تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

خريد بك لينك

به گزارش سايت ون بك لينك همانطور كه ميدانيد زماني كه يك وب سايت در بخشي از محتواي خود به وب سايت ديگري اشاره مي كند (همراه با لينك آن وب سايت) ، اصطلاحا خريد بك لينك ناميده ميشود. اين بك لينك بايد يك لينك قابل كليك باشد تا موتورهاي جستجو بتوانند آنها را به عنوان بك لينك بشناسند جهت خريد بك لينك معتبر ميتوانيد از سايتهاي ون بك لينك با شماره 09352973378 يا به ادرس لينك شده در متن مراجعه فرماييد.

 

اهميت خريد رپورتاژ آگهي

خريد رپورتاژ آگهي يكي از بهترين تكنيك توسعه رتبه سايت شما در گوگل است. نشر رپورتاژ آگهي درمجله هاي بزرگ و منبع موثق مانند سايتهاي ون بك لينك به دليل آتوريتي بالا درخيلي از كلمات سبب افزايش اعتبار برند شما ميشود و نتيجه گيري مناسب از كلمات لينك شده مي شود

اگر بدنبال بهبود رتبه سايت خود در الكسا هستيد ، با اثربخشي بالايي كه بروي رتبه گوگل دارد ، ورودي قابل توجهي رو بصورت پابرجا وصول خواهيد كرد.

اگر متن رپورتاژ خبري را خوب بنويسيد قابل توجه كاربران قرار ميگيرد و اين يعني بازنشر خبر در سايت هاي ديگر و اشتراك گذاري در شبكه هاي اجتماعي.

يكي از راه هايي كه به طور غير مستقيم براي سايت شما بك لينك ايجاد مي‌كند و مي‌تواند رتبه سايتتان را ارتقا دهد انتشار رپورتاژ آگهي است. با انتخاب رسانه مناسب و خريد رپورتاژ خبري مي‌توانيد رتبه سايت خود را ارتقا داده و رتبه هاي بالاي گوگل را به خود اختصاص دهيد. كارشناسان و متخصصان سئو، رپورتاژ آگهي را يكي از دوستان سئو مي‌دانند. البته فراموش نكنيد خريد رپورتاژ آگهي اگر به صورت غير تخصصي و توسط افرادي ‌كه در اين كار مهارت ندارند انجام شود مثل شمشير دو لبه عمل مي كند و مي‌تواند سايت و اعتبار شما را به خطر بيندازد. خريد رپورتاژ آگهي بايد توسط كارشناسان سئو انجام شود تا بهترين بازخورد را براي كسب و كار ها داشته باشد.

خريد بك لينك از ون بك لينك

خريد بك لينك ارزان در واقع لينك شدن سايت شما در سايت ديگري را گويند , اما خريد بك لينك كار آساني نيست نسبت به تعريفش بايد قبل از خريد از قدرت سايت طرف اطلاع داشته باشيد , مانند چك كردن پيج آتوريتي سايت ك بهتر است بالاي 30 باشد و همچنين از اخرين زمان آپديت سايت و تعداد صفحات ايندكس شده سايت , حتما اينو در نظر داشته باشين ك بك لينك نبايد در فوتر سايت قرار داده بشه ك تاثيري نمي ذاره بر سايت شما ,در سايت ون بك لينك 26 سايت با پيج آتوريتي بالاي 35 از چهار سرور از كشورهاي مختلف فقط جهت جواب گرفتن مشتري از چهارسرور مختلف استفاده شده هست . همكاري با شركت هاي سئو و بهينه ساز وب سايت نشانه ديگري از قدرت ما هست كه دليل مشتري بودنشان آپديت منظم سايتها , قدرت سايتها و قيمت ارزان نسبت به قدرت سايتها مي باشد پس در خريد از ون بك لينك شك نكنيد. اميدوارم اموزش مفيدي خدمتتون ارايه داده باشيم همچنين براي سوالات شما راجع به بك لينك به مدير سايت پيام دهيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ريپورتاژ آگهي، بك لينك،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۵:۱۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

خانه سالمندان  :

با توجه به زندگي هاي امروزي و شرايط جوامع كه مشكلات بسياري دارند ، بعضا فرزندان فراموش ميكنند كه پدر و مادر چه زحمت هايي براي آنها كشيده اند و با كاري دور از اخلاق والدين خود را به خانه سالمندان ميسپارند.

اما در ين مقاله طرف حساب ما آن دسته از بزرگواران كهن سال است كه سرپرست و كمك حالي ندارند. خانه سالمندان براي بهبود وضعيت زندگي اين عزيزان ساخته شده است.

خانه سالمندان يا همان آسايشگاه سالمندان

آسايشگاه سالمندانبايد با استانداردهاي دقيقي ساخته شود ، مثلا هر اتاق نبايد بيشتر از 4 سالمند حضور داشته باشند و بايستي حتما يك اتاق داشته باشد. بايد رمگ بندي ها به گونه اي باشد كه از نظر روحي فرد سال خورده را دچار بحران بيشتر نكند.

 

كنار تخت با بالا تخت به طوري كه سالمند توان به صدا درآوردن آن را داشته باشد بايد باشد ، زيرا چنانچه نيازمند پرستار بود ، پرستار به راحتي متوجه و سريعا به سمت سالخورده حركت كند.

 

مركز نگهداري سالمندان

ملحفه ها بايد مدام تميز شود ، استحمام بايد به صورت مداوم صورت گيرد ، سالن ها و اتاق هاي نشمين بايد با صندلي هاي استاندارد و راهروهاي مناسبي براي رفت و آمد تعبيه شود.

 همچنين بايد داراي سالن هاي تفريح ، ورزشي باشد ، فضاي سبز داشته باشد و هرچيزي كه به بهبود روحيه ي سالمندان كمك ميكند.

مركز نگهداري سالمندان نورسته

خانه سالمندان تمامي اتاق ها مستر و شامل تمام وسايل رفاهي از قبيل يخچال، تلويزيون، كمد مجزا و ديگر وسايل مورد نياز سالمندان مي باشد و همچنين مركز داراي برنامه غذايي ثابت و ميان وعده مي باشد كه طبق فصل ها تغيير مي يابد. 

آدرس : نياوران – خيابان مقدسي(مژده سابق)-سه راه ميري-خيابان عرفاني-خيابان احمدي زماني-بن بست نويد-پلاك ۳

تلفن ثابت : ۲۲۷۳۴۹۲۳– 22734922

تلفن همراه : ۰۹۱۲۳۱۱۰۶۸۰

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۱:۱۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

 لزوم مراجعه به كلينيك روانشناسي

 

 در سالهاي اخير مشكلات روانشناختي در جامعه بيشتر شده يا اينكه افراد بيشتر به آن توجه كرده‌ اند. رسيدن به آرامش و اطمينان و دوري از افسردگي و اضطراب از اساسي‌ترين نيازهاي اوليه انسان و از ديرباز جزو مسائل اساسي بشر بوده‌است. همين موضوع باعث شده تا در اديان و آيين‌هاي قديمي بشري، ضمن تشريح علل آرامش  رواني، راهكارهايي براي پاسخ به اين نياز اساسي انسان ارائه شود.

از سوي ديگر، سلامت رواني يكي از نيازهاي اجتماعي نيز هست؛ چرا كه عملكرد خوب جامعه مستلزم داشتن افرادي است كه از نظر سلامت رواني در وضعيت خوبي قرار داشته باشند. در كشورهاي توسعه يافته هر فردي داراي پزشك ، وكيل و روان شناس اختصاصي مي باشد. در كشور در حال توسعه ما با توجه به مشكلاتي كه در جامعه و بين افراد وجود دارد، نياز به مراكزي است تا خانواده و روانشناسان را به هم پيوند دهد.

بخشهاي مختلف كلينيك روانشناسي بوجيكا

 

 كلينيك روانشناسي بوجيكا از روانشناسان متخصص تشكيل شده كه در زمينه هاي مختلف تبحر دارند كه بر اساس نياز افراد كلينيك هاي مختلفي شكل گرفته و هر كلينيك به طور خاص به مشاوره افراد مي پردازد.

مثلا كودكان در حال تحصيل كه مشكلاتي مثل  بيش فعالي يا كم توجهي و اضطراب، اختلال يادگيري مثل رياضي، ديكته و يا مشكلاتي چون لجبازي، شب ادراري، همچنين افراد بزرگسال مشكلاتي چون اضطراب، افسردگي مشاوره پيش از ازدواج و ... دارند به كلينيك هاي مختلف ارجاع داده ميشوند.

 

كلينيك( دپارتمان) تشخيص:

مهمترين دپارتمان هر كلينيك روانشناسي، دپارتمان تشخيص مي باشد كه با نگاه عميق به همه بخش هاي زندگي فرد به ارزيابي نوع اختلال در فرد مي پردازد و پس از ابزارها و آزمون هاي روانشناسي كه براي تشخيص كامل تر و دقيق تر به روانشناس كمك مي كند،  نيز استفاده ميشود و بعد از آن بر اساس تشخيص، مراحل درمان فرد برنامه ريزي ميشود. در دپارتمان تشخيص يك روان پزشك، روان شناس و روان سنج پس از شرح حالگيري از مراجع و در صورت نياز انجام آزمون هاي رواني، تشخيص لازم را داده و به يكي از كلينيك هاي تخصصي ارجاع مي دهند.

 

كلينيك رفتاري – هيجاني:

اين كلينيك مشكلاتي مثل اضطراب، افسردگي، پرخاشگري، لجبازي و … را در طيف سني ۰ تا ۱۱ سال مورد ارزيابي و مداخله قرار مي دهد. 

 

كلينيك اختلالات تحولي:

در اين دپارتمان در طيف سني ۰ تا ۱۸ سال مشكلاتي مثل اختلالات طيف اتيسم، اتيسم همراه با نقص توجه – بيش فعالي مورد ارزيابي و مداخله قرار مي گيرد.

 

كلينيك اختلالات اضطرابي:

هدف اين دپارتمان درمان اختلالات و مشكلاتي است كه مربوط به اضطراب هستند و در صورت نياز به دارو درماني و روان درماني، مداخلات لازم صورت مي گيرد.

 

كلينيك اختلالات خلقي:

در اين دپارتمان، اختلالاتي كه مستقيما با خلق سر و كار دارند، همچنين مشكلات و افسردگي هاي ناشي از محرك هاي محيطي ارزيابي و درمان مي شوند. در كنار درمان هاي روانشناختي از درمان دارويي نيز براي درمان استفاده مي شود.

كلينيك كودك:

هر فرد نياز به درمان مناسب خود دارد مثلا مشكلات كودكان كه بسيار خاص هستند توسط روانشناس كودك در دپارتمان كودك و توسط درمانگران كودك از طريق بازيهايي كه طراحي مي كنند به درمان مشكلات و اختلالات كودكان مي پردازند.

كلينيك خانواده:

در اين كلينيك خدمات متفاوتي نظير مشاوره پيش از ازدواج، مشكلات زناشويي، مشكلات پيش آمده پس از خيانت و … توسط درمانگران خانواده ارائه مي شود.

كلينيك نوجوان و بلوغ:

اين كلينيك اختصاصا براي سن نوجوان، از دوازده سال تا هجده سال است. مشكلاتي مثل بي انگيزگي هاي تحصيلي، اختلالات مربوط به اين سن، گرايش به مواد مخدر، خودكشي و …

 

كلينيك اختلالات جنسي:

در بخش اختلالات جنسي مداخله بر روي مشكلاتي مانند واژينيسموس، زود انزالي، انحرافات جنسي و …  صورت مي گيرد.

 

 

كلينيك مشاوره تحصيلي:

در اين كلينيك هدف ارتقاي عملكرد تحصيلي دانش آموزان و درمان مشكلاتي نظير بيش فعالي و اختلال يادگيري در دانش آموزان است. از خدمات نوين همچون نوروفيدبك، به منظور ارتقاي توجه و تمركز در اين كلينيك استفاده مي شود.

 

كلينيك چاقي و پرخوري:

در اين كلينيك تلاش مي شود فرآيند هاي منفي مغزي كه باعث افزايش وزن و پرخوري مي شوند كنترل و درمان شوند.

مركز مشاوره روانشناسي بوجيكا براي مشكلات زير خدمات روانشناختي ارائه مي دهد:

 • افسردگي/ آسيب به خود/ افكار مربوط به خودكشي و اقدام به آن
 • انواع اختلالات اضطرابي مانند اختلال اضطراب فراگير و اضطراب جدايي
 • انواع فوبي ها
 • وسواس
 • اوتيسم
 • بيش فعالي
 • نافرماني مقابله اي
 • پرخاشگري
 • مشكلات مربوط به خواب و شب ادراري
 • مقاومت نسبت به مدرسه رفتن
 • عملكرد تحصيلي ضعيف
 • مشكل در برقراري ارتباط با والدين
 • سوگ و از دست دادن يكي از اعضاي خانواده
 • ضربه رواني شديد مربوط به يك حادثه يا اتفاق
 • روابط اجتماعي ضعيف
 • عزت نفس و اعتماد به نفس پايين
 • مشكلات مربوط به هويت جنسي در نوجوانان
 • طلاق والدين
 • مشكلات تغذيه
 • مشكلات يادگيري

درمان هاي فردي با بزرگسالان و كودكان

دارو درماني:

بعضي از اختلالات روانشناختي  بسيار حاد و پيچيده مي باشد، در اينگونه مواقع دارو كمك فراواني به بيمار مي كند كه در كنار روان درماني، دارو هم مصرف كنند، بعد از اين كه مشكل حاد كمي كاهش پيدا كرد، روانپزشك ميزان دارو را كاهش مي دهد و در كنار آن روان درماني ادامه پيدا مي كند تا بهبودي كامل كسب شود و فرد بتواند به خوبي رفتار خود را كنترل نمايد.

كودكي مهمترين دوران در زندگي هر انساني مي باشد، در اين دوران است كه زير بناي اصلي شخصيت شكل مي گيرد و نقش كليدي و تعيين كننده اي را در ساختن آينده فرد دارد، نبايد از اهميت اين دوران غافل بمانيم، دنياي مدرن و روزمرگي هاي والدين امروزه تبعات خوبي براي كودكان نداشته است و والدين امروزه نيازمند آموزش هاي لازم و كافي هستند تا بتوانند كودكي شاد و موفق داشته باشند، زماني كه تصميم گرفته ايم كه اين نقش مهم مادر يا پدر بودن را بپذيريم بايد به اين نقش پر مسئوليت بيشتر از هر نقشي اهميت بدهيم.

دنياي امروزه ما مسائل و مشكلاتي را دارد كه در گذشته هيچگاه مطرح نبوده است و لازمه فائق شدن بر اين مشكلات آموزش درست و صحيح مي باشد.

جلسات رواندرماني با روانشناس و روانپزشك:

 يكسري از مشكلات و اختلالات رواني هنگامي كه بسيار حاد مي شوند نياز است كه فرد حتما دارو مصرف كند تا زماني كه تعادل رواني در فردبه وجود آيد و براي جلوگيري از برگشت مشكلات قبلي مداخلات رواندرماني فردي يا گروهي ضروري است چون هر فردي بايد ياد بگيرد كه با كنترل احساسات خود بسياري از محرك هايي كه با آنها روبرو مي شود بتواند كنترل كند و مشكلاتش را با اطرافيانش حل كند.

اما ريشه بعضي از مشكلات و اختلالات ژنتيكي و وراثتي است و فرد نسبت به بقيه افراد بيشتر مستعد ابتلا به آن مي باشد با آگاهي از اين موضوع دكتر روانشناس كمك مي كند تا فرد اين موضوع را متوجه شود و براي درمان خود بهتر و موثرتر اقدام نمايد،

 

بازي درماني:

بازي يكي از بهترين شيوه ها براي شناخت دنياي دروني كودكان است، كودكان افكار و تعارضاتشان را از طريق بازي بيان مي كنند به همين دليل درمانگران از بازي به عنوان يكي شيوه هاي تاثير گذار براي آموزش و تغيير در كودكان استفاده مي كنند، درمانگر تلاش مي كند از راه بازي به دنياي دروني كودك وارد شود و با ترس ها، نگراني ها و تعارضهايش  روبرو شود، والدين امروزه مشغله هاي زيادي دارند. اين موضوع موجب كم توجهي آنها به فرزندشان شده است، درمانگر ممكن است كه يكسري از بازي ها را طراحي كند تا والدين در خانه با كودك خود انجام دهند و مشكلات پيش آمده بين يكديگر را كاهش دهد.

 

نوروفيدبك :

مغز ما، همه وجود ماست، تمام آن چه كه هستيم و انجام مي دهيم توسط مغز ما شكل مي گيرد، بسياري از اختلالات  هيجاني، شناختي و رفتاري بر اساس بر هم خوردن تعادل مغزي صورت مي گيرد، نورو فيدبك امواج مغزي كه در لحظه توسط مغز ايجاد مي شود را ثبت مي كند و كاملا دقيق به ما نشان مي دهد كه در مغز فرد چه اتفاقي رخ مي دهد، شما يا كودكتان مي توانيد با استفاده از دستگاه نوروفيدبك امواج مغزي خود را تنظيم كنيد، روانشناس در پروسه درمان كنار شماست و به شما كمك مي كند تا بتوانيد به خوبي اين كار را انجام دهيد.

براي مثال شما يا كودكتان ياد مي گيريد كه چگونه مي توانيد در زمان اضطراب امواج مغزي خود را به سمت آرامش هدايت كنيد، مشكلاتي كه براي درمان آنها از نورو فيدبك استفاده مي شود شامل: اضطراب، استرس، افسردگي، بيش فعالي – كم توجهي، سردرد (ميگرن)، دردهاي مزمن، اختلالات خواب، سوء مصرف مواد، وسواس، صرع(تشنج) و بازتواني سكته مغزي مي باشد.

مشاوره تلفني

مشاوره تلفني به هر نوع خدمات مشاوره اي كه بوسيله تلفن انجام مي شود اشاره دارد. مشاوره تلفني در زمينه هاي مختلف مشاوره فردي، كودك، زوج و خانواده توسط يك درمانگر روانشناس كه در ارزيابي هاي اوليه و اورژانسي تخصص لازم و كافي دارد صورت مي گيرد.

امروزه به خاطر بالا رفتن مشكلات و دغدغه هاي زندگي در بين اكثر افراد جامعه و بالا رفتن فشارهاي رواني، نياز به ارتباط با يك روانشناس متخصص براي حل مشكلات و گرفتن بهترين تصميم احساس مي شود. گاهي اوقات اين مشكلات بسيار سطحي و كوچك است و ممكن است به خاظر بي توجهي افراد به آنها آنقدر شديد شوند كه به يك مشكل بزرگ در زندگي شما تبديل گردد و امنيت زندگي شما را با مشكل مواجه كند.

در اين هنگام بهترين كار ممكن اين است كه با يك نگاه آينده نگر مشكلات خود را با يك مشاور روانشناس با تجربه و متخصص در ميان گذاشته و به راحتي و با استفاده از تكنيك هاي اصولي و روانشناسي اثبات شده كه توسط روانشناسان به شما آموزش داده مي شود مشكل خود را بررسي و حل نماييد. در واقع مي توان گفت به هيچ عنوان نبايد تسليم مشكلات خود شويد و بايد چاره كار را درست و منطقي و عاقلانه، با روانشناس خود پيدا كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۹:۲۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

راهنماي تعويض لنت ترمز هيونداي و كيا

آموزش تعويض لنت ترمز خودروهاي هيونداي و كيا

شركت هاي كيا و هيونداي سالهاست كه در بازار ايران از نسل هاي نخست ريو تا جديد ترين كراس اوور ها و مدل هاي سدان سانتافه و سورنتو فعاليت مي كنند و توانسته اند به وضعيت خوبي دست يابند.

نسبت به سال هاي گذشته و دهه ي 80 و 70 خودرو هاي اين شركت مطابق استاندارد هاي اروپا و امريكا پيش رفته اند و قطعا تعمير خودرو هاي مدل هيبريدي و اتوماتيك كه امكانات الكترونيكي خاصي دارند از قوانين و اصول خاصي برخوردار است.

اگر با تكنولوژي هاي مدل هاي جديد خودرو ها آشنا نيستيد بهتر است اين كار را به تعميركار ها بسپاريد.

 

 

زمان تعويض لنت ترمز

لنت ترمز خودرو ها قطعا يكي از اصلي ترين و مهم ترين بخش هاي امنيتي و كنترل سرعت خودرو ها در مدل هاي مختلف است.

رطوبت مي تواند موجب آسيب ديدن لنت ترمز در كوتاه مدت شود و تعويض روغن ترمز به صورت دوره اين خطر را تا حد زيادي كاهش مي دهد.

سيستم هاي جديد داراي مخزن مربوط به روغن ترمز هستند و زماني كه بدون نشتي اين روغن كم تر از پيش شود قطعا زمان تعويض لنت خودرو مي باشد، در خودرو هاي بروز تر كه از لنت ترمز هاي ديسكي استفاده مي كنند، اتصال لنت به ديسك داراي يك سنسور تشخيص است و به محض اين كه لنت ترمز به خوبي عكل العمل نشان نداد قطعا زمان تعويض آن خواهد بود.

گاه خودرو ها خيلي سريع تر اين مشكل را به شما اطلاع مي دهند و زماني است كه پدال ترمز اصطلاحا خالي شده و يا اين كه وقتي ترمز مي گيريد با سر و صدا هاي آزار دهنده مواجه شويد (اين مسئله بيشتر در خودرو هاي داراي ترمز ديسكي و تكنولوژي ABS ديده خواهد شد).

 

فروشگاه رباني شامل انواع لنت:

لنت ترمز سوناتا

لنت ترمز سانتافه

لنت ترمز هيونداي

لنت ترمز كيا

و كليه خودروهاي هيونداي و كيا در ايران مي باشد.

مراحل تعويض لنت ترمز مدل هاي ديسكي

با توجه به اين كه خودرو هاي كيا و هيونداي از ترمز هاي جديد و ديسكي استفاده مي كنند نياز است كه شما در ابتدا، لاستيك ها را باز كرده و سپس و فنر هاي مربوط به نگه داري لنت را از ميان ديسك خارج كنيد، به نحوه خروج آن توجه كنيد تا در ذهنتان بماند.

لنت ها را از جاي خود در بياوريد؛ سيلندر لنت ترمز را با استفاده از يك ابزار مناسب مانند دم باريك به عقب كشيده و براي قرار دادن لنت هاي جديد آماده كنيد، در واقع نياز است كه جاي لنت كه توسط سيلندر گرفته شده است آزاد گردد.

نكات مهم درباره سيلندر ترمز

ضمن اين كه به ياد داشته باشيد سيلندر گاهي ممكن است در اثر فشار شديد به همان جاي قبلي خود نرسد.

سيلندر با چرخاندن به عقب خواهد رفت و نياز به فشا زيادي نمي باشد؛ قطعا فشار بيش از حد مي تواند لنت ترمز شما را دچار مشكل كند و اين قطعا هزينه هاي بيشتري را در بر خواهد داشت. در مدل هايي پيچ هاي لنت ترمز را حفظ مي كنند و لنت ترمز ها دقيقا در كنار هم قرار گرفته اند.

مراقب گردگير مربوط به لنت و ترمز باشيد كه آسيب پذير است و ممكن است در اثر ضربه هاي سطحي آسيب ديده و پاره شود.

 

بازرگاني رباني

بازرگاني رباني تهيه و فروش جزئي و كلي كامل ترين مجموعه لوازم يدكي هيونداي و لوازم يدكي كيا در استان قزوين

لوازم يدكي هيونداي از جمله :

لوازم يدكي سوناتا

لوازم يدكي سانتافه

لوازم يدكي آزرا

لوازم يدكي گرنجور

و كليه خودروهاي هيونداي...

 

لوازم يدكي كيا از جمله:

لوازم يدكي اسپورتيج

لوازم يدكي اپتيما

لوازم يدكي سراتو

لوازم يدكي سورنتو

كليه لوازم خودروهاي كيا در ايران

 

كليه سفارشات ارسال به سراسر ايران امكان پذير است.

و اكثر سفارشات نهايتا 24 ساعته و حداكثر براي شهرهاي دور 48 به دست مشتري ميرسد.

 

اجناس بازرگاني رباني قطعات اصلي جنيون پارت مي باشد.

 

لوازم يدكي هيونداي

 

تلفن تماس براي سفارشات:

02833560066

02833560099

09128871800

تلگرام:@rabanipart

اينستاگرام: @rabanipart

آدرس سايت: https://Rabanipart.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۵:۱۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

آموزش زبان آلماني

زبان آلماني پرگويشورترين زبان اتحاديه اروپا با بيش از 94 ميليون سخنور مي باشد.  اين زبان در آلمان، اتريش، بخشي از سوئيس بخشي از ليختن اشتاين و بلژيك زبان رسمي به حساب مي‌آيد.
زبان آلماني شامل دو گويش اصلي آلماني بالا و آلماني پايين و همانند انگليسي داراي تعداد زيادي از گويش‌هاي فرعي است. بر اساس اين زبان، زبان معياري با نام آلماني معيار وجود دارد كه بيش‌تر به آلماني بالا شبيه است.اين زبان معيار ملاك آموزش به خارجي‌هامي باشد و نوعي زبان ميانجي به حساب مي آيد.

 

آموزش زبان آلماني

 

آموزش زبان آلماني براي كار

 اتريش، بلژيك، ليختنشتاين، لوكزامبورگ و سويس از جمله كشورهاي صنعتي اروپايي به شمار مي آيند كه زبان آلمان زبان رسمي  اين كشورها مي باشد. پس با يادگيري و آموزش زبان آلماني مي توانيد شرايط شغلي زيادي در اروپا براي خود ايجاد نماييد.
همين كه تخصصي داشته باشيد و به زبان آلماني هم مسلط باشيد فرصت‌هاي شغلي بسياري براي خودتان ساخته‌ايد. اقتصاد صنعتي و توسعه يافته آلمان باعث شده تا خيلي‌ها براي كار كردن در آن دل خود را صابون بزنند.
بسته به وضعيت بيكاري، قطعا مي‌توانيد در اين كشورها خودتان را به كار مشغول كنيد. حتي اگر به كارهاي ساختماني، فني و بسياري از شغل‌هاي مرسوم ديگر آشنا باشيد هم مي‌توايند در اين كشورها كار كنيد.

آموزش زبان آلماني براي تحصيل

با توجه به افزايش پذيرش مهاجر از سوي آلمان و پيشگامي و شتاب روزافزون اين كشور در امر آموزش دانشگاهي و تكنولوژي، و امكان آموزش رايگان و حتي ارائه ي فاند تحصيلي (FUND) آلمان به يكي از بهترين كشورهاي پذيراي دانشجو تبديل شده است.
گفتني است كه اغلب رشته هاي دانشگاهي ايران بجز برخي از رشته هاي علوم انساني در دانشگاه هاي آلماني قابليت ادامه ي تحصيل را دارا مي باشند.

آموزش زبان آلماني و سطوح آن

زبان آلماني شامل سه سطح مقدماتي (A) -مياني (B) و پيشرفته (C) تقسيم مي شود كه به شرح زير است

دوره ي A

اين دوره خود شامل 2 دوره ي A1.1 و A1.2 مي باشد.پس از دوره ي A1 دوره ي A2 نيز شامل دو دوره ي A2.1 و A2.2 مي شود.
زبان آموزاني كه دوره ي A1 را مي گذرانند قادر به شركت در آزمون Gothe-zertfihat A1 (يا همان GZ-A1) مي باشند.(و پس از سطح A2 قادر به شركت در ازمون GZ-A2)

دوره ي B

اين دوره نيز خود به دو بخش كلي B1 و B2 مي شود كه هر كدام چندين زير سطح دارند.B1 به سه سطح B1.1-B1.2 و+B1 مي باشد.بسياري از افرادي كه به دنبال پذيرش مشروط در دانشگاه هاي آلمان مي باشند در آزمون GB-B1 شركت مي كنند كه اين گواهي براي سفارت آلمان نيز معتبر مي باشد.
دوره ي B2 شامل 4 سطح B2.1-B2.2-B2.3  و B2.4 مي باشد.زبان آموزان پس از گذراندن اين دوره در آزمون GZ-B2 شركت مي كنند. زبان آموزاني كه قصد ادامه ي تحصيل در آلمان را دارند و از سطح مطلوبي برخوردار هستند در آزمون Test Daf شركت مي كنند. قبولي در اين آزمون به منزله ي تسلط بر زبان آلماني و امكان ادامه ي تحصيل در آلمان مي باشد.

دوره ي C

در برخي از رشته ها مانند پزشكي نياز به ارائه ي مدرك c1 وجود دارد كه با شركت در آزمون GZ-C1 اين امكان ميسر مي باشد.اين سطح كه بالاترين سطح زبان آلماني مي باشد به صورت تخصصي به بررسي مطالب مي پردازد.

آموزش خصوصي زبان آلماني و مزاياي آن

يكي از اصلي ترين مزيت هاي آموزش خصوصي زبان آلماني اين است كه موضوعات آموزش داده شده با توجه به سطح علمي شركت كننده انتخاب مي شود. به همين دليل خيلي از كلاس هاي دانشگاهي و عمومي اغلب بي فايده بوده و بازده بسيار پاييني دارند. علت اين امر آن است كه مطالب و يادگيري آن ها  براي بعضي از دانشجويان بسيار ساده بوده و براي برخي ديگر سنگين و پيچيده به نظر مي رسد كه مستلزم تلاش بيشتر اين زبان آموزان مي باشد. آموزش خصوصي زبان آلماني اين مشكل را حل كرده است. شما با شركت در اين كلاس خصوصي زبان آلماني اطمينان حاصل مي كنيد كه مربي روي نيازها و توانايي هاي فردي خود شما تمركز مي كند و يادگيري در بالاترين سطح خواهد بود چرا كه ديگر نيازي به افزايش و يا كاهش سرعت آموزش نبوده و سرعت آموزش كاملا مطابق با سطح يادگيري شما تنظيم مي شود.

تدريس خصوصي زبان آلماني با اُستاديوم

موسسه ي آموزش خصوصي زبان هاي خارجي اُستاديوم آماده ي ارائه ي بهترين خدمات در زمينه ي تدريس خصوصي زبان آلماني به زبان آموزان گرامي مي باشد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۸:۲۹ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

معرفي بهترين اتوبار و باربري تهران

اتوبار و باربري بار تهران با استناد به اعتماد شما مشتريان گرامي، با افتخار اعلام مي كند كه نام معتبرترين و كاراترين باربري تهران را يدك مي كشد. كه اين مهم بدون اعتماد شما مشتريان عزيز قطعا ميسر نمي شد. و هم چنين ما به پاس قدرداني از اعتماد شما به معتبر بار تهران، هرروز به فكر بهتر و بهينه كردن تحهيزات و خدمات قابل ارايه مي باشيم. اميدواريم بتوانيم با به كار گيري تجهيزات روز دنيا، بتوانيم خدمتگزار خوبي براي شما باشيم.

شماره هاي تماس با اتوبار و باربري معتبر تهران

 شعبه شمال تهران

021-22891770

شعبه مركز تهران

021-88192826

شعبه غرب تهران

021-44715743

همراه و رزرو

09196553264

 

خدمات باربري و اتوبار تهران

·        بسته بندي تخصصي

 • پكينگ و بسته بندي تخصصي با استفاده از بهترين و با كيفيت ترين مواد با تناسب با نوع اثاثيه
 • دقت و تخصص بالا
 • چينش منظم و حساسيت در انتخاب نوع وسايل نقليه درمعتبر بار تهران
 • ارسال مرسولات و انجام كليه خدمات حمل و نقل درموسسه حمل و نقل باربري تهران در اسرع وقت
 • ادوات وسايل وتجهيزات موكت كاري شده و آماده به كار جهت انجام امورات شما.
 • فرستادن كارگر و نيروي كار ماهر، آموزش ديدهمجرب و حرفه اي جهت جابجايي، چينش.
 • انواع و اقسام وسايلبسته بندي و پكينگ مخصوص حمل و نقل و باربري از جمله: كارتن، نايلون حبابي، پتو.
 • ارايه ي سرويس و خدمات به تمام استان ها شهرستان هاي ايران از مقصد تهران و بالعكس.
 • قيمت اتحاديه و قابل تخفيف جهت مشتريان ثابت و هميشگي (با اعلام اسم و آدرس سايت از تخفيف ويژه 15 درصدي اتوبار و باربري معتبر بار تهران به صورت ويژه استفاده نماييد.)
 • اتوبار تهران و باربري تهران زير مجموعه معتبر بار تهران نماد اعتبار ما در بين تمام باربري هاي تهران بزرگ.

 

شماره تماس باربري تهران

باربري در تهران به امري مشكل و پيچيده تبديل شده است. اما باربري تهران، شما را از اين وسوسه و دل نگراني مي رهاند و به شما اطميمنان مي دهد كه نقل مكاني ايمن داشته باشيد. اما قبل از هر كاري تماس با باربري و هماهنگي با پرسنل آن ضروري مي باشد. شما با گرفتن شماره تماس باربري تهران مي توانيد با مركز ارتباط برقرار كنيد و سوال هاي خود را مطرح نماييد. كارشناسان كار بلد ما در اتوبار تهران آماده ي پاسخگويي به هر گونه سوال از سوي شما مشتريان عزيز مي باشد. با برقراري تماس رايگان از مشاوره ي رايگان نيز بهره مند شويد. باربري تهران منتظر تماس شماست تا با ارائه ي بهترين خدمات، نهايت زضايت شما را جلب كند.

باربري و اتوبار تهران در تمامي مناطق 22 گانه تهران آماده ارائه خدمات باربري معتبر و اتوبار معتبر مي باشد.

 

درباره معتبر بار تهران، باربري مناطق 22 گانه تهران

با پيشرفت تكنولوژي در عصر ارتباطات هم راه ها دچار تغييرات عمده شده اند و راههاي زميني هوايي و دريايي با كيفيتهاي بسيار بالا ساخته شده اند و هم برخلاف گذشته كه انسان ها مجبور به طي مسافتهاي طولاني به صورت پباده و يا با حيوانات بود امروزه استفاده از وسايل نقليه غول پيكر و سريع السير و با امكانات بسيار بالا امري غير قابل اجتناب گرديده است.

فعاليت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته ي ما فقط خدمت براي مردم عزيز كشور است و هميشه و در هر ساعت از شبانه روز مشاوران رايگان ما در خدمت شما مي باشند.

همكاران ما در اتوبار و باربري معتبر بار تهران كليه آموزش هاي لازم را جهت يك جابه جايي ايمن ديده اند. باشد كه تخصص ما جوابگوي نيازهاي شما مشتريان گرامي باشد.

كيفيت اتوبار و باربري تهران

امروزه ديگر صحبت جا به جايي اسباب و وسايل از يك نقطه به نقطه ي ديگر (در سطح شهري و يا مسافت هاي طولاني تر و جا به جايي كشوري) مطرح نيست و مسئله مهم تري يعني كيفيت و خدمات مطرح مي باشد. ما سعي كرده ايم در اتوبار تهران بهترين خدمات، با كيفيتي بالا را براي مشتريان ارائه كنيم. ما در باربري و اتوبار تهران، به جز حمل و نقل وسايل شما كار هايي همچون مشاوره در زمينه ي اسباب كشي، بسته بندي كردن وسايل شما، مشاوره در چيدن وسايل در مكان جديد و… را ارائه مي دهيم و مسئوليت انجام آن ها به صورت كامل و صحيح بر عهده ي ما مي باشد تا نياز هاي مشتريان را پاسخگو باشيم.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: باربري تهران، اتوبار تهران،
موضوع:
[ ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۳:۱۷ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

چرا بايد فالوور اينستاگرام بخريم؟

 

امروزه شبكه ي اجتماعي اينستاگرام يكي از پرطرفدارترين و محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي است و شاهد آن هستيم كه روز به روز كابران زيادي را به خود جذب ميكند و چون سرمايه گذاري بر روي اين شبكه اجتماعي بسيار كم هزينه تر از روش هاي تبليغاتي ديگر است اين امر سبب شده كه افراد زيادي بتوانند از اين طريق درامد زايي كنند.

 

داشتن فالوور زياد چه مزايايي ميتواند داشته باشد؟

 

داشتن فالوور اينستاگرام به تعداد بالا فوايد مالي و اجتماعي زيادي به دنبال دارد.

از فوايد اجتماعي آن محبوب شدن است ، شما ميتوانيد با تعداد زيادي دنبال كننده تاثيرات خوبي در فضاي مجازي داشته باشيد و با افزايش محبوبيت پست هاي شما به طور چشم گيري در دنياي مجازي به اشتراك گذاشته ميشود.

بالا بودن تعداد فالوور اينستاگرام خود نيز باعث جذب فالوور ميشود

با افزايش فالوور كاربران جديدي كه به هر نحوي وارد پيج شما شده اند اعتماد بيشتري به پيج شما مي كنند و راحت تر به جمع فالوورهاي پيج شما اضافه خواهند شد.

فرض كنيد به يك پيج با ۵ هزار فالوور و يك پيج با ۵۰ هزار فالوور سر مي زنيد به كداميك بيشتر اعتماد ميكنيد ؟ كدام پيج شما را بيشتر وسوسه مي كند تا به جمع فالوورهاي آن بپيونديد و در جمع دنبال كنندگان آن قرار بگيريد؟ طبيعتا دومين پيج!

تاجران هميشه به دنبال بازار هاي جديد هستند در حالي كه اين افراد ببينند ميليون ها فالوور داريد و اين افراد همون مخاطباني هستند كه آن ها ميخواهند بنابراين با شما ارتباط برقرار ميكنند.

پس تمامي كساني كه دنبال خريد فالوور اينستاگرام هستند تنها به خاطر وقت گذراني اقدام به خريد فالوور اينستاگرام نمي كنند و استراتژي براي خود دارند.

 

از كجا فالوور اينستاگرام بخريم؟

 

اما سوالي كه بارها پرسيده مي شود آن است كه از كجا بايد خريد فالوور اينستاگرام را انجام داد؟

اگر براي اولين بار با سايتي آشنا شديد براي اعتماد به سايت فروشنده كافيست نخست كمترين تعداد موجود در سايت را خريداري كنيد تا پس از انجام سفارش ، اقدام به خريد فالوور اينستاگرام با تعداد بيشتر كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۰:۰۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

توليدي تهران پوليكا با تجربه چندين سال فعاليت در زمينه توليد لوله پي وي سي ، لوله برق و اتصالات برقي هم اكنون با تعهدي كامل(بر خلاف ساير توليدي هاي كوچك) در قبال كيفيت اجناس خود پا به عرصه گذاشته است كه اگر مشتريان عزيز و گرامي در صورتي از كيفيت اجناس خود ناراضي بودند، آنها را با هزينه خود و در اسرع وقت عودت داده و مبلغ پرداختي را بازگرداند.
هم چنين ارسال رايگان و سريع بار را براي سهولت كار مشتريان(مغازه داران تهراني) در دستور كار خود قرار داده كه به دنبال آن راحتي شما عزيزان را تأمين نمايد
و در نهايت با درنظر گرفتن تخفيفاتي در خريد هاي نقدي براي مشتريان اميد دارد بتواند رضايت كامل شما عزيزان را جلب نمايد

توليدي تهران پوليكا با همفكري آزمايشگاه هاي همكار اداره استاندارد توانسته است محصولات U-PVC و PVC مرغوب و استاندارد با نام تجاري سپندپليمر سمنان توليد كند كه با افتخار در خدمت صنعت برق ساختمان باشد.

لوله پي وي سي

لوله پي وي سي يكي از لوله هاي پليمري (پليمر polymer ماده‌اي شامل مولكول‌هاي بزرگي است كه از به هم پيوستن واحدهاي كوچك تكرار شونده كه تكپار يامونومر ناميده مي‌شود، ساخته شده‌است.) مي باشد و به دليل اين كه به سختي آسيب مي بيند ميتوان از پركاربردترين انواع پلاستيك‏ها در صنعت از آن نام برد.

لوله هاي پي وي سي در انواع مختلفي از نظر كاربرد توليد مي شود و پرتقاضا ترين نوع آن لوله برق مي باشد. به دليل اين كه لوله هاي پلاستيكي بسيار قابل اشتعال هستند ، پيمانكاران براي بازدهي بيشتر و جلوگيري از اين مورد از لوله پي وي سي استفاده ميكنند زيرا خاصيت خاصي دارند كه آتش را گسترش نميدهند و فقط همان نقطه كه با آتش در تماس است سوخته مي شود.

لوله PVC به عمر طولاني شهرت دارد و در تماس با با اجسام به سختي آسيب ميبند ، لوله پليكا PVC با توجه به اين خواص فني و مكانيكي عالي و به صرفه بودن داراي اهميت و محبوبيت بسياري مي باشد.

نميتوان گفت لوله پي وي سي بي عيب است ، بله داراي معايبي هم هست اما به دليل خواص فني كه در خطوط بالا بيان كرديم ، در بيشتر پروژه هاي ساختماني از لوله پي وي سي استفاده مي شود به طور مثال : انتقال فاضلاب – آبرساني ( انتقال سيالات ) و … اما از عيوب لوله هاي PVC مي توان به آن اشاره كرده كه به هيچ عنوان براي سرويس هاي آب گرم مناسب نمي باشد! اما با توجه به تكنولوژي به كار رفته در شركت تهران پوليكا ما اين مشكلات را با درصد قابل توجهي بهبود ساخته ايم.

لوله برق

از لوله برق جهت پوشش براي جرايانات رسانا استفاده مي شود ، به طور كلي وسيله اي است براي جلوگيري آسيب رساندن جرايان رسانا به انسان ، چه مستقيم و چه غير مستقيم.لوله برق از جنس پي وي سي ، به دليل برش و انعطاف پذيري بالا و جلوگيري از فراگير شدن آتش سوزي ( فقط همان نقطه كه در تماس با آتش است مي سوزد ) محبوبيت خاصي دارد و بيشترين كاربرد را در لوله كشي برق ساختمان و … دارد. اين محبوبيت و مزاياي لوله برق pvc موجب شده كه هنوز هم قالبا در آمريكا از لوله پي وي سي برق استفاده كنند.لوله هاي برق تهران پوليكا در برابر خورندگي ، مواد شيميايي ، آلاينده ها و رشد باكتري ها مقاوم است. از نظر صرفه اقتصادي و عمر بالا (فرسايش بسيار يسيار كم) بسيار كارآمد است.

لوله برق در سازه هاي زير مورد استفاده قرار ميگيرد :

 • مسكوني
 • تجاري
 • اداري
 • صنعتي
 • ورزشي
 • و كليه سازه هايي كه سيم برق  و هادي هاي الكتريكي

پر استفاده ترين دسته از لوله هاي برق ؛ لوله برق پي وي سي است كه از جنس آن نوعي پلاستيك سخت مي باشد كه به اين پلاكستيك سخت مواد نرم كننده  و روان كننده هم افزوده شده است تا خاصيت شكل پذيري و برش بالايي پيدا كند ،در مقايسه با لوله برق فلزي از وزن سبكي برخوردار است و از مزاياي ديگر آن عايق بودن و ارزان تر بودن آن مي باشد.

در گذشته سيم برق سازه ها وتاسيسات را بدون پوشش و عايق عبور مي دادند كه داراي معايب زير بود:

چندي پيش صعنت لوله كشي سازه ها و تاسيسات برقي بدون پوشش تعبيه ميشدند كه با خطرات و معايب زير همراه بوده اند ! لوله برق پي وي سي تمامي اين عيوب را در خود رفع كرده است و به راحتي ميتواند در برابر خطرات و عيوب زير كنترل را به دست گرفته و در لوله كشي برق ساختمان كمك حالتان باشد

 • ممكن نبود تعويض و يا تقويت كابل يا سيم برق در ديواره ها و كف سازه ها صورت گيرد
 • اصتالات برقي و سيم كشي به طور ناخواسته در تماس با انسان بودند
 • اتصال به بدنه ساختمان وانتقالبرق به تمامي قسمت ها
 • به شدت كاهش ولتاژ ساختمان وجود داشت
 • ايجاد آتش سوزي در اثر اتصال برق و آتش گرفتن سيم برق

 

 

تهران ،جاده ساوه ،شهرك صنعتي چهاردانگه ,خيابان حجت اله

كشاورزخيابان شهيد حسين رضايي ,خيابان گلزار ،خيابان باغبان

پلاك ٤١

 

شماره تماس :‌

٠٢١
٥٥٢٥٦٠٨٢
٥٥٢٧١٩٢٧
٥٥٢٧١٩٢٨
٥٥٢٦٧٨٩٥

شماره همراه :‌

٠٩١٢١٠٠٥٠١٢
٠٩١٢٣١٣٦٣١٧

فكس :‌

٠٢١٥٥٢٦٧٨٩٦

ايميل :‌

info@tehranpolika.com

 

تهران پولیکا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۵:۰۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

سايت تفريحي پويه

سايت تفريحي پويه به آدرس poyeh.com يك مجله اينترنتي مي‌باشد كه از بهمن ماه سال 1395 آغاز به كار كرده است. اين سايت همانطور كه گفته شد در قالب يك مجله اينترنتي تاسيس شده و در زمينه هاي مختلفي از آشپزي و سبك زندگي گرفته تا عكس و بيوگرافي فعاليت مي‌كند.

در ادامه با سايت تفريحي پويه بيشتر آشنا خواهيد شد...

 

پويه يعني چه؟

كلمه پويه معاني مختلفي دارد. معني پويه در فرهنگ لغت به معناي دويدن و راه رفتن است، اما از طرفي پويه در زبان عاميانه به معناي تلاش و كوشش است.

پويه مخفف كلمه پاپويه نيز هست كه به معناي پروانه مي‌باشد. پويه همچنين نام يك روستا در سمنان و اسم دختر نيز مي‌باشد.

 

تاسيس سايت پويه

همانطور كه در ابتداي مقاله گفته شد ، سايت پويه در بهمن ماه سال 1395 تاسيس شد. البته بايد گفت كه فعاليت حرفه اي و اصلي سايت از سال 1397 شروع شد زيرا قبل از آن توليد محتوا و بروزرساني سايت به صورت مداوم انجام نمي‌شد.

 

چرا مجله اينترنتي؟

اكثر كاربران اينترنت مسلما اگر برايشان مقدور باشد براي رفع مشكلاتشان و نياز هايشان ( مشكلات روحي ، سلامتي ، سرگرمي ، موزيك و ... ) به اينترنت و سايت هاي اينترنتي رجوع مي‌كنند.

همانطور كه گفته شد اين مشكلات و نياز ها ميتواند مشكلات روانشناسي يا زناشويي، سلامتي، سرگرمي، مطالعه و... باشد.

به همين دليل تصميم بر اين گرفتيم كه سايتي ايجاد كنيم كه تا حد امكان نياز هاي كاربران را برطرف كند.

 

هدف سايت پويه

مسلما هر كاري براي رسيدن به هدفي شروع مي‌شود. سايت پويه نيز براي رسيدن به اهدافي ايجاد شده است.

مهمترين هدف پويه رفع نياز هاي كاربران اينترنت و در كنار آن نيز كسب درآمد مي‌باشد. رضايت كاربران، در بين اهداف سايت؛ اولويت اول را دارد و ما سعي داريم كه رضايت كاربران را تا حد امكان جلب كنيم.

 

در سايت پويه پاسخدهي به نظرات كاربران در سريعترين زمان ممكن صورت مي‌پذيرد

 

پشتيباني سايت پويه

اگر كاربر سايت پويه باشيد متوجه پشتيباني فوق العاده اين سايت خواهيد شد.

پاسخدهي به نظرات كاربران در سريعترين زمان ممكن ( در اكثر اوقات بين 1 تا 5 ساعت ) صورت مي‌پذيرد و هيچ نظري بي پاسخ نمي‌ماند.

پشتيباني سايت در پيام رسان ها در اكثر اوقات آنلاين بوده و پاسخگوي كاربران مي‌باشد. همچنين انتقادات و پيشنهاداتي كه در بخش «تماس با ما» سايت فرستاده مي‌شوند نيز در كمترين زمان ممكن پاسخ داده مي‌شوند.

اما مزيتي كه پشتيباني پويه دارد، وجود فرم هاي ارتباطي در برخي مطالب است. مثلا در مطالب دسته «پروفايل و والپيپر» فرم هايي وجود دارد كه كاربران مي‌توانند والپيپر مورد علاقه خود را در اندازه دلخواه درخواست كنند.

 

دسته بندي هاي سايت پويه

سايت پويه داراي 9 دسته و مجموعا 44 زير مجموعه اصلي و 2 دسته فرعي مي‌باشد :

دسته هاي اصلي :

 • آشپزي
 • آهنگ
 • بيوگرافي
 • سبك زندگي
 • سرگرمي
 • عكس
 • علم و تكنولوژي
 • مد و دكوراسيون
 • متفرقه

 

دسته هاي فرعي :

 • رپورتاژ آگهي
 • مصاحبه و گفتگو
 • مطالب ويژه

 

تبليغات در پويه

سايت پويه آماده انجام كارهاي تبليغاتي شما مي‌باشد.

تبليغات سايت پويه در سه نوع تبليغات بنري، رپورتاژ آگهي و تبليغات متني انجام مي‌شود.

تبليغات بنري در هشت پلن مختلف به صورت يك ماهه و سه ماهه، رپورتاژ آگهي با سه لينك فالو به صورت دائمي و تبليغات متني به صورت يك ماهه - دو ماهه و سه ماهه با قيمت بسيار مناسب توسط سايت پويه پذيرفته مي‌شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر از طريق آيدي تلگرام يا لينك اقدام فرماييد :

 

تلگرام :

@ Poyeh_Site

 

صفحه تبليغات در پويه :

poyeh.com/ads

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۸:۵۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

سيستم پمپ آب مبتني بر آبياري كشاورزي

در اين مقاله، عمليات و تجزيه و تحليل سيستم پمپ آب فتوولتائيك به طوردقيق مورد بررسي قرار مي گيرد.

كنترل كننده هاي قدرت الكترونيكي پمپ برايسيستم پمپاژ آب با استفاده از يك مبدل تقويت شده همراه با يك اينورتر و يكپمپ موتورالقايي طراحي و ساخته شد.

 سيستم پيشنهادي مي تواند در كشاورزي تحت هيچ شرايط عملياتي از طبيعت متنوعي از تابش خورشيد و درجهحرارت استفاده شود.

علاوه بر اين، روش دقيق تجزيه و تحليل و ويژگي هايشبيه سازي چنين سيستم پمپاژ آب نيز ارائه شده است.

 با توجه به كمبود سوختهاي فسيلي، گرمايش جهاني و امنيت انرژي، سيستم پمپاژ پيشنهاد شده مبتني برپيشنهاد مي تواند نيازهاي قابل توجهي از برق را براي بخش كشاورزي تامين كند.

طراحي و تجزيه و تحليل سيستم پمپ آب هيدروليكي

سيستم پمپاژ فعلي براي كشاورزي با ولتاژ برق خانوار طراحي شده است، بنابراينهزينه برق به علت مصرف برق بيشتر افزايش مي يابد.

علاوه بر اين، آب بايد برايارتفاع هاي مختلف درختان و مكان هاي مختلف كه از منبع آب فاصله دارند، تامينشود.

 پمپ آب موجود در آب مي تواند آب را تا ارتفاع ??? متر پمپ كند، اما برايمنبع برق هزينه زيادي دارد.

پمپ325 يك پمپ آب مكانيكي است كه برايكشاورزي استفاده مي شود. اين پمپ مي تواند جايگزين خوبي براي پمپ آب هايفعلي در استفاده از كشاورزي باشد.

  پمپ193 داراي توانايي پمپاژ آب با استفادهاز انرژي گرانشي يا انرژي جنبشي از طريق منبع جريان آب است.

 اين پروژه باهدف تجزيه و تحليل و توسعه پمپ آب رمپ به منظور رسيدن به قدرت پمپاژ بيشترتا ارتفاع ? متر با هزينه عملياتي كمتر است.

 اين پمپ با استفاده از نرم افزارCATIA طراحي شده است و كار شبيه سازي با استفاده از نرم افزار ANSYS CFX براي اعتبارسنجي مفهوم كار انجام شده است.

 در اين پمپ قدرت پمپاژ بابهترين طراحي به هدف ? متر با بهره وري ??? و سرعت جريان ????? ليتر دردقيقه رسيده است.

 نتايج اين مطالعه نشان مي دهد كه قطر كمتري از محفظه فشار وسربار بالاتر, فشار بيشتري را ايجاد مي كند.

پمپ آب

سيستم هاي پمپ آب براي آبياري مدرن

آبياري مدرن كشاورزي آثار پيچيده اي از مصرف انرژي پايدار،

 استفاده از آب، شرايطبازار و استفاده از تجربه و دانش براي اطمينان از بهترين طراحي براي برنامه هاي آبيارياست.

 شناخت شيوه هاي گذشته، مسائل مربوط به آب و انرژي فعلي و پيشرفت درتكنولوژي پمپ آب،

 باعث ساخت سيستم هاي پمپاژ مي شود كه بهترين نيازهاي كشاورزيمدرن را تامين مي كند.

 بازار كشاورزي به سرعت در حال تغيير است و كشاورزان نميتوانند بر تكنولوژي و شيوه هاي گذشته تكيه كنند.

براي حفظ بهره وري و حفظ رقابت در بازار، كشاورزان بايد روي سودآوري تمركز كنندكه شامل بهينه سازي انرژي و استفاده بهتر از منابع آب است.

 پمپ نقش مهمي در ارائه راهحل هاي بهينه براي استفاده از انرژي و آب بازي مي كند.

يك سيستم پمپ براي آبياري امروز نه تنها در مورد پمپ هاست.

 بلكه متغير سرعت،كنترل هوشمند و مديريت از راه دور همه نياز به يكپارچه سازي اجزاي يك سيستم آبياريدارند.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۵:۲۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 89
دیروز : 68
افراد آنلاین : 1
همه : 15582
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار