تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

بررسي جايگاه رتبه كلمه كليدي سايت شما در گوگل يكي از بهترين روش هاي مشاهده رتبه كلمات كليدي در نمودار و اقدامات بموقع براي رسيدگي به كيورد ها براي بهبود رتبه گوگل مي باشد .

بررسي جايگاه كلمات كليدي وب سايت در گوگل

وب سايت بكوريتي كه عمده فعاليت آن در موضوع خريد بك لينك و خريد رپورتاژ آگهي مي باشد امكان جديدي براي سئو كاران دارد و آن هم بررسي جايگاه كلمات كليدي در نتايج گوگل و اطلاع رساني از وضعيت و بالا و پايين رفتن لينك ها مي باشد . شما مي توانيد براحتي چندين وب سايت و چندين كلمه كليدي مشخص كنيد و سيستم اتوماتيك روزانه عبارت هايي كه مشخص كرده ايد را آناليز مي كند و در يك نمودار افزايش رتبه يا كاهش رتبه كلمات كليدي در گوگل را به شما نشان مي دهد و در صورت لزوم از طريق email و موبايل اطلاع رساني مي كند .

بررسي جايگاه كلمات كليدي در گوگل با استفاده از سايت بكوريتي backority.ir

بررسي جايگاه وبسايت با كلمات كليدي و كيورد ها در نتايج گوگل

بررسي جايگاه كلمات كليدي در گوگل

شما هم به روش رايگان مي توانيد براي هميشه از اين قابليت استفاده كنيد و هم به شكل غير رايگان

رايگان زماني مي باشد كه شما از سايت بكوريتي بك لينكي خريداري كرده باشيد و اگر براي مثال 30 عدد بك لينك خريداري كنيد ، 30كلمه كليدي براي شما رايگان آناليز مي شود و اين يك فرصت ويژه براي خريداران بك لينك مي باشد .

غير رايگان براي كلمات و كيوردهايي هست كه ممكن هست براي آناليز رقبا نياز داشته باشيد و يا براي وب سايت هاي خودتان استفاده كنيد كه با بهبود رتبه يا كاهش رتبه در نتايج گوگل ، سيستم ما اتوماتيك به شما اس ام اس يا ايميل ارسال مي كند .

رتبه كلمات كليدي در گوگل

ابزار نمايش جايگاه سايت در گوگل

ابزارهاي مختفي براي نمايش جايگاه سايت ها در نتايج گوگل وجود دارد كه اكثرا سايت هاي خدمات سئوي خارجي هستند كه اين كار را با هزينه بالايي انجام مي دهند و چون به دلار بايد پنل خودتان را شارژ كنيد ، در نهايت بسيار گران تمام مي شود .

يافتن جايگاه سايت در گوگل

منظور از جايگاه سايت در گوگل درواقع اين مي باشد كه شما يك عبارت كليدي را در گوگل جستجو كنيد و رتبه سايت خودتان را پيدا كنيد . به عبارت ديگر بررسي كنيد كه ببينيد سايت شما در نتايج گوگل لينك چندم آمده است .

سايت آناليز جايگاه كلمه كليدي سايت در گوگل

چكر جايگاه گوگل

براي اين منظور لازم هست ابتدا رايگان عضو بكوريتي شويد و سپس از طريق لينك https://backority.ir/login.php?q=googlecheck اقدام به تهيه اين چكر بكنيد و يا با خريد بك لينك از بكوريتي از طريق اين لينك https://backority.ir/login.php?q=buy رايگان از اين قابليت ها استفاده كنيد .

آناليز و بررسي وضعيت و رتبه كلمات كليدي در گوگل با كمك سيستم بكوريتي مقدور مي باشد

 اطلاع رساني از تغيير جايگاه كلمات كليدي در گوگل

سايت backority.ir به شكل حرفه اي به شما تغيير وضعيت جايگاه كلمات كليدي را از طريق سامانه پيامكي و ارسال ايميل اطلاع رساني مي كند . به اين صورت كه مثلا اگر كلمه كليدي "خريد بك لينك" را ثبت كرده باشيد و سايت شما رتبه ي 45ام باشد سيستم بكوريتي بررسي مي كند و اگر رتبه 45 به 44 يا 46 تغييير كرد فورا به شما اطلاع رساني كند .

 

كلمات كليدي :

كلمات كليدي در گوگل چيست,رتبه كلمات كليدي در گوگل,جستجوي كلمات كليدي در گوگل,آناليز كلمات كليدي در گوگل,كلمات كليدي جستجو در گوگل,يافتن كلمات كليدي در گوگل,ثبت كلمات كليدي در گوگل,رتبه كلمات كليدي در گوگل geoabzar,آموزش كلمات كليدي در گوگل,بررسي كلمات كليدي در گوگل,مانيتورينگ كلمات كليدي در گوگل,جايگاه كلمات كليدي در گوگل,كلمات كليدي در سئو گوگل,كلمات كليدي گوگل وبمستر,كلمات كليدي گوگل ادوردز,جايگاه كلمه كليدي در گوگل,كلمه كليدي گوگل,بررسي جايگاه كلمات كليدي در گوگل,بررسي وضعيت كلمه كليدي در گوگل,بررسي رتبه كلمه كليدي در گوگل,يافتن كلمات كليدي در گوگل,يافتن كلمات كليدي سايت,يافتن كلمات كليدي مناسب,يافتن كلمات كليدي مربوط به وب سايت,يافتن كلمه كليدي,جستجوي كلمات كليدي گوگل,يافتن بهترين كلمات كليدي,نحوه يافتن كلمات كليدي,آموزش يافتن بهترين كلمات كليدي,8 ابزار رايگان يافتن كلمات كليدي,جايگاه كلمه كليدي در گوگل,بررسي جايگاه كلمات كليدي در گوگل,ابزار بررسي جايگاه كلمات كليدي,جايگاه كلمات كليدي ,جايگاه سئو ,مانيتور سئو,جستجو رتبه كلمات كليدي سايت,پيدا كردن رتبه كلمات كليدي در گوگل,تعيين جايگاه كلمات كليدي در سايت google,معرفي ابزارهاي پيدا كردن رتبه كلمات كليدي در گوگل

منبع : بكوريتي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۲۸:۳۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

امروزه هر كسب و كاري نيازمند تبليغات است و تبليغات يكي از اجزاي اصلي پيشرفت هر كسب و كار محسوب مي شود. اگر شما هم يك كسب و كار را اداره مي كنيد قطعا روش هاي بسياري را براي رشد كسب و كار خود امتحان كرده ايد. فعاليت در اينستاگرام يكي ار زوش هايي است كه شما مي توانيد بازاريابي خوبي در آن انجام دهيد. اما فعاليت در اين فضا آشنايي با روش هاي افزايش فالوور اينستاگرام و روش هاي صحيح مديريت يك پيج اينستاگرام است.

شما براي شروع كار در اينستاگرام بعد از ايجاد يك پيج اينستاگرام بايد استراتژي تبليغاتي خود را مشخص كنيد. بايد متوجه باشيد كه افراد در اينستاگرام بيشتر به دنبال چه چيزي هستند و به چه نوع محتوايي توجه مي كنند. بايد علاقه كاربران را بشناسيد و آنها را در محتواي خود اعمال كنيد.

اگر اينستاگرام را يم فرصت عالي براي افزايش فروش خود نميبينيد ، قطعا فرصتي بزرگ را از دست داده ايد. شما اگر فعاليت اينستاگرامي خوبي داشته باشيد و از روشي درست افزايش فالوور اينستاگرام را انجام دهيد ، اينستاگرام براي شما تبديل به محلي پول ساز خواهد شد و سيلي از مشتريان را به شما خواهد بخشيد.

يكي از اولين مزيت هاي اينستاگرام اين است كه مشتري به صورت زنده با شما در ارتباط است. شما هر محتوايي در مورد هر محصولي كه منتشر مي كنيد ، بازخوردهايي را از كاربران دريافت مي كنيد . تعداد لايك ، تعداد كامنت و محتواي كامنت هاي پيج اينستاگرام به شما مسيري روشن براي تغيير و بهتر شدن مي دهد.

همچنين شما در اينستاگرام قادر هستيد تمامي افراد را ببينيد ، شما مي توانيد براي آنها پيام بفرستيد  ، پست هايي كه لايك كرده اند را مشاهده كنيد و كاملا نسبت به علايق آنها اگاهي پيدا كنيد.

علاوه بر افزايش فالوور ، لازمه موفقيت در اينستاگرام ، داشتن استراتژي خوب در اين زمينه است و شما بايد فالوور هايتان را زير نظر داشته باشيد و واكنش هاي آنها را خوب بررسي كنيدو بايد بدانيد به كدام مطلب شما بيشتر توجه كرده اند و كدام محتوا را دوست نداشتند.

براي اين بررسي مي توانيد از آمارهايي كه بعد از تجاري كردن پيج اينستاگرام در اختيار شما قرار مي گيرد استفاده كنيدو در اين آمار به شما تعداد بازديد از پست ، مقدار توجه و اطلاعات مفيد بسياري داده مي شود كه با ايجاد يك بانك اطلاعاتي مي توايند به خوبي استراتژي صحيح در كسب و كارتان را پيش بگيريد و به موفقيت در اينستاگرام برسيد.

اما روش هاي افزايش فالوور در اينستاگرام امروزه گسترش يافته اند و مي توانيد انواع متعددي از انها را بيابيد. شما بايد بودجه خود را مشخص كنيد و هدفتان را تعيين كنيدو سپس براي افزايش فالوور يكي از انواع مدل هاي تبليغاتي را انتخاب نماييد. پيشنهاد ما به شما استفاده از ربات اينستاگرام است. شما با استفاده از اين سيستم قادر خواهيد بود با هزينه اي اندك افزايش فالوور اينستاگرام را براي خود انجام دهيد.

بعد از رسيدن به هدف در تعداد فالوور نوبت به آن ميرسد كه از اين افزايش فالوور محافظت كنيد. يعني با ارسال محتواي مناسب و زمان بندي شده ، فالوور ها را به تعامل با پيج تشويق كنيد و از آنها بخوانيد تا با شما تبادل نظر كنند. بدين صورت مي توانيد از افزايش فالوور انجام شده محافظت كرده و مانع از آن شويد كه افراد شما را آنفالو كنند.

همچنين شما مي توانيد از سيستم هاي كمكي در بازاريابي اينستاگرامي بهره مند شويد. استفاده از سيستم هايي مانند پست زمان بندي شده ، دايركت اتوماتيك و لايك اتوماتيك مي تواند به شما در اين راه كمك كند و باعث شود تا روند افزايش فالوور و بازاريابي اينستاگرامي شما بهينه تر ، هدفمند تر و سريع تر انجام پذيرد.

توجه كنيد كه افزاش فالوور صرفا ملاك نيست. افزايش فالوور واقعي اينستاگرام بايد برايتان شكل بگيردو تنها افزايش فالوور ايراني در اينستاگرام است كه فالوور ها را تبديل به مشتري خواهد كرد. به هيچ عنوان دنبال روش هايي مانند خريد فالوور فيك نرويد و به دنبال روش هايي باشيد كه بتوانند تضمين واقعي بودن فالوور ها را به شما بدهند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۳:۴۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

نصب دوربين مداربسته -فروش دوربين مداربسته  قيمت دوربين مداربسته

مجموعه سيستم هاي حفاظتي آريا در سال ۱۳۸۴ به منظور فعاليت در خدمات پس از فروش در پاساژ امجد راه اندازي گرديد و ضمن ارائه خدمات و گارانتي دوربين مداربسته براي بسياري از برندهاي مطرح طلايه دار تعميرات در ايران مي باشد، متخصصان اين مجموعه با دارا بودن دانش آكادميكي و همچنين تجهيزات مدرن و ارتباط با توليدكنندگان اصلي در ساير نقاط جهان، تمامي دستگاهي سيستمهاي دوربين مداربسته را تعمير و بروز رساني ميكنند، در راستاي تكميل رسالت كاري در حوزه دوربين مداربسته، اين مجموعه نسبت به احداث كارخانه در ايران نموده و با استفاده از دانش ايراني و تكنولوژي روز دنيا اقدام به توليد دوربين مداربسته با كيفيتي بالا و مطابق با استانداردهاي IEC و GOST نموده و تمام خواسته‌هاي مشتريان را پوشش ميدهد و هر مشتري ميتواند با توجه به نياز خود دوربين مورد نظر را بروزرساني نمايد در همين راستا و جهت راه اندازي سيستم هاي حفاظتي و نظارت تصويري اين مجموعه بيش از ۲۵ تيم نصب و راه اندازي مجهز به تمامي امكانات را تجهيز نموده و واحدي را براي نصب دوربين مداربسته و فروش دوربين مداربسته تاسيس كرده و مسير رشد و پيشرفت را در اين زمينه با تمامي مشكلات و سختي ها با توانمندي مديران متعهد و متخصص پيموده است. همواره اهداف اين مجموعه بر شناخت نياز هاي مشتريان و ارائه خدمات مبتني بر پيشرفته ترين تكنولوژي هاي روز صنعت سيستم هاي حفاظتي و نظارت تصويري , شبكه و اينترنت در سراسر كشور ميباشد. محصولات دوربين مداربسته در فروشگاه دوربين مداربسته موجود مي باشد. تمام محصولات دوربين مداربسته با برند INFINITYداراي گارانتي طلايي آريا مي باشد.

كاربردهاي دوربين مداربسته

كاربردهاي دوربين مداربسته در سيستم هاي حفاظتي است اما كاربرد هاي آن به سيستم هاي حفاظتي محدود نبوده و از آن فراتر ميرود كاربردهايي از قبيل كاربردهاي پليسي ، نظامي، فضايي ،صنعتي ، كنترل ترافيك ، ارتباطات ويديويي، و تصوير برداري نامحسوس.

دوربين مداربسته

جلوگيري از ارتكاب جرايم:
كاربرد دوربين مداربسته در جلوگيري از ارتكاب جرايم بسيار وسيع است. از جلوگيري از جرايم رانندگي تا جرايم جنايي. استفاده نامحسوس از دوربين هاي مخفي نيز بسيار رواج يافته است ( نوعي خاص از دوربين مداربسته). بطور مثال مي توان به دوربين هاي دستگاه هاي خود پرداز اشاره كرد كه براي شناسايي جرايمي چون وارد كردن تصادفي رمز كارت اعتباري كاربرد دارد.
آخرين تحقيقات آماري از شهر هاي بزرگ آمريكا و انگلستان نشان ميدهد بعد از نصب دوربين هاي مداربسته در پاركينگ ها ۵۱ درصد از تعداد جرايم كاسته شده است. در فرودگاه ها ميزان كاهش جرايم ۲۳% و در ساير مراكز عمومي روي هم رفته اين مقدار ۷% بوده است.
-كاربرد صنعتي:
در كارخانجات صنعتي نيز از دوربين مداربسته در محل ها يا مراحلي از كار كه حضور فيزيكي انسان خطرناك،دشوار يا حتي غير ممكن است نيز بهره گرفته مي شود. در كارخانجاتي مثل كارخانجات شيميايي يا نيروگاه هاي هسته اي.

دوربين مداربسته

در مراكز صنعتي استفاده از دوربين مداربسته اسكن خط توليد و دوربين هاي حرارتي رواج زيادي دارد.
-كنترل ترافيك:
امروزه در اكثر كشورهاي جهان از دوربين هاي مداربسته براي كنترل ترافيك وسايل نقليه در سطح گسترده اي استفاده مي شود. از جمله كنترل ميزان ترافيك در خيابان ها و ارسال اطلاعات توسط GPS به رانندگاني كه قصد عبور از مسير آن خيابان ها را دارند.

http://www.infinity-cctv.ir/wp-content/uploads/2017/08/c25-300x225.jpg?x25470

تحت نظارت قراردادن تصادفات و شناسايي جرايم رانندگي حداقل كاربرد هاي دوربين مداربسته در كنترل وسايل نقليه هستند. شناسايي اتوماتيك پلاك خودروها از جمله آخرين دستاورد هاي دوربين هاي مداربسته در اين بخش مي باشند.
-امنيت نقل و انتقالات:
در نقل و انتقلات عمومي از دوربين مداربسته براي جلوگيري از حوادثي كه ممكن است در اثر خارج از ديد بودن محل صورت بگيرد استفاده مي شود. بطور مثال در متروها از دوربين مداربسته براي كنترل درهاي ورود و خروج مسافران به منظور اطمينان از اينكه مسافر از در عبور كرده است و يا موارد مشابه آن در اتوبوس ها و قطارهاي شهري.

محبوب ترين فن آوري هاي دوربين مداربسته

فروشگاه دوربين مداربسته آريا به عنوان توليد كننده دوربين مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتي طلايي آريا به آدرس تهران خيابان جمهوري بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ –۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازي دوربين مداربسته به هزينه بسيار پايين مي باشد.

دوربين مداربسته


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۰:۰۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

روز گذشته من تحت درمان از بين بردن مو با ليزر بودم و دچار سوختگي شدم. آيا اين سوختگي دائمي است؟

آيا اين سوختگي بعد از ليزر مو دائمي است؟

روز گذشته من تحت درمان  ليزر موهاي زائد  بودم و حالا در مورد احتمال برجا ماندن جاي زخم و يا تغيير رنگ پوستم بسيار نگران هستم. من حدس مي زنم كه ليزر الكساندرايت در سطح بيش از حد زيادي تنظيم شده بود. يك تصوير ضميمه كرده ام و مايلم توصيه هايي در مورد ميزان آسيب و آنچه كه ميتوانم در صورت امكان براي بهبود پوست خود انجام دهم، دريافت كنم. متاسفانه اينطور به نظر مي رسد كه هر شخصي، آموزش ديده و يا آموزش نديده، مي تواند اين درمان را انجام دهد. اي كاش از قبل درباره اين موضوغ آگاهي هاي لازم را داشتم و اميدوارم اين آسيب ها هميشگي نباشند.

پزشك 1 : بايد از بين برود.

متاسفانه سوختگي بخش مخاطره آميز درمان ليزر براي از بين بردن مو است. سوختگي شما به نظر مي رسد كه بسيار سطحي باشد و من باور دارم كه به زودي تا حد بسيار زيادي بهبود مي يابد. نكته حائز اهميت اين است كه با پزشك و يا متخصص انجام امور زيبايي خود در مورد سوابق بهبود پوست تان به هنگام سوختگي تبادل نظر كرده تا از بهترين زمان آگاه شويد. اگر حتي شما قبل از انجام ليزر آفتاب گرفته و يا دچار آفتاب سوختگي باشيد، ريسك سوختگي در هنگام ليزر نيز بسيار زياد خواهد بود. بسيار مهم است كه محل سوختگي را با پماد بهبود دهنده يا بيافين تحت درمان قرار دهيد تا بهبود به خوبي انجام شود. لطفا قرارگيري در معرض آفتاب را نيز محدود نماييد. من باور دارم كه با گذشت زمان سوختگي شما بهبود مي يابد.

مطلب مرتبط : درد ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي

پزشك 2 : بابت سوختگي متاسفم، اما به نظر مي رسد كه سطحي هستند و بهبود خواهند يافت.

متاسفانه شما در مناطقي دچار سوختگي شده ايد، اما اين اتفاق بسته به شخص، زمان و ناحيه سوختگي گاهي رخ مي دهد. در عكس شما، من هيچ تاولي مشاهده نكردم، اما در يك ناحيه در جايي كه سوختگي شديدتر است، پوسته سطح خارجي ندارد. در اين نقطه ممكن است يك مقدار بسيار كوچكي تغيير رنگ ايجاد شود، اما ممكن است دائمي نباشد. ديگر نقاط بايد به زودي بهبود يابند به شرطي كه شما به پوست خود تا حداكثر زمان ممكن دست نزنيد. من براي شما تا حد امكان پماد آنتي بيوتيك تجويز مي كنم و از قرارگيري درمعرض نور خورشيد نيز جلوگيري كنيد. پس از ريزش پوسته ها، توقع داشته باشيد كه نقاط تيره و يا احتمالا روشني مشاهده كنيد. با در نظر گرفتن طي شدن مراحل بهبود، مقداري زمان لازم است تا پوست شما به حالت و رنگ اوليه خود بازگردد. بنابراين كار بسيار خوبي خواهيد كرد اگر از سوختگي ها به خوبي مراقبت كنيد. از پماد استفاده نماييد، دور از نور خورشيد باشيد و مراقب پوسته هاي زخم باشيد. از همه مهم تر، به آن ها وقت بدهيد. موفق باشيد.

مطلب مرتبط : تجربه ليزر موهاي زائد

پزشك 3 : سوختگي در اثر ليزر از بين بردن مو ممكن است دائمي نباشد.

خبر خوب اينكه سوختگي هايي كه ايجاد شده اند آنقدرها جدي و وخيم به نظر نمي رسند كه آثار دائمي برجا بگذارند. به نظر مي رسد كه نوع پوست شما زيتوني است. با اين مدل پوست احتمالا براي يك دوره زماني شاهد علائم تيره اي خواهيد بود. اما اگر دور از تابش خورشيد باشيد و از كرم هاي سفيد كننده (هيدروكينون) استفاده كنيد، اين علائم تيره پس از بهبود كاهش مي يابند.

در حال حاضر بايد فورا به پزشك يا شخصي كه اين درمان را براي شما انجام داده است مراجعه نماييد تا شرايط شما را بررسي كند. اگر محصولي براي كمك به بهبود شما معرفي نكردند، حتما از داروخانه محله خود، كرم هاي آنتي باكتريال تهيه نماييد.

در نهايت اينكه ليزر الكساندرايت براي انواع روشن تر پوست طراحي شده است، بنابراين اگر نوع پوست شما زيتوني است ( هم چنان بعد از بهبود)، به دنبال مركزي باشيد كه داراي دستگاه Lumenis Lightsheer باشد. اين دستگاه با نتايجي مشابه الكساندرايت، عوارض و خطرات كمتري دارد. موفق باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ليزر مو، ليزر دائمي مو، ليزر، مو،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۰:۱۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

با توجه به پيشرفت روزافزون صنعت ساخت فلزياب ها و كاربردهاي متنوع ان ها در رشته ها و علوم گوناگون، هر فلزياب با تكنولوژي ساخت منحصر به فرد خود ارائه مي شود. در اين فصل از كتاب به بررسي سيستم ها و تكنولوژي هاي به كار رفته در دستگاه هاي فلزياب ها مي پردازيم اما لازم به ذكر است توضيحات مربوط به سيستم هاي شايع تر و پركاربردتر با دقت و تفصيل بيشتري مورد بررسي قرار خواهند گرفت. 

 

فلزياب


تقسيم بندي فلزياب ها و گنج ياب ها از نظر خروجي:

 • انالوگ
 • ديجيتال 
 • تصويري

  
فلزياب انالوگ:
فلزياب انالوگ از طريق فركانسي كه به زمين وارد مي كند و از زمين دريافت مي كند جنس ماده را شناسايي مي كند (فلزياب انالوگ تفكيك ندارد).

فلزياب ديجيتالي: 
فلزياب ديجيتالي داراي صفحه ديجيتال بوده و قادر به تفكيك و تعيين متراژ مي باشد. در فلزياب ديجيتالي از لوپ و ديسك استفاده مي شود.

فلزياب تصويري:
طلاياب يا فلزياب تصويري قادر به ويرايش تصوير داخل زمين مي باشد. به طور مثال اگر مجسمه اي داخل زمين باشد شكل مجسمه را نشان مي دهد. فلزياب هاي تصويري قادر به شناسايي حفره ي غارها و غيره هستند.

 

گنج ياب

 

بطور كلي فلزيابي كه بتواند تصويري از فلز مدفون شده نمايش دهد وجود ندارد (اگر چه با بهره گيري از بعضي فناوري هاي پيشرفته مانند اولتراسونيك و رادار امكان پذير است اما بسيار پرهزينه) ولي بعضي از افراد و شركت ها فلزياب هايي را كه نمايشگر ال سي دي دارند را به عنوان فلزياب تصويري معرفي كرده اند. در اين دستگاه ها بعضي از علايم مانند وضعيت شارژ باتري – وضعيت تنظيم و غيره روي صفحه نمايش داده مي شود و در معدودي از فلزياب هاي تفريحي فلزات كوچك تا عمق 12 اينچ (30 سانتي متر) بسته به شكلي كه دارند به صورت علامت مربع يا دايره يا خط نشان داده مي شوند كه البته نمايش اين علائم نيز با خطاي زيادي همراه است.

تقسيم بندي فلزياب ها از ديدگاهي ديگر:

 • فلزياب حرارتي
 • فلزياب فركانسي
 • فلزياب ليزري 
 • فلزياب حرارتي


فلزياب حرارتي، حرارت و گازي كه از فلز پخش مي شود را تجزيه و تحليل كرده و جنس را شناسايي مي كند.

فلزياب فركانسي:
هر داخل زمين فركانسي از خود پخش مي كند كه فلزياب اين فركانس را دريافت كرده و شناسايي مي كند. فلز داخل زمين هر چه قدر كوچك تر باشد فركانس كمتري از خود پخش مي كند و فلزياب دچار خطا مي شود. در موقع استفاده از اين نوع فلزياب بايد خيلي ارام ديسك و يا لوپ را حمل كرد چون فركانس به درستي به دستگاه نمي رسد و درصد خطاي دستگاه بالا مي رود.

 

طلاياب

 

فلزياب ليزري:
فلزياب ليزري داراي چند نوع ليزر متفاوت مي باشد كه اين ليزرها را داخل زمين منتقل مي كند در عمق معين اگر ليزر به فلزي برخورد كند به سرعت ان را شناسايي مي كند در اينجا كوچك و بزرگ بودن فلز اهميت چنداني ندارد.
 

تكنولوژي هاي اصلي مورد استفاده در ساخت فلزياب ها عبارتند از :

 • سيستم فركانس – ضربه اي Beat Frequency Oscillator 
 • سيستم بالانس القائي Induction Balance
 • سيستم القاي پالس Pulse Induction
 • سيستم فركانس بسيار پايين Very Low Frequency
 • سيستم دريافت گذار Transmit-Receive

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۱:۲۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

انتقال و جابجايي دانشجو و سرباز

جابجايي دانشجو و سرباز

دانشجو و سرباز نظام وظيفه مي توانند با استفاده از خدمات پرتابل "به خانه" فورا به شهر مورد نظر خودشان انتقالي بگيرند . براي جابجايي و انتقالي گرفتن ابتدا لازم هست از اينجا عضو (به خانه) شويد و سپس آگهي خود را به عنوان ( دانشجو يا سرباز ) ثبت و با وارد كردن اطلاعات خواسته شده اگهي را به روي سايت به خانه ارسال كنيد . فرد مورد نظر شما براي جابجايي يا انتقالي گرفتن در سريعترين زمان ممكن پيدا مي شود و سامانه ي پيامكي و تلفنيِ وب سايت به خانه ما اين خبر خوب را به شما اطلاع رساني مي كند .

انتقالي دانشجو

بعد از اينكه شرايط انتقالي دانشگاه توسط دانشجو براي انتقال و جابجايي با دانشجويان ديگر دانشگاه ها مطالعه شد ، از قبيل دانشگاه‌ دولتي ( سراسري ) , دانشگاه تربيت مدرس , دانشگاه پيام نور , دانشگاه آزاد اسلامي و ايثارگران , آموزشكده فني , دانشگاه علوم پزشكي , دانشگاه سما , مركز علمي كاربردي , دانشگاه جامع علمي كاربردي , مؤسسه آموزش عالي , مؤسسه آموزش عالي غيرانتفاعي ، دانشجو مي تواند از سيستم "به خانه" براي جابجايي و انتقالي گرفتن استفاده نماييد و طرف مقابل خود را براي جابجايي و انتقال پيدا كند و با ايجاد هماهنگي بين دانشگاه ها شرايط را براي انتقال دائم فراهم كند.

جابجايي دانشجو

سيستم به خانه قابليت اطلاع رساني آني و اتوماتيك را دارد و دانشجوي گرامي مي تواند با ثبت شماره موبايل خود از طريق پنل كاربري در صورت پيدا شدن دانشجوي مورد انتقال به شهر خود ، مطلع شود و با حضور در سايت به خانه اطلاعات تماس آن دانشجو را دريافت و هماهنگي هاي لازم را براي جابجايي انجام دهد .

جابجايي سرباز

همه سربازان غيرو كشورمان دوست دارند در محل خدمتشان شهر خودشان باشد و جابجايي سرباز با هدف كمك به سربازاني راه اندازي شده است كه مي خواهند با پيدا كردن فرد مناسب در رسته خود به شكل توافقي و با كسب اجازه از يگان خود و انجام نامه نگاري ها به شهر مورد نظرشان منتقل شوند .

جابجايي سربازي

جابجايي سرباز سپاه , جابجايي سرباز نيروي هوايي , جابجايي سرباز ارتش, جابجايي سرباز نيروي انتظامي , جابجايي سرباز معلم , جابجايي سرباز يگان ويژه , و جابجايي سرباز مرزباني جزو نقل و انتقالات سربازان مي باشد .

معرفي جابجايي سرباز و دانشجو

سايت جابجايي دانشجو و انتقالي سرباز به خانه ، يك سايت با پنل اختصاصي براي انتقال و جابجايي دانشجو يان و همچنين شرايط جابجايي سربازان عزيز كشورمان ايران اسلامي را نيز فراهم كرده است تا اگر دانشجو هستيد، از دانشگاه خوب و معتبر فارغ التحصيل شده و يا اگر سرباز هستيد با خاطرات سربازي خوبي خدمت سربازي را به پايان برسانيد .

سايت انتقالي و جابجايي سرباز به خانه فعاليت خودش را از فروردين ماه 1397 آغازكرد و اولين سايت رسمي ثبت آگهي جابجايي سربازي هست و شما سربازان غيور كشورمان جمهوري اسلامي ايران ،مي توانيد با ثبت آگهي با مشخصات لازمه فورا براي جابجا شدن و انتقالي گرفتن يك نفر مقابلي را پيدا كنيد .

جابجايي سربازي به خانه

گرفتن انتقالي سربازي بيشتر به خاطر نزديك بودن به محل زندگي يا محل كار صورت مي گيرد و خدمت سربازي در همان رسته و موقعيت مشابه ادامه پيدا مي كند . از طرفي جابجايي دانشگاه نيز توسط دانشجويان رشته هاي مختلف در دانشگاه هاي مختلف انجام ميگيرد و اصولا به منظور انتخاب دانشگاه بهتر يا رفتن به شهر محل سكونت انجام مي گيرد و معمولا دانشجويان قصدشان از جابجايي دانشگاه ، رفتن به دانشگاه هاي مطرح تهران يا شيراز يا اصفهان و مشهد و يا تبريز و.. مي باشد و دوست دارند از دانشگاه هاي مطرح و مهم فارغ التحصيل شوند .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۱:۳۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۱:۲۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 38
دیروز : 68
افراد آنلاین : 2
همه : 15531
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار