تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

موسسه پخش دانشجو ، موسسه اي با سابقه در توليد و پخش كتاب با سابقه اي بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعي از جوانان صميمي و پر انرژي و پر ايده ،  فعاليت در عرصه اينترنت را با راه اندازي وبسايت و اپليكيشن فروشگاه ، آغاز كرده تا به روياي ارسال كتاب به تمام نقاط كشور مخصوصا دورترين و محروم ترين شهر ها و روستاهاي كشور برسد. در اين فروشگاه سعي گرديده است با جمع آوري بيش از 40 هزار عنوان كتاب در بيش از 20 دسته بندي مختلف و با همكاري بيش از دويست ناشر ممتاز و برتر كشور ، تجربه خريد را براي مشتريان شيرين تر و جذاب تر نمايد.

از امتياز هاي ويژه اين فروشگاه آنلاين كتاب ميتوان به تخفيف هاي متعدد در مناسبتهاي مختلف و تخفيف هميشگي پنج درصد از هر خريد در خريد هاي بعدي مشتريان اشاره كرد.

درضمن برنامه ي اندرويد فروشگاه نيز با عنوان پخش كتاب دانشجو از  طريق برنامه بازار و گوگل پلي قابل دانلود و نصب ميباشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۰۸:۰۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

مجله «هفتــــــه» به عنوان هفته‌نامه در تاريخ 1 ژوئن 2008 متولد شد. در ابتدا هر شنبه، سپس هر جمعه و از آن پس هر پنج‌شنبه به زبان فارسي در مونترال و كانادا منتشر شده و مي‌شود.
    «هفتــــــه» در قالب يك تلاش غيرانتفاعي عمل مي‌كند. سهم بزرگي از كارها به طور داوطلبانه، بدون پرداخت، و يا با پرداخت مبالغ جزيي انجام مي‌شود.
    «هفتــــــه» خود را متعلق به گروهي مي‌داند كه ريشه در خاك و فرهنگ ايران دارد و شاخ و برگ در كانادا، كشور دوم خود، گسترده و خود را در مقابل اين ميهن انتخابي مسئول مي‌داند. «هفتــــــه» با هدف گسترش عرصه فعاليت و پوشش گروه هر چه بزرگتري از مخاطبان، درحال حاضر تلاش مي‌كند تا در كنار ديگر رسانه‌هاي فارسي‌زبان مونترال كانادا سهمي فروتنانه در آگاهي‌رساني براي جامعه‌هاي افغان و ايراني داشته باشد.

الويت‌هاي هفته چيست؟

• توليد رسانه‌ايِ حرفه‌اي و باكيفيت
• توجه به نيازهاي رسانه‌اي جامعه ايراني كانادا و زيرمجموعه‌هاي اين جامعه در اخبار مونترال،  تورنتو، ونكوور و ديگر مراكز تجمع ايرانيان در اين ميهن دوم‌
• فعاليت در بستري از هم‌گرايي در ميان اجزا و اعضاي جامعه ايراني و برقراري پل ارتباطي ميان جامعه كانادا و جوامع مهاجر افغان و ايراني

تلاش  بر اين است كه در حد توان تمام زمينه‌هايي كه يك شهروند افغان/ايراني تبار ساكن كانادا مي‌خواهد درباره آن بداند تحت اخبار كانادا پوشش داده شود. مجله هفته از ادبيات تا موسيقي و سينما ديگر زمينه‌هاي هنري؛ از سياست تا مسائل اجتماعي؛ از امور مربوط به سلامتي جسم تا بحث‌هاي انديشه‌اي؛ از اخبار و گزارش‌هاي مربوط به مجموعه‌ي مهاجران كانادا تا اخبار و گزارش‌هاي مربوط به جامعه اصلي كه به نوعي مورد علاقه مهاجران است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۷:۵۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فلزياب،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۳۶:۱۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

خوشنويسي هنر شكل دهي به كلمات است و هرچه خوشنويسي بتواند زيبايي بيشتري به كلمات دهد هنر ايجاد شده داراي ارزش بيشتري استيكي از انواع خوشنويسي كه اخيرا بسيار مورد توجه قرار گرفته است خوشنويسي تزييني است كه موجب خلق آثار بسيار زيبايي مي شوداين آثار خوشنويسي به صورت تابلو جنبه نمايشي بسياري دارند.

ايجاد جشنواره خوشنويسي براي اينگونه خطوط مي تواند انگيزه و ذوق بيشتري را براي هنرمندان ايجاد نمايد تا اثري ماندگار تر و زيباتر را خلق نمايدبراي اين منظور برگزاري يك مسابقه خوشنويسي مي تواند براي خوشنويسان بسيار حايز اهميت باشد

همچنين نقش يك گالري خوشنويسي براي نمايش آثار خوشنويسي در رشد و ديده شدن هنرمندان اين رشته بسيار پررنگ مي باشد.زماني كه هنرمند يك گالري خوشنويسي براي نمايش آثار خود داشته باشيد مي تواند اثر توليد شده را به سرعت در ديد عموم گذاشته و از بازخوردهاي آن مطلع شود و نقاط ضعف را در كار بعدي جبران نمايد

همچنين در صورتي كه اثر بتواند در يك مسابقه يا شجنواره خوشنويسي شركت داده شود و مورد بررسي اساتيد اين رشته قرار بگيرد مي تواند هنرمند را به جلو پيشرفت دهد

با توجه به اينكه هنر خوشنويسي در ايران طرفداران زيادي دارد و مي توان اين هنر را يكي از هنر هاي اصيل ايراني دانست خوشبختانه جشنواره ها و همايش هايي در اين زمينه در سطح كشور برگزار مي گردد كه هنرمند مي تواند در آنها شركت كند و اثر خود را در معرض قضاوت اساتيد قرار دهد.

اگر شما نيز يك خوشنويس با ذوق هستيد مي توانيد با يك جستجو ساده به راحتي ليست جشنواره هاي خوش نويسي را بيابيد و در يكي از آنها با توجه به خطي كه در آن مهارت داريد شركت نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۳:۴۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله از معرفي جاهاي ديدني استانبول درباره آكواريوم فلوريا استانبول كه يكي از مكان هاي ديدني استانبول و محبوب در بين گردشگران مي باشد سخن خواهيم گفت پس اگر قصد سفر به استانبول را داريد تا آخر اين مقاله با ما همراه باشيد

آكواريوم استانبول، مجموعه وسيعي است كه در محله ساحلي و لوكس فلوريا قرار گرفته و با فرودگاه بين المللي آتاتورك تنها چند دقيقه فاصله دارد. زماني كه آكواريوم استانبول را براي گردش و تفريحي چند ساعته انتخاب مي كنيد، يعني قرار است از بزرگ ترين آكواريوم موضوعي جهان بازديد كنيد.

آكواريوم فلوريا استانبول به عنوان يكي از جاذبه هاي گردشگري تركيه و ديدني هاي استانبول براي تمام گروه هاي سني مناسب بوده و مي تواند با قسمت هاي مهيج و ديدني خود ، ساعت ها كودكان و بزرگسالان را به خود مشغول سازد.

اين مجموعه آكواريوم يك آكواريوم عمومي در اين شهر است كه پروژه احداث آن در سال 2003 در بخش اروپايي استانبول در منطقه باكركوي كليد خورد و پس از ساخت ساختمان آن و جمع آوري گونه هاي گوناگون از اقصي نقاط دنيا در سال 2011 به بهره برداري رسيد.

اين آكواريوم  كه از جالب ترين مكان هاي ديدني استانبول محسوب مي گردد در دو طبقه خود داراي 64 مخزن آب بزرگ و كوچك مي باشد و 17 هزار جاندار خشكي و دريايي از حدود 1500 گونه گوناگون در آن ديده مي شود. اين آكواريوم به لطف حجم آن ، انواع گونه هاي ماهي و فعاليت در مسيرهاي سفر داراي يك موقعيت پيشرو در ميان آكواريوم هاي سراسر جهان است

شبيه سازي 17 منطقه و زيست بوم جهاني از عواملي است كه سبب تمايز آكواريوم فلوريا استانبول با ديگر آكواريوم هاي جهان گرديده است به طوري كه بازديدكنندگان مي توانند با قدم نهادن در مسيري به طول 1٫2 كيلومتر سفر خود را از درياي سياه شروع نموده و در اقيانوس آرام و جنگل هاي آمازون به پايان رسانند.

درياي سياه ، تنگه بسفر استانبول ، درياي مرمره ، تنگه داردانل ، درياي اژه ، كانال سوئز ، درياي سرخ ، جنوبگان (قطب جنوب) ، درياي مديترانه ، تنگه جبل الطارق ، اقيانوس اطلس جنوبي ، كانال پاناما ، اقيانوس آرام ، ناتيلوس ها جانداران دريايي ماقبل تاريخ ، جنگل هاي باراني آمازون ، كشتي غرق شده ليبرتي ، شيار مياني اقيانوس اطلس قسمت هاي گوناگون آكواريوم فلوريا تركيه را تشكيل مي دهند توجه داشته باشيد كه برخي از قسمت ها داراي مجسمه ها و ماكت هايي براي معرفي اين مناطق مي باشند.

 در آكواريوم فلوريا استانبول كه يكي از پرطرفدارترين ديدني هاي استانبول براي گردش هاي خانوادگي است گردشگران تور استانبول مي توانند از دو بخش مشاهده تغذيه جاندران و غواصي كنار كوسه ها حيوانات را از نزديك ببينند و يا اينكه در هزارتوي آينه به ماجراجويي پرداخته و شبيه ساز flyride را تجربه كنند.

همچنين اين مركز دو سالن سينماي پنج بعدي دارد و سالن هاي 15 نفره، اضافه بر اين كه فيلم سه بعدي به نمايش مي گذارند ، مواردي مثل باد ، مه و آب را هم شبيه سازي مي كنند تا حس فيلم كاملا شبيه به واقعيت شود. در طول مسير نيز مي توان در كافه ها و رستوراني كه رو به كانال پاناما هستند ، استراحت كرد.

ساعت كاري و بليط آكواريوم استانبول

اين مجموعه ديدني در روزهاي عادي و وسط هفته از ساعت 10 صبح تا 7 عصر و روزهاي آخر هفته از 10 صبح تا 20 باز مي باشد و علاقه مندان مي توانند در بين اين ساعات از آكواريوم فلوريا استانبول بازديد كنند. بازديد از اين آكواريوم براي كودكان زير 2 سال هزينه اي ندارد و كودكان 2 سال ، دانش آموزان و دانشجويان ، معلولين و افراد با سن بالاي 65 سال براي تهيه بليط بايد 35 لير بپردازند.

همچنين قيمت بليط آكواريوم فلوريا استانبول براي افراد عادي 53 لير و براي بليط خانوادگي4 نفره (پدر+مادر و 2 فرزند) 170 لير تركيه مي باشد.

يكي از بهترين پارك هاي موضوعي جاذبه هاي گردشگري استانبول ، آكواريوم فلوريا استانبول است كه بزرگ ترين آكواريوم موضوعي در دنيا نيز مي باشد. بخش عمده و جالب توجه اين پارك، آكواريومي دو طبقه با مخازن بزرگ و كوچكي است كهدر مجموع شامل  17000 جاندار دريايي در 1500 گونه متفاوت خواهد شد. البته امكاناتآكواريوم فلوريا استانبول تنها به ديدن اين موجودات خارق العاده محدود نخواهد شد و علاوه بر آن، چندين استخر سرباز و سرپوشيده، سالن ماساژ، رستوران هايي با منظره بي نظيري رو به دريا و مركز خريد بزرگي در آكواريوم فلوريا استانبول موجود است.

يكي از نكات خارق العاده اين آكواريوم وسيع، شبيه سازي 17 منطقه و زيست بوم جهاني است كه در آن ميان مي توان مكان هايي چون درياي سرخ، سياه، اژه و مديترانه و مرمره را ديد.

از ديگر تفريحات اين مجموعه هيجان انگيز مي توان به: غذادهي به جانوران دريايي، غواصي كنار كوسه ها، ماجراجويي در هزارتوي آينه اي، شبيه ساز flyride و برگزاري مراسم هاي گوناگون در آكواريوم اشاره كرد.

ساعات بازديد:

هر روز: 10 تا 19


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۴۸:۴۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

شايد تا بحال شنيده ايد كه هر كسب كاري كه تشكيل ميشود قطعا بايد يكسري پيشنياز هاي حقوقي و ثبتي رو پشت سر بگذارد و اصطلاحا هفت خان رستم را طي كند تا بتواند اجازه فعاليت داشته باشد .

خيلي از اشخاص هم با تصور به اينكه اين موضوع خيلي مهم نيست يا اينكه خيلي وقت گير و پرهزينه است بدون رعايت كردن مسائل حقوقي مدتي هست كه بصورت غير قانوني فعاليت اقتصادي ميكنند . به جرات مي توان گفت كه شايد ابتدا همه چيز به خوبي و خوشي باشد ولي قطعا در آينده نزديك با كامل تر شدن و مشكل تر شدن مستمر قوانين كشور شرايط بدون در نظر نگرفتن مسائل حقوقي سخت تر و سخت تر ميشود و مشكلات جبران ناپذيري بوجود مي آورد.

ثبت شركت تكسفير

پس نتيجه ميگيريم هر چه زودتر ميبايست كسب كارمان را قانوني كنيم و بدون ترس از گذشتن از هفت خان رستم تمام مراحل آن را به موسسه حقوقي تكسفير واگذار كنيم.

چند مرحله براي اين كار وجود دارد:

در اولين مرحله شروع كسب و كار ميبايست فعاليت اقتصادي را در مراجع قانوني و ذيصلاح كشور به ثبت رساند تا اين كسب و كار هويت قانوني پيدا كند و به عنوان شخصيت حقوقي بتواند از مزاياي آن بهره مند شود.

اين مرحله عموما به ثبت شركت معروف است كه در ايران ثبت شركت با توجه به نوع فعاليت ها چندين نوع دارد كه معمول ترين نوع آن ثبت شركت با مسئوليت محدود و ثبت شركت با سهامي خاص است كه با تهيه مدارك و پيش نياز هاي آن و ارئه آن به موسسه ثبتي تكسفير متخصص در امور ثبت شركت در كرج و سراسر ايران ، به راحتي و با كمترين زمان ميتوانيد شركت خود را به ثبت برسانيد.

در مرحله بعدي اگر ما اسمي رو به عنوان برند خود در نظر گرفته ايم بايد علامت يا لوگوي آن را نيز تهيه كنيم و با ثبت برند و علامت تجاري خود جلوي هر گونه سو استفاده هاي تجاري رو ميگيريم و با اينكار عملا مالك اصلي اين برند خواهيم شد و هرگونه استفاده مالي و معنوي افراد غير از آن غير قانوني تلقي ميشود و قابل پيگرد قانوني مي شود.

ثبت برند تكسفير

و اما مرحله بعد در صورتي كه اصلا زمان و انرژي كافي براي ثبت شركت نداريد و يا به شركتي با رتبه هاي بالاتر يا سابقه طولاني نياز داريد پيشنهاد ما اين است كه به خريد شركت آماده ثبت شده و رتبه دار فكر كنيد و همينطور اگر زمان و انرژي كافي براي ثبت برند نداريد و خيلي سريع به يك برند معتبر مرتبط با سابقه درخشان در حوزه فعاليت خود نياز داريد پيشنهاد ميكنيم به خريد برند آماده ثبت شده كه در مجموعه تكسفير موجود است فكر كنيد.

و اما شايد شركت شما ورشكست شده باشد و ديگر تصميم به فعاليت نداشته باشيد در اينصورت پيشنهاد ما به شما اين است كه به جاي انحلال شركت خود ، فروش شركت خود را به قيمت واقعا مناسب به ما واگذار كنيد و همينطور اين مقوله در مورد برند نيز صدق ميكند و شما اگر از برند  ثبت شده خود استفاده اي نداريد ، فروش برند بهترين تصميم است ما برند شما را به بهترين قيمت خريداريم . موسسه حقوقي ثبتي تكسفير سالهاست در زمينه خريد و فروش شركت و خريد و فروش برند بصورت تخصصي ورود كرده است و ميتواند بهترين مشاور شما در اين زمينه باشد.

همچنين به غير از موارد گفته شده در بالا براي انجام كليه مراحل اخذ كد اقتصادي و كد بازرگاني ، انحلال شركت ، ثبت تغييرات شركت ، جواز تاسيس ، ثبت اختراع ، پلمپ دفاتر ، جوازكسب ، پروانه بهره برداري و... به موسسه ي حقوقي تكسفير مراجعه كنيد و كافيست مدارك را به ما داده و بقيه مراحل را به ما بسپاريد.

www.taksafir.com

026-32402517


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ثبت شركت در كرج،
موضوع:
[ ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۳:۲۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

چرا بايد فالوور اينستاگرام و ممبر تلگرام بخريم و خريد لايك اينستاگرام انجام دهيم؟

 

امروزه شبكه ي اجتماعي اينستاگرام يكي از پرطرفدارترين و محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي است و شاهد آن هستيم كه روز به روز كابران زيادي را به خود جذب ميكند و چون سرمايه گذاري بر روي اين شبكه اجتماعي بسيار كم هزينه تر از روش هاي تبليغاتي ديگر است اين امر سبب شده كه افراد زيادي بتوانند از اين طريق درامد زايي كنند.

چرا فالور اينستاگرام؟

داشتن فالوور زياد چه مزايايي ميتواند داشته باشد؟

 

داشتن فالوور زياد فوايد مالي و اجتماعي زيادي به دنبال دارد.

از فوايد اجتماعي آن محبوب شدن است ، شما ميتوانيد با تعداد زيادي دنبال كننده تاثيرات خوبي در فضاي مجازي داشته باشيد و با افزايش محبوبيت پست هاي شما به طور چشم گيري در دنياي مجازي به اشتراك گذاشته ميشود.

بالا بودن تعداد فالوور اينستاگرام خود نيز باعث جذب فالوور ميشود

با افزايش فالوور كاربران جديدي كه به هر نحوي وارد پيج شما شده اند اعتماد بيشتري به پيج شما مي كنند و راحت تر به جمع فالوورهاي پيج شما اضافه خواهند شد.

فرض كنيد به يك پيج با ۵ هزار فالوور و يك پيج با ۵۰ هزار فالوور سر مي زنيد به كداميك بيشتر اعتماد ميكنيد ؟ كدام پيج شما را بيشتر وسوسه مي كند تا به جمع فالوورهاي آن بپيونديد و در جمع دنبال كنندگان آن قرار بگيريد؟ طبيعتا دومين پيج!

تاجران هميشه به دنبال بازار هاي جديد هستند در حالي كه اين افراد ببينند ميليون ها فالوور داريد و اين افراد همون مخاطباني هستند كه آن ها ميخواهند بنابراين با شما ارتباط برقرار ميكنند.

پس تمامي كساني كه دنبال خريد فالوور اينستاگرام هستند تنها به خاطر وقت گذراني اقدام به خريد فالوور اينستاگرام نمي كنند و استراتژي براي خود دارند

چرا ممبر تلگرام؟

داشتن ممبر زياد چه مزايايي دارد؟

داشتن ممبر زياد فوايد مالي و اجتماعي زيادي به دنبال دارد

از فوايد اجتماعي آن محبوب شدن است ، شما ميتوانيد با تعداد زيادي ممبر كانال تاثيرات خوبي در فضاي مجازي داشته باشيد و با افزايش محبوبيت پست هاي شما به طور چشم گيري در دنياي مجازي به اشتراك گذاشته ميشود.

 بالا بودن تعداد عضو يا همان ممبر كانال خود نيز باعث جذب عضو ميشود

با افزايش ممبرتلگرام كاربران جديدي كه به هر نحوي وارد كانال شما شده اند اعتماد بيشتري به كانال شما مي كنند و راحت تر به جمع اعضاي كانال شما اضافه خواهند شد

فرض كنيد به يك كانال با 5 هزار ممبر مراجعه ميكنيد و در سمت ديگر كانال 20 هزار ممبر به كداميك بيشتر اعتماد ميكنيد ؟ كدام كانال شما را بيشتر وسوسه مي كند تا به جمع ممبر هاي  آن بپيونديد و در جمع اعضاي آن قرار بگيريد؟ طبيعتا دومين كانال با 20 هزار نفر عضو

تاجران هميشه به دنبال بازار هاي جديد هستند در حالي كه اين افراد ببينند ميليون ها ممبرتلگرام داريد و اين افراد همون مخاطباني هستند كه آن ها ميخواهند بنابراين با شما ارتباط برقرار ميكنند

افزايش ممبر كانال تلگرام براي افزايش بازديد آگهي هايي كه شما ميگذاريد بازخورد خوبي خواهد داشت

حجم بسيار بالا از آگهي در تعداد زيادي از كانال هاي پربازديد ميتوانيد نسبتا در فروش شما  تاثيرگذار باشد

پس تمامي كساني كه دنبال خريد ممبر تلگرام هستند تنها به خاطر وقت گذراني اقدام به خريد عضو يا ممبر كانال نمي كنند و استراتژي خوبي براي خود دارند

از كجا ممبر كانال تلگرام بخريم؟

اما سوالي كه بارها پرسيده مي شود آن است كه از كجا بايد خريد ممبر تلگرام و فالوور اينستاگرام را انجام داد؟

اگر براي اولين بار با سايتي آشنا شديد براي اعتماد به سايت فروشنده كافيست نخست كمترين تعداد موجود در سايت را خريداري كنيد تا پس از انجام سفارش ، اقدام به خريد ممبر تلگرام و فالووراينستاگرام با تعداد بيشتر كنيد.

كيفيت دستوركارماست

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اينستاگرام،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۹:۱۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

در روش تكنيك خطي لبهاي داخلي لابياپلاستي توسط يه گيره يا پنس مخصوص نگه داشته شده و بوسيله يك برش طولي قسمتهاي اضافي لابيا برداشته شده و لبه هاي آن بخيه زده ميشوند . اين نوع جراحي حدود يك ساعت زمان نياز دارد

اين تكنيك اغلب زماني استفاده ميشود كه لابياها بزرگ تر از حد نرمال باشند .

تكنيك تريم ظاهر طبيعي لابيا را تغيير مي دهد اين روش احتمال بروز اختلالات ارگاسم را افزايش مي دهد و موجب از بين رفتن رنگدانه پوست و يا مخاط اطراف اين ناحيه و لبه طبيعي لابياي مينور مي شود .

در عمل لابياپلاستي به اين روش قسمت حاشيه لب هاي كوچك را به شكل v برداشته ميشود كه مقدار كمتري از بافت لبيا برداشته شده البته ميزان برداشت بافت باز بسته به بيمار و پزشك متفاوت است . گرچه اين تكنيك نياز به زمان بيشتري دارد اما نتايج بسيار بهتري در بر خواهد داشت . جهت عمل جراحي بيهوشي عمومي توصيه ميشود اما بي حسي موضعي نيز امكان پذير است . توجه داشت كه انجام اين عمل ظرافت خاص خود را دارد و بهتر است توسط جراحان با تجربه و ماهر انجام گيرد .

مزاياي اين روش ان است كه اسيب كمتري به اعصاب حسي اين ناحيه ميرسد و شكل لب هاي مينور طبيعي تر باقي مي ماند و خونريزي در اين روش كمتر است و دوره ريكاوري و استراحت خانم هاي بعد از اين نوع جراحي كمتر است

در روش قسمت مركزي لابياعميق مي شود . در اين روش هيچ گونه صدمه اي به لبه هاي طبيعي لابياي مينور وارد نميشود .جراح در اين روش بايد دقت زيادي داشته باشد تا طول قسمتي كه برداشته مي شود از طول كليتورال ( بخش پشتي لابياي مينور ) بيشتر باشد .

اين روش توسط جراحان بسيار ماهر انجام ميشود كه قسمتي از بافت لابيا مينور ( قسمت چروك خورده و چين خورده برداشته ميشود ) در اين روش قسمت داخلي بافت لامينور به شكل eye-shaped برداشته ميشود . و بقيه قسمت ها به يكديگر بخيه ميگردد.

عدم اسيب بافتهاي عصبي و سيستم لنفاوري با برداشتن بخش كوچكي از لبه هاي برجسته

 

 

روش چهارم از عمل جراحي لابياپلاستي

در اين روش با استفاده از ليزر يا چاقوهاي مخصوص استفاده شده در جراحي لابياپلاستي برش هايي در مناطق مورد نياز زده ميشود و در نهايت بعد از اينكه تمامي اقدامات لازم بر روي واژن انجام گرفت بخيه هاي قابل جذب و يا غير قابل جذب زده ميشود . پزشك متخصص بايد اين دقت را داشته باشد كه بخيه ها نبايد خيلي محكم زده شوند كه زخم ها و اسكار هاي به وجود امده به كمترين حالت ممكن برسد .

بهتر است برش ها با ليزر انجام شود زيرا با اين روش خونريزي به وجود امده بسيار كم خواهد شد و لزومي هم ندارد كه بخيه ها خيلي محكم براي بستن نخ ها استفاده شود .

در رابطه با اينكه چه مقدار از بافت هاي اضافي براي داشتن ظاهر زيبايي واژن بايد برداشته شود نظر پزشك و همچنين سليقه بيمار بستگي دارد . برخي از افراد دوس دارند لابياها بزرگ تر باشند و بعضي از افراد هم گمان مي كنند كه با بيشتر برداشتن بافت لبياي مينور به زيبايي واژن انها افزوده ميشود كه در اين مواقع متخصص جراحي زيبايي زنان موقعيت لگن و همچنين وضعيت بيمار را بررسي مي كند تا بهترين نتيجه براي فرد حاصل شود .

از طريق عمل لابياپلاستي با ليزر و تنگ كردن واژن اشكالات لابيا برطرف ميشود . اين روش شبيه روش deepميباشد از مزاياي اين روش اين است كه بدون كمترين برش و خونريزي لابياپلاستي انجام ميشود . عمل لابياپلاستي با ليزر (ليزر موناليزا ) به دليل مزاياي زيادي كه دارد از جمله عدم وجود زخم و بخيه در جراحي و سرعت بهبودي بعد از عمل توانسته است محبوبيت زيادي در كليه كشورهاي پيشرفته و همچنين در شهرهاي بزرگ ايران داشته باشد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عمل لابياپلاستي،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۰:۳۲ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تور دبي

دبي شهري است كه طي چند سال اخير، از فرش به عرش رسيده است. اگر عكس هاي دو دهه قبل دبي را ببينيد، متوجه مي شويد كه از يك صحراي برهوت به وضع كنوني اش رسيده است. برج هاي سر به فلك كشيده و خيابان هايي كه به خيابان هاي لس آنجلس تنه مي زنند، تنها بخشي از زرق و برق دبي در سالهاي اخير است.

بازارهاي سنتي، فرهنگ نه چندان غريبه براي ما ايرانيان، رستوران هاي لاكچري و پاساژهاي شيك، همه و همه مي توانند چند روز فوق العاده را در قالب يك تور براي شما ثبت كنند. ضمن اينكه دبي يكي از سواحل زيباي خليج فارس را دارد و چون آب و هوايش تقريبا گرم است، در اكثر روزهاي سال مي توانيد به لب ساحل رفته و از فستيوال ها و كارناوال هاي ساحلي اش لذت ببريد.

اگر قصد داريد كه با هزينه مناسب و مقرون به صرفه، سفري لذت بخش و خاطره انگيز را به اين شهر كوچك حوزه خليج فارس تجربه كنيد، شما را به خواندن ادامه مطلب در رابطه با تور دبي توصيه مي كنيم.

 تور دبي

سواحل دبي

ورود به سواحل زيباي دبي براي عموم آزاد است. مناطق پاك و سالم و البته داراي وسايل تفريحي و رفاهي متنوع، در اين سواحل انتظار شما را مي كشند. اما اگر بنا باشد چندتا از سواحل ممتاز دبي را نام ببريم، اين چند ساحل مي توانند بخشي از ليست پيشنهادي ما باشند:

الممراز:  ساحل الممراز  بيشتر به خاطر وسعت و نوع جغرافيايي كه دارد، بسيار مشهور شده است. با رفتن به اين ساحل ميتوانيد به چشم انداز فوق العاده اي از خليج فارس دست يابيد.

جميرا: ساحلي كه نخل هاي كوتاه بسياري آن  را پر كرده اند و از دور كه به جميرا نگاه ميكنيد، طلايي رنگ به نظر مي رسد.

روسي: ساحل روسي را مي توان جزو خلوت ترين سواحل دبي دانست. چون بسياري از توريست هايي كه به دبي مي روند سري هم به اينجا مي زنند، به ساحل روسي معروف است. اما خيالتان راحت، چون بخاطر جغرافيايي كه دارد و خيلي در دسترس نيست، جمعيت زيادي را در آن جا مشاهده نخواهيد كرد.

آب و هواي دبي

دبي آب و هوايي گرم و مرطوب دارد. بهترين فصل براي گردش كردن در آن بهار است (ارديبهشت بهترين ماه است و تا اواخر خرداد هم مي تواند مقصد خوبي برايتان باشد) اما در فصل زمستان، دما به بيش از 40 درجه سانتي گراد مي رسد. به همين دليل فصل تابستان، گزينه مطلوبي براي رفتن به دبي نيست اما اين مورد هم فرد به فرد متغير است. اگر هدفتان بيشتر وقت گذراني در هتل ها و پاساژهاي زيباي دبي است، در تابستان هم مي توانيد از دبي لذت ببريد.

خنك ترين فصل دبي منطقا زمستان است كه اندكي از گرماي هوا كاسته مي شود. در كل بيشتر راهنمايان تورهاي گردشگري، ماه ارديبهشت و فصل زمستان را به مسافرين تور دبي توصيه و پيشنهاد مي كنند. آژانس مسافرتي چهارفصل مفتخر است در طول سالهاي گذشته همواره به عنوان مجري برگزيده تور دبي همراه مسافران عزيز بوده است . اگر شما هم مايل بوديد از نرخ رزرو تورها و هتلهاي دبي مطلع شويد ميتوانيد از سايت آژانس مسافرتي چهارفصل به آدرس www.chaharfasl.net بازديد نماييد و يا از طريق ايميل info@chaharfasl.net با كارشناسان بخش دبي در ارتباط باشيد.

فرودگاههاي دبي

فرودگاه بين المللي دبي: اين فرودگاه را پر رفت و آمدترين فرودگاه جهان مي دانند، چرا كه هر هفته، هشت هزار پرواز در آن انجام ميشود.

نكته مهم ديگري درباره فرودگاه بين المللي دبي، اين است كه در سال 70 هزار نفر در آن رفت و آمد دارند كه همين باعث شده است اين فرودگاه را سومين فرودگاه از نظر تعداد مسافر در جهان بنامند. البته خيالتان راحت باشد چون كه فرودگاه بين المللي دبي، با داشتن سه ترمينال، كار مسافرين خود را حسابي راحت كرده است.

آدرس: Al quds s.t

 تور دبي

فرودگاه بين المللي آل مكتوم: اين فرودگاه را سالها بعد از فرودگاه بين المللي دبي ساخته اند و به همين دليل بسيار نو و پر زرق و برق تر از آن است. 5 مسير فرود در فرودگاه آل مكتوم وجود دارد كه بخش زيادي از نقل و انتقالات بارها را با استفاده از اين فرودگاه انجام ميدهند.

آدرس: Emirates r.d

هتل هاي دبي

تنوع هتل هاي دبي به قدري بالاست كه مسافران جديد تور ارزان دبي را به محض ورود، دچار سرگيجه ميكند. شما از هر كسي كه چند بار به دبي رفته است سوال كنيد كه بهترين هتل دبي كدام است، احتمال دارد كه پاسخ متفاوتي از ديگري دريافت كنيد. اما اين چند هتل از طرف «چهارفصل» به شما پيشنهاد ميشود كه با اطمينان خاطر مي توانيد از آنها استفاده كنيد:

رافلز دبي: براي يك شب اقامت در رافلز دبي بايد حداقل 325 دلار هزينه كنيد. اين تنها نكته اي است كه شايد شما را آزرده خاطر كند. اما مطمئنا باشيد كه تمام اين پولي كه خرج اقامت در رافلز دبي خواهيد كرد، ارزشش را دارد.

طراحي بيروني ساختمان هتل و ديزاين داخلي اتاقها، به محض رويت، بيننده را دچار حيرت ميكند. شايد مشابه اين هتل را تا كنون فقط در فيلم هاي هاليوودي ديده باشيد. اما حالا شما هم مي توانيد در همان اتاق هايي بخوابيد، كه كسي مثل جيمز باند، در آنها ماموريت هاي خود را انجام ميدهد.

آدرس: 12th street, sheikh Rashid road, wafo city

گراسونور هاوس: اندكي از رافلز هتل ارزان تر است. اما اين هتل نيز بي نظير است، خصوصا اگر شب را در آنجا بگذرانيد. نورپردازي گراسونور جزو مثال زدني ترين نمونه هاي نورپردازي براي يك هتل است.

آدرس: Al emreet street, dubai marina

هتل چهارفصل جميرا: منطقه اي در دبي وجود دارد كه به آن جميرا گفته مي شود. منطقه جميرا جزو مناطقي است كه گردشگران تورهاي خوب دبي حتما بايد به آن سري بزنند. هتل چارفصل جميرا نيز، در اين منطقه قرار دارد و ضمنا، هزينه ارزان تري هم نسبت به بقيه برمي دارد.

آدرس: Jumeirah s.t

 تور دبي

بهترين زمان براي سفر به دبي

همان طور كه گفته شد، ارديبهشت و سه ماه زمستاني سال، بهترين زمان براي سفر به دبي هستند. البته لازم به ذكر است كه، اين چهار ماه علي رغم اينكه از نظر آب و هوايي بسيار مناسب تر هستند؛ اما از نظر تعداد توريست ها و مسافرين موجود در دبي، شلوغ ترين ماهها نيز محسوب مي شوند.

بنابراين اگر از شلوغي خوشتان نمي آيد، يا دوست داريد كه سفري ارزان تر به دبي داشته باشيد، تابستان بهترين زمان گردش كردن در اين شهر حاشيه خليج فارس است.

غذاهاي متنوع در دبي

نكته جذاب در مورد دبي، حجم عظيم تنوع غذاهاي آن است. اكثر رستوران ها و فست فودهاي معتبر جهان در دبي نمايندگي دارند. تقريبا از هر فرهنگي در ملل مختلف، ميتوانيد حداقل يك غذا را در دبي پيدا كنيد. منوهايي از غذاهاي لذيذ در رستوران ها و فست فودها و البته آشپزخانه هاي سنتي دبي وجود دارد، كه شما ميهمانان تور دبي احتمالا بخش زيادي از زمان خود را صرف بررسي آنها خواهيد كرد.

 تور دبي

نكات مهمي كه بايد بدانيد

ساعت دبي نيم ساعت از ساعت تهران عقب تر است. زبان رسمي آن مانند ديگر شهرها و كشورهاي همسايه اش، عربي است؛ اما شما با دانستن زبان انگليسي هيچ مشكلي در دبي نخواهيد داشت. پول رسمي دبي «درهم» است.

 تور دبي

مراكز خريد در دبي

پاساژها و مال هاي فوق العاده اي در دبي هستند كه همانند هتل هايش، انتخاب را براي گردشگران سخت مي كنند. با اين حال، دبي مال، امارات مال، برجمان، دبي اوتلت مال و بطوطه مال از مهم ترين مراكز خريدي هستند كه ميتوان به آنها اشاره كرد.

تور دبي

جاذبه هاي دبي

دبي جاذبه توريستي كم ندارد. به هر حال مقصد بسياري از توريست هاي جهان است و اين تنوع در داشتن جاذبه هاي گردشگري، امري بديهي است. اما برج خليفه (كه بزرگترين برج ساخته بشر است)، آب نماي موزيكال دبي، باغ جادويي گل ها و برج العرب را ميتوان به عنوان بخشي از ليست بلند بالاي جاذبه هاي دبي براي مسافران بهترين تورهاي دبي نام برد.

مدارك مورد نياز

ورود به امارات نيازمند ويزاي مخصوص اين كشور است. براي اخذ ويزا، بايد گذرنامه (با حداقل 6 ماه اعتبار) داشته باشيد.

 

منبع : سايت آژانس مسافرتي چهارفصل https://chaharfasl.net


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خريد تور دبي، تور دبي ارزان،
موضوع:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۲:۲۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

به گزارش گروه بازرگاني خبرگزاري خبرفوري، امروزه با وجود اينترنت و سايت‌هاي خبري گوناگون، ديگر نيازي نيست روزانه، ساعت‌هاي زيادي را منتظر باشيم و راس ساعت خاصي و تنها از طريق راديو يا تلويزيون، از اخبار جديد مطلع شويم. به لطف اينترنت، رسانه‌هاي ديجيتال و شبكه‌هاي اجتماعي، اخبار با سرعت بسيار بالايي در سرتاسر جهان منتشر و پخش مي‌شوند. اما آيا مي‌توان به هر رسانه‌اي اعتماد كرد؟ از موثق بودن منابع آن اطمينان داريد؟ آيا اخباري كه از طريق رسانه‌هاي مختلف به‌دست مي‌آوريد، بدون جهت‌گيري و بي‌طرف هستند؟ آيا تمامي جوانب اخبار در رسانه‌ها گفته مي‌شود؟ آيا به اندازه كافي جامع هست و موضوعات مختلف را پوشش مي‌دهد؟

بنابراين، دسترسي به رسانه‌اي كه بتواند اخبار را از منابع معتبر و بي‌طرف و به صورت جامع در اختيار شما قرار دهد، موهبت بزرگي محسوب مي‌شود. وب‌سايت خبري به ادرس khabari.org يكي از اين رسانه‌ها است كه به تازگي فعاليت خود را آغاز كرده است. پلتفرم «خبري»، ويژگي‌هاي خاص و منحصر به فردي را ارائه كرده است تا كاربر در كمترين زمان و بهينه‌ترين حالت، اخبار مورد نظرش را دريافت كند. «خبري» يك پيلفرم هوشمند است و بر اساس هوش مصنوعي به همراه انتخاب سردبير عمل مي‌كند تا هر كاربر اخبار مهم و مورد علاقه‌اش را تنها در چند ثانيه دريافت كند. از جمله مهم‌ترين و شاخص‌ترين ويژگي‌هاي اين وب‌سايت مي‌توان به جامع بودن، دارا بودن منابع مختلف و معتبر، ارائه تمام حواشي يك موضوع در بخش پوشش خبري،نمايش مدرن اخبار به كاربر و تلويزيون خبري شامل تمام ويدئوهاي جذاب روز اشاره كرد.

به «خبري» اطمينان كنيد

پلتفرم «خبري»، اخباري را در اختيار شما قرار مي‌دهد كه از منابع بسيار زياد و كاملاً معتبر جمع‌آوري شده‌اند. اخبار موجود در اين پلتفرم، كاملاً شفاف و دقيق است و منبع هر خبر نيز مشخص شده است. بنابراين، با «خبري» از بابت درست و موثق بودن اخبار، خيالتان آسوده خواهد بود.

 

در بخش «پوشش خبري» از همه حواشي يك خبر مطلع شويد

خبرهايي كه اين روزها مي‌شنويم، جوانب مختلفي دارند كه بسياري از خبرگزاري‌ها ممكن است به دليلي، تنها بخشي از آن را پوشش دهند. در وب‌سايت «خبري» مي‌توانيد از تمامي جوانب اخبار در يك نگاه و به بهترين شكل ممكن مطلع شويد. چرا كه «خبري» همه‌ي حواشي يك خبر را از منابع مختلف جمع‌آوري مي‌كند و به صورت يكجا در اختيار شما قرار مي‌گيرد. تمامي اخبار، تصاوير، ويدئوها، توئيت‌ها و پست‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي پيرامون موضوعات مختلف در يك «پوشش خبري» قابل دسترسي است.

 

اخبار مربوط به موضوعات مختلف را در «خبري» دنبال كنيد

پلتفرم «خبري» تمامي موضوعات شامل اخبار سياسي، اقتصادي، تكنولوژي، اخبار فرهنگي،ورزشي، سلامت، حوادث و ... را پوشش مي‌دهد و به همين دليل، يك خبرخوان جامع محسوب مي‌شود. اخبار با موضوعات مختلف به صورت مرتب و طبقه‌بندي‌شده در دو دسته‌ي پربازديدترين و تازه‌ترين اخبار در پلتفرم «خبري» ارائه مي‌شود. به عنوان مثال، براي اطلاع از اخبار ورزشي روز، تنها كافي است با يك كليك به بخش اخبار ورزشي وب‌سايت «خبري» مراجعه كنيد. بنابراين، لازم نيست براي دريافت اخبار با موضوعات مختلف، به چندين خبرگزاري يا وب‌سايت مراجعه كنيد.در وبسايت خبري تبليغات همسان يا نتيو  آزاردهنده نبوده و كاربران به راحتي ميتوانند خبر ها را مطالعه كنند

اخبار را در «خبري» با ظاهري مدرن دنبال كنيد

طراحي وب‌سايت «خبري» كاملاً مدرن و متفاوت با ساير خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي خبري است. «خبري» به گونه‌اي طراحي شده كه كاربران بتوانند به سرعت و به سادگي اخبار را دنبال كنند. حتي با اسكرول كردن صفحه اصلي خبري و با نگاهي كوتاه مي‌توانيد خلاصه‌اي از اخبار را متوجه شويد. طراحي خبري مطابق‌ با خبرخوان‌هاي به‌روز دنياست تا تجربه‌ي لذت‌بخش‌تري را براي شما فراهم كند.

تلويزيون خبري  را از دست ندهيد

۵۰۶ وب‌سايت خبري/ هميشه يه «خبري» هست

ويدئو نقش بسيار مهمي در دنياي ديجيتال دارد. كاربران اينترنتي علاقه خاصي به محتواهاي ويدئويي دارند؛ به همين دليل، «خبري» نيز توجه ويژه‌‌اي به اخبار چندرسانه‌اي داشته و بر همين اساس، اخبار جذاب ويدئويي را از منابع مختلف جمع‌آوري مي‌كند و به ساده‌ترين حالت، در قالب تلويزيون خبري به كاربران نمايش مي‌دهد و مي‌توانيد ويدئوهاي خبري، ديدني‌ها، حوادث و ساير موضوعات را در تلويزيون خبري مشاهده كنيد.

اپليكيشن «خبري»

۵۰۶ وب‌سايت خبري/ هميشه يه «خبري» هست

علاوه بر وب‌سايت، پلتفرم خبري يك اپليكيشن نيز منتشر كرده است. اپليكيشن خبري براي آن دسته از كاربراني كه با موبايل ارتباط بهتري برقرار مي‌كنند، مناسب است. اپليكيشن خبري علاوه بر تمامي امكانات گفته‌شده در وب‌سايت، امكان شخصي‌سازي دقيق‌تري را براي شما فراهم كرده است. به‌ اين صورت كه كاربر مي‌تواند موضوعات و دسته‌بندي‌هاي مورد علاقه‌اش را دنبال كند و پس از آن، اخبار مرتبط با آن دسته‌بندي را مطالعه كند. اپليكيشن خبري براي تشخيص سليقه خبري كاربران از سيستم يادگيري ماشين استفاده مي‌كند؛ بنابراين، هرچه كاربر خبرهاي بيشتري در اپليكيشن بخواند، «خبري» به صورت هدفمندتري اخبار را به هر كاربر نمايش مي‌دهد. جذاب‌ترين ويژگي اپليكيشن خبري امكان دريافت اعلان شخصي‌سازي‌شده مرتبط با علايق شماست و تعداد اعلان دريافتي در روز را نيز شما مشخص مي‌كنيد؛ تا فقط از اخبار مورد علاقه‌تان و به تعدادي كه دوست داريد مطلع شويد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خبرگزاري خبرفوري،
موضوع:
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۴:۱۲ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 42
دیروز : 68
افراد آنلاین : 2
همه : 15535
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار