تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

دانيال دارايي

اين روز ها راه اندازي كسب و كار هاي ديجيتال و ديجيتال ماركتينگ بسيار رواج دارد و همه جا در مورد آن صحبت مي شود، بسياري از استارتاپ هاي نوپا در ميانه راه به راهنمايي نياز دارند تا به اهداف خود برسند و موفقيت بدست آورند.

https://backority.ir/images/331791.jpg

اما زماني اين مسئله تبديل به واقعيت مي شود كه با مشاوره هاي دقيق مسيري كه بايد را آزموده، بر اساس نظريه هاي صحيح پيش رفته و به دنبال اين باشند كه كسب و كار خود را به مرور گسترش دهند.

شما بايد براي كسب و كار خود در سال 2019 ميلادي وب سايت راه اندازي كنيد، اين وب سايت مي تواند با مرجعيت اطلاع رساني، فروشگاه و يا حتي كسب و كار ديجيتال باشد، حتي اگر شخص حقيقي و حقوقي هستيد نيز بايد اين كسب و تجارت را راه اندازي كنيد و در صورتي كه مي خواهيد در بين مردم شناخته شويد، ديجيتال ماركتينگ ترفند هايي را در اختيار شما قرار مي دهد.

سئو در واقع به تمامي اعمالي گفته مي شود كه باعث رشد وب سايت شما در نتايج جستجو هاي مردمي مي شود، دانيال دارايي، با سال ها سابقه درخشان در زمينه ارائه مشاوره هاي سئو و سوشيال مديا اين مسير را براي شما هموار مي سازد.

  https://backority.ir/images/353552.jpg

سوشال مديا ماركتينگ

وقتي وب سايتي را ايجاد مي كنيد فارغ از تمامي هزينه هاي صرف شده، وقتي در گوگل نامش را جستجو مي كنيد احتمالا خبري از لينك ها و مقالاتي كه در آن منتشر كرده ايد نيست، در اين حين بايد گفت كه بهينه سازي وب سايت براي موتور هاي جستجو يا همان SEO به داد شما مي رسد و مي تواند تضميني باشد بر شروع يك موفقيت جديد.

اين روش ها باعث مي شوند كه وقتي مردم در مورد كلمه و عبارت كليدي وب سايت شما جستجو كنند، در جايگاه خوبي قرار بگيريد، بيش از هشتاد درصد مردم تنها صفحه اول گوگل را بررسي مي كنند و وقتي مي خواهند خريدي را انجام دهند تنها روي وب سايت هاي نخست اين ليست كليك مي كنند، شما در اين وضعيت بايد به فكر رشد و ارتقاء وب سايتتان در نتايج جستجوي گوگل باشيد.

دانيال دارايي، مشاوره هاي لازم را در اين خصوص به شما ارائه مي دهد، براي تضمين كيفيت كار مي توانيد نمونه هايي از فعاليت هاي انجام شده اين برند را بررسي كنيد و سپس نسبت به دريافت مشاوره اقدام فرمائيد.

مجله تكنولوژي ديدي مگ

در مجله اينترنتي و حوزه تكنولوژي ديدي مگ شما مي توانيد دسته بندي هاي مختلف از مطالب علمي در زمينه هاي كسب و كار هاي اينترنتي، وب، استارتاپ ها، مد، گردشگري، سبك زندگي، زيبايي و پوست و تاريخ ايران و جهان را بررسي فرمائيد.

اين وب سايت به صورت لحظه اي و روزانه بروز مي شود و جديد ترين اخبار مربوط به تجارت ها و كسب و كار هاي اينترنتي را مطالعه كنيد.

هر كسب و كاري براي موفقيت نياز به شتاب دهنده ها دارد، حمايت هاي مالي به تنهايي كافي نيستند، بلكه هوش و دقت مي تواند اين مسير را براي شما فراهم تر و هموار تر سازد.

بعلاوه اين كه ما در دنياي كسب و كار هاي ديجيتال كار به مراتب سخت تري داريم، رقبا زياد هستند و معمولا با توجه به استفاده از كلمات كليدي متنوع تمامي اقشار را به سمت خود جذب مي كنند.

در بخش آموزش هاي حوزه تكنولوژي مجله ديدي مگ مي توانيد هرآنچه كه بايد در زمينه علوم كامپيوتر بدانيد را ياد مي گيريد، حتي اگر هنوز خرده فروش هستيد و مي خواهيد بازاريابي ديجيتال و تلفني را فرا بگيريد بهترين زمان براي اين كار فرا رسيده است. از اين خدمات به صورت رايگان روي اين مجله اينترنتي استفاده كنيد.

  https://backority.ir/images/767763.jpg

توسعه فروش اينترنتي و كسب و كار ديجيتال

براي ياد گرفتن آنچه كه يك شخص را به سوي موفقيت روانه مي سازد شما علاوه بر پل هاي ارتباطي و وب سايت مي توانيد از طريق صفحه شخصي دانيال دارايي، به آدرس @daniyaldaraei مسائل روز دنياي اينترنت، تكنولوژي، فروش ديجيتال و ترفند هاي موفقيت كسب و كار هاي آنلاين را بخوانيد.

مرور اين مطالب مي تواند انگيزه شما را براي ادامه كار بيشتر كند، بعلاوه اين كه تجربه يك فرد آشنا به خدمات سئو، ديجيتال ماركتينگ، سوشال مديا ماركتينگ مي تواند بهترين روش براي دستيابي به هرآنچه از ذهن دور است باشد.

اينستاگرام، تلگرام نيز امروزه تبديل به بستري عالي و محبوب براي شروع كسب و تجارت شده اند، بسياري از فروشگاه هاي معتبر به خوبي اهميت حضور مردم در اين شبكه هاي اجتماعي را درك كرده اند و از اين رو گسترش فروش لازمه پيگيري هاي مكرر و همين طور شناخت جامعه هدف است.

وقتي جامعه هدف و مشتريان خود را بهتر بشناسيد روش جذب آن ها نيز به شما كمك مي كند كه زود تر به ثروت رسيده و موفقيت به شما نزديك و نزديك تر گردد.

حتي اگر دغدغه شما سرمايه است نيز راه حل وجود دارد.

رشد فروش از طريق سوشال مديا ماركتينگ

وقتي در مورد سوشال مديا ماركتينگ و يا فروش در شبكه هاي اجتماعي صحبت مي كنيم، ترس اول مردم اين است كه پس از وقتي كه صرف مي كنند به نتايج لازم نمي رسند، امكان جذب فالوور براي آن ها وجود ندارد و هر چقدر هم سعي مي كنند در اين مورد كاملا ناموفق هستند.

خب قطعا نياز است كه راز هاي اين گونه كسب و كار ها را بياموزند تا در اين مسير موفق شوند، دانيال دارايي با تجربه گسترده در زمينه هاي رشد استارتاپ ها، پروژه هاي عظيم تبليغاتي و همين طور بهينه سازي وب سايت ها، شما را به سمت مسير موفقيت البته با تلاش خودتان هدايت مي كند.

لازم است كه در اين مسير هيچ گاه دست از تلاش برنداريد، رقباي شما دقيقا منتظر همين اتفاق هستند. بعلاوه اين كه اگر هنوز متقاعد به راه اندازي كسب و كار آنلاين نشده ايد بايد بگوييم كه احتمالا تا چند سال آينده با چالش هاي به مراتب سخت تري روبرو مي شويد.

كافيست سري به فروشگاه هاي اينترنتي بزرگ آنلاين بزنيد تا بدانيد همين قدر هم كه زمان گذشته بسيار دير شده است.

  https://backority.ir/images/104924.jpg

مجله خبري و علمي ddmag.ir

ديدي مگ هم در اين بين به علاقه مندان علوم و دنياي تكنولوژي كمك مي كند تا زود تر و بدون مرور وب سايت هاي مختلف و متفرقه به اخباري كه مي خواهند دست پيدا كنند.

تكنولوژي ابعاد مختلف و گسترده اي دارد و هر چه در مورد آن خبر بخوانيد باز هم به نكات جديدي پي مي بريد كه شايد در رشد فروش و كسب و كار آنلاين شما نيز تاثير مستقيم داشته باشد.

از نكات و دانستني ها در مورد ارز هاي ديجيتال، بيت كوين، فروش آنلاين وب سايت هاي بزرگ و موفق، گردشگري نقاط مختلف دنيا، تجارت ها و كسب و كار هاي بزرگ كه به صورت استارتاپ فعاليت خود را شروع كرده و حالا در دنيا شناخته شده هستند، ورزش و سبك زندگي.

به هر سال اگر مي خواهيد مدير يك استارتاپ باشيد بايد اين سبك زندگي را نيز به خوبي بياموزيد تا با مشكلات كوچك و بزرگ چه در زندگي شخصي و چه در زندگي حرفه اي روبرو نشويد.

در نتيجه تمامي مقالات و همين طور دنبال كردن صفحه اينستاگرام دانيال دارايي، راه حلي است براي اين كه شما بتوانيد مسير ورود به كسب و كار هاي اينترنتي و نوپا را پيدا كرده و در آن تبديل به يك ستاره شويد.

امتیاز:
بازدید: 28
برچسب:
:
[ 1398/9/15  ] [ ۲۲ ] [ reportaj ] [ ]

در جواب سوال ارز ديجيتالي چيست ، به طور مختصر بايد گفت نوعي از ارز است كه تنها در فرم الكترونيكي موجود است و ملموس نيست. ارز ديجيتالي مي‌تواند بين اشخاص يا كاربران با كمك فن آوري‌هايي مانند كامپيوتر، گوشي‌هاي هوشمند و اينترنت انتقال يابد. اگر چه اين نوع ارز در بسياري از موارد شبيه به ارزهاي فيزيكي است، اما ارز ديجيتالي اجازه انتقال مالكيت بدون محدوديت و همچنين معاملات لحظه اي را مي‌دهد. ارزهاي ديجيتال مي توانند براي خريد كالاها و خدمات استفاده شوند اما همچنين مي‌توانند به استفاده در محيط‌هاي خاصي از جمله بازي‌ها يا شبكه‌هاي اجتماعي محدود شوند

 

حمايت قانوني از ارز ديجيتالي

ارز ديجيتالي  در حال حاضر در سطح دنيا ميان كاربران محدودي پايگاه دارد و بسياري از دولت‌هاي جهاني چارچوب‌هاي قانوني و همچنين قوانين مالياتي آنها را هنوز به صورت كامل تعيين نكرده اند. زيرساخت مورد نياز براي حمايت از ارز ديجيتالي هنوز تعيين و توسعه نيافته است. ارز رمز نگاري شده و ارزهاي مجازي، جزو ارزهاي ديجيتالي محسوب مي‌شوند. همانطور كه پرداخت‌ها به طور مستقيم بين پرداخت كنندگان و دريافت كنندگان انجام مي‌شود، ارزهاي ديجيتالي مي‌توانند واسطه‌ها، مراحل فرآيند و هزينه‌هاي مربوط به زيرساخت را بر خلاف روش‌هاي پرداخت سنتي كه نمي‌توانند بانك‌ها را حذف كنند، كاهش ‌دهند. اين روش نقل و انتقال مالي همچنين مي‌تواند به ايجاد جريان شفاف مالي كمك كند.

 

مزاياي استفاده از ارز ديجيتالي

مزاياي زيادي در ارتباط با استفاده ارزهاي ديجيتالي وجود دارد، كه مي‌توان به توانايي پرداخت به موقع و كاهش هزينه‌هاي معاملاتي اشاره كرد. شيوه ديگري كه در آن ارزهاي ديجيتالي مي‌توانند به سازمان‌ها كمك كنند اين است كه خطرات نقل و انتقال ارز و پول كاغذي و سنتي را از بين مي‌برند. در واقع ارزهاي ديجيتالي بر پايه فناوري بلاك چين ساخته شده اند كه اين فناوري امكان دستكاري و خرابكاري را از بين مي‌برد و نقل و انتقال ارزهاي ديجيتالي مانند بيت كوين داراي امنيت و اعتبار بالايي هستند. در واقع ارزهاي ديجيتالي باعث افزايش شفافيت مالي در معاملات تجاري خواهند شد. چون اين ارزها رمز نگاري شده هستند نمي‌توان در نقل و انتقال آنها تقلب كرد. همچنين معامله ارزهاي ديجيتال بستگي به نرخ و قيمت هر ارز، نرخ بهره و هزينه‌هاي معامله ندارد. معامله با ارز ديجيتال بدون در نظر گرفتن مكان فرستنده يا گيرنده با سرعت يكسان صورت مي‌پذيرد. امروزه بروكرهاي باينري آپشن مثل اليمپ تريد و همينطور بروكرهاي فاركس براي انتقال پول از اين نوع ارزها هم استفاده مي كنند.

 

خطرات و ريسك‌هاي استفاده از ارز ديجيتالي

عليرغم محبوبيت ارزهاي ديجيتال استفاده و انجام معامله با آنها چندان بي خطر نيست. در حال حاضر، ارزهاي ديجيتالي توسط بانك‌ها پذيرفته نمي شوند و در نتيجه، افراد يا سازمان‌ها نمي‌توانند از سود آنها بهره مند شوند. چون از سوي دولت و بانك‌ها اين ارزهاي ديجيتال حمايت نمي‌شوند افراد بايد از مقررات و خط مشي‌هاي ناشناخته و غير متعارف براي انجام معاملات به اين روش پيروي كنند. همچنين خطرات مربوط به استفاده از ارزهاي ديجيتالي مانند امنيت، نوسانات ارز و شناسايي پرداخت كننده وجود دارد. بعضي از اين خطرات به دليل عدم وجود قانون و مقررات براي نقل و انتقال اين ارزها است. برخي از اقتصاددانان و سرمايه گذاران برجسته ارزش اكنون بيت كوين را يك حباب مي‌دانند. در حالي كه ارزش مالي و معاملاتي ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتالي به مرز انفجار خود رسيده است و بسيار ارزش بالايي پيدا كرده اند اما در حال حاضر تنها بخش كوچكي از اكوسيستم مالي جهاني و بين المللي را تشكيل مي‌دهند. سياستگذاران و اقتصاددانان در حال نظارت دائمي و سيستمي بر روي ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتال هستند تا ريسك‌ها و خطرات انجام معامله به اين روش را شناسايي كنند. آينده ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتالي به شما اين اجازه را مي‌دهد كه بر روي نقل و انتقالات مالي و معاملاتي خود نظارت كامل را داشته باشيد كه چه كسي اين پول را براي شما فرستاده است و چه كسي آن را  دريافت خواهد كرد.

امتیاز:
بازدید: 45
برچسب:
:
[ 1398/4/5  ] [ ۱۳ ] [ reportaj ] [ ]

تور دبي

دبي شهري است كه طي چند سال اخير، از فرش به عرش رسيده است. اگر عكس هاي دو دهه قبل دبي را ببينيد، متوجه مي شويد كه از يك صحراي برهوت به وضع كنوني اش رسيده است. برج هاي سر به فلك كشيده و خيابان هايي كه به خيابان هاي لس آنجلس تنه مي زنند، تنها بخشي از زرق و برق دبي در سالهاي اخير است.

بازارهاي سنتي، فرهنگ نه چندان غريبه براي ما ايرانيان، رستوران هاي لاكچري و پاساژهاي شيك، همه و همه مي توانند چند روز فوق العاده را در قالب يك تور براي شما ثبت كنند. ضمن اينكه دبي يكي از سواحل زيباي خليج فارس را دارد و چون آب و هوايش تقريبا گرم است، در اكثر روزهاي سال مي توانيد به لب ساحل رفته و از فستيوال ها و كارناوال هاي ساحلي اش لذت ببريد.

اگر قصد داريد كه با هزينه مناسب و مقرون به صرفه، سفري لذت بخش و خاطره انگيز را به اين شهر كوچك حوزه خليج فارس تجربه كنيد، شما را به خواندن ادامه مطلب در رابطه با تور دبي توصيه مي كنيم.

 تور دبي

سواحل دبي

ورود به سواحل زيباي دبي براي عموم آزاد است. مناطق پاك و سالم و البته داراي وسايل تفريحي و رفاهي متنوع، در اين سواحل انتظار شما را مي كشند. اما اگر بنا باشد چندتا از سواحل ممتاز دبي را نام ببريم، اين چند ساحل مي توانند بخشي از ليست پيشنهادي ما باشند:

الممراز:  ساحل الممراز  بيشتر به خاطر وسعت و نوع جغرافيايي كه دارد، بسيار مشهور شده است. با رفتن به اين ساحل ميتوانيد به چشم انداز فوق العاده اي از خليج فارس دست يابيد.

جميرا: ساحلي كه نخل هاي كوتاه بسياري آن  را پر كرده اند و از دور كه به جميرا نگاه ميكنيد، طلايي رنگ به نظر مي رسد.

روسي: ساحل روسي را مي توان جزو خلوت ترين سواحل دبي دانست. چون بسياري از توريست هايي كه به دبي مي روند سري هم به اينجا مي زنند، به ساحل روسي معروف است. اما خيالتان راحت، چون بخاطر جغرافيايي كه دارد و خيلي در دسترس نيست، جمعيت زيادي را در آن جا مشاهده نخواهيد كرد.

آب و هواي دبي

دبي آب و هوايي گرم و مرطوب دارد. بهترين فصل براي گردش كردن در آن بهار است (ارديبهشت بهترين ماه است و تا اواخر خرداد هم مي تواند مقصد خوبي برايتان باشد) اما در فصل زمستان، دما به بيش از 40 درجه سانتي گراد مي رسد. به همين دليل فصل تابستان، گزينه مطلوبي براي رفتن به دبي نيست اما اين مورد هم فرد به فرد متغير است. اگر هدفتان بيشتر وقت گذراني در هتل ها و پاساژهاي زيباي دبي است، در تابستان هم مي توانيد از دبي لذت ببريد.

خنك ترين فصل دبي منطقا زمستان است كه اندكي از گرماي هوا كاسته مي شود. در كل بيشتر راهنمايان تورهاي گردشگري، ماه ارديبهشت و فصل زمستان را به مسافرين تور دبي توصيه و پيشنهاد مي كنند. آژانس مسافرتي چهارفصل مفتخر است در طول سالهاي گذشته همواره به عنوان مجري برگزيده تور دبي همراه مسافران عزيز بوده است . اگر شما هم مايل بوديد از نرخ رزرو تورها و هتلهاي دبي مطلع شويد ميتوانيد از سايت آژانس مسافرتي چهارفصل به آدرس www.chaharfasl.net بازديد نماييد و يا از طريق ايميل info@chaharfasl.net با كارشناسان بخش دبي در ارتباط باشيد.

فرودگاههاي دبي

فرودگاه بين المللي دبي: اين فرودگاه را پر رفت و آمدترين فرودگاه جهان مي دانند، چرا كه هر هفته، هشت هزار پرواز در آن انجام ميشود.

نكته مهم ديگري درباره فرودگاه بين المللي دبي، اين است كه در سال 70 هزار نفر در آن رفت و آمد دارند كه همين باعث شده است اين فرودگاه را سومين فرودگاه از نظر تعداد مسافر در جهان بنامند. البته خيالتان راحت باشد چون كه فرودگاه بين المللي دبي، با داشتن سه ترمينال، كار مسافرين خود را حسابي راحت كرده است.

آدرس: Al quds s.t

 تور دبي

فرودگاه بين المللي آل مكتوم: اين فرودگاه را سالها بعد از فرودگاه بين المللي دبي ساخته اند و به همين دليل بسيار نو و پر زرق و برق تر از آن است. 5 مسير فرود در فرودگاه آل مكتوم وجود دارد كه بخش زيادي از نقل و انتقالات بارها را با استفاده از اين فرودگاه انجام ميدهند.

آدرس: Emirates r.d

هتل هاي دبي

تنوع هتل هاي دبي به قدري بالاست كه مسافران جديد تور ارزان دبي را به محض ورود، دچار سرگيجه ميكند. شما از هر كسي كه چند بار به دبي رفته است سوال كنيد كه بهترين هتل دبي كدام است، احتمال دارد كه پاسخ متفاوتي از ديگري دريافت كنيد. اما اين چند هتل از طرف «چهارفصل» به شما پيشنهاد ميشود كه با اطمينان خاطر مي توانيد از آنها استفاده كنيد:

رافلز دبي: براي يك شب اقامت در رافلز دبي بايد حداقل 325 دلار هزينه كنيد. اين تنها نكته اي است كه شايد شما را آزرده خاطر كند. اما مطمئنا باشيد كه تمام اين پولي كه خرج اقامت در رافلز دبي خواهيد كرد، ارزشش را دارد.

طراحي بيروني ساختمان هتل و ديزاين داخلي اتاقها، به محض رويت، بيننده را دچار حيرت ميكند. شايد مشابه اين هتل را تا كنون فقط در فيلم هاي هاليوودي ديده باشيد. اما حالا شما هم مي توانيد در همان اتاق هايي بخوابيد، كه كسي مثل جيمز باند، در آنها ماموريت هاي خود را انجام ميدهد.

آدرس: 12th street, sheikh Rashid road, wafo city

گراسونور هاوس: اندكي از رافلز هتل ارزان تر است. اما اين هتل نيز بي نظير است، خصوصا اگر شب را در آنجا بگذرانيد. نورپردازي گراسونور جزو مثال زدني ترين نمونه هاي نورپردازي براي يك هتل است.

آدرس: Al emreet street, dubai marina

هتل چهارفصل جميرا: منطقه اي در دبي وجود دارد كه به آن جميرا گفته مي شود. منطقه جميرا جزو مناطقي است كه گردشگران تورهاي خوب دبي حتما بايد به آن سري بزنند. هتل چارفصل جميرا نيز، در اين منطقه قرار دارد و ضمنا، هزينه ارزان تري هم نسبت به بقيه برمي دارد.

آدرس: Jumeirah s.t

 تور دبي

بهترين زمان براي سفر به دبي

همان طور كه گفته شد، ارديبهشت و سه ماه زمستاني سال، بهترين زمان براي سفر به دبي هستند. البته لازم به ذكر است كه، اين چهار ماه علي رغم اينكه از نظر آب و هوايي بسيار مناسب تر هستند؛ اما از نظر تعداد توريست ها و مسافرين موجود در دبي، شلوغ ترين ماهها نيز محسوب مي شوند.

بنابراين اگر از شلوغي خوشتان نمي آيد، يا دوست داريد كه سفري ارزان تر به دبي داشته باشيد، تابستان بهترين زمان گردش كردن در اين شهر حاشيه خليج فارس است.

غذاهاي متنوع در دبي

نكته جذاب در مورد دبي، حجم عظيم تنوع غذاهاي آن است. اكثر رستوران ها و فست فودهاي معتبر جهان در دبي نمايندگي دارند. تقريبا از هر فرهنگي در ملل مختلف، ميتوانيد حداقل يك غذا را در دبي پيدا كنيد. منوهايي از غذاهاي لذيذ در رستوران ها و فست فودها و البته آشپزخانه هاي سنتي دبي وجود دارد، كه شما ميهمانان تور دبي احتمالا بخش زيادي از زمان خود را صرف بررسي آنها خواهيد كرد.

 تور دبي

نكات مهمي كه بايد بدانيد

ساعت دبي نيم ساعت از ساعت تهران عقب تر است. زبان رسمي آن مانند ديگر شهرها و كشورهاي همسايه اش، عربي است؛ اما شما با دانستن زبان انگليسي هيچ مشكلي در دبي نخواهيد داشت. پول رسمي دبي «درهم» است.

 تور دبي

مراكز خريد در دبي

پاساژها و مال هاي فوق العاده اي در دبي هستند كه همانند هتل هايش، انتخاب را براي گردشگران سخت مي كنند. با اين حال، دبي مال، امارات مال، برجمان، دبي اوتلت مال و بطوطه مال از مهم ترين مراكز خريدي هستند كه ميتوان به آنها اشاره كرد.

تور دبي

جاذبه هاي دبي

دبي جاذبه توريستي كم ندارد. به هر حال مقصد بسياري از توريست هاي جهان است و اين تنوع در داشتن جاذبه هاي گردشگري، امري بديهي است. اما برج خليفه (كه بزرگترين برج ساخته بشر است)، آب نماي موزيكال دبي، باغ جادويي گل ها و برج العرب را ميتوان به عنوان بخشي از ليست بلند بالاي جاذبه هاي دبي براي مسافران بهترين تورهاي دبي نام برد.

مدارك مورد نياز

ورود به امارات نيازمند ويزاي مخصوص اين كشور است. براي اخذ ويزا، بايد گذرنامه (با حداقل 6 ماه اعتبار) داشته باشيد.

 

منبع : سايت آژانس مسافرتي چهارفصل https://chaharfasl.net

امتیاز:
بازدید: 77
برچسب:
:
[ 1397/12/26  ] [ ۱۳ ] [ reportaj ] [ ]

چرا بايد فالوور اينستاگرام بخريم؟

 

امروزه شبكه ي اجتماعي اينستاگرام يكي از پرطرفدارترين و محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي است و شاهد آن هستيم كه روز به روز كابران زيادي را به خود جذب ميكند و چون سرمايه گذاري بر روي اين شبكه اجتماعي بسيار كم هزينه تر از روش هاي تبليغاتي ديگر است اين امر سبب شده كه افراد زيادي بتوانند از اين طريق درامد زايي كنند.

 

داشتن فالوور زياد چه مزايايي ميتواند داشته باشد؟

 

داشتن فالوور اينستاگرام به تعداد بالا فوايد مالي و اجتماعي زيادي به دنبال دارد.

از فوايد اجتماعي آن محبوب شدن است ، شما ميتوانيد با تعداد زيادي دنبال كننده تاثيرات خوبي در فضاي مجازي داشته باشيد و با افزايش محبوبيت پست هاي شما به طور چشم گيري در دنياي مجازي به اشتراك گذاشته ميشود.

بالا بودن تعداد فالوور اينستاگرام خود نيز باعث جذب فالوور ميشود

با افزايش فالوور كاربران جديدي كه به هر نحوي وارد پيج شما شده اند اعتماد بيشتري به پيج شما مي كنند و راحت تر به جمع فالوورهاي پيج شما اضافه خواهند شد.

فرض كنيد به يك پيج با ۵ هزار فالوور و يك پيج با ۵۰ هزار فالوور سر مي زنيد به كداميك بيشتر اعتماد ميكنيد ؟ كدام پيج شما را بيشتر وسوسه مي كند تا به جمع فالوورهاي آن بپيونديد و در جمع دنبال كنندگان آن قرار بگيريد؟ طبيعتا دومين پيج!

تاجران هميشه به دنبال بازار هاي جديد هستند در حالي كه اين افراد ببينند ميليون ها فالوور داريد و اين افراد همون مخاطباني هستند كه آن ها ميخواهند بنابراين با شما ارتباط برقرار ميكنند.

پس تمامي كساني كه دنبال خريد فالوور اينستاگرام هستند تنها به خاطر وقت گذراني اقدام به خريد فالوور اينستاگرام نمي كنند و استراتژي براي خود دارند.

 

از كجا فالوور اينستاگرام بخريم؟

 

اما سوالي كه بارها پرسيده مي شود آن است كه از كجا بايد خريد فالوور اينستاگرام را انجام داد؟

اگر براي اولين بار با سايتي آشنا شديد براي اعتماد به سايت فروشنده كافيست نخست كمترين تعداد موجود در سايت را خريداري كنيد تا پس از انجام سفارش ، اقدام به خريد فالوور اينستاگرام با تعداد بيشتر كنيد.

 

امتیاز:
بازدید: 63
برچسب:
:
[ 1397/8/9  ] [ ۲۰ ] [ reportaj ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 148
دیروز : 50
افراد آنلاین : 1
همه : 15405
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب