تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

درمان بواسير و ليزر هموروييد

نمي توان كتمان كرد كه بواسير يكي از بدترين و دردناك ترين امراضي است كه هر فردي ممكن است در زندگي تجربه اش كند، در مورد علل آن مي توان موارد زيادي را برشمرد، نخست اين كه بسياري در سنين ميانسالي با توجه به مشكل در كاركرد روده و دفع مدفوع با آن روبرو مي شوند.

البته كه در حال حاضر اين موضوع بسيار شايع تر شده است و اگر بخواهيم دقيق به آن نگاه كنيم بايد عرض كنيم كه درمان بواسير در حال حاضر بيش از پيش توسط پزشكان انجام مي گردد.

به هر حال در صورتي كه به اين عارضه دچار شده ايد بايد بدانيد كه روش هاي گوناگوني براي رهايي از آن وجود دارد. برخي موارد سطحي بوده و در درجه حاد نيستند، پس با رژيم درماني و بهره گيري از خوراكي هاي فيبردار مشكل تا 99 درصد حل مي شود. اما عده اي كه با نوع بد آن روبرو شده اند بايد به فكر عمل جراحي و يا ليزر درماني باشند.

https://backority.ir/images/702823.jpg

دكتر دانش پژوه مفتخر است كه با استفاده از جديد ترين متد هاي روز نخست امر پيش گيري، درمان تا حد ممكن بدون نياز به جراحي و همينطور تغذيه درماني را در اختيار هموطنان قرار دهد.

درمان سريع و آسان كيست مويي

سينوس يا همان كيست مويي، در واقع يكي از مشكلاتي است كه عده اي به دليل چاقي، عادات نادرست غذايي و همينطور عفوني شدن ناحيه مقعد به آن دچار مي شوند. از جمله بيماري هايي كه بيش از پيش در جامعه شاهد آن هستيم بواسير و همينطور كيستمويي مي باشد كه در حال حاضر با استفاده از روش هاي نوين درمان مي شوند.

در همين مورد نيز دكتر دانش پژوه با بهره گيري از متد هاي روز پزشكي 2020، شما را از شر اين عارضه هاي سخت در امان نگه مي دارد و يا اگر فرد دچار اين مشكل شده باشد، نخست وضعيت بررسي شده و پس از آن اقدامات لازم انجام مي گردد.

البته در مواردي جنسيت و توزيع نامناسب هورمون ها نيز مي تواند سبب بروز كيست مويي شود، درمان كيست مويي نيازمند رفع علت و همينطور گاها ليزر و يا عمل جراحي مي باشد.

در گذشته تنها بايد از روش هاي دردناك و دلهره آور جراحي استفاده مي شد كه هم هزينه بالايي را براي شما در بر داشت و هم سبب بروز مشكلات پيش از بيهوشي مي شد.

به هر حال امروزه روش هاي درمان پيشرفته كرده اند.

ليزر هموروئيد بدون درد و خونريزي

نمي توان به طور قطع در مورد درمان اين گونه بيماري ها تصميم گرفت، مواردي چون بواسير و همينطور كيست مويي بايد از نظر وخامت و همينطور سطح عفونت بررسي شوند. پس از آن مي توان عمليات درمان را شروع كرد. متاسفانه امروزه با تشخيص هاي اشتباهي كه انجام مي شود بسياري درگير پروسه هاي درماني اشتباه مي شوند.

https://backority.ir/images/383481.jpg

هم هزينه زيادي را صرف مي كنند و هم حتي پس از گذشت سال ها بيماري شان درمان نمي گردد. ليزر درماني در واقع بهره گيري از اشعه مادون قرمز مي باشد. كل پروسه درمان در عرض چند دقيقه انجام مي گردد و با استفاده از پرتاب نور بخش هاي اضافي جدا و در نهايت كيست مويي تخليه مي شود.

احتمالا شما هم در مورد كيست مويي و يا درمان بواسير سوالاتي در ذهن داريد كه ترجيح مي دهيد از يك پزشك مجرب و كاربلد در اين مورد بپرسيد.

دكتر دانش پژو  بورد تخصصي جراحي و ليزر درماني

اين كه پزشك در تمامي مراحل و روند درمان بيمار را راهنمايي كرده و نكات لازم را به او گوشزد كند مسئله مهمي است، گاهي درمان بواسير و يا كيست مويي ممكن است نياز به ليزر هاي مكرر و يا با فاصله خاص داشته باشد.

در اين شرايط قطعا تخصص مي تواند بهترين كمك براي رفع اين گونه مشكلات باشد. اين كه پزشك سابقه لازم و همينطور مهارت كافي در مورد درمان امراض و بيماري هاي مربوط به كيست و... را داشته باشد.

https://backority.ir/images/684682.jpg

در نهايت ليز هموروئيد امروزه بسيار آسان تر از گذشته شده است. شما مي توانيد با تغيير تغذيه و رژيم غذايي و استفاده بيشتر از خوراكي هاي فيبردار و مايعات از بيماري هايي مانند بواسير در امان باشيد.

به طور كلي التهاب و بيرون زدگي در ناحيه خروجي سيستم گوارش (مقعد) را بواسير گويند.

مشاوره بيشتر درمان بواسير دكتر دانش پژوه

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/10/25  ] [ ۱۳ ] [ reportaj ] [ ]

موسيقي بي كلام كلاسيك Classical

موسيقي بي كلام همواره در كشورمان و كشور هاي بزرگ و متمدن يكي از محبوب ترين سبك ها است، البته كه برخي از موزيك ها در حال حاضر از گرايش هاي تلفيقي براي شكل دهي و استفاده از اين سبك موزيك بهره مي گيرند كه نتيجه نهايي خارج از صرفا موسيقي كلاسيك خواهد بود.

موسيقي كلاسيك

اين موزيك در آواز ايراني دسته بندي هاي گسترده اي خواهد داشت و بخشي از آن نيز تنها نوا، ملودي و يا همان موسيقي است كه با نام بي كلام در دنيا شناخته مي شود. موسيقي هاي بي كلام مي توانند بسيار آرامش بخش و جذاب باشند و اگر علاقه مند به اين سبك ها هستيد از بين آثار فاخر ايراني و حتي خارجي مي توانيد بي شمار آلبوم بيابيد.

موزيك هاي بي كلام كلاسيك گاه بر اساس ژانر ملودي و گاه بر اساس نوع ساز و ساختار به دسته بندي هاي مختلفي تقسيم مي شوند و اگر مي خواهيد در مورد آن ها بيشتر بدانيد بايد به طور خلاصه عرض كنيم كه ويالون، پيانو و... در آن ها استفاده مي شود.

شروع نواختن موسيقي بي كلام كلاسيك

البته كه شروع اين موسيقي به صورت بي كلام خارج از ايران و در اروپا شكل گرفت.

گفته مي شود كه از صده پانصد ميلادي در بين مردم ديده شد، بسياري از موزيسين ها شروع تركيب ژانر هاي موسيقي را در اين مقطع مي دانند كه در واقع به صورت ناخودآگاه و بدون اطلاع انجام شد.

در درجه اول بايد گفت كه اين موسيقي را مي توان مادر نت نويسي و ساختار سازي در آهنگسازي دانست. بسياري از مواردي كه در حال حاضر توسط نرم افزار هاي ساخت و ميكس موسيقي انجام مي شود در اين دوره زماني پيگيري شد.

البته كه مي توانيم هر كدام از اجزاي موسيقي بي كلام كلاسيك را نيز به ژانر هاي متنوع و متفاوت تقسيم كنيم، مثلا يكي از ملودي هاي بي نظير كه به صورت كلاسيك طراحي و نواخته مي شود قطعا رمانتيك خواهد بود كه در كشور هاي اسيايي و خاورميانه همواره جز پرطرفدار ترين ها است، Sample هاي زيادي نيز در موسيقي ايراني، يوناني، تركيه و ... بر اين اساس ثبت و ساخته شده است.

هيچ گاه نمي توان اين  موسيقي را دور از ديگر سبك ها دانست، چون در بيشتر آن ها به صورت ويژه اي از موزيك كلاسيك استفاده شده است.

فرم شناسي نهايي شروع كار در موسيقي كلاسيك بود.

  آشنايي با موزيك كلاسيك

آشنايي با موزيك Classical

اگر بخواهيم در مورد مشاهير اين موسيقي بيشتر بدانيم كه تاثير بسزايي در پيشرفت سبك داشتند مي توان به يوهان سباستين باخ، بتهوون، فردريك شوپن و در نهايت موتسارت اشاره كرد كه توانست به پيشرفت انواع سبك هاي موسيقي به صورت ويژه اي كمك كند.

از جمله آلبوم هاي محبوبي كه در سبك كلاسيك بي كلام راهي بازار شدند مي توان به: Best Piano Classic اشاره كرد كه توسط جمعي از ملودي نواز هاي برتر دنيا ساخته شد و در يك آلبوم و به صورت واحد توسط كمپاني ساخت در سال 2002 ميلادي منتشر شد و توانست موفقيت هاي عظيم كسب كند.

قطعا وقتي ملودي Beethoven – Fur Elise  را بشنويد خاطرات براي شما زنده خواهد شد، اين ملودي را مي توان محبوب ترين و بهترين گزينه براي شناسايي موسيقي كلاسيك معرفي كرد كه سبب مي شود شما به خوبي نواي نت هاي پيانو را احساس كنيد. فراموش نكنيد كه پيانو مي تواند يكي از بهترين ها براي شروع اين سبك از موسيقي و بخصوص به صورت كلاسيك باشد.

البته كلاسيك مطابق استاندارد هاي جهاني كه در آن از ساز هاي الكترونيك استفاده نمي شود، حتي گاهي از ميكس و مستر نيز بهره گرفته نمي شود تا ملودي درست مانند قرون گذشته ساخته شود.

  بهترين ملودي هاي موسيقي بي كلام كلاسيك

بهترين ملودي هاي موسيقي بي كلام خارجي

عده اي اين موسيقي را در واقع شروع كننده نوا هاي پاپ مي دانند كه در حال حاضر محبوب ترين سبك موزيك در دنيا است. اما ملودي هاي پاپ مي تواند با ديگر سبك ها مانند ترنس، هاوس، هيپ هاپ و... تركيب شود.

موسيقي كلاسيك زماني اصل خود را حفظ مي كند كه در آن از ساز ها و اركستر به صورت زنده استفاده شود و شما با روح خود نواختن تك تك نت ها را احساس كنيد.

در اين صورت سبك كلاسيك و آن هم بدون صوت خواننده مي تواند جذابيتي غيرقابل وصف داشته باشد كه تنها درمان روح خواهد شد.

ملودي جذاب ديگري با عنوان Mendelssohn – Songs Without Words Op. 62, “Spring Song” در بين آثار فاخر موسيقي كلاسيك شناخته مي شود كه شناسنامه ديگر سبك كلاسيك است و فرا تر از حسي خواهد بود كه شما از يك موزيك انتظار داريد.

در اين مورد نيز طبق روال چند سال اروپا و امريكا از پيانو استفاده شده است، به ندرت ديده مي شود كه ساز ها به صورت تركيب ناهماهنگ و يا پارادوكس در موسيقي بي كلام استفاده شوند و در اين مورد نيز شما كاملا مي توانيد اين تفاوت را حس كنيد.

دانلود موسيقي كلاسيك بتهوون و موتزارت

بتهوون و موتزارت مي توانند جز ايده آل ترين اشخاص براي براي آشنايي با اين سبك هستند كه نام آن ها سال ها در حوزه هاي مختلف ملودي سازي و موسيقي جهاني كلاسيك شناخته شد، ما نيز به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم كه حتما ملودي هاي موتزارت را بشنويد و اگر دوست داريد در ابتداي راه با موسيقي كلاسيك خارجي آشنا شويد، نامي بهتر از اين دو به هيچ عنوان در تاريخ تكرار نخواهد شد.

1756 در واقع براي دنيا شروع توليد موسيقي قدرتمندي بود كه هنوز هم شما براي شروع ملودي سازي با پيانو به آن ها نياز داريد.

در واقع جز دروس ابتدايي شما خواهند بود. او در اين سال به دنيا آمد و پس از مدتي توانست اولين ملودي هاي كلاسيك را به نام خود ثبت كند.

  دانلود موزيك هاي بي كلام كلاسيك

موسيقي كلاسيك

نواختن اين موسيقي ها نياز به بالاترين دقت و مهارت خواهد داشت و اگر ترجيح مي دهيد از شروع آن را فرا بگيريد بايد تمام تمركز خود را روي نواختن انواع ساز ها از جمله پيانو نخست به صورت تئوري و پس از آن نت خواني قرار دهيد.

همواره گلچيني از قطعات نواخته شده توسط باخ و موتزارت در رسانه هاي خارجي مورد استفاده قرار مي گيرد و نشان مي دهد كه اين ملودي ها به هيچ عنوان عمر نخواهد داشت و صرفا آهنگ هاي ابزاري، تاريخ مصرف دار نبوده و مي توانند حتي هنوز هم شروع سبك هاي جديد تر باشند.

اشتراوس يك اتريشي ديگر بود كه توانست ملودي سازي هاي كلاسيك را به صورت كاملا حرفه اي و البته بي كلام در قلب اروپا شروع كند، او حالا در دنيا براي توليد آثار فاخر و بي نظير شناخته مي شود و هر كسي كه با اين ژانر و سبك از موسيقي آشنا باشد، حتما آثار او را نيز شنيده و حتي مي نوازد.

نواختن اين آثار روانشناسي هاي جالبي داشته و شما را بهتر با انواع خط ملودي ها آشنا مي كند، حتي مي توانيد براي تقويت روحيه خود در زمان هاي خاص اين ملودي ها را دانلود كرده و گوش كنيد.

براي اطلاعات بيشتر و دانلود آثار موسيقي آرامش بخش و صد ها سبك ديگر از جمله موسيقي كلاسيك در دسته بندي ساز هاي مختلف همراه رسانه جاست موزيك باشيد:

https://just-music.ir

امتیاز:
بازدید: 47
برچسب:
:
[ 1398/6/16  ] [ ۱۹ ] [ reportaj ] [ ]

بعد از طراحي سايت ، معيارهاي سنجش موفقيت در سئو كدامند؟

بعد از طراحي سايت و تلاش براي بهبود ارتقاي جايگاه آن در نتايج موتورهاي جستجو كه زمان زيادي نيز براي آن صرف كرده‌ايد حال زمان آن رسيده است كه نتيجه‌ي تلاش‌هاي خود را به كارفرما ارائه دهيد. چگونه مي‌توانيد نتايج به‌دست‌آمده را به آن‌ها نمايش داد؟ چه معيارهايي براي ارائه ارزش‌هاي به‌دست‌آمده به كارفرما وجود دارد؟

شاخص‌هاي كليدي عملكرد معيارهايي هستند كه براي ارائه موفقيت‌ها و فعاليت‌هاي شما بر روي يك سايت مورداستفاده قرار مي‌گيرند.

مهم‌ترين شاخص‌هاي كليدي در زمينه سئو و بهينه‌سازي سايت:

 1. مشاهده تعداد بازديد كاربران ورودي گوگل (organic sessions)

شاخص organic sessions افزايش ميزان بازديد سايت را از طريق موتورهاي جستجو مانند گوگل در نظر مي‌گيرد. هر جلسه ياsession شامل ورود يك كاربر از سايت شما، انجام فعاليتي از طريق آن‌ها مانند نظر دهي، اسكرول كردن يا تائيد مطلبي از طرف آن‌هاست. اگر كاربري وارد سايت شما شود ولي هيچ فعاليتي بر روي سايت شما نداشته باشد بعد از چند ثانيه اين جلسه به پايان مي‌رسد.

كاربري ممكن است چندين جلسه بر روي سايت شما داشته باشد. ابزار گوگل آنالتيك ابزاري است كه مي‌تواند بازديدهاي طبيعي سايت شما را بررسي كند. بازديد و ترافيك طبيعي مهم‌ترين شاخص كليدي براي سنجش عملكرد سايت شماست زيرا به‌طور مستقيم باهدف اصلي سايت شما هم‌جهت است و در راستاي افزايش بازديد در تلاش است.

 1. بهبود رتبه كلمات كليدي خاص (keyword ranking increases)

معيار رتبه كلمات كليدي هر سايتي با توجه به رتبه وب‌سايت شما در كلمات كليدي معين‌شده در انواع موتورهاي جستجو مشخص مي‌گردد. پس هرچه جايگاه شما در كلمات كليدي باارزش بالاتر باشد به دنبال آن سايت شما در رتبه‌ي بالاتري قرار دارد و زودتر به هدف موردنظر دست خواهيد يافت.

ابزارهاي گوگل سرچ كنسول، semrush و ... ابزارهايي هستند كه شما مي‌توانيد از آن‌ها براي بررسي و مشاهده رتبه‌ي سايت خود استفاده نماييد.

تجربه نشان داده است استفاده از برند يا كلمات كليدي طولاني مي‌تواند شما را به موفقيت برساند زيرا ساير كلمات كليدي معمول رقابت بالاتري دارند و نياز است زمان و هزينه‌ي زيادي صرف كنيد تا به نتيجه دلخواه خود برسيد.

رتبه كلمات كليدي خاص يكي از مهم‌ترين شاخصه‌هاي سنجش موفقيت در سئو  سايت است؛ زيرا بهبود رتبه‌ي شما در كلمات كليدي مي‌تواند بسيار بر ترافيك سايت شما، اضافه شدن تعداد كاربران زياد و در پايان فروش بيشتر محصولات يا معرفي محصولات شما گردد.

 1. تلاش براي افزايش فروش و تبديل كاربر به مشتري

دوعاملي كه در بالا به آن‌ها اشاره شد در مورد نحوه شيوه جذب كاربران به سايت از طريق موتورهاي جستجو است. حال بعد از وارد شدن كاربر نياز به اقداماتي داريم كه كاربر در سايت باقي بماند و درنهايت به فروش ختم شود.

كاربري كه وارد سايت شما مي‌شود ممكن است در خبرنامه شما ثبت‌نام كند، با شما تماس بگيرد، يا از سايت شما خريد كند. شما مي‌توانيد با تعريف هدف goal در ابزار گوگل آناليتيكس رفتار كاربران را بررسي كنيد و به اطلاعاتي مانند ميزان نرخ تبديل در موبايل يا دسكتاپ، مخاطبان آقا يا خانم، درصد رضايت كاربران و... دست يابيد. اين اطلاعات مي‌تواند درزمينهٔ سئو بسيار مؤثر باشد.

 1. كاهش ميزان نرخ خروج از سايت (bounce rate)

نرخ خروج از سايت در واقع درصد خروج بازديدكنندگان از سايت بدون انجام هيچ‌گونه فعاليتي است. اين درصد از محاسبه تعداد جلسات بدون فعاليت نسبت به‌كل جلسات محاسبه مي‌گردد. ميزان استاندارد و معمول اين نرخ بين 40 تا 60 درصد است. اين آمار نشان مي‌دهد تقريباً نيمي از جلسات ايجاد توسط كاربران به پايان مي‌رسد.

معيار ميزان نرخ پرش كاربران اهميت زيادي در موتورهاي جستجو ازنظر ميزان رضايت كاربران دارد. زماني كاربر در موتورهاي جستجو به دنبال عبارتي است آن‌ها تمام تلاششان اين است كه مرتبط‌ترين نتايج را به كاربر نشان دهند.

 1. توجه به معيار تعداد صفحات بازديد شده توسط هر كاربر (page per session)

اين معيار تعداد صفحاتي كه توسط هر كاربر در زمان بازديد را به شما نشان مي‌دهد. اين معيار به فاكتورهايي مانند ساختار سايت شما بستگي دارد و نمي‌توان براي همه‌ي سايت‌ها يك عدد ثابت در نظر گرفت. به‌عنوان‌مثال اگر سايتي تك صفحه داريد ميزان تعداد صفحات بازديد شده شما بسيار كمتر از وب‌سايت فروشگاهي است كه چندين صفحه با انواع محصولات را داراست.

آمارها نشان مي‌دهند هر چه ميزان بازديد صفحات سايت شما بيشتر باشد، كاربران شما ارزشمندتر هستند و از اين معيار در بسياري از فعاليت‌هاي تبليغاتي در مقابل سئو استفاده مي‌گردد.

 1. توجه به زمان حضور كاربران در سايت (average session duration)

زمان حضور كاربران در سايت يكي ديگر از فاكتورهاي مهمي است كه بايد درزمينهٔ سئو بايد به آن توجه داشت. هرچه كيفيت مطالب و ساختار سايت شما بهتر باشد ميزان رضايت كاربران در سايت افزايش مي‌يابد و به دنبال آن شاهد افزايش زمان حضور كاربران در سايت خواهيد بود.

در اين مطلب به چند عامل مهم سنجش عملكرد سئو پرداختيم و اميد است براي شما مفيد باشد. تيم ديجي ويت با تجربه چندين ساله‌اي كه در زمينه خدمات سئو و طراحي سايت دارد توجه خاصي به تمام اين عوامل دارد و همواره در تلاش است بهترين عملكرد را داشته باشد.

امتیاز:
بازدید: 34
برچسب:
:
[ 1398/4/22  ] [ ۱۴ ] [ reportaj ] [ ]

موتور برق ها كاربرد هاي متنوعي با توجه به توليد انرژي دارند و شما مي توانيد از آن ها براي تامين برق مصرفي در ابعاد كوچك و بزرگ استفاده كنيد.ميتوانيد از نكاديزل شايگان در اصفهان مشاوره بگيريد.

در واقع بر اثر جريان ترمز و همين طور احتراق داخلي انرژي برقي توليد مي شود كه از انواع ديزل، بنزين، گاز هاي فشرده و ال پي جي و دوگانه سوز در بازار در دسترس است، نوع هاي ديزل به نسبت هزينه ي كم تري خواهند داشت و در هنگام خريد با توجه به ميزان برق بر اساس آمپر ساعت، ميزان مخزن سوخت و ... هزينه ي خريد متغير خواهد شد.

در واقع جالب است بدانيد از سيستم هاي موتور برق، در ايالات متحده امريكا نيمي از انرژي را تامين مي كنند.

مغناطيسي، الكترواستاتيك و پيزوالكتريك سه نوع اصلي از اين دستگاه هاي توليد برق هستند كه البته نوع الكترومغناطيسي بيشترين استفاده را خواهد داشت و شايد يكي از دلايل اصلي آن هزينه ي كم تري است كه در قبال خريد پرداخت خواهد شد.

  موتور برق

موتور برق هاي قابل حمل خانگي و صنعتي

موتور برق هاي نوع خانگي در مواقع ضروري و قطع برق براي استفاده هاي ساده مناسب هستند و شما مي توانيد براي روشنايي منزل، كمپ و همين طور در سفر هاي خارجي به خوبي برق مورد نياز خود را تامين كنيد.

بهتر است در هنگام خريد اين نوع از موتور هاي برق، هزينه ي بيشتري صرف كنيد تا سيستم برق رساني شما كم تر با مشكل مواجه شود (منظور افت ولتاژ است كه مي تواند به برخي از دستگاه ها آسيب برساند.)

در مورد نوع هاي صنعتي كه قابل حمل هم هستند و ابعاد كوچك تري دارند، اما ميزان بيشتري از برق را تامين مي كنند و شما مي توانيد در ساختمان سازي ها و همين طور بخش هايي از سايت هاي يك شركت براي روشن كردن دستگاه هاي آمپر و ولتاژ پايين استفاده كنيد.

اگر قصد خريد يك سيستم موتور برق خانگي را داريد، بايد مقدار مناسب از تامين برق را به طور دقيق ثبت كرده و بر اساس آن از فروشنده بخواهيد كه گزينه ي كمي قدرتمند تر را در اختيار شما قرار دهد.

  موتور برق هاي آماده به كار خانگي

در نوع ديگري از موتور برق ها به دليل هزينه ي سوخت بيشتر و البته قابليت جابجايي كه در آن حذف شده است، شما مي توانيد موتور برق را براي توليد برق دستگاه هاي بزرگ تر به صورت UPS مورد استفاده قرار دهيد.

البته برند مورد استفاده نيز بسيار حائز اهميت خواهد بود، پيكربندي اين نوع از موتور هاي توليد و مولد انرژي برق بسيار مهم است.

موتور برق هاي گازي به دليل اتصال به گاز شهري، امنيت بيشتري دارند و هزينه آن ها نيز به نسبت انواع بنزيني و ديزلي كم تر است.

بايد بدانيد كه موتور هاي بنزيني، مدت زمان كاركرد كم تري از موتور هاي ديزل دارند، موتور هاي ديزل هم هزينه ي كم تري خواهند داشت و هم كم سر و صدا تر هستند.

موتور هاي برق گاز سوز آلودگي كم تري را براي محيط ايجاد مي كنند و اگر سيستم توليد برق به محل زندگي و يا كارتان نزديك است، البته با هزينه ي بيشتري، شما مي توانيد از نوه گازسوز استفاده كنيد.

منبع: nekadiesel.com

امتیاز:
بازدید: 59
برچسب:
:
[ 1398/3/4  ] [ ۱۱ ] [ reportaj ] [ ]

زماني را به خاطر دارم كه وقتي از سئو و بازاريابي ديجيتال صحبت مي‌ شد، كسب و كارهاي سنتي با پوزخند از كنار اين صحبت‌ ها رد مي‌ شدند. خب، ولي الان سال 2019 است و شرايط كاملاً فرق كرده؛ اكنون ديگر همه‌ي كسب و كارها به اهميت حضور در فضاي اينترنت پي برده‌ اند، و روز به روز به شمار بيزينس هاي اينترنتي اضافه مي‌ شود.

 

در گذشته سئو، راهي غير مرسوم براي بدست آوردن درآمد محسوب مي‌ شد و حتي، بسياري از كسب و كارها اعتقاد داشتند كه سئو، نوعي كلاهبرداري است. خب، همانطور كه گفتيم، آن دوران به راز آمده و اكنون ديگر حضور در اينترنت براي بقاي بسياري از بيزنس ها حياتي است.

 

قرار گرفتن گوگل، به عنوان پربازديدترين سايت در ايران، نشانه مي‌دهد جستجو در گوگل به يكي از عادات روزانه كاربران ايراني مبدل گشته است. بهتر است بدانيد اگر هدف داريد از راه وب‌سايت خويش مشتري داشته باشيد، بايد براي شماري از واژه ها كليدي پيوسته با سوداگري خود در صفحه نخست نتايج جستجو حضور داشته باشيد. اما به چه شكل؟

 

اگر شخصي هستيد كه مي‌ خواهيد خودتان امور پيوسته با سئوي وب‌ سايتتان را به شخصه انجام دهيد يا بودجه استخدام يك خبره سئو را نداريد، بي گمان براي انجام سئو و بهينه‌سازي به منابع آموزشي سئو نياز داريد.

 

اگر به سايت‌ هاي مربوط به اطلاع‌ رساني رويدادها مراجعه كنيد، متوجه تعدد كلاس‌هاي آموزش سئو خواهيد شد. كلاس‌هايي كه اتفاقا نه فقط از لحاظ محتوايي كيفيت ندارند، بلكه مبالغ هنگفتي را نيز براي اين آموزش‌ها اخذ مي‌ كنند. كلاس‌ هايي كه قصد دارند در طول يك جلسه، مفاهيم انبوه سئو را براي شما جمع‌ بندي كنند.

 

حال وضعيت افرادي كه بودجه كافي براي حضور در چنين كلاس‌هايي را ندارند چيست؟ آيا منبع ديگري براي تعليم سئو براي اين كسان وجود دارد؟

 

مسلماً بله! ما در اين مقاله قصد داريم بهترين منبع فارسي در حوزه تعليم سئو و بهينه سازي سايت را به شما معرفي كنيم. و آن منبع، وبلاگ ميموس است!

وبلاگ ميموس (https://mimos.ir/blog)، محل مناسبي براي يافتن مقالات آموزش سئو و بازاريابي ديجيتال است. تيم نويسندگانِ ميموس به طور مستمر در تلاشند تا با به كارگيري تجارب شخصي خود يا ديگر بازاريابان ديجيتال حرفه‌ اي سراسر جهان، مطالب مفيدي را در اختيار خوانندگان خويش قرار دهند.

چرا وبلاگ ميموس بهترين منبع تعليم سئو و ديجيتال ماركتينگ است؟

در ادامه، دلايل ما براي ادعايمان را خواهيد خواند. دقت داشته باشيد كه انگيزه ها زير، تنها انگيزه ها معتبر بودن مطالب وب سايت ميموس نيستند، بلكه پايه و اساس، فرآوري محتواي خوب به شمار مي ‌روند. پس اگر شما هم براي وب‌ سايت خويش توليد محتوا مي ‌كنيد، با رعايت اين نكات مي‌ توانيد كيفيت كار خود را افزايش دهيد:

 

 1. نويسندگان وبلاگ ميموس، همواره كوشش مي‌ كنند كامل‌ ترين و جامع‌ ترين مطلب درباره يك موضوع را توليد كنند.

 

 1. ما در وبلاگ ميموس مقاله‌اي را منتشر نمي‌ كنيم، مگر آنكه اطمينان حاصل كنيم كه موارد ذكر شده در مقاله، با اصول صحيح بازاريابي همسو هستند. قصد ما در سايت ميموس اين است كه به مخاطبان خود ياري دهيم تا با راهكاري بنيادين بتوانند به هدف خود (كسب درآمد و افزايش مخاطب) دست پييدا كنند.

 

 1. براي انتشار هر مقاله، نخستين سوالي كه در تيم تحريريه ميموس مطرح مي‌ شود اين است كه آيا احضار اين نوشتار به بيننده كمك مي‌كند؟ دومين سوال اين است كه آيا خود ما حاضر به مطالعه چنين محتوايي هستيم؟

 

 1. آنچه براي خودمان مهم است، كيفيت مقالات است. ما سعي مي‌ كنيم مقالاتي كه منتشر مي‌ نماييم در بالاترين كران كيفي خويش باشند و مخاطبان خويش را هم تشويق مي‌ نماييم كه در اين گذرگاه جنبش كنند.

 

 1. مي‌ دانيم كه بازاريابي به چند روش محدود نمي‌ شود و بدون داشتن فهم صحيح از مفاهيم، تاثيري كه انتظار داريد را نخواهيد ديد. فلذا پيش از هر آموزشي، مفاهيم را به مخاطبان منتقل مي‌ كنيم.

 

 1. آخرين انگيزه ما اين است كه مطالعه وبلاگ ميموس، كاملاً رايگان است.

در وبلاگ ميموس چه مقالاتي مطالعه مي كنيد؟

خب، شايد وبلاگ ميموس را با مقالات تعليم سئو و بهينه سازي سايت بشناسيد؛ اما بايد بگوييم كه هدف كلي ما در ميموس، آموزش بازاريابي اينترنتي است و سئو فقط تنها يكي از بخش‌هاي آن است. ما در ميموس سعي مي‌ كنيم كه از اصول كلي بازاريابي تا روش‌ هاي امروزي بازاريابي ديجيتال را عميقاً مورد بررسي قرار دهيم.

اگر مي‌خواهيد بدانيد در وبلاگ ميموس از چه حرف مي‌ زنيم، در پاسخ بايد بگوييم:

 

 • آموزش سئو و بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو
 • آموزش اصول و روش‌هاي بازاريابي
 • آموزش اصول و تكنيك هاي جذب مشتري و افزايش فروش
 • آموزش بازاريابي محتوايي
 • آموزش بازاريابي در شبكه‌هاي اجتماعي
 • آموزش بازاريابي از راه ايميل
 • آموزش طراحي رابط و تجربه كاربري
 • معرفي و آموزش انواع روش‌هاي تبليغات اينترنتي
 • آموزش تحليل يك كسب و كار آنلاين

يكبار ديگر پافشاري مي‌ كنيم كه قصد اصلي نويسندگان ميموس، آموزش مفاهيم ديجيتال ماركتينگ به زبان ساده است تا هر شخصي، با هر ميزان آشنايي از بازاريابي ديجيتال، بتواند نكات موجود در اين مقالات را متوجه شده و براي كسب و كار خود به كار بگيرد.

 

مقالات پيشنهادي ما در زمينه تعليم سئو و ديجيتال ماركتينگ

در آخر اين مقاله قصد داريم چند نوشتار پيشنهادي و محبوب بلاگ ميموس را به شما شناسايي كنيم. مطمئن هستيم كه اگر به دنبال يادگيري در اين مقوله هستيد، خواستن اين مقالات برايتان مفيد خواهد بود:

 

آموزش استفاده از گوگل ترندز در سئو سايت

۲۰۰ فاكتور مهم رتبه بندي وب سايت در گوگل

۱۹ تكنيك سئو كلاه سفيد براي رشد قطعي رتبه گوگل شما

عوامل موثر در رتبه گوگل بر پايه يك ميليون نتيجۀ جستجو

تيتربندي متن: اهميّت و كاربرد صحيح از تگ هدينگ

براي خواستن مقالات پيوسته با تعليم سئو رهنمود مي‌ كنيم به آدرس پيوسته با اين آموزش‌ ها، يعني https://mimos.ir/blog مراجعه نماييد.

 

كلاس‌ ها و دوره‌ هاي آموزشي وب‌ سايت ميموس

تيم ميموس علاوه بر فرآوري محتوا، كلاس‌ هايي براي تعليم سئو و ديگر مفاهيم بازاريابي ديجيتال نيز برگزار مي‌ كند. نكته خوبي كه درباره اين كلاس‌هاي آموزشي وجود دارد اين است كه هم به صورت حضوري و هم به صورت آنلاين برگزار مي‌ شوند.

 

همچنين، ميموس يك پيشنهاد بكر هم براي شركت‌ ها دارد. ما مي‌ توانيم براي اعضاي كمپاني شما دوره‌ هاي خصوصي آموزش بازاريابي اينترنتي برگزار كنيم. اين كلاس‌ ها به شما كمك مي‌كنند تا مفاهيم ديجيتال ماركتينگ را به چهره حرفه‌اي بياموزيد و امور مرتبط به آن را شخصا خودتان انجام دهيد.

ديگر خدمات آژانس بازاريابي ميموس

تا اينجا تنها درباره آموزش سئو و ديجيتال ماركتينگ صحبت كرديم. شايد شما بخواهيد امور پيوسته به بازاريابي اينترنتي خود را برون سپاري كنيد. در چنين شرايطي تكليف چيست؟ اصلاً نگران نباشيد. وب‌ سايت ميموس آمادگي همكاري با شما در زمينه‌ هاي مختلف بازاريابي اينترنتي را دارد. اگر بخواهيم به طور چكيده توضيح دهيم، آژانس بازاريابي ميموس در تمام مراحل راه‌اندازي يك بيزينس اينترنتي در كنار شما خواهد بود.

 

اگر به مشاوره بازاريابي ديجيتال بيشتر نياز داريد، لحظه‌ اي تامل نكنيد. همين اكنون تلفن را برداشته و با شماره 44291185-021 تماس بگيريد تا كارشناسان ميموس شما را راهنمايي كنند. همچنين، اگر به مطالعه در مقوله سئو و بازاريابي ديجيتال علاقمنديد، آدرس وبلاگ ميموس (https://mimos.ir/blog) را به خاطر داشته باشيد.

امتیاز:
بازدید: 76
برچسب:
:
[ 1397/11/10  ] [ ۰۷ ] [ reportaj ] [ ]

 

آموزش فرمانهاي مقدماتي سگ

هر شخص يا خانواده بعد خريد يك سگ به عنوان پذيرفتن سگ به عنوان عضوي از خانواده تعهد و توجه به سلامت سگ و آموزش سگ و آسايش و امنيت سگ داشته باشد.
در ابتداي امر بعد از ورود سگ به منزل يا ويلا و يا باغ صاحب در فكر تربيت سگ بر مي آيد كه تربيت به دلخواه صاحب به دو روش صورت ميگيرد.
 تربيت نا اگاهانه و غير اصولي و مطالعه اينترنتي توسط خود صاحب
 تربيت اصولي و درست از طريق كمك گرفتن و استخدام مربي تربيت سگ
حال در مرحله اول اكثرا صاحبين در ابتدا تربيت شخصي با سگشون كه توله و يا چند ماهه است مشكلي ندارند اما بعد مدتي پي ميبرن مشكلات ديگه بوجود آمده كه نشان ازاشتباه تربيت غلط از ابتدا بوده كه عوارض منفي آن بعد مدتي نمايان ميشود و در اصل مرحله اول ۱۰ درصد جواب ميدهد كه شامل صاحبين سگي ميشود كه كامل از تكنيك ها و آموزشها بدون هيچ خطا استفاده ميكنن و در بقيه اشخاص اگر هم تربيت كنند و بعد مشكل پيش بيايد مطمن باشند اگر از مربي كمك بگيرند ، مربي از ابتدا شروع ميكند تا مشكلات گام به گام حل شود.
در مرحله دوم كه بسيار بسيار مهم است اينست كه ابتدا يك مربي سگ انتخاب كنيد كه تمرينات و آموزش بايد و حتما در منزل و محيط نگهداري باشد نه درجاي ديگر،مربي تربيت سگ وظيفه دارد در محيط زندگي سگ تربيت سگ را بعهده بگيرد.
حال مشكلات اين فرمانهاي مقدماتي در چيست

آشناي با نام
درك مثبت و منفي
افزايش تمركز و فرمان پذيري با فرمان ببين ( چشم تو چشم )
اجتماعي شدن ( نحوه درست ارتباط برقرار كردن با افراد و ساير حيوانات )
بيا
برو
فرمان اضطراري براي جلوگيري از حوادث ( بدو بيا )
بشين
بخواب
بمان ( در حالت نشسته و خوابيده )
انتظار براي غذا ( نخور و بخور به فرمان )
كنترل واق واق كردن ( آلفا پذيري )
فرمان قلاده گرفتن
دست دادن
همراه شدن با بند و بدون بند به همراه تشويقي

جهت مشاوره و تربيت سگ خود با شماره 09101639066 در ارتباط باشيد

مربي و رفتار شناس سگ عليرضا حيدري

 

 

 

امتیاز:
بازدید: 72
برچسب:
:
[ 1397/11/1  ] [ ۱۰ ] [ reportaj ] [ ]

راهنماي تعويض لنت ترمز هيونداي و كيا

آموزش تعويض لنت ترمز خودروهاي هيونداي و كيا

شركت هاي كيا و هيونداي سالهاست كه در بازار ايران از نسل هاي نخست ريو تا جديد ترين كراس اوور ها و مدل هاي سدان سانتافه و سورنتو فعاليت مي كنند و توانسته اند به وضعيت خوبي دست يابند.

نسبت به سال هاي گذشته و دهه ي 80 و 70 خودرو هاي اين شركت مطابق استاندارد هاي اروپا و امريكا پيش رفته اند و قطعا تعمير خودرو هاي مدل هيبريدي و اتوماتيك كه امكانات الكترونيكي خاصي دارند از قوانين و اصول خاصي برخوردار است.

اگر با تكنولوژي هاي مدل هاي جديد خودرو ها آشنا نيستيد بهتر است اين كار را به تعميركار ها بسپاريد.

 

 

زمان تعويض لنت ترمز

لنت ترمز خودرو ها قطعا يكي از اصلي ترين و مهم ترين بخش هاي امنيتي و كنترل سرعت خودرو ها در مدل هاي مختلف است.

رطوبت مي تواند موجب آسيب ديدن لنت ترمز در كوتاه مدت شود و تعويض روغن ترمز به صورت دوره اين خطر را تا حد زيادي كاهش مي دهد.

سيستم هاي جديد داراي مخزن مربوط به روغن ترمز هستند و زماني كه بدون نشتي اين روغن كم تر از پيش شود قطعا زمان تعويض لنت خودرو مي باشد، در خودرو هاي بروز تر كه از لنت ترمز هاي ديسكي استفاده مي كنند، اتصال لنت به ديسك داراي يك سنسور تشخيص است و به محض اين كه لنت ترمز به خوبي عكل العمل نشان نداد قطعا زمان تعويض آن خواهد بود.

گاه خودرو ها خيلي سريع تر اين مشكل را به شما اطلاع مي دهند و زماني است كه پدال ترمز اصطلاحا خالي شده و يا اين كه وقتي ترمز مي گيريد با سر و صدا هاي آزار دهنده مواجه شويد (اين مسئله بيشتر در خودرو هاي داراي ترمز ديسكي و تكنولوژي ABS ديده خواهد شد).

 

فروشگاه رباني شامل انواع لنت:

لنت ترمز سوناتا

لنت ترمز سانتافه

لنت ترمز هيونداي

لنت ترمز كيا

و كليه خودروهاي هيونداي و كيا در ايران مي باشد.

مراحل تعويض لنت ترمز مدل هاي ديسكي

با توجه به اين كه خودرو هاي كيا و هيونداي از ترمز هاي جديد و ديسكي استفاده مي كنند نياز است كه شما در ابتدا، لاستيك ها را باز كرده و سپس و فنر هاي مربوط به نگه داري لنت را از ميان ديسك خارج كنيد، به نحوه خروج آن توجه كنيد تا در ذهنتان بماند.

لنت ها را از جاي خود در بياوريد؛ سيلندر لنت ترمز را با استفاده از يك ابزار مناسب مانند دم باريك به عقب كشيده و براي قرار دادن لنت هاي جديد آماده كنيد، در واقع نياز است كه جاي لنت كه توسط سيلندر گرفته شده است آزاد گردد.

نكات مهم درباره سيلندر ترمز

ضمن اين كه به ياد داشته باشيد سيلندر گاهي ممكن است در اثر فشار شديد به همان جاي قبلي خود نرسد.

سيلندر با چرخاندن به عقب خواهد رفت و نياز به فشا زيادي نمي باشد؛ قطعا فشار بيش از حد مي تواند لنت ترمز شما را دچار مشكل كند و اين قطعا هزينه هاي بيشتري را در بر خواهد داشت. در مدل هايي پيچ هاي لنت ترمز را حفظ مي كنند و لنت ترمز ها دقيقا در كنار هم قرار گرفته اند.

مراقب گردگير مربوط به لنت و ترمز باشيد كه آسيب پذير است و ممكن است در اثر ضربه هاي سطحي آسيب ديده و پاره شود.

 

بازرگاني رباني

بازرگاني رباني تهيه و فروش جزئي و كلي كامل ترين مجموعه لوازم يدكي هيونداي و لوازم يدكي كيا در استان قزوين

لوازم يدكي هيونداي از جمله :

لوازم يدكي سوناتا

لوازم يدكي سانتافه

لوازم يدكي آزرا

لوازم يدكي گرنجور

و كليه خودروهاي هيونداي...

 

لوازم يدكي كيا از جمله:

لوازم يدكي اسپورتيج

لوازم يدكي اپتيما

لوازم يدكي سراتو

لوازم يدكي سورنتو

كليه لوازم خودروهاي كيا در ايران

 

كليه سفارشات ارسال به سراسر ايران امكان پذير است.

و اكثر سفارشات نهايتا 24 ساعته و حداكثر براي شهرهاي دور 48 به دست مشتري ميرسد.

 

اجناس بازرگاني رباني قطعات اصلي جنيون پارت مي باشد.

 

لوازم يدكي هيونداي

 

تلفن تماس براي سفارشات:

02833560066

02833560099

09128871800

تلگرام:@rabanipart

اينستاگرام: @rabanipart

آدرس سايت: https://Rabanipart.com

امتیاز:
بازدید: 89
برچسب:
:
[ 1397/9/5  ] [ ۱۶ ] [ reportaj ] [ ]

آموزش زبان آلماني

زبان آلماني پرگويشورترين زبان اتحاديه اروپا با بيش از 94 ميليون سخنور مي باشد.  اين زبان در آلمان، اتريش، بخشي از سوئيس بخشي از ليختن اشتاين و بلژيك زبان رسمي به حساب مي‌آيد.
زبان آلماني شامل دو گويش اصلي آلماني بالا و آلماني پايين و همانند انگليسي داراي تعداد زيادي از گويش‌هاي فرعي است. بر اساس اين زبان، زبان معياري با نام آلماني معيار وجود دارد كه بيش‌تر به آلماني بالا شبيه است.اين زبان معيار ملاك آموزش به خارجي‌هامي باشد و نوعي زبان ميانجي به حساب مي آيد.

 

آموزش زبان آلماني

 

آموزش زبان آلماني براي كار

 اتريش، بلژيك، ليختنشتاين، لوكزامبورگ و سويس از جمله كشورهاي صنعتي اروپايي به شمار مي آيند كه زبان آلمان زبان رسمي  اين كشورها مي باشد. پس با يادگيري و آموزش زبان آلماني مي توانيد شرايط شغلي زيادي در اروپا براي خود ايجاد نماييد.
همين كه تخصصي داشته باشيد و به زبان آلماني هم مسلط باشيد فرصت‌هاي شغلي بسياري براي خودتان ساخته‌ايد. اقتصاد صنعتي و توسعه يافته آلمان باعث شده تا خيلي‌ها براي كار كردن در آن دل خود را صابون بزنند.
بسته به وضعيت بيكاري، قطعا مي‌توانيد در اين كشورها خودتان را به كار مشغول كنيد. حتي اگر به كارهاي ساختماني، فني و بسياري از شغل‌هاي مرسوم ديگر آشنا باشيد هم مي‌توايند در اين كشورها كار كنيد.

آموزش زبان آلماني براي تحصيل

با توجه به افزايش پذيرش مهاجر از سوي آلمان و پيشگامي و شتاب روزافزون اين كشور در امر آموزش دانشگاهي و تكنولوژي، و امكان آموزش رايگان و حتي ارائه ي فاند تحصيلي (FUND) آلمان به يكي از بهترين كشورهاي پذيراي دانشجو تبديل شده است.
گفتني است كه اغلب رشته هاي دانشگاهي ايران بجز برخي از رشته هاي علوم انساني در دانشگاه هاي آلماني قابليت ادامه ي تحصيل را دارا مي باشند.

آموزش زبان آلماني و سطوح آن

زبان آلماني شامل سه سطح مقدماتي (A) -مياني (B) و پيشرفته (C) تقسيم مي شود كه به شرح زير است

دوره ي A

اين دوره خود شامل 2 دوره ي A1.1 و A1.2 مي باشد.پس از دوره ي A1 دوره ي A2 نيز شامل دو دوره ي A2.1 و A2.2 مي شود.
زبان آموزاني كه دوره ي A1 را مي گذرانند قادر به شركت در آزمون Gothe-zertfihat A1 (يا همان GZ-A1) مي باشند.(و پس از سطح A2 قادر به شركت در ازمون GZ-A2)

دوره ي B

اين دوره نيز خود به دو بخش كلي B1 و B2 مي شود كه هر كدام چندين زير سطح دارند.B1 به سه سطح B1.1-B1.2 و+B1 مي باشد.بسياري از افرادي كه به دنبال پذيرش مشروط در دانشگاه هاي آلمان مي باشند در آزمون GB-B1 شركت مي كنند كه اين گواهي براي سفارت آلمان نيز معتبر مي باشد.
دوره ي B2 شامل 4 سطح B2.1-B2.2-B2.3  و B2.4 مي باشد.زبان آموزان پس از گذراندن اين دوره در آزمون GZ-B2 شركت مي كنند. زبان آموزاني كه قصد ادامه ي تحصيل در آلمان را دارند و از سطح مطلوبي برخوردار هستند در آزمون Test Daf شركت مي كنند. قبولي در اين آزمون به منزله ي تسلط بر زبان آلماني و امكان ادامه ي تحصيل در آلمان مي باشد.

دوره ي C

در برخي از رشته ها مانند پزشكي نياز به ارائه ي مدرك c1 وجود دارد كه با شركت در آزمون GZ-C1 اين امكان ميسر مي باشد.اين سطح كه بالاترين سطح زبان آلماني مي باشد به صورت تخصصي به بررسي مطالب مي پردازد.

آموزش خصوصي زبان آلماني و مزاياي آن

يكي از اصلي ترين مزيت هاي آموزش خصوصي زبان آلماني اين است كه موضوعات آموزش داده شده با توجه به سطح علمي شركت كننده انتخاب مي شود. به همين دليل خيلي از كلاس هاي دانشگاهي و عمومي اغلب بي فايده بوده و بازده بسيار پاييني دارند. علت اين امر آن است كه مطالب و يادگيري آن ها  براي بعضي از دانشجويان بسيار ساده بوده و براي برخي ديگر سنگين و پيچيده به نظر مي رسد كه مستلزم تلاش بيشتر اين زبان آموزان مي باشد. آموزش خصوصي زبان آلماني اين مشكل را حل كرده است. شما با شركت در اين كلاس خصوصي زبان آلماني اطمينان حاصل مي كنيد كه مربي روي نيازها و توانايي هاي فردي خود شما تمركز مي كند و يادگيري در بالاترين سطح خواهد بود چرا كه ديگر نيازي به افزايش و يا كاهش سرعت آموزش نبوده و سرعت آموزش كاملا مطابق با سطح يادگيري شما تنظيم مي شود.

تدريس خصوصي زبان آلماني با اُستاديوم

موسسه ي آموزش خصوصي زبان هاي خارجي اُستاديوم آماده ي ارائه ي بهترين خدمات در زمينه ي تدريس خصوصي زبان آلماني به زبان آموزان گرامي مي باشد

امتیاز:
بازدید: 85
برچسب:
:
[ 1397/9/2  ] [ ۱۶ ] [ reportaj ] [ ]

روز گذشته من تحت درمان از بين بردن مو با ليزر بودم و دچار سوختگي شدم. آيا اين سوختگي دائمي است؟

آيا اين سوختگي بعد از ليزر مو دائمي است؟

روز گذشته من تحت درمان  ليزر موهاي زائد  بودم و حالا در مورد احتمال برجا ماندن جاي زخم و يا تغيير رنگ پوستم بسيار نگران هستم. من حدس مي زنم كه ليزر الكساندرايت در سطح بيش از حد زيادي تنظيم شده بود. يك تصوير ضميمه كرده ام و مايلم توصيه هايي در مورد ميزان آسيب و آنچه كه ميتوانم در صورت امكان براي بهبود پوست خود انجام دهم، دريافت كنم. متاسفانه اينطور به نظر مي رسد كه هر شخصي، آموزش ديده و يا آموزش نديده، مي تواند اين درمان را انجام دهد. اي كاش از قبل درباره اين موضوغ آگاهي هاي لازم را داشتم و اميدوارم اين آسيب ها هميشگي نباشند.

پزشك 1 : بايد از بين برود.

متاسفانه سوختگي بخش مخاطره آميز درمان ليزر براي از بين بردن مو است. سوختگي شما به نظر مي رسد كه بسيار سطحي باشد و من باور دارم كه به زودي تا حد بسيار زيادي بهبود مي يابد. نكته حائز اهميت اين است كه با پزشك و يا متخصص انجام امور زيبايي خود در مورد سوابق بهبود پوست تان به هنگام سوختگي تبادل نظر كرده تا از بهترين زمان آگاه شويد. اگر حتي شما قبل از انجام ليزر آفتاب گرفته و يا دچار آفتاب سوختگي باشيد، ريسك سوختگي در هنگام ليزر نيز بسيار زياد خواهد بود. بسيار مهم است كه محل سوختگي را با پماد بهبود دهنده يا بيافين تحت درمان قرار دهيد تا بهبود به خوبي انجام شود. لطفا قرارگيري در معرض آفتاب را نيز محدود نماييد. من باور دارم كه با گذشت زمان سوختگي شما بهبود مي يابد.

مطلب مرتبط : درد ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي

پزشك 2 : بابت سوختگي متاسفم، اما به نظر مي رسد كه سطحي هستند و بهبود خواهند يافت.

متاسفانه شما در مناطقي دچار سوختگي شده ايد، اما اين اتفاق بسته به شخص، زمان و ناحيه سوختگي گاهي رخ مي دهد. در عكس شما، من هيچ تاولي مشاهده نكردم، اما در يك ناحيه در جايي كه سوختگي شديدتر است، پوسته سطح خارجي ندارد. در اين نقطه ممكن است يك مقدار بسيار كوچكي تغيير رنگ ايجاد شود، اما ممكن است دائمي نباشد. ديگر نقاط بايد به زودي بهبود يابند به شرطي كه شما به پوست خود تا حداكثر زمان ممكن دست نزنيد. من براي شما تا حد امكان پماد آنتي بيوتيك تجويز مي كنم و از قرارگيري درمعرض نور خورشيد نيز جلوگيري كنيد. پس از ريزش پوسته ها، توقع داشته باشيد كه نقاط تيره و يا احتمالا روشني مشاهده كنيد. با در نظر گرفتن طي شدن مراحل بهبود، مقداري زمان لازم است تا پوست شما به حالت و رنگ اوليه خود بازگردد. بنابراين كار بسيار خوبي خواهيد كرد اگر از سوختگي ها به خوبي مراقبت كنيد. از پماد استفاده نماييد، دور از نور خورشيد باشيد و مراقب پوسته هاي زخم باشيد. از همه مهم تر، به آن ها وقت بدهيد. موفق باشيد.

مطلب مرتبط : تجربه ليزر موهاي زائد

پزشك 3 : سوختگي در اثر ليزر از بين بردن مو ممكن است دائمي نباشد.

خبر خوب اينكه سوختگي هايي كه ايجاد شده اند آنقدرها جدي و وخيم به نظر نمي رسند كه آثار دائمي برجا بگذارند. به نظر مي رسد كه نوع پوست شما زيتوني است. با اين مدل پوست احتمالا براي يك دوره زماني شاهد علائم تيره اي خواهيد بود. اما اگر دور از تابش خورشيد باشيد و از كرم هاي سفيد كننده (هيدروكينون) استفاده كنيد، اين علائم تيره پس از بهبود كاهش مي يابند.

در حال حاضر بايد فورا به پزشك يا شخصي كه اين درمان را براي شما انجام داده است مراجعه نماييد تا شرايط شما را بررسي كند. اگر محصولي براي كمك به بهبود شما معرفي نكردند، حتما از داروخانه محله خود، كرم هاي آنتي باكتريال تهيه نماييد.

در نهايت اينكه ليزر الكساندرايت براي انواع روشن تر پوست طراحي شده است، بنابراين اگر نوع پوست شما زيتوني است ( هم چنان بعد از بهبود)، به دنبال مركزي باشيد كه داراي دستگاه Lumenis Lightsheer باشد. اين دستگاه با نتايجي مشابه الكساندرايت، عوارض و خطرات كمتري دارد. موفق باشيد.

امتیاز:
بازدید: 107
برچسب:
:
[ 1397/4/9  ] [ ۰۷ ] [ reportaj ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 57
دیروز : 44
افراد آنلاین : 1
همه : 15168
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب