن با معرفي دستگاه ليزر  واژينال

موارد استفاده ::
1 – تنگ كردن واژن با يك نوبت
2- بيشترين اثر ماندگاري
3- رفع انواع بي اختياري ادراري
4- جوان سازي واژن
5- افزايش كلاژن سازي ناحيه واژن و افزايش قدرت الاستيسيته واژن
6- رفع شلي ناحيه پرينه و افزايش قوام و قدرت واژن
7- بهتر نمودن فعاليت جنسي
تلنولوژي هايفو ::

ويژگي
مزاياي اين دستگاه نسبت به دستگاه هاي مشابه
-    غير تهاجمي
-    بدون درد
-    بدون نياز به بي حسي
-    درمان سريع
-    در اكثر موارد با يك دوره درمان قطعي انجام ميشود .
-    تنگ كردن و جوان سازي واژن بدون نياز به جراحي
-    قدرت چرخش 360 درجه
دلايل اصلي كه خانمها به انجام جراحي زيبايي واژن اقدام مي كنند عبارتند از:

    درد در حين مقاربت جنسي
    داشتن ظاهري تميز و زيبا
    اصلاح عدم تقارن ظاهري واژن
    كم بودن تحريك كليتوريس به دليل پوست اضافه كلاهك كليتوريس
    درد يا ناراحتي در هنگام فعاليت هايي مثل دوچرخه سواري
    ناراحتي در هنگام پوشيدن لباس هاي تنگ مثل شلوارهاي چسبان و جين
    احساس كشيدگي، سايش و سوزش در هنگام ورزش


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۶:۰۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

كابينت آشپزخانه كرج

مجموعه آمادكور فعاليت خود را از بهار سال ۱۳۸۶ با استفاده از تجربه چندين ساله مديرعامل خود در انجام پروژه‌هاي متعدد طراحي و اجراي كابينت آشپزخانه در كرج و تهران، با تكيه‌ بر تخصص تيم طراحي و اجرايي خود، متشكل از طراحان خوش‌ذوق و خلاق و مهندسين متعهد آغاز نموده است.

حيطه اصلي فعاليت آمادكور، خدمات در حوزه كابينت آشپزخانه، طراحي كابينت آشپزخانه و به‌طوركلي مصنوعات ام‌ دي ‌اف (mdf) با تمركز بر دكوراسيون آشپزخانه است. خدمات آمادكور به‌صورت تخصصي در سه بخش‌ِ زير به مشتريان ارائه مي‌شود.

  • فروش كابينت آماده و پيش‌ساخته‌ي ام‌ دي ‌اف، هاي ‌گلاس و ممبران
  • طراحي، توليد و اجراي دكوراسيون آشپزخانه و كابينت سفارشي
  • طراحي، توليد و اجراي سازه‌هاي ام دي اف اعم از كمد ديواري، كتاب خانه و ...

كابينت آماده آمادكور

آشپزخانه‌اي درنهايت سرعت و دقت، مقرون‌ به‌صرفه، بدون هيچ دلهره براي افرادي كه زمان كافي در اختيار ندارند و مي‌خواهند در كمترين زمان، با هزينه كم آشپزخانه‌شان را كابينت كنند.

آمادكور بدون در نظر گرفتن نام كابينت آشپزخانه آماده، با استفاده از متريال مرغوب، امكان انتخاب از ميان ده‌ها طرح و رنگ و در نظر گرفتن ابعاد استاندارد، اقدام به ساخت كابينت آماده نموده است تا رضايت هر قشر و طبقه‌اي را جلب كند. كابينت آماده آمادكور در چهار طرح كابينت آماده ام دي اف، كابينت آماده ممبران، كابينت آماده هاي گلاس و كابينت آماده فراميد در بازار عرضه مي‌شوند. مشتريان مي‌توانند با توجه به سليقه و بودجه خود يكي از طرح‌هاي كابينت آماده را در رنگ‌هاي مختلف خريداري كنند.

كابينت آشپزخانه كرج

قيمت كابينت آماده به متريال مورد استفاده در ساخت كابينت وابسته است كه آمادكور با استفاده از بهترين متريال موجود، چه در ورق ام دي اف و چه در يراق آلات مورد استفاده، بهترين محصولات را در اختيار شما قرار مي‌دهد. متريال مصرفي در كابينت آماده آمادكور هيچ تفاوتي با كابينت‌هاي سفارشي ندارد و تنها دليل كاهش قيمت در كابينت آماده ساخت كابينت‌هاي آماده در تيراژ بالاست.

امكان سفارشي شدن در كابينت آماده آمادكور وجود دارد. به اين صورت كه پس از نصب كابينت آشپزخانه، در صورت تمايل مشتري، بخش‌هايي از آشپزخانه كه خالي از كابينت است، با ساخت كابينت‌هايي متناسب با ابعاد آشپزخانه شما پر خواهد شد.

كابينت سفارشي آمادكور

آشپزخانه‌اي خاص و منحصربه‌فرد، با طراحي ۳ بعدي و امكان انتخاب از ميان انواع متريال و رنگ‌ها؛ با توجه به ابعاد آشپزخانه، براي كساني كه مي‌خواهند كابينت آشپزخانه‌ي لوكس و مختص به خودشان را داشته باشند. انتخابي كه به شما اين فرصت را مي‌دهد تا تمام فضاي آشپزخانه را مطابق با استانداردهاي روز دنيا و بهره‌گيري از ذوق و سليقه‌ي خودتان و تيم طراحي آمادكور تجهيز كنيد و آشپزخانه‌ي خود را قبل از ساخت به صورت طراحي سه بعدي ببينيد و در آن به گردش درآييد و لذت ببريد.

در كابينت سفارشي آمادكور شما مي‌توانيد از ميان ده‌ها طرح و رنگ كابينت مورد نظر خود را انتخاب كنيد و ما تلاش مي‌كنيم با طراحي اصولي در عين رعايت اصول زيبايي شناسي زيباترين شپزخانه را در اختيار شما قرار دهيم. عوامل تاثيرگذار بر قيمت كابينت آشپزخانه بسياراند. آمادكور در بخش كابينت سفارشي بهترين كيفيت را با منطقي‌ترين در اختيار مشتري‌ها قرار مي‌دهد.

كابينت كرج

اگر ترجيح مي‌دهيد كابينت‌هاي آشپزخانه شما كاملا متناسب با ابعاد آشپزخانه شما ساخته شود كابينت سفارشي را انتخاب كنيد. براي اين كار كافيست با كارشناسان ما تماس بگيريد تا براي مشاوره حضوري و اندازه‌گيري به شما مراجعه كنند.

در آمادكور طراحي، توليد و اجراي انواع كابينت‌هاي آشپزخانه ممبران، هاي‌ گلاس و ام‌ دي ‌اف بر اساس نظر و سليقه مشتري و بر اساس متد روز دنيا و نرم‌افزارهاي تخصصي صورت مي‌گيرد. محصولات آمادكور با پيشرفته‌ترين ماشين الات موجود در كشور در صنعت ساخت كابينت آشپزخانه و تلاش مستمر كارشناسان خبره ساخته مي شود و در سريع ترين زمان و با كيفيتي مثال‌زدني در محل موردنظر مشتري محترم نصب مي‌گردد.

كابينت آشپزخانه در كرج

سازه‌هاي ام دي اف آمادكور

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه كمد ديواري، كتاب خانه، تخت خواب و ديگر سازه‌هاي ام دي اف متناسب با سليقه و ابعاد خانه‌تان پيدا نكرده باشيد. در بخش سازه‌هاي ام دي اف آمادكور شما مي‌توانيد دقيقا متناسب با نيازها، سلايق و ابعاد خانه‌تان بتوانيد محصول خودتان را سفارش دهيد. تيم آمادكور با طراحي سه بعدي محصولات شما اين امكان را به شما مي‌دهد كه قبل از اجراي پروژه طراحي سه بعدي آن را ببينيد و در صورت لزوم، آن را تغيير دهيد.

نمايشگاه كابينت آمادكور در كرج

براي مشاهده محصولات آمادكور و مشاوره حضوري با كارشناسان آمادكور، شما مي‌توانيد به نمايشگاه كابينت كرج واقع در البرز، كرج، بلوار سرداران غربي، نبش بلوار حدادي مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آشپزخانه كرج،
موضوع:
[ ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۴:۰۲ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

ساخت درب هاي ضد سرقت در شرايط و متريال بسيار گوناگوني شكل ميگيرد و درب هاي گوناگوني مانند درب ضد سرقت و درب ضد حريق و درب ضد سرقت ترك در نوع هاي بسيار گوناگوني از جنس MDF و HDF ساخته مي شوند كه در داخل ساختمان نصب مي شوند. نصب اين درب ها توسط متخصين بسيار خبره اي صورت مي گيرد كه مي توانيد از آنها براي بالابردن امنيت خانه ي خود استفاده كنيد. يكي از مهم ترين مواردي كه بايد در مورد درب هاي ضد سرقت بدانيد اين است كه اين درب ها داراي تقسيم بندي هاي بسيار زيادي هستند و تقسيم بندي اين درب ها به اين صورت شكل مي گيرد كه براي اساس روكش و يراق آلاتي كه در ساخت درب ضد سرقت استفاده شده است تقسيم بندي مي شوند. در اين نوشته به اين سوال پاسخ مي دهيم: چرا بايد از درب هاي ضد سرقت استفاده كنيم؟

اكباتان درب

درب هاي ضد سرقت و درب هاي كه براي مهار حريق يا به عبارتي درب هاي ضد حريق بايد حتما مورد تاييد سازمان اتش نشاني باشند تا بتوانيد استانداردهاي لازم را براي ساخت و فروش درب ضد سرقت و درب ضد حريق را به خود اختصاص بدهند. در ساخت و توليد اين درب ها از ورق هاي فلزي گالوانيزه يا به عبارت ورقه هاي فلزي هيدوركربن استفاده شده است. درب هاي ضد حريق و درب ضد سرقت براي ساخت اين درب ها از مواردي استفاده شده است كه بتواند حرارت مستقيم را در دو ساعت در دماي برابر 800 درجه ي سانتيگراد متحمل شود و اين مطلب يكي از مهم ترين ويژگي هاي درب هاي ضد حريق و درب ضد سرقت مي باشد.

جزييات درب ضد سرقت

در ساخت درب ضد سرقت از متريال خاصي براي سخات دستگيره هاي اين درب هاي استفاده شده است براي اينكه در مورد دستگيره هاي اين درب ها اطلاعات بيشتر داشته باشيد بايد بدانيد كه دستگيره ي اين درب ها از جنس آنتي پنيك و سرتيفيكت ساخته شده است و براي بالا بردن امنيت اين دستگيره ها از جك هيردوليك در ساخت اين دستگيره ها استفاده شده است كه در دسترس مستريان براي خريد قرار داده شده است و شما مي توانيد درب ضد سرقت مورد نظر خود را  به راحتي با ويژگي هاي خاصي مد نظر خود سفارش دهيد.

درب ترك

بيشتر سازنده هاي درب هاي ضد سرقت مانند اكباتان درب اين تونايي را دارند با دپو كردن درب هاي ضد سرقت توانايي اين را داشته باشند كه درب هاي ضد سرقت خود را براي تمام مشتريان خود در تمام قسمت هاي كشور ارسال نمايند. افرادي كه قصد خريد درب ضد سرقت را دارند بايد به اين مطلب توجه داشته باشند كه با تواجه به تجهيزاتي كه براي درب خود در نظر گرفته اند زمان ساخت اين درب ها ممكن است متغير شود.

زمان ساخت درب ضد سرقت

براي ساخت يك درب ضد سرقت معمولا زماني در حدود 15 روز كاري طول خواهد كشي كه يك در ب ضد سرقت آماده و براي بهره برداري آماده شود در ادامه اين مطلب بايد همچنين بدانيد كه براي ساخت يك درب ضد حريق نيز زماني برابر با 14 روز كاري ط.ل خواهد كشيد كه يك درب ضد حريق توليد شود.

Image result for anti theft doors

يكي ديگر از ويژگي‌هايي كه اسباب تدبير شهرت بيشتر درب هلا فلزي نژاد قياس سكبا ديگر انواع باب لا شده است، امكان ربح از چندين كوپله و كليد در لخت ايا مختلف گوشه چشم لحظه ساتگين باشد؛ امري كه دروازه اندر درب هاي چوبي امكان پذير نيست! نكته نافذ جذاب وقع ديگر بيم دادن به مخاطره افكندن تنگه درخور مدخل سرپوش هاي فلزي اين است كه اين درب ها علاوه محصول ثمره توانايي محذور شدن لولو مخالف صوت، گرما گلرو برودت، تو برابر تغييرات مختلف لحظه هم درخشش ميوه نداشته گلرو شكل فيزيكي خود را حفاظت صراحي كنند. درب هاي ضد سرقت نيز براساس متريالي كه براي ساخت انها در نظر گرفته شده است چيزي در حدود 10 الي 20 روز كاري براي ساخت اين درب ها در نظر گرفته مي شود شما مي توانيد درب ضد سرقت خود را به صورت آنلاين خريداري نماييد و براي خريد بهتر از خريد آنلاين درب ضد سرقت استفاده كنيد.

منبع: www.otaq.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درب هاي ضد سرقت،
موضوع:
[ ۱ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۱:۴۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

روند آموزش دوره پيش ‌دبستاني از گذشته تا قرن جديد

دوره پيش دبستاني، برنامه‌اي است كه بر آموزش كودكان قبل از ورود به مدرسه و در حدود سن شش سالگي متمركز است. سيستم آموزش  دوره پيش دبستاني به طور گسترده‌اي با رويكردها، تئوري‌ها و شيوه‌هاي مختلف در  ميان مدارس وجود دارد. اصطلاح آموزش پيش دبستاني شامل برنامه‌هايي از قبيل محل نگهداري نوزادان (nursery school)، مراقبت روزانه (day care) يا مهدكودك (kindergarten)  است كه گاهي به جاي يكديگر به كار برده مي‌شوند ولي در واقع مجزا از يكديگر هستند. در مورد آموزش دوره پيش دبستاني اين توافق كلي وجود دارد كه اين دوره مسئول ارائه آموزش قبل از آغاز آموزش‌هاي رسمي و قانوني  است.

لزوم گذراندن دوره پيش دبستاني

گسترش آموزش دوره پيش دبستاني در قرن بيستم با توسعه روانشناسي رشد مرتبط است مانند كار پياژه كه ماهيت رشد رواني را كه در سال‌هاي ابتدايي رشد كودك اتفاق مي‌افتد، آشكار نموده‌است و همچنين با كار فروبل كه تشخيص داده بود كودكان براي رشد توانايي‌هاي خود نياز به انگيزش به ويژه از طريق بازي دارند و همچنين نياز بسياري از مادران شاغل براي فراهم‌كردن محيطي مناسب براي فرزندان خود در ساعت‌هاي كار فرزندان خود را به مهدكودك و پيش دبستاني مي‌فرستند.

تاثير محيط پيش دبستاني در شكل‌گيري شخصيت كودكان

بنابراين محيط پيش دبستاني با توجه به اينكه تمركز اصلي بر چه هدفي قرار دارد، متفاوت مي‌باشد، به عنوان مثال چنانچه تمركز بر مراقبت از كودكان باشد مانند مراكز مراقبت از كودك كه در آنها تجربه جامعه‌پذيري كودك، فراتر از خانواده گسترش مي‌يابد و كودك را براي حضور در مدرسه آماده مي‌كند، يا آنهايي كه به طور خاص براي تجربه‌هاي آموزشي قبل از مدرسه طراحي شده‌اند مانند مهدكودك. در حالي كه استدلال مي‌شود كودكان به اين تجربيات نيازي ندارند و خانواده بايد محيط يادگيري اوليه آنها باشد، براي بسياري از كودكان محيط پيش دبستاني تجربيات و نيازهاي پايه آموزشي و اجتماعي را ارائه مي‌دهد كه متاسفانه به شكل رضايتمندي در خانواده‌ها وجود ندارد. بنابراين آموزش دوره پيش دبستاني يكي از مولفه‌هاي اصلي توسعه بسياري از جوانان است و با توجه به اهميت جوانان براي آينده، سرمايه‌گذاري در چنين برنامه‌هايي به همراه سرمايه‌گذاري در خانواده‌ها كه اولين معلمان فرزندان خود هستند، مي‌تواند مسيري طولاني براي حمايت از توسعه شهروند خوب براي آينده باشد.

تاريخچه آموزش دوره پيش دبستاني

در قرن نوزدهم، تعدادي از معلمان اروپايي از جمله رابرت اوون در انگليس، يوهان هاينريش پستالوزي در سوئيس، فردريش فروب در آلمان و ماربا مونتسوري در ايتاليا به اميد كمك به كودكان در طول حيايتي‌ترين مرحله رشد انسان، شروع به توسعه سيستم‌هاي آموزشي براي كودكان نمودند. رابرت اوون مدرسه لانارك را براي كودكان كه بيشتر آنها از خانواده هاي كارگران فقير كارخانه پنبه بودند، ايجاد كرد. مدرسه او موفق بود و موسسات مشابهي را در انگلستان ترغيب نمود. فروب با اصلاح مهدكودك (به معناي باغ كودكان) در اين عرصه حضور يافت و اولين مهدكودك را ايجاد نمود. فروب معتقد بود كه انسان تقريبا پتانسيل‌هاي نامحدودي از خداوند گرفته‌است و آموزش مهدكودك را وسيله‌اي براي شروع روند تحقق چنين پتانسيل‌هايي در سنين پايين مي‌ديد. برنامه مهدكودك فروب توسط تعدادي از معلمان آموزش ديده در اروپا و آمريكا گسترش يافت. در حالي كه ايدآليسم آلماني و جنبه‌هاي مسيحي كه فروبل و ديگر مربيان پيش دبستاني از آن حمايت مي‌كردند در سيستم‌هاي آموزشي سكولار رايج نبود، با اين حال اصول پايه و اساسي به طور گسترده‌اي براي توسعه كودك، قابل درك و سودمند بودند. با همه اينها، آموزش پيش دبستاني يك امر انتخابي است و آموزش رسمي با ورود به دبستان آغاز مي‌شود.

فلسفه آموزش پيش دبستاني

 

آموزش اوليه كودكان (ECE)، يك رويكرد آموزش است كه آموزش‌هاي دوره كودكي از تولد تا شش سالگي را پوشش مي‌دهد. اين آموزش‌ها در چندين حوزه صورت مي‌گيرد:  

  • رشد جسمي: مربوط به رشد جسمي و توسعه بافت‌هاي بزرگ مانند پا و حركات كوچك مانند حركت انگشت براي كنترل بدن
  • ادراك و رشد حسي: نحوه عملكرد كودك با استفاده از حواس و توانايي پردازش اطلاعات بدست آمده
  • ارتباط و توسعه زبان: استفاده از محرك‌هاي ديداري و شنيداري به ويژه در استفاده از زبان و تبادل افكار و احساسات
  • رشد شناختي: مربوط به نحوه تفكر و عكس‌العمل فردي
  • رشد عاطفي: در مورد افزايش آگاهي كودكان و كنترل احساسات و چگونگي واكنش به اين احساسات در يك شرايط معين
  • توسعه اجتماعي: در ارتباط با هويت كودك، ارتباطش با ديگران و فهم جايگاهي در محيط اجتماعي

طيف گسترده‌اي از فلسفه‌هاي آموزشي در اين زمينه وجود دارد. برخي از متخصصان بيشتر به نظريه‌هاي مبتني بر كار رفتارگراياني چون اسكينر و واتسون پايبند هستند. برخي ديگر كارهاي ژان ژاك روسو و ماريا مونتسوري را رواج مي‌دهند. علاوه بر اين، تئوري‌هاي مرحله‌اي مانند نظريه فرويد و اريكسون نيز براي بررسي رشد اجتماعي و عاطفي  استفاده مي‌شود. بسياري از برنامه‌هاي آموزش معلمان در اين دوره، تركيبي از تئوري‌هايي است كه تحت تاثير رويكرد ساختارگراي پياژ و ويگوتسكي مي‌باشد.

محيط‌هاي متفاوت آموزش دوره پيش دبستاني

محيط‌هاي مختلف پيش دبستاني شامل آنهايي‌ست كه كاركرد اصلي آنها مراقبت از كودكان است مانند مركز مراقبت كودكان، و آنهايي كه هدف اصلي‌شان  آموزش است مانند مهدكودك. صرفنظر از اهداف آموزشي، كودكان در اين محيط‌ها مهارت‌هاي اجتماعي خود را توسعه مي‌دهند و با موقعيتي كه براي مدتي از خانواده جدا مي‌شوند و زماني را در كنار همسالان خود مي‌گذرانند، آشنا مي‌شوند. آموزش دوره پيش دبستاني نقش مهمي در آماده‌كردن كودك براي رفتن به مدرسه دارد.

مراقبت روزانه (Day care)

مراقبت روزانه از كودك در طول روز توسط شخصي غير از والدين يا سرپرست قانوني كودك صورت مي‌گيرد. مراقبت از كودك توسط مراكز مراقبت كودك يا پرستاراني كه در خانه خود از كودكان مراقبت مي‌كنند، انجام مي‌شود. اين كار شامل مراقبت‌هاي مداوم از كودك در زمان‌هاي خاصي مانند زمان‌هايي است كه والدين در محل كار خود حضور دارند. مراقبت از كودك مي‌تواند با آموزش و رشد كودك ساختار رسمي‌تري به خود بگيرد.

مهدكودك (Nursery School)

آن مهدكودك‌ها، مدرسه‌اي براي كودكان سه تا پنج سال هستند با معلمان واجد شرايط و متخصصان ديگر كه به جاي ارائه خدمات مراقبت از كودك، بازي‌هاي آموزشي را پيش مي‌برند و بر آنها نظارت مي‌كنند. در برخي از كشورها، هزينه‌هاي خدمات آموزشي اين دوره توسط خانواده‌ها پرداخت مي‌شود در حالي كه در برخي از كشورها، دولت هزينه اين خدمات را تامين مي‌كند.

مهدكودك (Kidergarten)

اين مهدكودك كه در زبان آلماني به معناي باغ كودكان است، نوعي آموزش براي كودكان خردسال است كه تحت عنوان گذر از خانه به شروع آموزش رسمي در مدرسه، ارائه مي‌شود. به كودكان آموزش داده مي‌شود مهارت‌هاي اصلي خود را از طريق بازي‌هاي خلاقانه و تعامل اجتماعي گسترش دهند. در اغلب كشورها، مهدكودك جزء آموزش اجباري محسوب نمي‌شود، هر چند در برخي ديگر اين مراكز ممكن است توسط دولت اداره شوند و در صورت رسيدن كودك به سني خاص، بايد در اين دوره حضور يابد.

مجوز تاسيس پيش دبستاني

معمولا سازمان بهزيستي با توجه به اهميت برخورد و نگهداري كودكان در مراكز نگهداري كودك، مرجع مناسبي نعين استاندارد و صدور مجوز تاسيس مهد كودك است. از طرفي با شروع جدي‌تر آموزش كودكان براي ورود به مقطع دبستان و يادگيري دروس ابتدايي، كسب مجوز تاسيس پيش دبستاني از وزارت آموزش و پروش امكان پذير است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پيش دبستاني،
موضوع:
[ ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۶:۲۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

اقامت ارزان در هتلها (ايران هتل، هتل يار و...)

گره خوردن اينترنت و زندگي بشر با يكديگر تا كنون نتايج جالبي بر جاي گذاشته است! مهم ترين ميراث اينترنت براي هر كدام از ما، تسهيل شدن امور مختلف زندگيمان اعم از خريد، بررسي، دريافت اخبار، خدمات و... است و اين رنگ و بوي تازه اي به زندگي فردي و اجتماعي هر كدام از ما بخشيده است. يكي از ويژه ترين خدماتي كه در حال حاضر در بستر اينترنت مي توانيد دريافت كنيد، رزرو هتل يا هتل هايي در iran hotel ، هتل يار و ... است.

اينترنت و سايت هاي خدماتي در حوزه رزرو هتل امكان مقايسه، بررسي و انتخاب درست مبني بر سليقه و بودجه مان را فراهم كرده است. شما با مراجعه به سايت هاي مختلف براي رزرو هتل مي توانيد اتاق هاي مختلف را براي هر تاريخي كه تمايل داشته باشيد رزرو كنيد! اين نوع رزرو هتل به قدري تسهيل شده است كه كم كم به كلي جايگزين فرايند قديمي رزرو هتل مي شود.

كد تخفيف رزرو هتل يار ، ايران هتل و...

در حال حاضر نه تنها فرايند رزرو هتل تسهيل شده است بلكه خدمات با كيفيت با صرف هزينه كمتر براي كاربران مهيا گشته اند. شما با مراجعه به سايت هاي تخفيف مانند تخفيف هات مي توانيد با تخفيف هاي شگفت انگيز به رزرو هتل در هتل يار، ايران هتل و ...  بپردازيد. به عبارتي شما با ارائه بودجه كمتر مي توانيد از كيفيتي بيشتر و راضي كننده تر بهره مند شويد. براي مثال در تخفيف هات مي توانيد كد تخفيف هتل در تهران، هتل با تخفيف در اصفهان، هتل با تخفيف در كيش و هتل با تخفيف در مشهد را بيابيد.

دريافت كد تخفيف هتل براي رزرو هتلها با تخفيف يك راهكار مهيج براي افزايش لذت و هيجان سفر شما خواهد بود. شما با صرف هزينه كمتر مي توانيد اقامتي با كيفيت و لوكس را از اين طريق دريافت كنيد! اين دقيقا همان چيزي است كه باعث مي شود قشر گسترده تري از مردم سراغ سفر و گشت و گذار بيايند و با صرف هزينه كمتر لذت تعطيلات همراه با سفر را بچشند.
 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رزرو هتل،
موضوع:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۱:۴۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

موسيقي بي كلام كلاسيك Classical

موسيقي بي كلام همواره در كشورمان و كشور هاي بزرگ و متمدن يكي از محبوب ترين سبك ها است، البته كه برخي از موزيك ها در حال حاضر از گرايش هاي تلفيقي براي شكل دهي و استفاده از اين سبك موزيك بهره مي گيرند كه نتيجه نهايي خارج از صرفا موسيقي كلاسيك خواهد بود.

موسيقي كلاسيك

اين موزيك در آواز ايراني دسته بندي هاي گسترده اي خواهد داشت و بخشي از آن نيز تنها نوا، ملودي و يا همان موسيقي است كه با نام بي كلام در دنيا شناخته مي شود. موسيقي هاي بي كلام مي توانند بسيار آرامش بخش و جذاب باشند و اگر علاقه مند به اين سبك ها هستيد از بين آثار فاخر ايراني و حتي خارجي مي توانيد بي شمار آلبوم بيابيد.

موزيك هاي بي كلام كلاسيك گاه بر اساس ژانر ملودي و گاه بر اساس نوع ساز و ساختار به دسته بندي هاي مختلفي تقسيم مي شوند و اگر مي خواهيد در مورد آن ها بيشتر بدانيد بايد به طور خلاصه عرض كنيم كه ويالون، پيانو و... در آن ها استفاده مي شود.

شروع نواختن موسيقي بي كلام كلاسيك

البته كه شروع اين موسيقي به صورت بي كلام خارج از ايران و در اروپا شكل گرفت.

گفته مي شود كه از صده پانصد ميلادي در بين مردم ديده شد، بسياري از موزيسين ها شروع تركيب ژانر هاي موسيقي را در اين مقطع مي دانند كه در واقع به صورت ناخودآگاه و بدون اطلاع انجام شد.

در درجه اول بايد گفت كه اين موسيقي را مي توان مادر نت نويسي و ساختار سازي در آهنگسازي دانست. بسياري از مواردي كه در حال حاضر توسط نرم افزار هاي ساخت و ميكس موسيقي انجام مي شود در اين دوره زماني پيگيري شد.

البته كه مي توانيم هر كدام از اجزاي موسيقي بي كلام كلاسيك را نيز به ژانر هاي متنوع و متفاوت تقسيم كنيم، مثلا يكي از ملودي هاي بي نظير كه به صورت كلاسيك طراحي و نواخته مي شود قطعا رمانتيك خواهد بود كه در كشور هاي اسيايي و خاورميانه همواره جز پرطرفدار ترين ها است، Sample هاي زيادي نيز در موسيقي ايراني، يوناني، تركيه و ... بر اين اساس ثبت و ساخته شده است.

هيچ گاه نمي توان اين  موسيقي را دور از ديگر سبك ها دانست، چون در بيشتر آن ها به صورت ويژه اي از موزيك كلاسيك استفاده شده است.

فرم شناسي نهايي شروع كار در موسيقي كلاسيك بود.

  آشنايي با موزيك كلاسيك

آشنايي با موزيك Classical

اگر بخواهيم در مورد مشاهير اين موسيقي بيشتر بدانيم كه تاثير بسزايي در پيشرفت سبك داشتند مي توان به يوهان سباستين باخ، بتهوون، فردريك شوپن و در نهايت موتسارت اشاره كرد كه توانست به پيشرفت انواع سبك هاي موسيقي به صورت ويژه اي كمك كند.

از جمله آلبوم هاي محبوبي كه در سبك كلاسيك بي كلام راهي بازار شدند مي توان به: Best Piano Classic اشاره كرد كه توسط جمعي از ملودي نواز هاي برتر دنيا ساخته شد و در يك آلبوم و به صورت واحد توسط كمپاني ساخت در سال 2002 ميلادي منتشر شد و توانست موفقيت هاي عظيم كسب كند.

قطعا وقتي ملودي Beethoven – Fur Elise  را بشنويد خاطرات براي شما زنده خواهد شد، اين ملودي را مي توان محبوب ترين و بهترين گزينه براي شناسايي موسيقي كلاسيك معرفي كرد كه سبب مي شود شما به خوبي نواي نت هاي پيانو را احساس كنيد. فراموش نكنيد كه پيانو مي تواند يكي از بهترين ها براي شروع اين سبك از موسيقي و بخصوص به صورت كلاسيك باشد.

البته كلاسيك مطابق استاندارد هاي جهاني كه در آن از ساز هاي الكترونيك استفاده نمي شود، حتي گاهي از ميكس و مستر نيز بهره گرفته نمي شود تا ملودي درست مانند قرون گذشته ساخته شود.

  بهترين ملودي هاي موسيقي بي كلام كلاسيك

بهترين ملودي هاي موسيقي بي كلام خارجي

عده اي اين موسيقي را در واقع شروع كننده نوا هاي پاپ مي دانند كه در حال حاضر محبوب ترين سبك موزيك در دنيا است. اما ملودي هاي پاپ مي تواند با ديگر سبك ها مانند ترنس، هاوس، هيپ هاپ و... تركيب شود.

موسيقي كلاسيك زماني اصل خود را حفظ مي كند كه در آن از ساز ها و اركستر به صورت زنده استفاده شود و شما با روح خود نواختن تك تك نت ها را احساس كنيد.

در اين صورت سبك كلاسيك و آن هم بدون صوت خواننده مي تواند جذابيتي غيرقابل وصف داشته باشد كه تنها درمان روح خواهد شد.

ملودي جذاب ديگري با عنوان Mendelssohn – Songs Without Words Op. 62, “Spring Song” در بين آثار فاخر موسيقي كلاسيك شناخته مي شود كه شناسنامه ديگر سبك كلاسيك است و فرا تر از حسي خواهد بود كه شما از يك موزيك انتظار داريد.

در اين مورد نيز طبق روال چند سال اروپا و امريكا از پيانو استفاده شده است، به ندرت ديده مي شود كه ساز ها به صورت تركيب ناهماهنگ و يا پارادوكس در موسيقي بي كلام استفاده شوند و در اين مورد نيز شما كاملا مي توانيد اين تفاوت را حس كنيد.

دانلود موسيقي كلاسيك بتهوون و موتزارت

بتهوون و موتزارت مي توانند جز ايده آل ترين اشخاص براي براي آشنايي با اين سبك هستند كه نام آن ها سال ها در حوزه هاي مختلف ملودي سازي و موسيقي جهاني كلاسيك شناخته شد، ما نيز به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم كه حتما ملودي هاي موتزارت را بشنويد و اگر دوست داريد در ابتداي راه با موسيقي كلاسيك خارجي آشنا شويد، نامي بهتر از اين دو به هيچ عنوان در تاريخ تكرار نخواهد شد.

1756 در واقع براي دنيا شروع توليد موسيقي قدرتمندي بود كه هنوز هم شما براي شروع ملودي سازي با پيانو به آن ها نياز داريد.

در واقع جز دروس ابتدايي شما خواهند بود. او در اين سال به دنيا آمد و پس از مدتي توانست اولين ملودي هاي كلاسيك را به نام خود ثبت كند.

  دانلود موزيك هاي بي كلام كلاسيك

موسيقي كلاسيك

نواختن اين موسيقي ها نياز به بالاترين دقت و مهارت خواهد داشت و اگر ترجيح مي دهيد از شروع آن را فرا بگيريد بايد تمام تمركز خود را روي نواختن انواع ساز ها از جمله پيانو نخست به صورت تئوري و پس از آن نت خواني قرار دهيد.

همواره گلچيني از قطعات نواخته شده توسط باخ و موتزارت در رسانه هاي خارجي مورد استفاده قرار مي گيرد و نشان مي دهد كه اين ملودي ها به هيچ عنوان عمر نخواهد داشت و صرفا آهنگ هاي ابزاري، تاريخ مصرف دار نبوده و مي توانند حتي هنوز هم شروع سبك هاي جديد تر باشند.

اشتراوس يك اتريشي ديگر بود كه توانست ملودي سازي هاي كلاسيك را به صورت كاملا حرفه اي و البته بي كلام در قلب اروپا شروع كند، او حالا در دنيا براي توليد آثار فاخر و بي نظير شناخته مي شود و هر كسي كه با اين ژانر و سبك از موسيقي آشنا باشد، حتما آثار او را نيز شنيده و حتي مي نوازد.

نواختن اين آثار روانشناسي هاي جالبي داشته و شما را بهتر با انواع خط ملودي ها آشنا مي كند، حتي مي توانيد براي تقويت روحيه خود در زمان هاي خاص اين ملودي ها را دانلود كرده و گوش كنيد.

براي اطلاعات بيشتر و دانلود آثار موسيقي آرامش بخش و صد ها سبك ديگر از جمله موسيقي كلاسيك در دسته بندي ساز هاي مختلف همراه رسانه جاست موزيك باشيد:

https://just-music.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: موسيقي بي كلام،
موضوع:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۹:۱۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

سالن هاي زيبايي زيادي در سراسر كشور داير شده اند و در هر شهر و استان تعداد زيادي از آن ها را مي بينيد اما برخي همواره محبوب تر بوده و امكانات بهتري را در اختيار مشتريان قرار مي دهند. در واقع انتخاب يك سالن زيبايي مناسب نيازمند بررسي موارد خاص است و اگر اين كار به درستي انجام شود، شما در نهايت به عنوان مشتري اين سالن ها نتيجه بهتري دريافت مي كنيد.

بخش مهمي از اين مورد بررسي سليقه مشتريان است و همين طور تكنيك هايي كه كادر در تغيير ظاهر شما استفاده مي كنند، آن ها احتمالا براي آرايش عروس نمونه كار هايي را از خودشان در اختيارتان قرار مي دهند كه اگر اين موارد را بر اساس چهره خود بررسي كنيد كارتان به مراتب آسان تر است.

به ياد داشته باشيد كه آرايش مناسب نكات منفي چهره را حذف كرده و زيبايي هاي صورت را برجسته مي كند. به اين صورت مي توان انتظار داشت كه يك سالن زيبايي مناسب ترين امكانات را در اختيار شما قرار دهد.

سالن عروس خوب

تخصص در زيبايي و ميكاپ

كليدي ترين نكته در مورد يك سالن زيبايي خوب ميكاپ مناسب مطابق چهره، اندازه و فرم صورت است، در واقع تغييركوچكي در ابروي شما مي تواند تمامي معادلات را بر هم زند و اگر اين كار به خوبي انجام شود ظاهر شما چند برابر بهتر مي شود.

به ياد داشته باشيد كه ريسك در آرايش مي تواند خوب باشد اما اگر اين كار مكررا توسط كادر سالن آرايش انجام شود مي تواند گاه جبران ناپذير باشد.

عموما اولين گزينه براي يك سالن زيبايي خوب كه توسط خانم ها مورد بررسي قرار مي گيريد، فيلتر قيمت است، پس مناسب ترين قيمت در كنار خدمات عالي هميشه خواسته هر شخصي است. پس از گذراندن اين مرحله ظاهر يك سالن آرايش مي تواند ايده بعدي براي سنجش باشد.

نظافت يك سالن در اولويت هاي اصلي و همين طور استفاده از لوازم پاكسازي شده و يك بار مصرف مي تواند تضميني باشد بر سلامتي شما. در واقع گزينه بسيار مهم در سالن هاي زيبايي كه بايد در آن دقت كافي داشته باشيد، استفاده از ابزار آرايشي و بهداشتي ارجينال است.

همين طور انجام تمامي مواردي كه شما در سفارش و خواسته هاي خود ذكر كرده ايد در مدت زمان مناسب و به صورت حرفه اي از جمله ويژگي هاي ديگر يك سالن مناسب است.

 

ارائه تمامي خدمات زيبايي به صورت استاندارد

در سالن هاي زيبايي بسته به حيطه فعاليت و همين طور حرفه اي بودن و تخصص افراد و كادر، خدمات گوناگوني ارائه مي شود و هر چه اين خدمات بيشتر باشد قطعا سالن مي تواند فعاليت گسترده تري داشته باشد، مواردي چون ميكاپ عروس كه قطعا جز اولويت هاي اصلي به دليل هزينه براي افراد و سالن هاي زيبايي است.

در كنار اين موارد سالن هاي زيبايي اقدام به ارائه خدمات اكستنشن مي كنند كه البته اكستشن ها به دليل مصنوعي بودن و پيوند بايد كيفيت لازم را داشته و پس از مدت طولاني استفاده مشكلي رخ ندهد، در واقع به اين صورت كه اگر نياز به بلند كردن موي خود داريد قطعا بايد به اين گزينه در سالن هاي آرايش دقت كنيد.

حسن شهرت يك سالن زيبايي در رضايت مشتري، اصالت، استفاده از دستگاه ها و مواد با كيفيت و صد البته احترام است.

امروزه مواردي چون كاشت مژه، لمينت، گريم عروس و همين طور گريم هاي مهماني نيز گزينه هايي است كه در ليست خدمات سالن هاي زيبايي ديده مي شود. اما براي انتخاب بهتر بايد كيفيت آن ها را با يكديگر مقايسه كرده و مناسب ترين گزينه را برگزينيد.

 

خدمات پوست و مو عروس سالن هاي زيبايي

يك سالن عروس خوب، مي تواند تمامي خدمات را به صورت يكجا در اختيار شما قرار دهد، اما اين كه آيا كيفيت لازم ديده خواه شد مبحث اصلي است.

مثلا در زمينه شينيون و استايل دهي مو ها، بايد مطابق ظاهر انواع مو هاي باز و بسته روي چهره ها تست و بررسي شده باشد.

كوپ مو نيز بايد مطابق جديد ترين استاندارد ها و ژورنال هاي مد جهاني انجام شود و با چهره شما نيز به اندازه كافي سازگار باشد. بعلاوه اين كه دقت در كوتاه و يا اصلاح بافت و ترميم مو ها مي تواند به زيبايي شخص بيافزايد.

مرجع: farsiha.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سالن عروس خوب،
موضوع:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۹:۰۷ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 79
دیروز : 68
افراد آنلاین : 1
همه : 15572
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار