تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

تور كيش و بليط كيش

 

كيش يكي از اصلي ترين مقاصد گردشگري براي مسافران داخلي در كشور ماست . روزانه بيش از چندين پرواز از شهرهاي مختلف كشورمان راهي جزيره كيش ميشوند و هزاران نفر اقدام به تهيه بليط كيش براي بازديد از اين جزيره زيبا مينمايند  .

 

اما چرا اين جزيره انقدر طرفدار دارد و اين تعداد مسافر براي تهيه بليط كيش از شهرهاي مختلف كشور اقدام مينمايند . پاسخ اين پرسش را ميتوان در زيباييهاي طبيعي و بكر اين جزيره جستجو كرد .

 

تور كيش و بليط كيش

كيش جزيره اي براي غواصي و آرامش

 

معمولا زماني كه صحبت از آرامش و غواصي مي‌شود ناخودگاه به جزيره ي زيباي كيش و سواحل نيلگون و زبياي خليج فارس فكر مي كنيم و هوس مي‌كنيم تا سفري به اين جزيره زيبا داشته باشيم.

پس خودتان را براي يك روز هيجان انگيز آماده كنيد، لباس غواصي بپوشيد و كپسول هواي را چك كنيد و در آخر خودتان را در آب هاي خليج فارس رها كنيد. اگر منصرف شديد و نيامديد بي شك يكي از زيباترين سواحل مرجاني دنيا را از دست داده‌ايد و سال‌ها حسرت آن را خواهيد داشت .

ساحل مرجاني خليج فارس به علت برخورداري از مرجان‌هايي به اشكال مختلف و صدف‌هاي رنگارنگ و انواع حلزون‌ها و سنگ‌هاي دريايي كه هراز گاهي آب خليج آنها را به ساحل مي‌آورد، به اندازه اي زلال و شفاف هستند كه به راحتي مي توانيد هر موجود جنبنده‌اي را در داخل آب ببينيد.

بعضي اوقات نيز مرجان‌هاي رنگي در زير آب ديده مي شود كه بسيار جذاب و تماشايي هستند.

مرجان‌ها پس از مرگشان به صورت سنگ‌هاي اسفنجي با روزنه‌هايي ريز مانند استخوان‌هاي سفيد رنگي مي شوند كه باعث زيبايي چندين برابر سواحل كيش شده است.

با غواصي در جزيره كيش شانس بازي كردن با دلقك ماهي و خيار دريائي را خواهيد داشت كه قطعا تجربه ي فراموش نشدني خواهد بود.

از ديگر اماكن گردشگري و ديدني كه مي توان براي گردشگران كيش معرفي كرد قنات كيش است كه در حدود بيش از 2500 سال قدمت دارد و زماني آب شرب ساكنان قديمي جزيره را تامين مي‌كرده است و امروزه به شهر زيرزميني كاريز براي بازديد گردشگران مبدل شده است. اين شهر ديدني در عمق 16 متري زير زمين قرار گرفته است. بخشي از سقف آن با سنگواره، صدف و مرجان‌هايي كه 270 تا 570 ميليون سال قدمت دارند مزين شده است.

شهر زيرزميني كاريز در فهرست آثار ملي ثبت شده است و به دو دليل مي تواند در فهرست آثار و ابنيه جهاني، مطرح و ثبت گردد. اول دليل اين است كه كاريز در دل تنها جزيره مرجاني دنيا قرار دارد و دومين دليل، تنها بنايي است كه سقف هايش با صدف‌ها و مرجان‌هاي طبيعي پر شده است.

 

جزيره كيش با نظر داشتن وسعتش يكي از وسيع‌ترين و كم‌خطرترين سواحل دنيا به شمار مي رود. زيرا آب‌هاي ساحلي كيش فاقد كوسه مي باشند و استفاده از آب دريا كاملا بي‌خطر است.

البته كوسه‌هايي كه گاهي در ساحل ديده مي‌شوند، از ماهي‌هاي كوچك تغذيه مي‌كنند و براي شناگران خطري ندارند.

ساحل كيش يكي از استثنايي ترين سواحل دنياست چراكه هم در فصل سرما و هم در فصل گرما ميزبان گردشگران داخل و خارج كشور خواهد بود

اگر تمايل داريد در فصل زمستان به جزيره اي كيش سفر كنيد گويي در فصل بهار در جزيره كيش هستيد چراكه جزيره كيش در اين زمان از سال، آب هوايي مطلوبي دارد بنابراين براي تهيه بليط كيش همين امروز دست به كار شويد.

تنها كافيست جهت سفر به جزيره كيش تور كيش خود را رزرو كنيد. با توجه به امكانات، جاذبه هاي ديدني خاص جزيره سفر به آن هزينه مناسبي را برايتان در پي خواهد داشت.

يكي ديگر از جاذبه هاي جزيره كه توصيه مي شود از دست ندهيد، تماشاي غروب آفتاب در كنار ساحل صخره‌اي و كشتي يوناني كيش است.

همچنين مراكز خريد كيش از شيك‌ترين و مجهز ترين مراكز خريد در ايران به شمار مي رود.

شرايط ويژه كيش براي رشد صنعت گردشگري

 

تور كيش و بليط كيش

شرايط ويژه كيش براي رشد صنعت گردشگري

 

در گفت و گويي كه فدريكو سوماروگا با مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش داشتند در ارتباط با انتقال تجربيات صد ساله صنعت گردشگري سوييس به جزيره كيش آمادگي خود را اعلام كردند.

غلامحسين مظفري مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش با فدريكو سوماروگا مدير ارشد پروژه‌ هاي گردشگري سوئيس جهت ايجاد زمينه هاي مشترك براي تبادل گردشگر و بررسي راهكارهاي توسعه روابط اقتصادي و گردشگري ديدار و گفت و گو كردند.

مظفري در اين ديدار از ظرفيت هاي خوب گردشگري جزيره كيش، عدم نياز به دريافت رواديد براي گردشگران خارجي، معافيت هاي مالياتي و گمركي و تسهيلات قانوني براي سرمايه گذاران خارجي و همچنين از آمادگي براي تعاملي نزديك در حوزه هاي گردشگري و اقتصادي خبر دادند.

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش به سابقه درخشان كشور سوئيس در صنعت گردشگري تاكيد كردند. بهره مندي از تجارب موفق اين كشور با تعامل بيشتر دو طرف در زمينه هاي آموزشي را امري ضرورري تلقي كردند.

وي اضافه نمود: با سرمايه گذارى هاى جدى و هدفمند در جزيره كيش مي توانيم توسعه گردشگرى را به دنبال داشته باشيم كه در حال حاضر نيز در دستور كار گرفته است.

مظفري در خصوص اولويت‌هاي سرمايه‌گذاري در بخش هاي مختلف گردشگري جزيره كيش با تبيين برنامه هاي در دست اجرا بيان داشتند: جزيره كيش ميزبان 2 ميليون گردشگر است و با توجه به پتانسيل و زير ساخت هاي اساسي و شرايط آب و هوايي مطلوب و خاص، در بيش از نيمي از سال جزيره كيش مي تواند مقصد پرطرفدار كشورهاي اروپايي به ويژه سوييس باشد.

وي افزود: گردشگران كشورهاي اروپايي در ايام سرد سال اين فرصت را خواهند داشت تا جهت استفاده از شرايط مناسب آب و هوايي و امكانات تفريحي، ديدنيها و تفريحات كيش و آرامش به جزيره زيباي كيش سفر كنند.

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش در ادامه بيان داشت جزيره كيش با بهره مندي از ظرفيت هاي خوب اقليمي و توسعه شاخه هاي مختلف گردشگري مى تواند به مقصدي براي ارائه خدمات در حوزه هاي گردشگري، ورزشي و گردشگري سلامت براي كشورهاي اروپايي تبديل شود.

مدير ارشد پروژه‌هاي گردشگري سوئيس بيان كرد: سازمان متولي گردشگري در سوئيس به دو مقوله مهم آموزش و توسعه به ‌صورت جدي سرمايه‌گذاري كرده است و در حال حاضر سازمان گردشگري اين كشور 230 پرسنل دارد كه 60 درصد آن‌ها در خارج از اين كشور مشغول به كارند.

فدريكو سوماروگا با توجه به اينكه ايران از مقاصد هدف جديد كشور سوئيس است، بيان داشت: هدفمان اين است تا ايران را به عنوان يكي از مقاصد مهم براي سرمايه‌گذاري گردشگري تبديل كنيم. ايران داراي مناطقي بكر و عالي بسياري است.

 

ظرفيت هاي بالقوه گسترده اي در ايران وجود دارد. بايد مشخص شود كه در چه شرايطي هستيم و چه گونه فعاليت هايي امكان عملياتي شدن را دارد. گردشگري با صنايع و نهادهاي مختلفي درهم تنيده شده و هماهنگي بين آنها و سازماندهي بازارهاي بين المللي و منطقه اي بسيار مهم است.

سوماروگا به ظرفيت هاي خوب گردشگري منطقه آزاد كيش اشاره كرد و بيان نمود: با توجه به اينكه جزيره كيش تعامل خوبي بين نهادهاي دولتي و خصوصي مرتبط با گردشگري دارد، شرايط ويژه اي براي رشد صنعت گردشگري وجود خواهد داشت.

منبع سايت تور كيش: توركيش.net


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۲:۴۲ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

چت Chat)) همان گونه كه در لغت مي‌دانيد به معناي گفتگو است و روم (Room) به معناي اتاق مي‌باشد. تركيب اين دو كلمه مفهوم اتاق‌هاي گفتگو يا همان چت روم‌ها ‌را به وجود مي‌آورد.

 

چت كردن به چه معناست؟

 

به گفتگو در چت روم‌ها، چت كردن گفته مي‌شود.

 

 

چرا به چت روم نياز داريم؟

 

    افزايش بازديد و بازديد كننده وب سايت شما

    ايجاد محيطي جهت آشنايي افراد با يك ديگر

    افزايش در آمد وب سايت شما و...

 

 

 

چت روم براي افراد چه مزايايي دارد؟

 

در چتروم افراد مختلفي مي‌توانند با هم ارتباط داشته باشند و با هم گپ دوستانه يا صحبتي كاري بكنند. درقديم امكانات چت روم محدود بود (نبود قوانين، محدود بودن امكانات مديريتي و… نمونه‌اي از اين محدوديت‌ها بودند) و به نوعي گاهي اين محدوديت‌ها مشكلاتي را براي كاربران و مديران ايجاد مي‌كرد اما خوشبختانه با پيشرفت وب پارسي اين مشكلات كم كم رفع شده‌اند و روز به روز با افزايش امكانات، كاربران و مديران راحت‌تر مي‌توانند به گفتگو در اين اتاق‌ها بپردازند.

 

 

چت روم چگونه محيطي است؟

 

چت روم به زباني ساده همانطور كه از معني لاتين آن برمي‌آيد، اتاق گفت و گو يا گپ زدن است كه در اينترنت سايت‌هاي بسياري براي اين منظور وجود دارند. براي هر كاربر يا بازديد كننده‌اي كه وارد آن سايت مي‌شود اين قابليت وجود دارد كه در صفحه‌اي مخصوص، معروف به "روم" يا همان اتاق با ديگر كاربران حاضر و آنلاين در آن سايت گفت و گو كنند و يا نوعي ارتباط برقرار نمايند. حتي چنين سايت‌هايي كه معروف به چت روم هستند، مي‌توان گفت كه نوعي سايت اجتماعي‌اند زيرا افراد گوناگون از طريق اتصال به اينترنت همگي با هم مي‌توانند هم زمان به صورت آنلاين با هم ارتباط برقرار كرده و چت كنند. اولين چت روم‌ها يا اتاق‌هاي چتي كه براي اولين‌بار در اينترنت همه از آن استفاده مي‌كردند، مسنجر يا چت ياهو بود.

 

 

چت ياهو هم‌اكنون هم فعاليت دارد و مورد استفاده بسياري از كاربران اكثر كشور‌هاي جهان قرار دارد. چت ياهو طراحي و ايجاد شده‌ي شركت ياهو است و كاربران مي‌توانند يا با وارد شدن به حساب كاربري خود در سايت ياهو از اين اتاق چت استفاده كنند و يا از طريق نرم افزار اختصاصي و معروف خود شركت ياهو به نام ياهو مسنجر با ديگر افراد آنلاين به صورت پي وي يا خصوصي كه از قبل ايدي يا شناسه ياهو آن را ادد يا همان اضافه كرده‌اند، چت كنند. چت ياهو مسنجر در قديم كه هنوز سايت‌هاي اختصاصي چت روم به‌وجود نيامده بود يا هنوز طراحي نشده بوده طرفداران زيادي داشته و مورد استفاده كاربران قرار ميگرفته است. اما هم‌اكنون در سال ۱۳۹۴ در اينترنت سايت‌هاي مخصوص طراحي گشته‌اند كه فقط مخصوص چت كردن هستند و فقط و فقط به همين منظور توسط برنامه نويسان و طراحان ساخته شده اند.

 

حتي اگر همين الان شما سايت گوگل را باز كنيد و واژه چت روم يا چت را سرچ كنيد در نتايج آن مي‌بينيد كه چندين سايت چت روم به ترتيب محبوبيت و برتر بودن از ساير چت روم هاي  ديگر، نمايش داده مي‌شود. توجه داشته باشيد كه اين نتايج چندين صفحات ديگر را در بر مي‌گيرند. شما مي‌توانيد صفحات ديگر را نيز مشاهده كنيد و به هر سايت چت روم كه دلتان مي‌خواهد وارد شويد. اتاق‌هاي گفت و گو هميشه شلوغ و داراي كاربران آنلاين زيادي نيستند. يعني همه‌ي آن‌ها پرطرفدار نيستند بلكه فقط معروف‌ترين آن‌ها كه خوب در اينترنت و بين تمام كاربران اينترنت جا افتاده شلوغ و داراي كاربران آنلاين بسيار بالا هستند. نمونه‌هاي چنين چت روم‌هايي را فقط با سرچ واژه چت در گوگل و در همان صفحات ۱ الي ۳ مي‌توانيد پيدا كنيد. چت روم‌ها با امكاناتي كه در بروز رساني نسخه‌هاي سايت خود داده‌اند، امكانات مختلف و جالبي را براي كاربران حاضر در چت فراهم كرده‌اند.

 

 

قبلا چت فقط به صورت "PM" بود و كاربران در چت روم‌ها فقط مي‌توانستند به صورت تايپ كردن متن با هم گفت و گو كنند و ارتباط داشته باشند. البته ناگفته نماند كه بيشتر چت روم‌ها هنوز هم به آخرين آپديت‌ها و امكانات جديد دسترسي پيدا نكرده‌اند و فقط قابليت چت به صورت تايپ متن برايشان وجود دارد. از آخرين تغيير و تحولات چت روم‌ها مي‌توان به قابليت‌هاي بسياري نظير چت صوتي و چت تصويري اشاره كرد. در كنار همه اين‌ها، امكانات بسيار ديگري در محيط چت روم‌ها وجود دارد كه كاربران مي‌توانند از آن‌ها استفاده كنند. در سايت‌هاي چت روم، ادمين سايت يا همان مدير كه دسترسي به پنل مديريت سايت خود و كاربرانش دارد مي‌تواند آزادانه تصميم بگيرد و مديريت كند. از جمله اينكه كاربران متخلف در چت رومش را بدون تعارف بيرون بيندازد (اخراج كند) و يا اينكه اجازه صحبت كردن از چنين كاربراني را بگيرد و يا اسامي زشت و بد آن‌ها را در چت روم تغيير دهد و خيلي اقدامات ديگر ...

 

ادمين‌ها در چتروم مي‌توانند با سطح دسترسي‌ كه به امكانات پنل خود دارند، كاربران چت روم خود را سطح بندي كنند. اين عمل با استفاده از درجات مختلفي كه توسط مدير به كاربران مورد نظر داده مي‌شود صورت مي‌گيرد. درجات كاربري در چت روم مي‌تواند شامل عضو، ويژه، فعال، ارشد، سرپرست  و … باشد كه در ما بين همين درجات درجه‌هايي وجود دارند. برخي از كاربران به عنوان نوعي ادمين يا كمك ادمين در هنگام حضور نداشتن ادمين مي‌توانند روم را كنترل و هدايت كنند. چت روم‌ها داراي صفحه پروفايل مي‌باشند كه كاربران بعد از ورود و ثبت نام در آن چت روم بتوانند يك پروفايل براي خود بنويسند و قابل شناس باشند. چت در چت روم‌ها به صورت PV يا همان چت كردن خصوصي كاربران با يكديگر است. نوع ديگري از چت نيز عمومي مي‌باشد كه همه كاربران به صورت همزمان و آشكار با يكديگر صحبت مي‌كنند. ادمين چت روم مي‌تواند چت خصوصي بين كاربران را به راحتي تحت كنترل داشته باشد تا خطايي از كاربري سر نزند.

 

 

چت روم‌ها از جمله سايت‌هاي سرگرمي و اجتماعي محسوب مي‌شوند و صرفا هدف از ايجاد آن‌ها، گرد آمدن افراد مختلف دور هم و گذراندن اوقات بيكاري يا آشنايي دختران و پسران مي‌باشد. يادتان باشد چت‌ روم‌ها يك سايت در دنياي مجازي اينترنت هستند. پس يك نكته اخلاقي و امنيتي يادتان باشد كه در محيط‌هاي چت روم هيچ‌گاه به صورت صد در صد با يك حرف و يا يك وعده گول نخوريد و هيچ حرفي را كامل باور نكنيد

 

سايت چت روم فارسي كلوب چت cloobchat.net بزرگترين چت روم ايران ثبت شده در وزارت  فرهنگ و ارشاد جمهوري اسلامي ايران ميباشد

اين چتروم با بازديدي حدود ٢٣ هزار نفر در روز و انلايني حدود ٢٣٠ نفر يكي از سايتهاي قوي چت ايران شناخته ميشود .

چت روم كلوب چت در سال ١٣٩٦ توسط علي موسوي از تبريز افتتاح شد كه با تلاش وي و مديران و ناظران فعال ان شلوغ شده و توانست انار بالايي و طرافداران زيادي را به خود اختصاص دهد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: چتروم، چت روم، چت،
موضوع:
[ ۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۹:۲۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

خريدار ضايعات

شركت ضايعاتي علي عبدي خريدار ضايعات فلزي و غير فلزي بازيافتي‌ها با اطلاعيه‌ اي كه عنوان مي‌كند كه آن ها قصد جمع‌آوري آهن قراضه و به درد نخور را دارند ، دست به جمع‌آوري ضايعات آهن و فلزي چه در نواحي صنعتي و چه در نواحي مسكوني مي ‌زنند .اين ضايعات را در انبار هايي نگه داري ميكنند كه هم ميتواند بسته به حجم كاري و گستره ي فعاليات بازيافتي خيلي بزرگ و يا كوچك و جمع و جور باشد كه به اين انبار ها در هر ابعادي كه باشند انبار ضايعات گفته مي شود . نكته ي ديگري كه خوب است بدانيد اين است كه فروش ضايعات آهن و غير آهني بر اساس كيلو (وزن) صورت مي‌گيرد .

 

خريد ضايعات در شيراز

بهترين مركز خريد ضايعات در شيراز , بي شك يكي از بهترين خريدار ضايعات در شيراز شركت ضايعاتي علي عبدي ميباشد ك با سابقه بيش از ۱۰ سال در شهرهاي استان شيراز حرف اول را ميزند , جهت ارتباط با ما براي فروش ضايعات در شيراز با شماره ۰۹۱۲۵۳۴۲۶۹۳ تماس بگيريد.

خريدار ضايعات در تهران

خريدار ضايعات در تهران از جمله آهن و  آلومينيوم , چدن , برنج , و كليه ضايعات شركت ها و ساختمانها را با قيمت بسيار بالا و قيمت به روز به فروش برسانيد كافي است همين الان با مجموعه و تيم تخصصي شركت خريد ضايعات در تهران ما كه به عنوان بهترين خريدار ضايعات در تهران و ايران هستيم تماس بگيريد تا همكاران تخصصي و حرفه اي ما با به روزترين قيمت به شما پيشنهاد بدهند و همچنين مشاوره رايگان را به شما ارائه مي دهند جهت تماس با شماره زير تماس حاصل فرماييد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۶:۰۷ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

در حال حاضر يكي از بهترين بازارهاي كسب و كار مجازي، اينستاگرام است. اينستاگرام در جهان و همچنين ايران از محبوبيت بسيار بالايي برخوردار است تا جايي كه كارشناسان بيش از هفتاد ميليون كاربر براي آن در داخل كشور تخمين زده اند. بالا بودن تعداد فالوور اينستاگرام تاثير رواني مثبتي ايجاد مي كند و باعث مي شود مخاطب رغبت بيشتري براي فالو كردن پيدا كند. اين مسئله قطعا مي تواند به افزايش ميزان فروش محصولات كمك كند.

اما براي خريد فالوور اينستاگرام بايد به سايت هاي معتبر در اين حوزه مراجعه كرد؛ امروزه افراد زيادي اقدام به فروش فالوورهاي فيك نموده اند كه طبق قوانين جديد اينستاگرام تمامي اين فالوورها بعد از مدتي توسط اينستاگرام حذف خواهند شد.

سايت اينستايار  با سابقه طولاني در زمينه خريد فالوور  ضمانت تحويل فالوور ايراني و با كيفيت را به كاربران خود مي دهد. همچنين در فروشگاه اين سايت امكان خريد لايك اينستاگرام و خريد بازديد ويدئوي اينستاگرام وجود دارد. كاربران اين سايت صاحب يك پنل اختصاصي خواهند شد و مي توانند وضعيت خريدهاي خود را پيگيري كنند. همچنين وضعيت سفارش ها از طريق پيامك به مشتريان اطلاع رساني خواهد شد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خريد فالوور اينستاگرام،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۳:۴۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

مطمئنا تا كنون پرواز يك كواد كوپتر يا پهپاد را در آسمان ديده ايد. اما آيا به اين فكر كرده ايد كه شما هم ميتوانيد خلبان يك كوادكوپتر باشيد و لذت پرواز با آن تجربه كنيد؟

بدون شك اولين گام براي ورود به اين دنياي بي مرز و جذاب، خريد كوادكوپتر و تمرين پرواز با آن است. بهتر است براي شروع كار يك كواد كوپتر ارزان قيمت و حتي بدون دوربين تهيه كنيد و با استفاده از آموزش گام به گام پرواز كوادكوپتر بر خلباني آن مسلط شويد. با كمي تمرين به راحتي خواهيد توانست كنترل كامل يك كوادكوپتر را به دست بگيريد و ربات پرنده در آسمان را رام خواسته هاي خود كنيد.

خريد كوادكوپتر دوربين دار

در مرحله بعدي ميتوانيد اقدام به خريد يك كوادكوپتر دوربين دار با قابليت هاي زياد بكنيد و آن را در آسمان به پرواز در بياوريد تا براي اولين بار بتوانيد لذت لمس دنياي واقعي از دريچه چشم يك پهپاد را بچشيد.

مطالعه راهنماي كامل خريد كوادكوپتر و همچنين بررسي مشخصات كامل هر مدل از كوادكوپترهاي دوربين دار و بدون دوربين مي‌تواند كمك قابل توجهي به انتخاب صحيح شما بكند. در سايت ايستگاه پرواز تمام تلاشمان را براي ارائه هرچه بهتر اين راهنمايي ها به شما كرده ايم تا بتوانيد در كنار تنوع بي نظير كوادكوپترهاي دوربين دار و بدون دوربين آگاهانه تصميم گيري كنيد.

نمايش پرواز كواد كوپتر در آسمان

 

دسته بندي كواد كوپترها بر اساس حروف انگليسي

كوادكوپترها و مولتي روتورهاي مبتدي را از نظر دسته بندي مي توان به سه دسته‌ي بدون دوربين ، دوربين دار و دوربين دار با ارسال زنده تصوير تقسيم بندي كرد. در هر دسته محصولاتي از شركت‌هاي مختلف در ابعاد و شكل ظاهري متفاوت ارائه شدند تا بتوانند نياز و سليقه كاربران را به بهترين نحو تامين كنند.

هر آيتم توسط حروفي نامگذاري مي شود كه نشانگر قابليت‌هاي آن است. در اينجا به چند حروف پركاربرد در معرفي و نامگذاري كواد كوپتر هاي مبتدي اشاره خواهيم كرد:

حرف C : كوادكوپتر دوربين دار

اين حرف نشان‌دهنده اين است كه كوادكوپتر مورد نظر داراي دوربين بوده كه تصاوير آن روي مموري ذخيره مي‌شود. بعد از فرود كوادكوپتر مي‌توانيد تصاوير و ويديوهاي هوايي خود را مشاهده كنيد. 

 

 

حرف W : كوادكوپتر دوربين دار با قابليت ارسال زنده تصوير

اين حرف در هر آيتم و محصول نشان‌دهنده قابليت تصويربرداري با ارسال زنده تصوير آن كوادكوپتر است. كافيست نرم افزار مربوط به هر پرنده را از صفحه آن در فروشگاه ايستگاه پرواز دانلود كرده و روي گوشي همراه خود بريزيد تا آن را به مانيتور كوادكوپتر خود براي نمايش تصاوير هوايي به صورت زنده تبديل كنيد. 

 

لازم به ذكر است كه براي انتقال و تماشاي تصاوير نيازي به اينترنت نداريد، از طرفي بايد توجه داشته باشيد كه برد انتقال زنده تصوير بسته به محيط پرواز شما و عاري از نويز بودن آن، ميتوانيد از 20 تا 100 متر متغير باشد. 

 

حرف H : قابليت حفظ ارتفاع كوادكوپتر

يكي از دشواري هاي خلباني يك كوادكوپتر ، توانايي حفط يك كواد كوپتر در ارتفاع خاص در آسمان است . اين كار به ويژه براي خلبانان مبتدي ، كار دشواري است. اما خوشبختانه با استفاده از ويژگي برخي از كواد كوپترها يعني قابليت حفط ارتفاع، به راحتي ميتوان پرنده را در ارتفاع خاصي قرار داد و سپس دكمه روي راديو كنترل را فشار داد و كواد كوپتر در همان ارتفاع بماند. 

 

قابليت حفظ ارتفاع كواد كوپتر

حرف G : دوربين كوادكوپتر با كيفيت 8 مگاپيكسل

اصولا دوربين‌‌هاي كوادكوپترهاي مبتدي داراي كيفيت پاييني هستند اما شركت سايما براي جلب رضايت مشتريان خود ، آيتم‌هايي با دوربين 8 مگاپيكسلي ارائه كرده و آنها را با حرف G انگليسي نمايش داده است. ميتوانيد دوربين اين كوادكوپترها را به دوربين‌هاي 4k هم ارتقا دهيد. 

بهره مندي از GPS

پيشتر از اين ، جي پي اس فقط روي كواد كوپتر هاي حرفه اي نصب ميشد. اما از چندي پيش شركت هاي مختلف براي رقابت با يكديگر دست به اضافه كردن آپشن جي پي اس در كواد كوپتر هاي خود كرده اند. اولين بار شركت سايما روي كواد كوپتر X8 pro خود اين قابليت را اضافه كرد اما بعدا به تدريج روي مدل هاي ديگر هم اضافه شد. 

جي پي اس كواد كوپتر

منبع : سايت ايستگاه پرواز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خريد كوادكوپتر،
موضوع:
[ ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۵:۰۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

خريد فلزياب بيونيك

اين ردياب مي تواند اشيايي از جنس طلاي طبيعي مانند قطعات طلا يا رگه هاي طلا را بيابد و همچنين مي تواند اشياي طلاي دفن شده درخاك ازجمله جواهرات، زيورآلات، مجسمه هاي طلا يا نقره، حلقه هاي طلا و سكه هاي طلا يا نقره را شناسايي نمايد. اين طلاياب دوربرد همچنين مي تواند براي جستجوي طلا در بستر رودخانه و نزديك ساحل مورد استفاده قرار گيرد. همچنين اين طلاياب مي تواند طلا را به طور دقيق و درست در كوهستان، جنگل و بيابان تشخيص دهد و بيابد.طلاياب بيونيك ۰۱ نه تنها مي تواند در زمينهاي خشك خوب عمل كند بلكه براي فضاهاي مرطوب و نمناك و خاكهاي خيس نيز مناسب مي باشد و مي تواند پس از يك روز باراني بدون هيچ مشكل و مسئله اي مورد استفاده قرار گيرد. شما عزيزان ميتوانيد براي خريد فلزياب به سايت ما مراجعه كنيد.

اين طلاياب نسبت به تغييرات يوني و ميدان مغناطيسي منطقه اطراف بسيار حساس مي باشد ازاينرو اين طلاياب داراي عملكردي بسيار بهتر در مناطقي با جمعيت و بنا وساختمانهاي كمتربوده ودر محيطهاي طبيعي دقيقتر و بهتر عمل ميكند. بنابراين اين دستگاه مي تواندبه بهترين نحو روي نزديكي و مجاورت طبيعت تنظيم و درجه بندي شود و ناهنجاريها را در جاهايي كه امكان يافتن طلا وجود دارد تشخيص دهد و كشف نمايددستگاه بيونيك ۰۱ بطورخاص درجستجوي سريع براي طلا و نقره مورد استفاده قرار مي گيرد تا مناطق جديدي كه ممكن است در آن گنجهايي مخفي شده باشد را مشخص نمايد.

اين دستگاه مي تواند براي.تشخيص و شناسايي طلا با محدوده و دامنه زياد جستجوگر طلا ردياب دوربرد خود را قبل از شروع جستجو و رديابي تنظيم ميكند.براي آزمودن اوليه يك منطقه و زمين ناشناخته بكاررود تا مكانهاي دفن شدن گنجها در آن تعيين شود، بنابراين استفاده از اين دستگاه به آن دسته ازجويندگان طلا كه هيچ اطلاعاتي در مورد اينكه بايد جستجو را از كجا شروع نمايند ندارند توصيه مي شود. با استفاده از اين دستگاه جويندگان طلا مي توانند يك ديد و بررسي كلي از منطقه اي بزرگ بدست آورند.اين تكنولوژي دوربرد بطور ويژه براي مناطقي كه پياده راه رفتن در آن سخت است يا ممكن نيست طراحي شده است.

اين كاربرد به جنگلها، كوههاي سنگي و مسيرهاي سنگي و ناهموار تعلق دارد.جستجوگر طلا ميتواند با قرار دادن دستگاه بيونيك ۰۱ در جهات مختلف و حركت دادن آن بطور افقي از سمت چپ به راست ويا برعكس مسير و جهتي را كه اشياي طلا يا نقره دفن شده در آن قرارگرفته اند تشخيص دهد و بيابد. يابنده طلا زماني كه دستگاه را در مسير شيء طلا يا نقره قرار دهد بلافاصله يك سيگنال صوتي و يك پيغام روي صفحه نمايشگر دريافت ميكند.اگر اين دستگاه درست تنظيم شود تنها نسبت به اشياي طلا و نقره واكنش نشان مي دهد، و ديگر فلزات آهني يا ديگر انواع فلزات و نيز حفره ها را نشان نخواهد داد. زماني كه يك سيگنال مثبت بدست آمد، اين جريان اسكن كردن بافاصله بايد در مسيري يكسان از موقعيتي ديگر تكرار شود (مثلاً جوينده طلا مي تواند ۵۰ متر به چپ يا راست حركت كند). در مكاني كه هر دو سنجش به يكديگر برخورد كردند، ممكن است يك شيء طلا يا نقره مدفون باشد. اين روش مشخص شدن متقاطع ناميده مي شود.

 

خريد فلزياب قوي روور لوكس

Rover Deluxe چند دستگاه در يك دستگاه منوي اول اين دستگاه يك فلزياب قوي با تفكيك بسيار بالا براي پيدا كردن آهن ، مس ،آلومنيوم ،نقره و ديگر فلزات است كه با تفكيك صد درصد خود كار جوينده را بسيار ساده و راحت ميكند .فقط كافي است با ولوم دستگاه شما مشخص كنيد دنبال چه فلزي ميگرديد و دستگاه به صورت اتوماتيك بقيه فلزات را حذف ميكند .چنانچه قصد خريد فلز ياب را داريد به سايت ما مراجعه كنيد.

در بخش فلزيابي احتياجي به استفاده از كامپيوتر نيست و خود دستگاه با سيگنال صوتي خود نوع فلز و محل آن را دقيق براي شما مشخص ميكند .قدرت بخش تفكيك و فلزيابي روور دولوكس در اين است كه مواد معدني هيچ تاثيري و اختلالي در تشخيص دستگاه ندارند و دستگاه به راحتي همان فلزي را كه شما انتخاب كرده ايد حتي در زميني با مواد معدني بسيار بالا پيدا ميكند .منوي دوم دستگاه كه به صورت رادار نفوذ كننده در زمين كار ميكند ميتواند تا عمق ۱۸ متر با سنسور استاندارد خود دستگاه و تا عمق ۲۵ متر با سوپر سنسور نفوذ كرده و تصويري از زير زميني كه شما اسكن ميكنيد براي شما روي صفحه كامپيوتر بياورد.

اين انتقال داده ها به صورت بلوتوث بوده وبه صورت اتوماتيك به كامپيوتر شما كه در كنار زمين مي باشد منتقل مي شود .يكي ديگر از نقاط قوت روور دولوكس در اين است كه در موقع اسكن گرفتن از زمين منوي اول و دوم به همراه هم كار ميكنند و به همين خاطر دستگاه از قدرت تفكيك بسيار بالايي برخوردار ميشود .منوي ديگر دستگاه شما را قادر مي سازد كه يك محوطه را اسكن كنيد و آن را در حافظه دستگاه ذخيره كنيد و بعد در موقع مناسب آن را به كامپيوتر منتقل كنيد .اين براي جاهايي كه بردن كامپيوتر مقدور نيست بسيار مناسب است .

بعد از انتقال تصاوير به كامپيوتر ميتوانيد آنها را تحليل كرده و نه تنها وجود فلز مورد نظر خودتان را تشخيص بدهيد بلكه لايه هاي خاك و سنگ ،تونل ،واتاقك زير زميني را تشخيص بدهيد .بسياري از دوستاني كه قبلا با دستگاه كار كرده اند مي گويند كه دستگاه در پيدا كرده تله هاي موجود در زمين براي آنها بسيار مفيد بوده است .در كل اين دستگاه فلزياب چه براي افراد مبتدي و چه براي افراد حرفه اي كه نمي خواهند سرمايه گزاري زيادي بكنند توصيه ميشود .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۴۸:۴۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

ربات اينستاگرام عضوگرام چه كاري انجام مي دهد ؟

ربات اينستاگرام عضوگرام به پيج شما متصل مي شود و سپس ديگران را فالو ، آنفالو و لايك و كامنت و دايركت ارسال مي كند .

شما حتي مي توانيد مشخص كنيد ربات فقط اهالي يه شهر خاص را فالو و لايك و ارسال دايركت و كامنت كند .

شما حتي مي توانيد آدرس پيج رقبا يا همكاران خود را به اين ربات بدهيد و اين ربات تمام فالوروهاي آن پيج هدف را فالو و لايك و كامنت و دايركت ارسال مي كند

شما حتي مي توانيد هشتك خاصي را به اين ربات بدهيد و اين ربات صفحاتي كه از اين هشتك استفاده كرده باشند را فالو و لايك و كامنت و دايركت ارسال مي كند .

شما حتي مي توانيد متن مورد نظر خود را به اين ربات بدهيد تا همان را براي ديگران به صورت كامنت و دايركت ارسال كند

خلاصش واقعا اين ربات عالي هست و پيج شما رو قوي ميكنه باز اگر سوالي داشتيد با ما در ارتباط باشيد

 

كليپ آموزش اتصال ربات عضوگرام به پيج اينستاگرام شما

 

 
 
 

 

هزينه ربات مديريت اينستاگرام عضوگرام

ربات ها هزينه ماهيانه 50 هزار توماني دارد ، ليست تعرفه ها در صفحه اصلي سايت موجود است

 

ويژگي هاي ربات اينستاگرام عضوگرام چيست؟!

جذب هدفمند و واقعي فالوور

كاملا هوشمندانه و اتوماتيك

بدون نياز به اينترنت

بيشترين بازدهي با كمترين هزينه

محيطي كاملا ساده

 

ربات خود را تنظيم كنيد

نگران نباشيد مراحل كار بسيار ساده است! تگ ها ، موقعيت هاي جغرافيايي و كاربران هدف خود را انتخاب كنيد ، گزينه هاي لايك كردن ، فالو كردن ، آنفالو كردن و كامنت گذاشتن را به انتخاب خود خاموش يا روشن كنيد. حالا مي‌توانيد با خيال راحت دكمه روشن كردن ربات را بزنيد.

تماس باما

هرگونه سوال و راهنمايي در مورد كار كرد برنامه اينجا كليك كنيد

 

[caption id="attachment_7479" align="aligncenter" width="478"]ربات مديريت اينستاگرام عضوگرام ربات مديريت اينستاگرام عضوگرام[/caption]


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ربات اينستاگرام،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۰:۱۲ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

محبوب ترين جاذبه ها و تفريحات نزد مسافران

1 - جزيره كيش بي شك يكي از محبوب ترين نقاط گردشگري در ايران مي باشد جزيره اي كوچك ولي زيبا كه در شمار معدود نقاط آزاد اقتصادي در ايران مي باشد. اين جزيره داراي جاذبه تفريحي و گردشگري فراواني مي باشد، اما برخي از آنها بيشتر مورد توجه مسافران تور كيش قرار ميگيرد. در اين جا به برخي از آنها اشاره ميكنيم :

 

 

Slide background

 

- يكي از تفريحات متفاوت و هيجان انگيز در جزيره كيش بنانا و شاتل است.كساني كه عاشق هيجان هستند مي توانند اين دو تفريح را برروي آب هاي خليج فارس تجربه كنند .شاتل يك تيوب است كه با بندهاي مخصوص به قايق بسته مي‌ شود و يك يا چند نفر روي آن مي‌ نشينند و روي آب كشيده مي‌ شود. به دليل سرعت بالاي قايق، شاتل روي آب تكان‌ هاي زيادي مي‌ خورد و هيجان آن بسيار بالاست و از ايمني بالاي برخوردار مي باشد چرا كه قبل از سوار شدن جليقه نجات به تن ميكنيد و و به وسيله غريق نجات ها كنترل مي شويد.

- آبنماي موزيكال آواي خليج فارس اين مجموعه با زيربنايي به وسعت 20 هزار متر مربع مساحت ساحلي و 15 هزار متر مربع مساحت دريا به همراه 1400 مترمربع اسكله هلالي به عنوان بزرگترين مجموعه فرهنگي و تفريحي كشور و بزرگترين آبنماي موزيكال خاورميانه مي باشد كه در شمال شرقي جزيره كيش و بهترين نقطه نزديك اسكله تفريحي جزيره براي بازديد مسافران تور كيش احداث شده است.در مقابل اين آبنما سن كنسرت قرار دارد كه تا كنون چندين كنسرت از خواننده هاي مطرح كشور در آن برگزار شده است. اين سالن كنسرت روباز حدود 1340 نفر ظرفيت دارد. يكي از ويژگي هاي جالب اين آبنما استفاده از آب شور دريا براي نمايش است كه در نوع خود منحصر به فرد مي باشد. هم چنين قابلبيت هاي ديگري نيز مانند ليزر شو و افكت آتش بر روي آبنماي موزيكال تعبيه شده است.

پارك كيبل اسكي كيش يا همان اسكي روي آب يكي ديگه از ورزش هاي آبي كيش است كه بسيارمورد توجه گردشگران تور كيش قرار گرفته است. اين مجموعه از بزرگترين و اولين كيبل اسكي در منطقه خاورميانه است و در يكي از زيباترين نقاط ساحل نقره فام شرقي كيش با درختان نارگيل فراوان و درختان لور قديمي ، با آلاچيق هاي متعدد در طول ساحل، نزديك اسكله بزرگ تفريحي و پلاژ آقايان براي استفاده مسافران تور كيش .كيبل اسكي كيش بزرگترين كيبل اسكي جهان و نخستين سايت اسكي روي آب خاورميانه در جزيره كيش است . طول كيبل اسكي در كيش 860 متر و عرض آن به 160 متر مي‌رسد. به منظور سرويس دهي به علاقه‌مندان اين ورزش، 5 برج در خليج فارس نصب شده است كه با سرعت 28 تا 62 كيلومتر در ساعت، امكان سرويس دهي به 12 نفر را به طور همزمان دارد.مجموعه كيبل اسكي كيش شامل دفتر رزرواسيون، امكانات كامل رختكن و دوش، سكوي شروع، اتاق آموزش و فروشگاه لوازم و تجهيزات ورزشي مخصوص كيبل اسكي ميباشد. به علاوه در اطراف اين مجموعه رستوران و كافي شاپ جهت رفاه استفاده كنندگان قرار داده شده است.اين ورزش آسان، ايمن و لذت بخش، شرايط سني خاصي نداشته و همه مي توانند از 3 سال تا 93 سال از آن لذت ببرند. پارك كيبل اسكي كيش جاذبه اي است كه به راحتي نمي توان از رفتن به آن صرف نظر كرد.

يكي از جاذبه هاي گردشگري و باستاني جزيره كيش، خانه اعياني است كه با توجه به آثار باقي مانده قدمت اين خانه به دوران ايلخانيان باز ميگردد. از معماري باقي مانده اين خانه و سنگ هاي ستاره اي شكل به جاي مانده در بناي بيروني مي توان نتيجه گرفت كه سنگها جز سنگهاي وارداتي آن زمان هستند كه بيانگر ثروتمند بودن مالك اين خانه در آن عصر بوده است. البته خانه اعياني يكي از آثار فرهنگي است كه كم به آن توجه شده است. اما مسافرين عزيز تور كيش كه علاقه كند به بازديد از مناطق اريخي و باستاني هستند مي توانند از اين خانه ديدن كنند.

2- شهر مقدس مشهد از ديگر شهر هايي مي باشد كه هرساله تعداد زيادي از گردشگران تور مشهد را جذب خود ميكند.اين شهر نيز داراي مناطق گردشگري سياحتي و زيارتي بسياري است ، كه برخي از آنها از سوي گردشگران بيشتر مورد توجه قرار ميگيرد.

حرم مطهر امام رضا عليه السلام با گسترش و افزايش مساحت آرامگاه امام هشتم شيعيان ساخته شده است. امام بزرگوار در سال هشتصد و هفده هجري به شهادت رسيدند. اسم اين منطقه سناباد بود و در قرن دهم به نام مشهد تغيير نام گرفت و مقدس ترين شهر مذهبي در كشور ايران شد. ساخت حرم امام رضا متعلق به قبل از دوره سلجوقي مي باشد.


حرم مطهر امام رضا عليه السلام ساختماني چهار گوشه است كه در هر گوشه آن صفه‌اي به اندازه 3 متر دارد كه از اين صفحه محل ورود و خروج و رفت و آمد به حرم مطهر است. ساختمان اصلي حرم، به بقعه هارون الرشيد مربوط است و مرقد مطهر امام رضا عليه السلام در وسط حرم قرار نگرفته بود و طواف بر ضريح سخت و مشكل بود بدون آن كه آسيبي به استواري گنبد وارد شود در سال 1343 ه.ش با ساختن يك طاق بزرگ و دو پايه ، ديوار بين مسجد و حرم را برداشتند. ارتفاع طاق حرم بيست سانتي‌متر و با سنگ مرمر است و بالاي آن تا ارتفاع دو متري با كاشي‌ نفيس از دوره سلجوقي است كه بر بيشتر آنها آيات و احاديث بر بعضي ديگر، نقشهاي اسليمي كار شده و برجسته ديده مي شود. بر بالاي كاشي‌ها، كتيبه‌اي به شكل برجسته بر روي كاشي‌هاي چيني داراي آيه هايي از سوره فتح به تاريخ 760 هـ.ق نصب گرديده است. بر بالاي اين كتيبه، كتيبه اي از جنس مرمر به عرض 32 سانتي‌ متر مي باشد كه بر آن قصيده‌اي از دبيرالملك فراهاني به خط نستعليق نوشته شده است. از اين كتيبه تا انتهاي ديوارها، به سال 1275 هجري قمري آيينه كاري شده مي باشد . در انتهاي 4 ديوار حرم كه زير طاق گنبد قرار گرفته است، سوره جمعه به خط ثلث عليرضا عباسي وجود دارد. در قسمت بالاي ديوارها‌، با ساختن گوشواره‌ها ، طرح مربع به هشت ضلعي و گنبد داخلي بر روي آن ساخته شد. همه سطحهاي زير گنبد،‌ با آيينه كاري بسيار هنرمندانه‌ به شيوه مقرنس پوشيده شده است . گنبد بيرون حرم بر روي ساقه‌ به قطر 44/13 متر بنا شده است و بلندي ارتفاع آن از كف بام در حدود 31 متر است. كتيبه خيلي زيبا و بزرگ گنبد به خط ثلث عليرضا عباسي در چهار ترنج، به عربي نوشته شده است.


صحن عتيق كه در قسمت شمالي حرم قرار گرفته است،‌‌ ‌در زمان سلطان حسين بايقرا ساخته شده است و در دوران شاه عباس اول افزايش يافته است. . در اطراف صحن، تعدادي حجره در 2 طبقه و چهار ايوان در چهار جهت اصلي ساخته شده است . ايوان طلا يا ايوان جنوبي، از زمان اميرعلي شيرنوايي در قرن 9 هجري است و به دليل اينكه روي ايوان را نادرشاه طلاكاري انجام داده است، به ايوان نادري مشهور شده و در زمان شاه طهماسب صفوي تزئين و طراحي شده است. ايوان داراي چهار در طلايي است كه به توحيد خانه، كفشداري بزرگ، راهروي سقاخانه قديم و از منطقه به دارالسياده و محلي كه در قديم قرآن خانه بود ، گشوده مي شد. در بخش جنوبي ايوان، طاقي شبيه محراب بود كه بر خشت‌هاي طلا كاري شده قصيده‌اي از «نديم» به زبان پارسي به خط نستعليق محمد علي بن سليمان رضوي حك شده است كه نشانگر طلاكاري و بازسازي ايوان به فرمان نادرشاه است.

مسجد گوهرشاد مشهد يكي از بزرگترين مسجدهاي چهار ايواني ايراني مي باشد كه در سال 821 هجري قمري به دستور گوهرشاد همسر شاهرخ تيموري بنا شد. اين مسجد با معماري قوام الدين شيرازي در مجموعه حرم امام رضا (ع) مشهد بنا شده. اين مسجد با وسعت 9410 متر مربع داراي چهار ايوان است. كه اين ايوان ها داراي نام هاي مقصوره، دارالسياده، حاجي حسن و آب و هفت شبستان است. وسيع ترين ايوان مسجد، ايوان مقصوره است كه با مقرنس كاري و كتيبه خط ثلث بايسنغر ميرزا و كاشي كاري قشنگي تزئين شده. يكي از زيباييي هاي مسجد گوهرشاد مشهد منبر صاحب زمان است.


آرامگاه حكيم ابوالقاسم فردوسي حماسه سراي بنام ايراني واقع در باغ زيبايي در شمال شهر تاريخي توس، در انتهاي بلوار پرديس ميباشد يكي از مكانهاي پربازديد و مورد علاقه مسافران تور مشهد . روستاهاي توس و اسلاميه در اضلاع شرقي و غربي آرامگاه قرار دارند . در مقدمه شاهنامه بايسنقري اولين بنا بر مزار فردوسي را به " ارسلان جاذب " كه ممدوح فردوسي بوده نسبت داده شده است ، سپس به همت ملك الشعراي بهار و جمعي از فرهيختگان خراسان آرامگاهي بر فراز مزار ايشان ساخته شد . اين بنا پس از پنج سال به همت استاد حسين لرزاده معمار و استادطاهرزاده در سال 1212 به تمام شد . بناي ياد شده به سبب عدم رعايت مسائل فني و محاسبه مقاومت خاك و جذب رطوبت علي رغم تعميرات مكرر نشست كرده با تلاش مهندس هوشنگ سيحون تخريب و پس از مقاوم سازي با همان شكل اوليه بازسازي شد. در سالهاي بعد تنديس فردوسي اثر استاد صديقي و نقش برجسته هاي سنگي ملهم از مضامين شاهنامه اثر فرزند استاد تهيه و در محوطه داخلي آرامگاه نصب گرديد.

3 - كشور زيباي تركيه با شهرهايي چون استانبول ، آنتاليا، كوش آداسي و آلانيا شهرت بسياري را از سوي گردشگران ايراني براي خود به ارمغان آورده است ، در اينجا به برخي از جاذبه هاي گردشگري اين شهر اشاره مي كنيم :

مسجد اياصوفيا استانبول در ابتدا كليساي مسيحيان بود كه در دوره امپراتوري بيزانس در سال 532 ميلادي به دستور كنستانتين اول ساخته و در سال537 افتتاح شد.پس از فتح استانبول، به دستور سلطان محمد دوم كليساي اياصوفيه به مسجد تبديل و سپس پس از به قدرت رسيدن آتاترك به موزه تبديل شد و تا امروز به همين شكل باقي‌مانده‌ است. عظمت و زيبائي گنبد اياصوفيه و ظرافتي كه معماران اوليه در ساخت آن به خرج دادند همواره مورد تحسين تاريخدانان، معماران و مهندسين بوده‌است.ارتفاع گنبد بزرگ اين مسجد 55 متر و قطر آن 31 متر است كه بوسيله 40 پشت‌بند بزرگ و روي چهار ستون اصلي سوار شده‌است. اياصوفيه يكي از زيباترين نمونه‌هاي باقي‌مانده معماري دوره بيزانس مي باشد و يكي از با ارزشترين هنرهاي موجود در اين بنا دكوراسيون داخلي با موزائيك و ستونهاي مرمر مي باشد.

كاخ ييلديز دومين كاخ بزرگ استانبول مي باشد كه به بخش هاي مختلفي تقسيم شده كه هر بخش براي هدفي خاص ايجاد شده است يكي از مكانهاي پربازديد براي مسافران تور استانبول  . اين كاخ در اواخر قرن 19 ميلادي توسط سلطان حميد دوم ساخته و به عنوان محل سكونت شخصي سلطان استفاده مي شد كه در طول 33 سال سلطنت او توسعه بسيار كرد و از دربار ها و يك مسجد تشكيل شده است. در اين كاخ ساختماني به اسم شاله وجود دارد كه از بزرگترين و مجلل ترين ساختمان هايي مي باشد كه سلطان هاي عثماني در آن زندگي و خوشگذراني مي كردند.اين كاخ در باغ زيبايي وجود دارد كه به گل هاي مختلف سراسر دنيا آراسته شده و امروزه جشن هاي خصوصي دولت تركيه در باغ اين كاخ برگزار مي گردد.در اين كاخ موزه زيبايي وجود دارد كه بسيار مورد توجه بازديدكنندگان و مسافران تور استانبول مي باشد.

آسپندوس آمفي تئاتري تاريخي و شگفت انگيز در 8 كيلومتري شهر سريك آنتاليا مي باشد يكي از مكانهاي پربازديد براي مسافران تور استانبول ،كه تاريخ دانان زمان ساخت اين بنارا 1000 سال پيش از ميلاد مسيح تخمين ميزنند.اين آمفي تئاتر باستاني توسط رومي ها ساخته شده است همه ساله گردشگران بسياري از اين مجموعه خارق العاده ديدن ميكنند.شهر تاريخي آسپندوس از ديدني هاي بزرگ آنتاليا به شمار مي رود. آسپندوس در 40 كيلومتري آنتاليا بنا شده و با آمفي تئاتر باستاني خود يكي از مكان هاي تاريخي تركيه محسوب مي شود.از زمان هاي بسيار دور تا به امروز اين بنا همانگونه كه بوده باقي مانده و تغييري نكرده.امروزه از آسپندوس براي برگزاري جشنواره هاي مهم هنري استفاده مي شود.سالن تئاتر آسپندوس يكي از خيره كننده ترين بناهاي تركيه بشمار ميرود.سالن تئاتر و قنات هاي آسپندوس هر يك توسط معماران متفاوتي ساخته شده كه هدف شان از ساخت اين بناهاي عمومي به دست آوردن جايزه سلطنتي يعني ازدواج با دختر پادشاه آسپندوس، بوده است. از آنجاييكه پادشاه از هر دوي اين آثار خوشش آمده بود، اعلام كرد كه دخترش را به دو نيم تقسيم كرده و نيمي از وي را به هر يك از آنها خواهد داد. طراح قنات و آبراه هاي شهر با اين پيشنهاد موافقت كرد در حاليكه سازنده سالن تئاتر از سهم خود گذشت. همين امر باعث شد تا پادشاه دخترش را به ازدواج طراح و سازنده سالن تئاتر درآورد.

توتك تپه آنتاليا اين تپه در حاشيه غربي شهر با ارتفاع 618 متر مي باشد. كه در بالاي اين تپه رستوراني گردان قرار دارد. اين مكان از جاذبه هاي گردشگري آنتاليا شهر محسوب مي شود و منظره خليج آنتاليا و كوه ها از بالاي اين تپه براي مسافران تور آنتاليا بسيار زيبا است

حمام روميها آنتاليا يكي ديگر از آثار تاريخي آنتاليا حمام رومي مي باشد كه در حال حاضر تبديل به موزه باستاني با اشيا بسيار با قدمت است،اين حمام در منطقه سيده و در نزديكي ساحل سيده كه يك ساحل ماسه‌اي، مجاور درياي مديترانه مي باشد با انبوهي از درختان كاج احاطه‌ شده است. اين حمام به خاطر موقعيت مكاني بسيار خوبي كه دارد و همچيني به دليل داشتن فضايي آرامش‌بخش و محيطي مناسب هر ساله تعداد زيادي از گردشگران تور آنتاليا را به خود جذب مي كند،گردشگران بعد از بازديد از اين حمام مي توانند ما بقي روز خود را در ساحل زيباي سيده بگذرانند. اين ساحل زيبا داراي امكانات رفاهي مناسب، مانند رستوران‌هاي لب ساحلي، اقامتگاه‌هاي استراحتي، هتل هاي بسيار لوكس و ورزش‌هاي آبي مي باشد.

ساحل سحر آميز گرجستان ساحل اوركي – ساحل سحر آميز ( ureki beach ) : در فاصله ۱۵ كيلومتري جنوب بندر پوتي و ۶۰ كيلومتري شمال بندر باتومي در كرانه زيباي درياي سياه، منطقه اي وجود دارد به نام اوركي كه داراي ساحل سحر آميز است و از مهمترين جاذبه هاي ديدني گرجستان محسوب مي شود.ساحل اوركي به رنگ قهوه اي و در برخي نقاط خاكستري رنگ مي باشد، مردمان بومي گرجستان از قديم معتقد بوده اند كه خاك هاي ساحلي اين منطقه شفابخش و براي بدن بسيار مفيد است لذا از ديرباز افراد بسياري جهت شفايخشي از بيماري و يا پيشگيري از آن به ساحل اوركي مي آمدند و خاك و گل ساحلي را بر روي بدن خودشان قرار مي دادند.سرانجام در قرن نوزدهم ميلادي دانشمندان پي بردند كه ماسه هاي ساحل اوركي داراي خاصيت مغناطيسي مي باشد، و ميدان مغناطيسي تاثير خاصي بر روي ارگانيسم بدن انسان دارد كه باعث جلوگيري از بيماري هاي قلبي، عروقي ، عصبي و مفصلي مي شود و همچنين بدن انسان را در برابر ساير بيماري ها مقاوم مي كند و همچنين خاك اين منطقه تاثير زيادي در سلامت پوست و زيبايي چهره دارد. بر اساس مطالعات دانشمندان تنها دو منطقه بر روي كره زمين وجود دارد كه ماسه هاي آن اين خصلت درماني را ايجاد مي كنند، به همين دليل است كه ساحل اوركي مورد توجه گردشگران تور گرجستان است و يكي از مهمترين جاذبه هاي گردشگري گرجستان مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: محبوب ترين جاذبه ها،
موضوع:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۴۳:۰۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

با توجه به شرايط پيش آمده فعلي از لحاظ واردات و تحريم‌ هاي اعمال شده بر عليه ايران، بعضي از شركت‌ هاي سازنده مانند محصولات سيسكو و ديگر شركت‌ هاي فعال در حوزه فناوري به علت تحريم ‌هاي وضع شده عليه ايران، امكان داشتن نماينده رسمي فروش را ندارند، به همين علت شركت‌ هاي فعال در زمينه واردات زيرساخت‌ به ايران نياز به حضور شركت‌ هاي واسطه در كشورهاي ديگر دارند و اين موضوع مشكلات بسياري براي آنها در زمينه تامين اين تجهيزات بوجود آورده است. لازم به ذكر راست اين مقاله، تنها براي برند هايي اختصاص داده شده است كه در كشور ما، وارد شده و موجود مي ‌باشد و همچنين داراي كيفيت بالايي نيز هستند.

از جمله شركت ها معروفي كه تجهيزات آنها در ايران توسط فروشگاه مستر شبكه به فروش مي ‌رسد:

 • دستگاه‌ هاي روتر سيسكو، سوئيچ شبكه دي لينك، شبكه، فايروال ها ، اكسس سرورها ، اكسس پوينت و غيره مي ‌باشد.
 • شركت HP ارائه دهنده‌ي تجهيزات پردازشي همانند سرور ها ، ذخيره ساز ها و ... مي‌باشد
 • شركت Juniper در زمينه امنيت و تجهيزات امنيتي همچون فايروال ها و UTM ها فعاليت مي‌ كند.

با تمامي مشكلات و سختي كه وارد كنندگان تجهيزات شبكه متحمل مي‌ شوند سعي بر آن است كه كالاهاي وارد شده با بهترين كيفيت و از برترين برند ها باشد و همچنين تمامي كالاها داراي گارانتي معتبر و توسط سازمان تنظيم مقررات تاييد شده باشند.

از جمله گارانتي‌ هاي معتبر ايراني در اين زمينه ، شركت مستر شبكه مي ‌باشد كه پشتيباني‌ اش بواسطه‌ فعاليت چند ساله ‌ي خود و همچنين داشتن تيم فني بسيار قوي و با سابقه، توانسته خدمات جامع و وسيعي را در اين زمينه ارائه نمايد.

امروزه داشتن شبكه ‌ي كامپيوتري يكي از ضروريات بسيار مهم در بسياري از شركت ‌ها و حتي منازل بر اساس كاربرد آن شده است. در شركت يا سازمان ‌ها با داشتن شبكه مي ‌توانند با به اشتراك گذاشتن تجهيزات شبكه مهم ، در هزينه ‌ي خريد بسياري از دستگاههاي سخت افزاري صرفه جويي نمايند. براي مثال زماني كه يك دستگاه چاپگر داريد و مي‌ خواهيد همه‌ ي كامپيوترها از آن استفاده كنند، تجهيزات شبكه كمك كي كند يك شبكه خانگي بسازيد.

همچنين در زمينه سخت افزاري نيز به صرفه مي‌ باشد به ‌طوري كه مي‌ توان در شبكه، CD-ROM و دستگاه‌ هاي ذخيره سازي مانند هارد ديسك و نيز اطلاعات را در تمامي نرم افزارهاي تحت شبكه ، به اشتراك گذاشت.

شبكه‌ كامپيوتري كه به درستي طراحي شده باشد، مي تواند از دسترسي غير مجاز به منابع شبكه جلوگيري نمايد و ويژگي‌ هاي بسيار قدرتمندي را براي شما مهيا ‌سازد. بنابراين انتخاب فروشنده‌ اي صادق و حرفه ‌اي در زمينه تجهيزات ، لوازم و محصولات شبكه از اهميت ويژه اي برخوردار است. پيشنهاد ما به شما مراجعه به سايت مستر شبكه بوده كه شما مي ‌توانيد در ارتباط با خريد و كسب اطلاعات در زمينه تجهيزات شبكه به اين سايت مراجعه نماييد.

بزرگترين ويژگي ‌هايي كه شما در استفاده از اين سايت از آن بهره مند خواهيد شد امكان مقايسه ويژگي‌ هاي تجهيزات در كنار يكديگر و همچنين جستجوي مدل مورد نظر از طريق جستجوي پيشرفته براساس امكانات موجود بر روي تجهيزات مي‌ باشد.
اكثر مديران شبكه در اين زمينه با مشكلات زيادي رو به رو هستند و گاهي بدليل گستردگي اطلاعات شبكه ‌ي كامپيوتري ، نيازمند اطلاعاتي فراتر از خصوصياتي كه در سايت‌ ها مطرح شده است مي‌‎باشند ، در صورت لزوم امكان استفاده از مشاوره رايگان با كارشناسان اين شركت از طريق تماس تلفني نيز مهيا شده است.

يكي از مهمترين اهداف اين سايت ارائه اطلاعات صحيح و دقيق به مشتريان خود در تمامي زمينه ‌ها مي‌ باشد. اطلاعاتي واضح و روشن كه به زبان ساده مطرح شده است.

 

حال كه به ضرورت حضور شبكه و فناوري اطلاعات در زندگي روزمره شما اشاره شد به عبارتي حضور اين صنعت در ابعاد وسيع و اشكال مختلف در زندگي انسان احساس مي‌ شود كه توانسته است امكانات بسيار زيادي را در اختيار كاربران خود قرار دهد .

از طرفي نياز به اين دانش ، روز به روز در حال افزايش است و در ايران نيز معدود افرادي هستند كه دانش كافي و لازم در زمينه تجهيزات شبكه را داشته و همچنين تخصص ‌هاي مربوط به آن را به صورت آكادميك گذارنده باشند.

علم شبكه ‌ي كامپيوتري نيازمند دانش تخصصي مي‌باشد. به همين دليل در انتخاب تجهيزات شبكه بايد بسيار دقت داشت تا بر اساس نياز ، تجهيزات را با مشاوره صحيح بتوان با قيمت مناسب و همراه با گارانتي معتبر خريداري كرد.
در اين مقاله هدف ما معرفي برند هاي معتبر در هر يك از زمينه‌ هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات مي ‌باشد. در متن زير براي كسب اطلاعات بيشتر ليستي مختصر از برند هاي محبوب در زمينه‌ ها مختلف براي شما قرار داده‌‎ايم:
روتر و سوئيچ شبكه : سيسكو و ميكروتيك

راديو هاي وايرلس: ميكروتيك، ubnt، موتورولا

ذخيره ساز تحت شبكه: HP ، EMC

فايروال ها و UTM: سيسكو، SOPHOS، JUNIPER، FORTIGATE

تجهيزات VOIP : سيسكو، سنگوما ، گرند استريم ، YELINK

كابل شبكه: لگراند، نگزنس، Belden

ماژول و كارت شبكه – مثل HP و ..

تجهيزات جانبي مثل پچ پنل و پچ كرد: لگراند، نگزنس، AMP، برندركس، اشنايدر

ماژول ها و كارت ها: سيسكو،  HP
همواره براي خريد چنين محصولاتي ميتوانيد به مستر شبكه سر بزنيد. براي خريد سرور شبكه ميتوانيد از مستر شبكه مشاوره بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مستر شبكه،
موضوع:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۷:۳۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

زماني را به خاطر دارم كه وقتي از سئو و بازاريابي ديجيتال صحبت مي‌ شد، كسب و كارهاي سنتي با پوزخند از كنار اين صحبت‌ ها رد مي‌ شدند. خب، ولي الان سال 2019 است و شرايط كاملاً فرق كرده؛ اكنون ديگر همه‌ي كسب و كارها به اهميت حضور در فضاي اينترنت پي برده‌ اند، و روز به روز به شمار بيزينس هاي اينترنتي اضافه مي‌ شود.

 

در گذشته سئو، راهي غير مرسوم براي بدست آوردن درآمد محسوب مي‌ شد و حتي، بسياري از كسب و كارها اعتقاد داشتند كه سئو، نوعي كلاهبرداري است. خب، همانطور كه گفتيم، آن دوران به راز آمده و اكنون ديگر حضور در اينترنت براي بقاي بسياري از بيزنس ها حياتي است.

 

قرار گرفتن گوگل، به عنوان پربازديدترين سايت در ايران، نشانه مي‌دهد جستجو در گوگل به يكي از عادات روزانه كاربران ايراني مبدل گشته است. بهتر است بدانيد اگر هدف داريد از راه وب‌سايت خويش مشتري داشته باشيد، بايد براي شماري از واژه ها كليدي پيوسته با سوداگري خود در صفحه نخست نتايج جستجو حضور داشته باشيد. اما به چه شكل؟

 

اگر شخصي هستيد كه مي‌ خواهيد خودتان امور پيوسته با سئوي وب‌ سايتتان را به شخصه انجام دهيد يا بودجه استخدام يك خبره سئو را نداريد، بي گمان براي انجام سئو و بهينه‌سازي به منابع آموزشي سئو نياز داريد.

 

اگر به سايت‌ هاي مربوط به اطلاع‌ رساني رويدادها مراجعه كنيد، متوجه تعدد كلاس‌هاي آموزش سئو خواهيد شد. كلاس‌هايي كه اتفاقا نه فقط از لحاظ محتوايي كيفيت ندارند، بلكه مبالغ هنگفتي را نيز براي اين آموزش‌ها اخذ مي‌ كنند. كلاس‌ هايي كه قصد دارند در طول يك جلسه، مفاهيم انبوه سئو را براي شما جمع‌ بندي كنند.

 

حال وضعيت افرادي كه بودجه كافي براي حضور در چنين كلاس‌هايي را ندارند چيست؟ آيا منبع ديگري براي تعليم سئو براي اين كسان وجود دارد؟

 

مسلماً بله! ما در اين مقاله قصد داريم بهترين منبع فارسي در حوزه تعليم سئو و بهينه سازي سايت را به شما معرفي كنيم. و آن منبع، وبلاگ ميموس است!

وبلاگ ميموس (https://mimos.ir/blog)، محل مناسبي براي يافتن مقالات آموزش سئو و بازاريابي ديجيتال است. تيم نويسندگانِ ميموس به طور مستمر در تلاشند تا با به كارگيري تجارب شخصي خود يا ديگر بازاريابان ديجيتال حرفه‌ اي سراسر جهان، مطالب مفيدي را در اختيار خوانندگان خويش قرار دهند.

چرا وبلاگ ميموس بهترين منبع تعليم سئو و ديجيتال ماركتينگ است؟

در ادامه، دلايل ما براي ادعايمان را خواهيد خواند. دقت داشته باشيد كه انگيزه ها زير، تنها انگيزه ها معتبر بودن مطالب وب سايت ميموس نيستند، بلكه پايه و اساس، فرآوري محتواي خوب به شمار مي ‌روند. پس اگر شما هم براي وب‌ سايت خويش توليد محتوا مي ‌كنيد، با رعايت اين نكات مي‌ توانيد كيفيت كار خود را افزايش دهيد:

 

 1. نويسندگان وبلاگ ميموس، همواره كوشش مي‌ كنند كامل‌ ترين و جامع‌ ترين مطلب درباره يك موضوع را توليد كنند.

 

 1. ما در وبلاگ ميموس مقاله‌اي را منتشر نمي‌ كنيم، مگر آنكه اطمينان حاصل كنيم كه موارد ذكر شده در مقاله، با اصول صحيح بازاريابي همسو هستند. قصد ما در سايت ميموس اين است كه به مخاطبان خود ياري دهيم تا با راهكاري بنيادين بتوانند به هدف خود (كسب درآمد و افزايش مخاطب) دست پييدا كنند.

 

 1. براي انتشار هر مقاله، نخستين سوالي كه در تيم تحريريه ميموس مطرح مي‌ شود اين است كه آيا احضار اين نوشتار به بيننده كمك مي‌كند؟ دومين سوال اين است كه آيا خود ما حاضر به مطالعه چنين محتوايي هستيم؟

 

 1. آنچه براي خودمان مهم است، كيفيت مقالات است. ما سعي مي‌ كنيم مقالاتي كه منتشر مي‌ نماييم در بالاترين كران كيفي خويش باشند و مخاطبان خويش را هم تشويق مي‌ نماييم كه در اين گذرگاه جنبش كنند.

 

 1. مي‌ دانيم كه بازاريابي به چند روش محدود نمي‌ شود و بدون داشتن فهم صحيح از مفاهيم، تاثيري كه انتظار داريد را نخواهيد ديد. فلذا پيش از هر آموزشي، مفاهيم را به مخاطبان منتقل مي‌ كنيم.

 

 1. آخرين انگيزه ما اين است كه مطالعه وبلاگ ميموس، كاملاً رايگان است.

در وبلاگ ميموس چه مقالاتي مطالعه مي كنيد؟

خب، شايد وبلاگ ميموس را با مقالات تعليم سئو و بهينه سازي سايت بشناسيد؛ اما بايد بگوييم كه هدف كلي ما در ميموس، آموزش بازاريابي اينترنتي است و سئو فقط تنها يكي از بخش‌هاي آن است. ما در ميموس سعي مي‌ كنيم كه از اصول كلي بازاريابي تا روش‌ هاي امروزي بازاريابي ديجيتال را عميقاً مورد بررسي قرار دهيم.

اگر مي‌خواهيد بدانيد در وبلاگ ميموس از چه حرف مي‌ زنيم، در پاسخ بايد بگوييم:

 

 • آموزش سئو و بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو
 • آموزش اصول و روش‌هاي بازاريابي
 • آموزش اصول و تكنيك هاي جذب مشتري و افزايش فروش
 • آموزش بازاريابي محتوايي
 • آموزش بازاريابي در شبكه‌هاي اجتماعي
 • آموزش بازاريابي از راه ايميل
 • آموزش طراحي رابط و تجربه كاربري
 • معرفي و آموزش انواع روش‌هاي تبليغات اينترنتي
 • آموزش تحليل يك كسب و كار آنلاين

يكبار ديگر پافشاري مي‌ كنيم كه قصد اصلي نويسندگان ميموس، آموزش مفاهيم ديجيتال ماركتينگ به زبان ساده است تا هر شخصي، با هر ميزان آشنايي از بازاريابي ديجيتال، بتواند نكات موجود در اين مقالات را متوجه شده و براي كسب و كار خود به كار بگيرد.

 

مقالات پيشنهادي ما در زمينه تعليم سئو و ديجيتال ماركتينگ

در آخر اين مقاله قصد داريم چند نوشتار پيشنهادي و محبوب بلاگ ميموس را به شما شناسايي كنيم. مطمئن هستيم كه اگر به دنبال يادگيري در اين مقوله هستيد، خواستن اين مقالات برايتان مفيد خواهد بود:

 

آموزش استفاده از گوگل ترندز در سئو سايت

۲۰۰ فاكتور مهم رتبه بندي وب سايت در گوگل

۱۹ تكنيك سئو كلاه سفيد براي رشد قطعي رتبه گوگل شما

عوامل موثر در رتبه گوگل بر پايه يك ميليون نتيجۀ جستجو

تيتربندي متن: اهميّت و كاربرد صحيح از تگ هدينگ

براي خواستن مقالات پيوسته با تعليم سئو رهنمود مي‌ كنيم به آدرس پيوسته با اين آموزش‌ ها، يعني https://mimos.ir/blog مراجعه نماييد.

 

كلاس‌ ها و دوره‌ هاي آموزشي وب‌ سايت ميموس

تيم ميموس علاوه بر فرآوري محتوا، كلاس‌ هايي براي تعليم سئو و ديگر مفاهيم بازاريابي ديجيتال نيز برگزار مي‌ كند. نكته خوبي كه درباره اين كلاس‌هاي آموزشي وجود دارد اين است كه هم به صورت حضوري و هم به صورت آنلاين برگزار مي‌ شوند.

 

همچنين، ميموس يك پيشنهاد بكر هم براي شركت‌ ها دارد. ما مي‌ توانيم براي اعضاي كمپاني شما دوره‌ هاي خصوصي آموزش بازاريابي اينترنتي برگزار كنيم. اين كلاس‌ ها به شما كمك مي‌كنند تا مفاهيم ديجيتال ماركتينگ را به چهره حرفه‌اي بياموزيد و امور مرتبط به آن را شخصا خودتان انجام دهيد.

ديگر خدمات آژانس بازاريابي ميموس

تا اينجا تنها درباره آموزش سئو و ديجيتال ماركتينگ صحبت كرديم. شايد شما بخواهيد امور پيوسته به بازاريابي اينترنتي خود را برون سپاري كنيد. در چنين شرايطي تكليف چيست؟ اصلاً نگران نباشيد. وب‌ سايت ميموس آمادگي همكاري با شما در زمينه‌ هاي مختلف بازاريابي اينترنتي را دارد. اگر بخواهيم به طور چكيده توضيح دهيم، آژانس بازاريابي ميموس در تمام مراحل راه‌اندازي يك بيزينس اينترنتي در كنار شما خواهد بود.

 

اگر به مشاوره بازاريابي ديجيتال بيشتر نياز داريد، لحظه‌ اي تامل نكنيد. همين اكنون تلفن را برداشته و با شماره 44291185-021 تماس بگيريد تا كارشناسان ميموس شما را راهنمايي كنند. همچنين، اگر به مطالعه در مقوله سئو و بازاريابي ديجيتال علاقمنديد، آدرس وبلاگ ميموس (https://mimos.ir/blog) را به خاطر داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آموزش سئو،
موضوع:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۲:۴۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 58
دیروز : 68
افراد آنلاین : 1
همه : 15551
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار