تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

همواره صاحبان صنعت، كشاورزان، افرادي كه سر و كارشان با سيستم هاي برقي و مكنده ها است حساسيت زيادي در تهيه انواع پمپ و كف كش را دارند، اگر كار شما هم مانند كشاورزي، باغداري و... به چنين دستگاه هايي وابسته و متكي است بايد گفت كه گزينه هاي زيادي پيش و روي شماست و امروز قصد معرفي يكي از پرفروش ترين ها يعني پمپ آب طبقاتي را داريم كه در بازار ايران موجود هستند.

 

اين سيستم ها براي انتقال آب از عمق هاي زياد و همين طور فشار هاي بالا مورد استفاده قرار مي گيرند و قدرت بيشتري نسبت به ديگر نمونه ها دارند، قيمت آن ها نيز به طور معمول كمي بالا تر است، اما شما بايد در برخي مقاصد حتما از پمپ هاي طبقاتي استفاده كنيد كه گزينه فوق العاده ايده آل و البته به صرفه اي در مصرف انرژي هستند.

اين سيستم ها بر اساس الِمان هاي خاصي مورد بررسي و مقايسه قرار مي گيرند، كلاس حفاظتي در اين دستگاه ها حائز اهميت است، چون احتمالا در رطوبت و شرايط باراني و برفي قرار مي گيرند، به اين مثال توجه كنيد.

يكي از اين پمپ ها از توان مقاومت IP55 استفاده مي كند.

 

خريد مكنده هاي طبقاتي در بازار ايران

جنس بدنه در پمپ هاي آب نيز مهم است، هر چه با كيفيت تر باشد قطعا دوام بيشتري در برابر ضربه خواهد داشت و اگر ترجيح مي دهيد محصولا شما سال هاي سال فعاليت مناسب و مداومي داشته باشد بهتر است كه از مدل هاي چدني و يا فلزي استفاده كنيد، شركت هاي زيادي نيز در ايران داير شده اند كه عمليات سفارشي سازي، پيكربندي و سر هم بندي مكنده ها و كف كش ها را انجام مي دهند.

مانند ديگر دستگاه هاي الكترونيكي لازم است كه شما هم پمپ هاي طبقاتي را با گارانتي هاي رسمي و همين طور خدمات پس از فروش شركتها تهيه كنيد، برند هاي پمپ ايران و همين طور گازار از جمله گزينه هاي ايده آلي هستند كه مي توانيد در ليست محصولاتشان هر مدلي كه مي خواهيد را بررسي و سپس نسبت به خريد آن اقدام كنيد.

آبدهي اين دستگاه ها بر اساس متر مكعب بر هر ساعت اندازه گيري خواهد شد و اين ميزان در مدل هاي طبقاتي عموما بالاتر از رنج هاي معمول است و قطعا يك نكته مثبت و ويژگي عالي در دستگاه هاي مكنده خواهد بود.

براي دريافت ليست قيمت پمپ طبقاتي به آدرس www.rayanpump.ir مراجعه نماييد.

كاربرد انواع پمپ هاي طبقاتي

با توجه به مشكلات كمبود آبي كه در طول چند سال اخير بخصوص به شهر هاي ايران حاكم است، قطعا حفر چاه و غنات يكي از گزينه هاي اصلي است كه شما بايد در مورد محل زندگي و يا كشت و شغل خود مد نظر داشته باشيد.

استفاده از پمپ هاي طبقاتي براي حجم هاي بالا و همين طور عمق زياد بسيار ايده آل است. پمپماژ آب به ديگ هاي بخار در سيستم هاي تصفيه شهري، انتقال آب مورد نياز سيستم هاي حرارتي و توليد نيروي گرما و صد البته تهويه از جمله گزينه هاي استفاده اين پمپ ها مي باشد كه در بازار ايران معمولا از برند هاي داخلي كه محصولات را تحت ليسانس كشور هاي اروپايي، ژاپني و كره اي تهيه شده و توسط مردم خريداري مي شوند.

كف كش ها البته با مدل هاي پمپ طبقاتي كمي متفاوت هستند، اما به طور كلي ساختار و نحوه مكش آن ها چيزي شبيه به همين موارد است كه در مورد آن ها توضيح داديم.

  

مزاياي استفاده از پمپ هاي طبقاتي

الكتروپمپ يا همان پمپ هاي طبقاتي مي توانند در اندك زماني واحد بالا و نرخ عظيمي از آب را خارج ساخته و با فشار بالا به بيرون پرتاب كنند، راه اندازي و سر هم بندي اين پمپ ها آسان است و در واقع اگر ترجيح مي دهيد كه پمپ شما مكش هاي منفي نداشته باشد، قطعا پمپ طبقاتي همواره توسط فروشنده ها به شما پيشنهاد مي شوند.

حداكثر 35 بار فشار در اين دستگاه ها ديده مي شود و براي حجم هاي 1 تا 10 اينچ رقم مورد نظر به همين شرح است. در بيمارستان ها، هتل ها، ساختمان هاي مرتفع و همين طور تالار هاي پذيرايي براي آبرساني سريع تر و بهتر عموما از اين سيستم ها استفاه مي شود.

اين پمپ ها البته فضاي كمي نيز نسبت به مدل هاي ديگر اشغال مي كنند.

امتیاز:
بازدید: 40
برچسب:
:
[ 1398/8/20  ] [ ۱۷ ] [ reportaj ] [ ]

سيستم پمپ آب مبتني بر آبياري كشاورزي

در اين مقاله، عمليات و تجزيه و تحليل سيستم پمپ آب فتوولتائيك به طوردقيق مورد بررسي قرار مي گيرد.

كنترل كننده هاي قدرت الكترونيكي پمپ برايسيستم پمپاژ آب با استفاده از يك مبدل تقويت شده همراه با يك اينورتر و يكپمپ موتورالقايي طراحي و ساخته شد.

 سيستم پيشنهادي مي تواند در كشاورزي تحت هيچ شرايط عملياتي از طبيعت متنوعي از تابش خورشيد و درجهحرارت استفاده شود.

علاوه بر اين، روش دقيق تجزيه و تحليل و ويژگي هايشبيه سازي چنين سيستم پمپاژ آب نيز ارائه شده است.

 با توجه به كمبود سوختهاي فسيلي، گرمايش جهاني و امنيت انرژي، سيستم پمپاژ پيشنهاد شده مبتني برپيشنهاد مي تواند نيازهاي قابل توجهي از برق را براي بخش كشاورزي تامين كند.

طراحي و تجزيه و تحليل سيستم پمپ آب هيدروليكي

سيستم پمپاژ فعلي براي كشاورزي با ولتاژ برق خانوار طراحي شده است، بنابراينهزينه برق به علت مصرف برق بيشتر افزايش مي يابد.

علاوه بر اين، آب بايد برايارتفاع هاي مختلف درختان و مكان هاي مختلف كه از منبع آب فاصله دارند، تامينشود.

 پمپ آب موجود در آب مي تواند آب را تا ارتفاع ??? متر پمپ كند، اما برايمنبع برق هزينه زيادي دارد.

پمپ325 يك پمپ آب مكانيكي است كه برايكشاورزي استفاده مي شود. اين پمپ مي تواند جايگزين خوبي براي پمپ آب هايفعلي در استفاده از كشاورزي باشد.

  پمپ193 داراي توانايي پمپاژ آب با استفادهاز انرژي گرانشي يا انرژي جنبشي از طريق منبع جريان آب است.

 اين پروژه باهدف تجزيه و تحليل و توسعه پمپ آب رمپ به منظور رسيدن به قدرت پمپاژ بيشترتا ارتفاع ? متر با هزينه عملياتي كمتر است.

 اين پمپ با استفاده از نرم افزارCATIA طراحي شده است و كار شبيه سازي با استفاده از نرم افزار ANSYS CFX براي اعتبارسنجي مفهوم كار انجام شده است.

 در اين پمپ قدرت پمپاژ بابهترين طراحي به هدف ? متر با بهره وري ??? و سرعت جريان ????? ليتر دردقيقه رسيده است.

 نتايج اين مطالعه نشان مي دهد كه قطر كمتري از محفظه فشار وسربار بالاتر, فشار بيشتري را ايجاد مي كند.

پمپ آب

سيستم هاي پمپ آب براي آبياري مدرن

آبياري مدرن كشاورزي آثار پيچيده اي از مصرف انرژي پايدار،

 استفاده از آب، شرايطبازار و استفاده از تجربه و دانش براي اطمينان از بهترين طراحي براي برنامه هاي آبيارياست.

 شناخت شيوه هاي گذشته، مسائل مربوط به آب و انرژي فعلي و پيشرفت درتكنولوژي پمپ آب،

 باعث ساخت سيستم هاي پمپاژ مي شود كه بهترين نيازهاي كشاورزيمدرن را تامين مي كند.

 بازار كشاورزي به سرعت در حال تغيير است و كشاورزان نميتوانند بر تكنولوژي و شيوه هاي گذشته تكيه كنند.

براي حفظ بهره وري و حفظ رقابت در بازار، كشاورزان بايد روي سودآوري تمركز كنندكه شامل بهينه سازي انرژي و استفاده بهتر از منابع آب است.

 پمپ نقش مهمي در ارائه راهحل هاي بهينه براي استفاده از انرژي و آب بازي مي كند.

يك سيستم پمپ براي آبياري امروز نه تنها در مورد پمپ هاست.

 بلكه متغير سرعت،كنترل هوشمند و مديريت از راه دور همه نياز به يكپارچه سازي اجزاي يك سيستم آبياريدارند.

 
امتیاز:
بازدید: 53
برچسب:
:
[ 1397/7/11  ] [ ۱۹ ] [ reportaj ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 22
دیروز : 323
افراد آنلاین : 1
همه : 14996
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب