تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

در فرآيند هاي بزرگ صنعتي براي دفع گرماي توليد شده ي بيش از حد دستگاه هاي بزرگ تهويه مطبوع ، نيروگاه ها ، پالايشگاه هاي بزرگ و همچنين واحد هاي صنعتي ديگر به دستگاهي احتياج است تا بتواند آبي را كه جهت خنك سازي دستگاه ها در سيستم استفاده مي شود و گرما را دريافت مي كند، دوباره خنك كند و به سيستم برگرداند. براي انجام اين منظور از برج خنك كننده استفاده مي شود. وجود اين دستگاه تقريبا در تمامي واحدهاي صنعتي جهت استمرار و ادامه دادن فرآيند توليد الزامي است.

در فرآيند خنك سازي، برج خنك كننده حرارت اضافي آب در گردش را از دستگاه ها به محيط انتقال مي دهد. كيفيت و قيمت برج به دقت و ميزان انتقال حرارت آن بستگي دارد. در سيستم هاي سرمايشي و گرمايشي نيز وجود اين دستگاه به چيلر ها كمك مي كند تا حرارت نامطلوب خود را دفع نمايند.

اجزاي اصلي برج خنك كننده به صورت كلي شامل موارد زير است :

۱- بدنه (Casing or Body)

۲- حوضچه آب سرد (Basin)

۳- سيستم توزيع آب (Water Distribution System)

۴- سيستم انتقال هوا (Air Moving System)

۵- المانهاي انتقال حرارت (Fill Media)

بدنه (Casing or Body)

بدنه برج از فايبر گلاس و يا مواد كامپوزيتي FRP (Fiberglass Reinforced Polyester) ساخته شده كه مواد اوليه آن شامل رزين و الياف مي باشد. اين مواد در مقابل خوردگي و اشعه ماوراء بنفش خورشيد (UV) مقاوم هستند . رنگ بدنه نيز در ابتداي ساخت بدنه و هنگامي كه رزين ها به صورت مايع هستند به مخلوط فايبر و رزين افزوده شده و مجموعه به صورت خود رنگ توليد مي گردد و تا ۳۰ سال ماندگاري دارد .

حوضچه آب سرد (Basin)

قسمت تحتاني بدنه برج خنك كننده است كه آب عبوري از المانهاي انتقال حرارت در آنجا جمع مي شود و توسط فلانج ها و لوله هاي ارتباطي كه به لوله كشي خارجي متصل است، آب خنك شده را به سيستم انتقال مي دهد.

سيستم توزيع آب سرد (Water Distribution System)

اين سيستم وظيفه انتقال و توزيع آب گرم ورودي به برج را بر روي المانهاي انتقال حرارت، جهت انجام فرآيند خنك كاري دارد. اين سيستم شامل اجزاي زير است :

– مجموعه لوله كشي داخلي

– قطعه آبگردان (Sprinkler Head – Sprinkler Arms)

– نازل ها (Nozzles)

– المانهاي قطره گير (Drift Eliminators)

آب گرم ورودي توسط لوله هايي كه از جنس PVC مرغوب و فشار قوي هستند به مركز برج انتقال يافته و به وسيله قطعه آبگردان كه از جنس ABS  و با آلياژهاي آلومينيوم برنج و يا برتر ساخته شده، تقسيم مي شود و از طريق بازوها كه از جنس PVC هستند ، با زاويه مناسب بر روي سطح المانهاي انتقال حرارت مي ريزد و پس از گذشتن از آنها و انجام فرآيند خنك كاري در حوضچه (Basin) جمع آوري مي شوند . المانهاي قطره گير وظيفه مهار كردن قطرات آب مكش شده توسط نيروي محركه و بازگشت آن به چرخه خنك كاري را دارند .

سيستم انتقال هوا يا سيستم محركه (Air Moving System)

اين سيستم شامل يك الكتروموتور و پروانه است . الكتروموتور ( تهيه شده از شركتهاي معتبري مانند Siemense , VEM , Hyundai) پروانه به حركت در مي آورد. پروانه هوا را از طريق هواكش هايي (Louver) كه بر روي بدنه قرار دارد از ميان المانهاي انتقال حرارت به سمت بالا مي كشد . تيغه هاي اين پروانه ها از جنس FRP مخصوص هستند و وزن كمي دارند ، مقطع Air Foil شكل تيغه ها ، به آنها كمك مي كند تا جريان هواي بيشتري را در سرعت پايين ايجاد كنند كه سبب افزايش بازده و كاهش صدا مي شود .

المانهاي انتقال حرارت ( Fill Media )

المانهاي انتقال حرارت يا پكينگ (Packing) جايي است كه آب توزيع شده توسط كلگي و بازوهاي توزيع آب (Sprinkler Arms) و هواي مكيده شده از هواكش ها (Louver) كه در تقاطع با يكديگر موجب انتقال حرارت شده و مقداري از آب تبخير مي شود. افزايش ميزان تبخير باعث افزايش ظرفيت برج خنك كننده مي شود. محصولات اين شركت با استفاده از آخرين نسل فيلم هاي PVC كه به شكل كندو ساخته مي شوند راندمان انتقال حرارت بالايي را ايجاد مي كنند. اين المانها باعث مي شوند كه آب در يك لايه نازك با حداكثر سطح جريان داشته باشد كه اين امر به افزايش ميزان انتقال حرارت كمك مي كند . در صورتي كه جريان آب به صورت مناسب عمل كند(استفاده از آب نرم در Makeup Water) اين المانها براي مدت ۱۰ تا ۱۵ سال ماندگاري دارند .

تمام پيچ و مهره ها و واشرهاي استفاده در برج از جنس گالوانيزه گرم و يا از استنلس استيل و ساير تكيه گاههاي فلزي دستگاهها از جنس آهن گالوانيزه گرم و يا از استنلس استيل با ضخامت ۸۳ ميكرون ساخته مي شود. در سفارش هاي خاص از نگهدارنده هاي فايبرگلاس كه به روش Pultrusion  ساخته مي شوند استفاده مي شود.

اين برج ها همچنين اين امكان را دارند كه در صورت سفارش مشتري از قطعات كنترل كننده ويژه الكتريكي و الكترونيكي براي بهبود عملكرد سيستم و هماهنگي بين برج و ساير قطعات موجود در خط بهره برداري استفاده كنند كه شامل كنترل كننده فركانسي دور موتور يا اينوتور(Inverter) و سنسور دما و نمايشگر و …… هستند.

 

برج خنك كننده CS


برج خنك كننده CS برج هاي چهارگوش جريان مخالف هستند كه در آن ها آب به وسيله نازل ها بروي سطوح انتقال حرارت پاشيده مي شود و همزمان هوا به وسيله پروانه محوري كه در بالاي برج قرار دارد از قسمت زيرين سطوح انتقال حرارت به سمت بالا مكيده مي شود. جريان آب و هوا در خلاف جهت با يكديگر تماس پيدا كرده و بين آن ها تبادل جرم و گرما صورت مي پذيرد، بنابراين به اين برج ها جريان مخالف گفته مي شود.

 

برج خنك كننده RF

در برج خنك كننده RF آب به وسيله كلگي توزيع آب در حال دوران و از طربق لوله هاي توزيع آب كه زير آن ها پر از روزنه مي باشد بروي سطوح انتقال حرارت پاشيده مي شود. همزمان هوا توسط فن و ازناحيه دريچه وارد و از زير سطوح انتقال حرارت به سمت بالا خارج مي شود. آب و هوا در جهت خلاف يكديگر تماس پيدا كرد و بدليل تبادل گرما و جرم آب خنك مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۷:۳۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تعمير پرينتر در كرج

تعمير پرينتر در كرج  دستگاه هاي چاپ به دليل ظرافتي كه دارند، هر از چندگاهي بر اثر كار زياد فرسوده شده و نياز به تعمير و يا تعويض قطعات دارند. از اين رو يكي از بهترين مكان ها براي تعمير پرينتر در كرج، مركز خدمات كامپيوتري كرج چاپگر مي باشد. اين مركز يكي از بهترين مكان ها براي تعمير و دستيابي به آنچه است، كه لازم داريد. تعميرات تخصصي انواع چاپگر با كمترين قيمت ممكن، آن هم توسط مجرب ترين مهندسان سخت افزار، عمده دلايل شهرت اين مكان بي نظير در كل كشور بوده است.

 

كرج چاپگر

كرج چاپگر با گذشته اي درخشان در زمينه تعمير تخصصي انواع پرينتر و دستگاه هاي چاپ، تا به امروز از با كيفيت ترين قطعات و از بهترين برند ها، براي تعمير انواع چاپگر استفاده كرده است. در نظر گرفتن نظر مشتريان عزيز، در خصوص استفاده از انواع مارك و كيفيت ها، يكي از جنبه هاي احترام ما به مشتريان عزيز است. علاوه بر آن، ما با گارانتي كار خود، به شما اطمينان مي دهيم، كه بهترين خدمات را دريافت كرده ايد.

 

شارژ كارتريج در كرج

يكي از خدمات گروه كرج چاپگر شارژ كارتريج در محل شما در شهر كرج مي باشد كه تكنسين در محل شما حاضر شده و اياب ذهاب براي شما رايگان مي باشد، براي شارژ كارتريج در كرج مي توانيد با تماس با شماره هاي درج شده در پايين تماس حاصل فرماييد
۲۳۶۳ ۰۹۳ ۰۹۱۲

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۶:۴۷ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

كمپ ترك اعتياد سرود تولد تهران ، بهترين مركز مجاز كمپ ترك اعتياد آقايان در تهران و كرج شبانه روزي كلينيك بستري بيمار از ساير شهرستانها

خدمات كمپ ترك اعتياد

امكانات ورزشي

اين موسسه كمپ ترك اعتياد با توجه به فضاي بهينه درماني و آسايشي كه براي مددجويان فراهم آورده، استفاده از لوازم بدنسازي مثل تردميل،دوچرخه و دستگاه هاي ورزشي را محيا كرده است

 

امكانات تفريحي

امكان استفاده از باشگاه كه شامل ميز بيليارد،ميز پينگ پنگ،ميز فوتبالدستي، بازيهاي گروهي و تورهاي دسته جمعي ۲۴ يا ۴۸ ساعته

شرايط محيطي

باغ ويژه درمان و ترك اعتياد مددجويان گرامي اين مركز كه در بهترين نقطه با آب و هواي بسيار خوب در باغي به وسعت 2500 متر جهت هوا خوري و تفريح در كمپ اجباري

 

استخر آب گرم

استفاده از استخر ابگرم براي تمام فصول و امكان استحمام فريي تايم براي هر مددجو در اين كمپ ترك اعتياد موجود است.

امكانات خصوصي

موبايل ،لپ تاپ،اي پد،تب لت و واي فاي، استفاده اختصاصي از تي وي ولوازم صوتي و گاز و يخچال و قهوه ساز و ماكروفر براي هر قسمت، تخت و كمدهاي خصوصي براي مددجويان  كمپ ترك اعتياد

 

شرح دوره

يك دوره شامل چهار هفته ميباشد. سم زدايي، ورود به گروه سالن سبز، گروه درماني و برنامه هاي جمعي ، جلسات گروهي ترك اعتياد، ورزش از برنامه هاي ماهانه اين مركز كمپ ترك اعتياد ميباشد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۵:۴۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

 

بهترين لپ تاپ هاي بازار اروپا در ايران

بازرگاني استوكي ارائه دهنده انواع لپ تاپ ، نوت بوك و آل اين وان با بيش از 10 سال تجربه در زمينه تجارت الكترونيك مي باشد.

شما مي توانيد انواع مدل هاي مختلف لپ تاپ از شركت هاي مطرحي چون اچ پي ، دل و لنوو را از ما خريداري كنيد.تمامي لپ تاپ هاي موجود در فروشگاه ما تست شده و تضميني هستند.همگي آن ها پس از موفقيت در مراحل تست هاي سخت افزاري و نرم افزاري مختلف آماده ارائه مي باشند.شما با داشتن يك لپ تاپ استوك خواهيد توانست يك لپ تاپ حرفه اي با امكانات فراوان را داشته باشيد و همچنين بخش زيادي از پول خود را پس انداز كنيد.

 

تمامي لپ تاپ هاي ما رجيون اروپايي هستند كه با نمونه هاي  ريفر يا بازيافتي كه از كشورهاي امارات ، پاكستان و عراق وارد كشور مي شوند بسيار متفاوت است.متاسفانه اين لپ تاپ هاي بازيافتي كه اكثرا تعميري و بي كيفيت هستند به دليل سودجويي و عدم آشنايي بسياري از فروشندگان با قيمتي كمتر به فروش ميرسند.

لپ تاپ استوك را در كشور ما عموما با نام لپ تاپ دسته دوم مي شناسند كه كاملا اشتباه است.به دليل طراحي و كيفيت بالاي آن ها در اروپا تنها در سازمان ها و ادارات استفاده مي شوند.شركت هاي بزرگ توليد كننده در توليد آن ها از بهترين مواد اوليه استفاده ميكنند.

اگر شما خواهان اين هستيد كه يك لپ تاپ ارزان با انبوهي از امكانات را خريداري كنيد هم اكنون با فروشگاه استوكي تماس بگيريد

 

مزاياي لپتاپ هاي استوك

صفحه نمايش مات ضد بازتاب نور و اشعه هاي زائد ، فول پورت ، سيم كارت خور ،اجراي برنامه هاي اندرويد، سنسورهاي امنيتي در برخي مدل ها سنسور اثر انگشت، نور صفحه كيبورد ، كيفيت ساخت بالا ، قيمت بسيار مناسب ، طول عمر بالا ، امكانات بي شمار

 

stoky

دفتر مركزي فروش

كرمانشاه ، ۲۲ بهمن ، ميدان مركزي ، پايين تر از بانك ملي ، كوي ۱۳۸

موبايل : ۰۹۱۸۳۸۹۶۵۲۹ -  ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

تلفن : ۳۸۳۶۸۷۷۹ – ۰۸۳

واردات مستقيم از اروپا

England, Birmingham : +447427873078

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۵:۴۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

 

آموزش فرمانهاي مقدماتي سگ

هر شخص يا خانواده بعد خريد يك سگ به عنوان پذيرفتن سگ به عنوان عضوي از خانواده تعهد و توجه به سلامت سگ و آموزش سگ و آسايش و امنيت سگ داشته باشد.
در ابتداي امر بعد از ورود سگ به منزل يا ويلا و يا باغ صاحب در فكر تربيت سگ بر مي آيد كه تربيت به دلخواه صاحب به دو روش صورت ميگيرد.
 تربيت نا اگاهانه و غير اصولي و مطالعه اينترنتي توسط خود صاحب
 تربيت اصولي و درست از طريق كمك گرفتن و استخدام مربي تربيت سگ
حال در مرحله اول اكثرا صاحبين در ابتدا تربيت شخصي با سگشون كه توله و يا چند ماهه است مشكلي ندارند اما بعد مدتي پي ميبرن مشكلات ديگه بوجود آمده كه نشان ازاشتباه تربيت غلط از ابتدا بوده كه عوارض منفي آن بعد مدتي نمايان ميشود و در اصل مرحله اول ۱۰ درصد جواب ميدهد كه شامل صاحبين سگي ميشود كه كامل از تكنيك ها و آموزشها بدون هيچ خطا استفاده ميكنن و در بقيه اشخاص اگر هم تربيت كنند و بعد مشكل پيش بيايد مطمن باشند اگر از مربي كمك بگيرند ، مربي از ابتدا شروع ميكند تا مشكلات گام به گام حل شود.
در مرحله دوم كه بسيار بسيار مهم است اينست كه ابتدا يك مربي سگ انتخاب كنيد كه تمرينات و آموزش بايد و حتما در منزل و محيط نگهداري باشد نه درجاي ديگر،مربي تربيت سگ وظيفه دارد در محيط زندگي سگ تربيت سگ را بعهده بگيرد.
حال مشكلات اين فرمانهاي مقدماتي در چيست

آشناي با نام
درك مثبت و منفي
افزايش تمركز و فرمان پذيري با فرمان ببين ( چشم تو چشم )
اجتماعي شدن ( نحوه درست ارتباط برقرار كردن با افراد و ساير حيوانات )
بيا
برو
فرمان اضطراري براي جلوگيري از حوادث ( بدو بيا )
بشين
بخواب
بمان ( در حالت نشسته و خوابيده )
انتظار براي غذا ( نخور و بخور به فرمان )
كنترل واق واق كردن ( آلفا پذيري )
فرمان قلاده گرفتن
دست دادن
همراه شدن با بند و بدون بند به همراه تشويقي

جهت مشاوره و تربيت سگ خود با شماره 09101639066 در ارتباط باشيد

مربي و رفتار شناس سگ عليرضا حيدري

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۲:۵۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تكنولوژي‌هايي كه به كاهش مصرف انرژي در صنعت ساختمان سازي كمك مي‌كنند

اين روزها يكي از بحث‌هاي مهمي كه با آن رو به رو هستيم بحث مصرف انرژي در ساختمان‌ها و صنعت ساختمان سازي است، هرچند با تبليغات ساختماني زيادي در اين زمينه رو به مي‌شويم، اما بد نيست اين بار يك نگاه تكنولوژيك به اين موضوع داشته و كمي بيشتر آن‌ را بررسي كنيم.

مصالح ساختماني تازه‌اي كه با آن‌ها رو به رو هستيم مي‌توانند تا حدودي در اين امر به ما كمك كرده و به صرفه‌جويي در مصرف انرژي منجر شوند، به عنوان مثال عايق‌هاي حرارتي و پنجره‌هاي دوجداره مي‌توانند در فصول سرما با جلوگيري از خروج هواي گرم به افزايش صرفه‌جويي در اين زمينه كمك كنند.

از طرفي ديگر تكنولوژي‌هاي نوين و جديدي كه به تازگي در صنعت ساختمان مورد استفاده هستند نيز تا حدود زيادي به اين امر كمك مي‌كنند، مثلا سيستم‌هاي مديريت ساختمان و فناوري اينترنت اشيا كه مي‌توان آن‌ها را در اين حوزه‌ به خوبي به كار گرفت.

مصالح ساختماني كه مي‌توانند به صرفه‌جويي مصرف انرژي كمك كنند

يكي از عواملي كه در مصرف انرژي موثر است، مصالح ساختماني به كار رفته در ساختمان مي‌باشد، به عنوان مثال عايق‌ها، نوع بتن‌ها و حتي رنگ به كار رفته در مصالح جزو موارد تاثير گذار در اين مورد هستند.

به عنوان مثال در شهرهاي جنوبي كشور بيشتر ساختمان‌ها به رنگ‌هاي روشن ساخته مي‌شدند تا از جذب بيش از حد گرما جلوگيري كرده و در فصل تابستان به كاهش مصرف انرژي  ناشي از كولرها كمك كنند.

تكنولوژي‌هاي جديد موثر در صرفه‌جويي مصرف انرژي

علي‌رغم تبليغات ساختماني كه در اين زمينه مي‌بينيم، تكنولوژي‌ها تازه نيز مي‌توانند به طرز چشم‌گيري به بهينه‌سازي مصرف انرژي كمك كنند، همانطوري كه بالاتر گفتيم، سيستم مديريت ساختمان (BMS) و يا اينترنت اشيا نمونه‌هايي از اين فناوري‌ها هستند.

اينترنت اشيا يك تكنولوژي عمومي است كه به كمك شبكه‌ي اينترنت يا شبكه‌هاي محلي يك ارتباط مطمئن ميان اشيا و ابزارهاي مورد استفاده برقرار مي‌كند، سپس به كمك همين ارتباط تحت شبكه اقدام به ارسال اطلاعات با يكديگر مي‌نمايند.

موردي بعدي كه مي‌توان به عنوان يك تكنولوژي مفيد در كنترل و بهينه‌سازي مصرف انرژي در صنعت ساختمان سازي از آن ياد كرد، تكنولوژي BMS يا سيستم مديريت ساختمان مي‌باشد، اين سيستم نيز تقريبا عملكري مشابه با فناوري IOT (اينترنت اشيا) دارد، با اين تفاوت كه اختصاصا براي ساختمان‌ها توسعه يافته و مورد استفاده قرار مي‌گيرد، اين سيستم از سنسورهاي گوناگوني تشكيل شده كه اقدام به جمع آوري اطلاعات از وضعيت ساختمان مي‌كنند و آن را به واحد پردازش مركزي ارسال كرده و سپس مورد پردازش قرار مي‌دهند.

هرچند به كارگيري اين‌گونه فناوري‌ها در نگاه اول اندكي هزينه‌بر بوده و شايد صرفه‌ي اقتصادي نداشته باشند اما در دراز مدت مي‌توانند به طرز چشم‌گيري به بهبود مصرف انرژي كمك كرده و در نتيجه صرفه‌جويي در هزينه‌ها را براي شما به ارمغان بياورند.

از طرفي ديگر علاوه بر مصالح ساختماني كه به بهبود مصرفي انرژي كمك مي‌كنند، تجهيزات ساختماني هستند كه در اين زمينه نقش دارند، به عنوان مثال رادياتورها، پكيج‌ها، پنجره‌هاي عايق بندي شده، لامپ‌ها، وسايل سرمايشي و گرمايشي، شيرهاي آب و... همه و همه از جمله مواردي هستند كه مي‌تواند به نوبه‌ي خود به بهبود مصرف انرژي و صرفه جويي در آن به خصوص در صنعت ساختمان و ساختمان سازي كمك كنند.

با وجود تبليغات ساختمان بسيار زياد در اين زمينه اما همچنان توجه چنداني به اين موارد نشده و كمتر كسي، به خصوص در كشور ما اين نوع فناوري‌ها را مورد استفاده قرار مي‌دهد، اما بايد بدانيم صنعت ساخت و ساز وساختمان نيز پا به پاي تكنولوژي در حال حركت بوده و استفاده از ترندهاي جديد اين صنعت در پيوند با تكنولوژي‌ها نوين به حفظ منابع ارزشمند انرژي، سرمايه‌هاي انساني و همچنين افزايش سطح رفاه و آسايش اهالي ساختمان كمك چشم‌گيري مي‌كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۰:۵۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

شركت خدمات نظافتي آريا از بهترين و حرفه اي ترين شركت هاي نظافتي در مشهد مي باشد ، خدمات ما عبارت است از :

نظافت منزل مبله

پذيرايي از مهمان

نظافت راه پله و پيلوت

روشويي فرش و مبلمان در منزل

 

نحوه سفارش خدمات ، ارتباط با ما

تماس تلفني : 05133688364 ، 09157575109 ، 09361252081 مديريت : 09156446977

ارتباط در پيام رسان ها : تلگرام و واتساپ از طريق شماره 09156446977

 

چرا شركت خدمات نظافتي آريا در مشهد ؟

تضمين بهترين خدمات
در صورتي‌كه مشترك نسبت به نتيجه كار رضايت نداشته باشد، شخص جايگزين اعزام شده كه درصورت تاييد كم‌كاري نفر قبلي، بدون دريافت هزينه اضافي محل مجددا نظافت مي‌شود.

 


نيروي كار مجرب و متخصص
هميشه به هنگام گزينش و استخدام پرسنل، بسيار حساس و جدي عمل مي‌كنيم و اگر فرد متقاضي معيارهاي مدنظر شركت را نداشته باشد، از همكاري با وي اجتناب مي‌كنيم.

 


پرسنل قابل اعتماد
شركت آريا پاك نيروهاي متخصص خود را همراه با معرفي نامه معتبري كه از سوي شركت مهر شده به محل تعيين شده اعزام مي‌كند كه باعث آسوده خاطر شدن مشتركين مي‌شود.

 

رعايت جانب احتياط
تمامي پرسنل شركت نظافتي آريا در مشهد داراي گواهي عدم سوء پيشينه، گواهي عدم اعتياد هستند و از سوي شركت تضمين مي‌شوند.

 

پنج سال سال كارنامه درخشان
از اينكه توانسته ايم هفت سال به صورت متوالي بهترين خدمات را به شما مشتريان گرامي ارايه دهيم بسيار مفتخر و مسروريم و براي ادامه هرچه بهتر اين مسير مي‌كوشيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۸:۰۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

سفر به كيش مرواريد خليج فارس

يكي از جاذبه هاي بين المللي ايران منطقه آزاد كيش در استان هرمزگان است. يك جزيره به شكل بيضي كه جزو شهرستان بندر لنگه است. اين جزيره با مساحت 91 كيلومتر مربع از بزرگترين جزيره هاي ايران است. فاصله جزيره تا مركز استان يعني بندر عباس 300 كيلومتر است. از جزاير اطراف اين جزيره، هندورابي، فارور، ابوموسي، قشم و جزيره سيري هستند. يكي از بهترين اكوسيستم هاي دريايي با انواع گونه هاي آبزيان را مي توانيد در آكواريوم بزرگ و منحصربفرد اين جزيره تماشا كنيد.  بي دليلي نيست كه اين جزيره همواره پذيراي انبوهي از مسافران تور كيش  و گردشگران داخلي و خارجي است.

 

مختصري درباره كيش

جزيره كيش با مساحت 91 كيلومتري در دهانه خليج فارس و در نزديكي تنگه هرمز قرار دارد. اين جزيره داراي نوار ساحلي 43 كيلومتري بسيار زيبا و منحصربفرد است. بيشترين عرض اين جزيره 7.5 كيلومتر و و طول ساحل غربي به ساحل شرقي آن حدود 45 كيلومتر است. فرودگاه بين المللي كيش كه از زيبا ترين و مجهزترين فرودگاه هاي ايران است در بخش مرتفع جزيره و در ارتفاع حدود 40 متري بنا شده است. اين جزيره از لحاظ جغرافيايي و توپوگرافي فاقد كوه و تپه هاي مرتفع است و بيشترين ارتفاع اين جزيره به حدود 40 متر از سطح دريا مي رسد.

درصد اكسيژن خالص در اين شهر به قدري زياد است كه اين شهر در بين چهار منطقه برتر دنيا در اين مورد قرار گرفته است. به دليل وجود اكسيژن خالص هنگام پياده روي در نوار ساحلي و بازديد از مكان هاي ديدني لذت بخش تر خواهد بود و گردشگران كم تر دچار خستگي مي شوند. جانبازان و افرادي كه ناراحتي تنفسي دارند در اين اكسيژن خالص بهتر مي توانند نفس بكشند. بندر چارك نزديك ترين شهر ايران به اين جزيره است. بندر خارك با جزيره كيش حدود 18 كيلومتر فاصله دارد. به دليل نزديك بودن بندر خارك به جزيره كيش، اين بندر در مسير اصلي رسيدن به اين جزيره از راه دريايي است.

گونه هاي بسيار كميابي از ماهيان در اين منطقه زندگي مي كنند كه نمونه هاي آنان را به ندرت مي توان در مناطق ديگر جهان و ايران پيدا كرد. كيش داراي آب و هوايي گرم و مرطوب است و ميانگين دماي ساليانه اين جزيره 26.6 درجه سانتي گراد است.

ويژگي هاي جغرافيايي و آب و هواي كيش

همان طور كه گفته شد كيش داراي آب و هواي گرم و شرجي است و ميانگين دماي ساليانه اين منطقه 26.6 درجه سانتي گراد است. به دليل قرار گرفتن در مجاورت خليج فارس و رطوبت بالاي اين منطقه، اختلاف دماي روز و شب در اين جزيره در فصول مختلف سال، بسيار كم است. فشار بخار هوا در اين منطقه در تمامي فصول بسيار بالا و به طور ميانگين بين 50 – 60 درصد مي باشد. اختلاف دماي روزانه اين جزيره در تمام طول سال بين 9 تا 10 درجه سانتي گراد است و به دليل رطوبت بالا در اين منطقه دماي هوا هرگز به صفر و زير صفر نمي رسد. از اين رو زمستان هاي اين جزيره بسيار خنك و بهاري است.

تفاوت دماي اين منطقه در سردترين روز سال و گرم ترين روز سال بسيار كم و حدود 16 درجه سانتي گراد است. هواي خشك به همراه بادهاي ملايم و اب تقريبا سرد دريا از ويژگي هاي اقليمي جزيره كيش در فروردين ماه هر سال است. در ارديبهشت ماه رطوبت نسبي در اين منطقه تقريبا پايين است و اب دريا هنوز خنك است از اين رو در اين ماه هوا بسيار خنك و ايده آل است.  ممكن است در مرداد ماه در اين جزيره شاهد بارش باران هاي شديد متاثر از جريان هواي اقيانوس هند باشيم. اين باران ها عموما به صورت رگباري و موسمي است. خرداد ماه و تير ماه زمان شروع افزايش گرما و رطوبت نسبي هوا است اين ماه ها با باد هاي گرم و مرطوب و آفتاب سوزان همراه هستند.

جاذبه هاي گردشگري جزيره كيش

در گوشه گوشه اين جزيره زيبا مي توانيد از تماشاي جاذبه هاي طبيعي و تاريخي مختلف لذت ببريد. با اين همه زيبايي بي سبب نيست كه خيلي از هموطنانمان بازديد از كيش را به تورهاي مشابهي مانند تور دبي ترجيح ميدهند مي توانيد در نوار ساحلي اين جزيره پياده روي كنيد. در آب هاي نيلگون آن آبتني و قايق سواري كنيد. با بازديد از شهر زيرزميني كاريز با دنياي شگفت انگيز آن آشنا شويد. شهر زير زميني بسيار زيبا كه سقف آن با مرجان ها و صدف هاي زيباي خليج فارس زينت داده شده است و يك منظره رويايي ايجاد كرده است.

اگر به دنبال يك مكان دنج و آرام در كنار ساحل براي استراحت هستيد هتل ترنج كيش  كه يك هتل دريايي به شمار ميرود گزينه خوبي است . يكي ديگر از جاذبه هاي ديدني كيش، جزيره مرجاني كيش است؛ يك جزيره با منظره اي زيبا از ساحل زلال و آلاچيق ها و محوطه سازي هاي مناسب براي راحتي بيشتر گردشگران و بازديد كنندگان اين منطقه. از ديگر جاذبه هاي گردشگري جزيره كيش مي توان به اسكله تفريحي كيش، شهر حريره، بوستان آهوان، خانه بوميان، كشتي يوناني، گذر هنرمندان، آب انبار كيش، پارك ساحلي ميرمهنا، پارك ساحلي سيمرغ، پارك شهر، روستاي باغو، پارك دلفين ها، سافاري كيش، آكواريوم و خانه اعياني اشاره كرد. ضمنا اگر هزينه هاي سفر به كيش شما را براي بازديد از اين جزيره زيبا دچار ترديد كرده اصلا نگران نباشيد چرا كه  شما در برخي ايام سال ميتوانيد از تور لحظه آخري كيش استفاده كنيد ، اين تورها كه معمولا اندك زماني پيش از پرواز توسط آژانسهاي مسافرتي عرضه ميشوند گاهي حتي با تخفيف بيش از پنجاه درصد قيمت واقعي ارائه ميشوند .

 

اقتصاد جزيره كيش

منطقه ازاد كيش به دليل استقبال بسيار زياد گردشگران و قرار گرفتن در ليست مقاصد اصلي گردشگري ايران، يكي از مناطق مهم اقتصادي و قطب اقتصاد استان هرمزگان است  در واقع در صنعت گردشگري حال حاضر كشور تور كيش و تور مشهد رتبه هاي اول گردشگري كشور را در اختيار دارند . صنعت هتلداري و مشاغل مرتبط با آن در اين شهر بسيار رونق دارد. نرخ بيكاري در جزيره كيش كم تر از يك درصد است. جزيره كيش همواره از اهداف مهم سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري در بخش هاي تفريحي، گردشگري، رستوران ها، فروشگاه ها و مراكز تفريحي بوده است.

جزيره كيش داراي چندين دانشگاه است كه اكثر آن ها زير مجموعه دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتي شريف هستند. قيمت خودرو در جزيره كيش بسيار كم تر از ساير نقاط ايران است و دليل آن هم عدم پرداخت گمركي است. علاوه بر اين برخي از خودروها مانند خودرو هاي سوپر اسپرت كه ورود ان ها به داخل كشور ممنوع است در اين منطقه به فروش مي رسد و مانعي براي استفاده از آن وجود ندارد. نقطه اتكاي اقتصاد جزيره كيش تعداد بالاي گردشگران خارجي و داخلي است كه ساليانه به اين منطقه سفر مي كنند. حدود يك ميليون گردشگر خارجي و ايراني در طول سال از منطقه آزاد كيش و مراكز خريد آن و بازار هاي مشهور آن مانند بازار مرجان، بازار پرديس، بازار ونوس و ... ديدن مي كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سفر به كيش، تور كيش، تور هوايي،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۵:۱۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تعمير ظرفشويي در كرج از اختصاصي ترين خدمات كام سرويس  در زمينه تعمير ظرفشويي در كرج و تعميرات لوازم خانگي به :  

3.1 (61.23%) 163votes

 1. سرويس دوره اي ماشين ظرفشويي
 2. تعويض محفظه قرارگرفتن ظرف
 3. رفع عيوب اتصالات و لوله كشي
 4. تعمير برد الكترونيكي
 5. تعويض فيلتر آب و موتور گرداننده
 6. جرمگيري سبد و محفظه
 7. ارائه مايع و قرص مخصوص

نشانه هاي خرابي ماشين ظرفشويي كه در صورت موجه شدن با آن بايد دستگاه را از اتصال برق جدا كرده و با سرويسكار تماس حاصل فرماييد تا تعمير هر چه زودتر دستگاه باعث جلوگيري از خسارت هاي بيشتر شود :

 • عدم چرخش مناسب بازوهاي آب پاش
 • ايجاد رسوب بعد از شست و شو
 • عدم كاركرد مطلوب خشك كن
 • نمايش خطا روي ال سي دي
 • خرابي پمپ تخليه

شما دوست عزيز مي توانيد با سرويسكاري دوره اي ماشين ظرفشويي از بوجود آمدن اشكالات احتمالي در نحوه كاركرد آن جلوگيري كنيد.

تعميرات ظرفشويي در كرج

كارشناسان تعميرات ما در كام سرويس سرويس بيشترين سعي  كوشش و تجربه خود را در ارائه خدمت هاي فني و مهندسي به هموطنان عرضه مي دارد. استفاده از قطعات و اورجينال و اصل و دريافت  هزينه منصفانه و در نظر گرفتن حقوق مشتريان از مهم ترين اصول كاري كام سرويس سرويس است.

 • رايج ترين اشتباهات در استفاده ازماشين ظرفشويي  خانگي:
 • قرار دادن بشقاب‌ با باقي مانده و پسمانده غذا درون ظرفشويي
 • قرار دادن ظروف بيش از اندازه ظرفيت درون ماشين ظرفشويي
 • استفاده از مايع ظرفشويي به جاي قرص هاي مخصوص
 • تخليه ظرف هاي طبقه بالايي قبل از طبقه پاييني

 

همچنين شما عزيزان ميتوانيد براي تعميرات زير نيز با كام سرويس در ارتباط باشيد:

 

تعمير يخچال در كرج

تعميرماشين لباسشويي سامسونگ در كرج


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۴:۴۹ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژي خدمات چاپ و تكثير يكي از نيازهاي اكثر شركت ها و موسسات ميباشد.پرينترها و دستگاه هاي كپي كه انجام اين فعاليت ها را بدوش ميگيرند امروز يكي از نيازهاي مبرم براي هر شركت و يا موسسه ميباشد.خدمات شارژ كارتريج و همچنين تعمير پرينتر براي موسسات جزء نيازهاي واجب ميباشد.

شركت ايران چاپگر با بيش از يك دهه فعاليت يكي از بزرگترين مراكز جهت شارژ كارتريج و همچنين خدمات تعمير پرينتر در تهران فعاليت مينمايد. لازم به ذكر ميباشد كه تعمير پرينترهاي hp در محل يكي ديگر از خدمات ايران چاپگر ميباشد.اين شركت كه  فعاليت خود را بر پايه سه اصل مشتري مداري،كيفيت بالا،سرعت بالا نهاده است توانسته حجم بالايي از نياز هاي مشتريان را برآورده سازد.

شارژ كارتريج با كيفيت بالا توسط تكنسينهاي متخصص در اين زمينه انجام ميگيرد.آيا ميدانستيد اين خدمات در شركت ايران چاپگر در محل مشتري انجام ميگيرد؟ اين خدمات علاوه بر اينكه ديگر نيازي به خارج كردن اين دستگاه ها از شركت و يا موسسه را ندارد باعث شده كه ديگرمشتريان دغدغه اي بابت انجام اين خدمات را نداشته باشند.

يعني مشتريان جهت انجام پروسه انجام شارژ كارتريج در محل ميتوانند با مجموعه ايران چاپگر تماس گرفته و در كمتر از يك ساعت كارتريج هاي خود را در محل خود شارژ نمايند.

شارژ كارتريج اچ پي،شارژ كارتريج كانن،شارژ كارتريج سامسونگ همه وهمه در اين مجموعه به نحو احسنت انجام ميگيرد.مشتريان عزيز ميتوانند جهت انجام اين خدمات با شمارهاي  88490175-88490176-88305110 تماس حاصل فرمايند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شارژ كارتريج، تعمير پرينتر،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۷:۵۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 76
دیروز : 68
افراد آنلاین : 2
همه : 15569
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار