تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

يك دست و گسترده نور عمدتاً در مكان‌هاي تجاري و اداري به كارگيري متعددي دارد. البته از اين ويژگي هم برخوردار كه به صورت جداگانه براي آن سيستم نورپردازي هم تهيه و تنظيم كرد و روشنايي‌هاي متفاوتي را براي شما خلق نمايد.

 

سقف كشسان

 

سقف كشسان ساتين

سقف كششي ساتين در واقع حد وسط سقف كدر و درخشان و اين جور پارچه ميزان عبور روشنايي نسبي داشته و دوچندان پركاربردتر است و براي افراد خلاق و هنري بهترين گزينه به حساب مي‌آيد.

 

آسمان مجازي

آسمان مجازي از جمله سقف‌هاي تصويري پرطرفدار مي‌باشد كه به صورت تايل هاي مشبك در ابعاد و اشكال مورد نظر شما قابل ارائه و نصب است. نكته قابل اهميت در اينجا اين است كه حتماً براي نصب آسمان مجازي و سقف كشسان از كادري متبحر و با تجربه بهره مند شويد.

 

نصب پنل‌هاي آسمان مجازي آسان است اما اصول و ريزه كاري‌هاي مهمي دارد كه بايد حتماً رعايت شود. تيم حرفه اي راسپينااسكايبا تجربه‌هايي كه در اين راه كسب كرده است بدون كوچك‌ترين مشكل و آسيبي مي‌تواند جزئي‌ترين موارد را براي شما پياده سازي نمايد كه بعدها دچار مشكل نشويد.

 

بيشتر بدانيد : خودروبر

 

شركت راسپينااسكايبا ۲۰ سال سوابق درخشان در حوزه نصب سقف كشسان و سقف مجازي بوده و شايسته‌ترين افراد را گرد هم آورده تا بتواند بهترين‌ها را براي شما به ارمغان بياورد. ما مشاور و همراه شما هستيم و خدماتي مطلوب با متدهاي روز دنيا را به شما ارائه مي‌دهيم.

 

اهداف تيم حرفه اي راسپينااسكاي

تيم حرفه اي راسپينااسكايبا در نظر گرفتن اهداف بلند مدت براي بازار سقف كشسان در كشور ايران توانايي اين را دارد كه صد در صد توليد انواع سقف سه بعدي و كششي از نقطه صفر تا صد تمامي محصولات را به تنهايي توليد و اجرا نمايد.

 

با داشتن حرفه اي ترين تكنولوژي‌ها و جديدترين چاپگرها مي‌تواند ايده‌هاي شما را به راحتي پياده سازي نمايد. رزومه بالا در توليد و اجرا بيش از ۱۴۰۰ پروژه موفق باعث شده كه از نظر مخاطبين و همكاران عزيز جزو اولين‌ها در كشور بشمار آييم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۱۱:۴۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
باتري سمعك,قيمت باتري سمعك

سمعك يك وسيله پيشرفته و با تكنولوژي بالاي پزشكي است كه به شما كمك مي كند بهتر بشنويد. سمعك ها براي عملكرد خود نياز به انرژي دارند كه از طريق باتري سمعك فراهم مي شود. باتري سمعك از نوع روي-هوا يا zinc-air مي باشد. باتري در چهار سايز مختلف در حلقه هاي شش تايي توليد مي شود كه داراي رنگ هاي ثابت در تمامي برندهاي باتري مي باشند.

سمعك ها هر روز بيش از پيش پيشرفت كرده و با اينكه از لحاظ اندازه كوچكتر مي شوند، اما قدرت و تكنولوژي به كار رفته در آن ها غني تر مي شود. هرچند سمعك هاي شارژي به طور مرتب بايد شارژ شوند، باتري هاي استاندارد نيازي به اين كار نداشته و بعد از مصرف جايگزين مي شوند.

پنج سايز باتري در بازار موجود است. از كوچكترين تا بزرگترين اندازه 675،13،312،10،5 مي باشد. سايز 5 بندرت استفاده مي‌شود.

سايز 5 – برچسب قرمز
سايز 10 – برچسب زرد
سايز 312 – برچسب قهوه‌اي
سايز 13 – برچسب نارنجي
سايز 675 – برچسب آبي

باتري ها بسته به سايز آنها و مدل و مشخصات سمعك طول عمر متفاوتي دارند.

قيمت باتري سمعك

معمولا در هر حلقه يا بسته باتري 6 عدد باتري هست.

سايز باتري در قيمت تاثيرگذار نيست و هر چهار سايز قيمت يكساني دارند. به‌عنوان نمونه، قيمت باتري سمعك ريوواك سايز 10 با باتري ريوواك سايز 13 يكسان است. البته با توجه به برند و كمپاني سازنده قيمت آن ممكن است كمي متفاوت باشد. بهتر است باتري تهيه‌ شده حداقل 2 الي 3 سال تاريخ انقضاء داشته باشد و قبل از رسيدن به دست مصرف‌كننده در جاي خشك و خنك نگهداري شده باشد.

هرچه تاريخ انقضاء طولاني‌تر باشد، طول عمر باتري بيشتر است.

طول عمر باتري

طول عمر سايز 10 كه كوچكترين سايز را داراست و در سمعك هاي داخل گوشي استفاده مي شود حدود 7 روز مي باشد.

طول عمر سايزهاي بزرگتر باتري نظير 675 كه در سمعك هاي پشت گوشي استفاده مي شود حدود 20 روز مي باشد.

در استفاده از باطري حتما بايد به تاريخ انقضاي آن توجه شود.

10 راه براي افزايش طول عمر باتري

در خريد عمده ي باتري، به تاريخ انقضا دقت كنيد.
جديد ترين بسته ي ممكن را بخريد.
باتري هايي را كه پيشتر خريد كرده ايد، زودتر استفاده كنيد.
وقتي برچسب باتري را باز كرديد، از آن استفاده كنيد.
قبل از قرار دادن باتري سمعك 5 دقيقه صبر كنيد تا بتوانيد مدت زمان بيشتري از آن ها استفاده كنيد.
باتري هاي سمعك خود را منجمد نكنيد.
هنگام عدم استفاده، درب باتري خود را باز نگه داريد.
باتري ها را در محيط هاي مرطوب انبار نكنيد.
براي سمعك خود يك كيت خشك كننده تهيه كنيد.
در هنگام عدم استفاده از سمعك، باتري آن را خارج كنيد.

ظرفيت باتري

ظرفيت باتري با واحد ميلي آمپر ساعت تعريف مي شود و زماني كه گفته مي شود ظرفيت باتري 126 ميلي آمپر ساعت است، مفهوم اين است كه اين باتري مي تواند به مدت 126 ساعت جريان يك ميلي آمپري را براي سمعك تامين كند. حال هرچه قدرت سمعك بالاتر باشد، مدت زماني كه باتري مي تواند انرژي لازم را براي سمعك توليد كند، كاهش مي يابد.

چرا باتري‌هاي من خيلي زود تمام مي‌شوند؟

اولين نكته، تاريخ انقضاء باتري است.

باتري هنگام مصرف بهتر است حداقل 2 الي 3 سال تاريخ انقضاء داشته باشد، هرچه تاريخ انقضاء طولاني‌تر باشد، طول عمر باتري بيشتر است. نكته بعدي رطوبت است، رطوبت مي‌تواند دريچه هوا روي باتري را مسدود كند و باعث ‌شود تا كارآيي باتري كمتر شود. همچنين رطوبت مي‌تواند با مواد شيميايي باتري مخلوط شود و باعث شود سريع‌تر تخليه شود.

آيا هواي سرد روي باتري تأثير مي‌گذارد؟

استفاده از سمعك در زمستان مي‌تواند مسئله‌ساز باشد، به‌ويژه اگر از باتري‌هاي روي-هوا استفاده مي‌كنيد.

هواي خشك و سرد ولتاژ موجود در باتري را كاهش مي‌دهد و باعث مي‌شود باتري براي تأمين انرژي سمعك شما كار بيشتري انجام دهد.

اين مسئله باعث مي‌شود كه آن‌ها زودتر تمام شوند، بنابراين شما مجبوريد زودتر باتري‌هاي خود را تعويض كنيد.

چرا باتري‌هاي سمعك به هوا نياز دارند؟

باتري‌هاي روي-هوا توسط اكسيژن موجود در هوا فعال مي‌شوند. بدون اكسيژن، باتري ها نمي‌توانند كار كنند.

اگر بعد از جد اكردن برچسب روي باتري يك دقيقه صبر نكنيد، ممكن است باتري اكسيژن كافي براي فعال شدن و عملكرد مطلوب را نداشته باشد.

بيشتر بدانيد : اسپرينكلر هارنس

چگونه تشخيص دهيم وقت تعويض باتري فرا رسيده است؟

اگر كيفيت صدا نامناسب شده يا براي شنيدن صدا لازم است ولوم سمعك را بيشتر كنيد، باتري را عوض كنيد.
برخي از سمعك ها، هنگام ضعيف شدن باتري، شروع به بوق زدن مي كنند.
هنگاميكه اين صدا را مي شنويد، بايد باتري را تعويض كنيد.

برچسب روي باتري چه كاري انجام مي دهد؟

برچسب باتري از ورود هوا به داخل باتري جلوگيري مي كند. اين باتري ها با ورود هوا فعال مي شوند و به محض باز ماندن منافذ روي باتري، تخليه آن به طور خودكار شروع مي شود. بايد دقت كنيد كه فقط زماني برچسب را برداريد كه قرار است از سمعك استفاده كنيد.

برندهاي باتري سمعك

باتري ريواك
باتري دوراسل
باتري زيمنس
باتري اتيكن
باتري ويدكس


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۳۰:۰۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

بازارهاي مالي فراواني در دنياي امروز رونق يافته اند كه لازمه ي موفقيت در آنها داشتن دانش تكنيكال و تحليل نمودار است. عدم وجود محدوديت در بازارهاي مالي موجب شده است افراد بسياري مشتاق به حضور در اين بازارها باشند. براي كمك به افراد تازه وارد و يا حتي حرفه اي اين عرصه تكنيك هاي گوناگوني وجود دارد كه يك نمونه ي آن Price action است. در اين مقاله توضيحات كلي در خصوص پرايس اكشن ارائه مي شود كه خواندن آن خالي از لطف نيست.

پرايس اكشن چيست

لازمه ي موفقيت در بازارهاي مالي گوناگون تسلط داشتن بر حركات واقعي قيمت ها است. پرايس اكشن تكنيكي است كه با كمك آن مي توان حركت واقعي قيمت ها را پيش بيني بيني كرد. نحوه عملكرد پرايس اكشن به اين صورت است كه الگوهاي قيمت را تحليل مي كند. نتايج اين تحليل ها نظم حاكم بر بازار را مشخص مي كند. بسياري از تحليلگران گمان مي كنند بازارهاي مالي الگويي تصادفي دارند اما در واقع همه ي آنها از نظمي پيروي مي كنند كه با دقت مي توان به آنها دست يافت.

بسياري از معامله گران به استفاده از Price action تمايل نشان مي دهند زيرا در اين تكنيك با همه چيز به ساده ترين شكل ممكن برخورد مي شود. در اين تكنيك اطلاعات جامعي از بازار دريافت و تركيب مي شود. نتيجه اين تركيب پيش بيني درست بازار است به گونه اي كه هر معامله اي با كمترين زيان مواجه خواهد شد. استفاده از تكنيك پرايس اكشن علاوه بر ايجاد يك درك صحيح از عملكرد بازار به تريدر اين امكان را مي دهد كه در هر بازاري به موفقيت دست يابد.

تحليل پرايس اكشن

اساس كار پرايس اكشن

براي كسب موفقيت در تحليل هاي پرايس اكشن لازم است توجه ويژه اي به شكل، حجم، رشد، اندازه نسبي و … شمع هاي ژاپني شود زيرا اساس اين تكنيك بر پايه عملكرد شمع ها است. همچنين در اين مسير نبايد از ابزارهاي تحليل تكنيكال مانند ميانگين متحرك، خط روند، دامنه معاملاتي و … غافل شد. براي موفقيت در بازارهاي مالي بهتر است به يك تكنيك بسنده نشود. در نهايت بايد گفت استفاده از تكنيك پرايس اكشن به معناي ناديده گرفتن ساير تكنيك ها نيست.

استفاده از پرايس اكشن چه محاسني دارد؟

در بازار معاملات تجاري مي توان شاهد حضور تكنيك هاي تحليلي متفاوتي بود اما پرايس اكشن به همه ي آنها ارجحيت دارد زير اين تكنيك داراي محاسني به شرح زير است:

 • رايگان است.
 • در تمامي بازارهاي كارايي دارد.
 • محدوديت نرم افزاري ندارد.
 • سرعت بالايي دارد.
 • تداخل اطلاعات در آن ديده نمي شود.

بيشتر بخوانيد: اكسپرت آپشن

با توجه به اينكه افراد بسياري با سطح تخصص گوناگون تمايل به سودآوري در بازارهاي مالي جهاني دارند لازم است كه براي بهره بردن از آموزش فاركس و خدمات تكنيك پرايس اكشن تمرين و مطالعات وسيعي صورت گيرد زيرا تنها با تمرين مي توان به نحوه كار اين تكنيك آشنايي پيدا كرد. استفاده از اين تكنيك اگرچه بسيار پر سود و كارا است اما يادگيري آن مستلزم صرف زمان بسياري است. در نهايت بايد گفت هيچ ثروتي يك شبه به دست نمي آيد و هر كاري نيازمند مطالعه و تحقيق بسياري است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پرايس اكشن،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۵۵:۳۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

بهترين روش براي سيو موزيك ارزان اسپاتيفاي

يكي از بهترين برنامه ها در عرصه موسيقي اسپاتيفاي است كه مي توان در اين نرم افزار از جديد ترين آهنگ ها گرفته تا قديمي ترين آهنگ ها را به راحتي يافت و گوش كرد. مزيت بسيار خوب برنامه اسپاتيفاي اين است كه موسيقي ها به صورت اورجينال هستند و هيچ نوع دستكاري در آهنگ ها صورت نگرفته است و مزيت ديگر آن دانلود اهنگ است كه مي توان پس از اتمام دانلود به صورت آفلاين و بدون صرف هيچ نوع اينترنتي آهنگ ها را گوش كرد . در ادامه بيشتر در مورد سيو موزيك ارزان اسپاتيفاي توضيح خواهيم داد.

 

مزيت سيو موزيك ارزان اسپاتيفاي

نرم افزار و برنامه هاي بسيار زيادي براي ارائه ي اهنگ ها نيز وجود دارد ولي نرم افزار اسپاتيفاي يكي از كامل و بروزترين آنها است. همچنين بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه با اينترنت واي فاي بايد اهنگ ها را دانلود كنيد و سپس آن را سيو نماييد تا در زمان آفلاين بتوانيد آن را گوش دهيد. حال افراد مي توانند با سيو موزيك ارزان اسپاتيفاي به راحتي آهنگ هاي مورد علاقه خود را گوش كنند.

فروش ويو تلگرام

يكي از برنامه هاي پرطرفدار و محبوب ديگر ، شبكه اجتماعي تلگرام است . دلايلي كه اين برنامه را پر مخاطب و محبوب كرده است اين است كه محيطي آسان را براي كاربران فراهم كرده است كه با وجود اين آساني قابليت هاي بسيار زيادي را دارا مي باشد به عنوان مثال ايجاد گروه و كانال هاي گوناگون و مختلف يكي از ويژگي هاي بسيار خوب اين برنامه است كه امروزه بسياري از افراد از اين ويژگي كسب درآمد مي كنند همچنين اگر كسب و كاري داريد با اين برنامه مي توانيد به رونق و پيشرفت كارتان كمك بسيار بزرگي بكنيد .

چگونه و با چه روش هايي مي‌توان ويو و فالوور تلگرام را افزايش داد؟

قبل از انجام هر كاري پيشنهاد مي كنيم كه فالوور هاي خود را آناليز كنيد و ببينيد كه چه كساني واقعي هستند و چه كساني فيك هستند اگر به فكر اين هستيد كه فالوور هاي فيك بگيريد تا ويو كانال تلگرامي تان افزايش يابد بايد بگوييم كه در اشتباه هستيد چون با اين كار نه تنها بايد هزينه ايي را پرداخت كنيد بلكه هيچ تاثيري در ويو تلگرامتان نيز ندارد پس بهتر است كه ويو واقعي خريداري كنيد هر چند كه هزينه بالاتري نسبت به ممبر هاي فيك دارد ولي با اين كار به رونق كانالتان كمك بسيار بزرگي كرده ايد اگر هم مي خواهيد بدون خريد ممبر ويو كانالتان را افزايش دهيد كمي زمان مي برد ولي با استفاده از هشتگ ها ، محتواي مناسب و تبليغات به سرعت به نتيجه دلخواه مي رسيد .

ويو TV اينستاگرام

با پيشرفت علم و تكنولوژي و عرضه شدن گوشي هاي هوشمند به بازار شاهد استفاده از شبكه هاي اجتماعي در سطح جامعه هستيم به عنوان مثال مي توان به اينستاگرام، تلگرام ، واتساپ ، يوتيوب و غيره اشاره كرد .

حال يكي از نرم افزار هايي كه به رونق كسب و كارتان كمك بسيار بزرگي مي كند اينستاگرام است ولي دغدغه ايي كه افراد در اين برنامه دارند ويو و فالوور هاي پيج شان است و تمامي افراد به دنبال روش هايي براي افزايش ويو هستند تا كارشان بيشتر ديده شود و از طرفي استقبال خوبي شود و بتوانند كسب درآمد كنند . اينستاگرام اين امكان را براي كاربران فراهم كرده است تا بتوانند علاوه بر سرگرمي نيز كسب و كار خوبي راه مي اندازند در ادامه به برخي از روش هاي افزايش ويو مي پردازيم پس پيشنهاد مي كنيم كه همراه ما باشيد. در زير به روش هاي موثر براي ويو TV اينستاگرام پرداخته ايم:

· اولين مورد انتخاب نمودن يك موضوع و محتوا مناسب پر مخاطب است

· استفاده نمودن از هشتگ ها در پيج اينستاگرامي خود و موضوعات انتخابي

· نوشتن كپشن هاي جذاب و حرفه اي

· قرار دادن لينك خود در بيو پيج اينستاگرام

· استفاده نمودن از نرم افزارهاي ويرايش عكس و فيلم و اديت جذاب آن ها

· انتخاب زمان بندي مناسب براي انتشار دادن پست

· استفاده بهينه از بهترين قابليت هاي استوري

بنابراين انجام اين تكنيك ها به صورت حرفه ايي مي تواند به افزايش ويو و فالوور پيج تان منجر شود .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: موزيك ارزان اسپاتيفاي،
موضوع:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۱۰:۳۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

نرده بالكن مدرننرده بالكن مدرن

نرده بالكن (Balcony railing) بسيار مهم است، در دنياي امروز با سبك و شيوه ­ي زندگي كنوني نياز به طبيعت در انسان بيش از قديم است. زندگي شهرنشيني و ماشيني، تراكم شهرها و ساخته شدن ساختمان هاي بلند، انسان را از طبيعت تا حد زيادي دور كرده است. اكنون، انسان امروز به كمك فناوري ها و تكنولوژي ها قصد دارد تا به طبيعت نزديك­تر شده. و ارتباط قبلي خود را با طبيعت بازيابد.

براي آنكه بتوانيم از نور آفتاب و هواي تازه بهرمند شويم و در عين حال به انجام كارهاي روزمره ­ي خود در آپارتمان يا محل كار خود بپردازيم، از انواع نرده بالكن در ابعاد و اشكال و قيمت هاي مختلف استفاده مي­كنيم تا كمي نقش عناصر طبيعي را در زندگي روزمره ­ي خود پررنگ­ تر نماييم.

نرده بالكن و اهميت آن

نرده بالكن را جدي بگيريد، حال كه از اهميت وجود تراس در ساختمان آگاه شديم. بهتر است به اين نكته نيز توجه داشته باشيم كه ايمني در اين بخش ­هاي ساختمان يكي از مهمترين نكات حفظ امنيت در ساختمان مي­باشد. نرده حفاظ­ ها و نرده ­هاي بالكن نقش اساسي در ايجاد امنيت و جلوگيري از سقوط را ايجاد مي­كنند و توجه به قيمت آن بسيار مهم است. بخصوص اگر بين افراد حاضر در ساختمان، كودكان نيز حضور داشته باشند، اهميت حفاظ­ ها و نرده­ ها دو چندان مي­شود.

نرده بالكن نقش اساسي در نماي خارجي ساختمان ايفا ميكند و مي­تواند به يكي از عناصر زيبايي فضاي خارجي ساختمان تبديل شود.

نرده بالكن ها امنيت را تا حد زيادي بالا مي­برند و ايمني قابل قبولي را فراهم مي ­آورند. طرح ­بنديها و اشكال مختلفي كه در ساخت اين نرده ­ها بكار مي­رود، همچنين انواع متريال استفاده شده در آن­ها، باعث شده اين نرده­ هاي ايمني در قيمت­ هاي مختلف با توجه به بودجه­ ي افراد در بازار عرضه شوند و هركس با هر ميزان هزينه، قادر خواهد بود تا به سادگي آن­ها را تهيه نمايد.

نرده بالكن استاندارد ويژگي هاي زيادي دارد. در ادامه­ ي مقاله سعي كرده ­ايم مروري بر عوامل تاثيرگذار بر روي دسته بندي ­هاي مختلف نرده حفاظ ­هاي بالكن و قيمت آن ها داشته باشيم، اگر شما نيز قصد تهيه­ ي اين وسايل را براي ساختمان خود داريد، پيشنهاد مي­دهيم اين مطلب را از دست ­ندهيد.

نرده بالكن فرفورژه و لوكس

انواع نرده بالكن

نرده بالكن فرفورژه: اين مدل به شدت برايتان آشناست. مدلي كلاسيك كه اكثر خانه ها اين مدل را دارند.

نرده بالكن مدرن: اين مدل جذابيت و شيك بودن را در عين سادگي داراست.

نرده بالكن لوكس: مدلي تجملاتي مخصوص خانه هاي سلطنتي.

نرده بالكن CNC: اين مدل كمي خاص تر است زيرا با دستگاه برش ليزري توليد ميشود.

كارخانه اي معتبر و قابل اعتماد

نرده بالكن و نكاتي در مورد قيمت

نرده بالكن با رنگ الكترواستاتيك

نرده بالكن و قيمتش از جمله مواردي است كه براي مشتريان اهميت دارد، اين مجموعه مشتري مداري را سرلوحه كار خود قرار داده است و به همين دليل محصولات با كيفيت را با مناسب ترين قيمت ها به مشتريان خود عرضه مي كند.

براي اطلاع از قيمت ها ميتوانيد با مشاوران فروش صنايع فلزي آهنگر تماس بگيريد.

پشتيبانان اين مجموعه در تمامي مراحل انجام كار پاسخگوي مشتريان خود مي باشند و همواره در تلاش هستند تا بتوانند بهترين محصولات را در كنار بهترين خدمات به مشتريان خود ارائه كنند

انواع محافظ و نرده بالكن، حفاظ پنجره و… در اين مجموعه موجود است. افرادي كه قصد تهيه اين تجهيزات را دارند به اين مجموعه مراجعه كنند. يك محصول ارزشمند را با قيمت مناسب تهيه كنند و از خريد خود راضي باشيد

 

نرده بالكن و ساختار اين حفاظ

نرده بالكن در استفاده از انواع متريال ها، آب و هواي منطقه نيز موثر مي باشد چون رطوبت بر روي محصولات چوبي تاثير بدي مي گذارد. ممكن است باعث زنگ زدگي فلز آهن و در برخي فلزات باعث خوردگي شود.

نرده فلزي در بازار نرده ها از طرفداران زيادي برخوردار است. از مزيت هاي نرده بالكن و حفاظ فلزي، مي توان به رنگ آنها اشاره كرد در اين مورد باعث ايجاد تنوع در نماي ظاهري ساختمان شما مي شود. مزيت بعدي اين نرده ها اين است كه معمولا جزء ارزان ترين نرده بالكن مي باشند.

نرده بالكن مشكي

نرده بالكن و مزايا و معايب

نرده بالكن به طور كل همه نرده ها داراي مزايا و معايبي مي باشند. نرده هاي شيشه اي به دليل شكننده بودن مناسب مكان هايي با رفت و آمد بالا نمي باشند چون با كوچكترين ضربه ترك مي خورند و در ساختماني كه داراي كودكان پرجنب و جوش مي باشند باعث ايجاد خطراتي خواهند شد. مزاياي نرده هاي شيشه اي را زيبايي اين نوع از نرده ها عنوان مي كنند كه باعث بخشيدن چهره اي مدرن به ساختمان مي شوند.

نرده بالكن هاي استيل نرده هايي هستند كه امروزه كاربرد زيادي پيدا نموده اند. بايد دانست از معايب اين نرده ها مي توان به مقدار منگنز موجود در اين محصول مي باشد. بررسي ها نشان مي دهد اين نرده ها داراي دو برابر منگنز بيشتر از نرده هاي نوع ديگر هستند. بايد بدانيم منگنز عنصري خطرناك و سرطان زا است.

از مزاياي اين نوع از نرده ها، مي توان عدم زنگ زدگي دانست و اما در مورد نرده هاي فلزي كه با رعايت استاندارد ها توليد مي شوند و در مورد ميله هاي راه پله طراحي ها بايد به گونه اي باشند كه تيز و برنده نباشند. نرده بالكن ها بايد به قدري سنگين باشند تا زماني كه نصب شدند، تكان نخورند. جوش نرده ها را بايد به دست افراد با تجربه سپرد و رعايت نكات ايمني را بر زيبايي ارجح دانست.

نرده بالكن استاندارد را بايد از يك فروشگاه معتبر خريداري كنيد تا يك محصول با كيفيت را تهيه كرده باشيد

نرده بالكن صنايع فلزي آهنگر استاندارد است. صنايع فلزي آهنگر يك مجموعه با سابقه و فعال در اين حوزه مي باشد. شما مي توانيد با كيفيت ترين محصولات محافظتي مانند نرده و محافظ بالكن را از اين مجموعه تهيه كنيد. صنايع فلزي آهنگر اين تجهيزات را با بهترين متريال توليد مي كند. شما مي توانيد هر طرح كه مد نظر داريد را سفارش دهيداين مجموعه شرايطي را فراهم كرده است كه مشتريان مي توانند جهت مشاوره درمورد نرده بالكن گروه صنايع فلزي آهنگر تماس بگيرند و در ارتباط با سفارش‌ها خود از اين كارشناسان خبره راهنمايي بگيرند و بهترين انتخاب را با توجه به نظر خود داشته باشند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نرده،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۴۳:۳۲ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

آموزش ثبت نام در صرافي كوينكس

كوينكس يك صرافي هنگ كونگي است. اين صرافي در دسامبر سال 2017 ميلادي آغاز به كار كرده است. موسس و مدير اين صرافي آقاي يانگ هايپو است كه همچنين صاحب استخر Viabtc مي باشد.

به دليل اينكه كوينكس به ايرانيان نيز سرويس مي دهد توانسته است كاربران ايراني زيادي جذب كند. امكانات كوينكس نزديك به امكانات صرافي بايننس است و تفاوت چنداني ندارند. تنها مشكل صرافي كوينكس در حال حاضر كم بودن حجم معاملات در بعضي از ارزها است كه با ويژگي جديد AMM اين مشكل تقريبا حل شده است. در اين مقاله نحوه ي ايجاد اكانت در اين صرافي را به شما آموزش مي دهيم.

ابتدا بر روي لينك زير كليك كنيد تا وارد صفحه ي ثبت نام شويد (وارد صفحه اي مانند تصوير زير مي شويد)

 

Coinex.com

 

 

پس از وارد كردن آدرس ايميل، در فيلد Email بر روي دكمه ي Send كليك كنيد.

 

 

 

وارد ايميل خود شويد؛ كدي كه توسط صرافي كوينكس براي شما ايميل شده است را كپي كرده در كادر مشخص شده وارد نماييد.

در قسمت password يك كلمه عبور وراد نماييد. (توجه داشته باشيد كه رمز شما بايد حداقل شامل يك حرف بزرگ و يك عدد و شش حرف باشد.)

در صورتي كه كادر Referral code خالي بود كد زير را در آن قسمت وارد نماييد (مطابق با تصوير زير)

g6zr3

 

گزينه I’ve read and accept coinex terms of service را فعال كنيد و سپس بر روي دكمه ي Sign up كليك كنيد.

در صفحه ي جديد ثبت نام شما تكميل خواهد شد. (مطابق با تصوير)

بايد گزينه ي ورود دو مرحله اي را فعال كنيد كه دو گزينه ي TOTP كه همان ورود دو مرحله اي گوگل است و SMS Code دارد. پيشنهاد ما TOTP است پس روي آن كليك كنيد.

 

پس از دانلود نرم افزار طبق آموزش بر روي Next كليك كنيد.

 

در مرحله ي بعد يك QRcode نمايش داده مي شود كه بايد آن را با نرم افزار Authenticator اسكن كنيد. (اين نرم افزار در گوگل پلي و اپ استور در دسترس است.) بعد از اسكن كردن QRcode  يك كد شش رقمي در نرم افزار نمايش داده مي شود كه هر 60 ثانيه تغيير مي كند. (مانند رمز پويا)

بعد از وارد كردن كد بر روي دكمه Next كليك كنيد.

 

در صفحه ي بعد  دو عدد بايد وارد كنيد. ابتدا بر روي Send كليك كنيد تا يك كد شش رقمي به ايميل شما ارسال شود و كد را در كادر شماره 1 وارد كنيد و در كادر شماره 2 كد نمايش داده شده در نرم افزار Authenticator را وارد نماييد و سپس بر روي دكمه ي  Submitكليك نماييد.

 

ثبت نام شما با موفقيت انجام شد.

 

كوينكس مناسب ترين صرافي جايگزين بايننس براي ما ايراني ها است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۲۹:۳۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

در تاريخ نوشتار مطلب پيرامون سهام 50 متري ارتش و سهام 20 متري چيتگر يعني 16 ارديبهشت ماه سال 1400 مذاكرات در وين در حال انجام است و از آنجايي كه توافق برجام بسيار نزديك و حتمي به نظر ميرسد وضعيت اقتصادي كشورمان دستخوش اتفاقاتي شده و نويد تغييرات مثبت زيادي را در آينده در نه چندان دور ميدهد . بعد از صعود دلار به بالاي 30 هزار تومان و سپس بازگشت آن به 21 هزار تومان حتما به فكر اين افتاده ايد كه بعد از تنش ها و صعود و نزول هاي چند ساله اخير وقت ثبات فرا رسيده و ميبايست نحوه سرمايه گذاري خود را نيز تغيير داده و بر روي كالا هاي با ثبات تري سرمايه گذاري كنيد در ادامه به شما فرصت سرمايه گذاري در يك پروژه مسكوني در برج 42 طبقه در تهران را به شما معرفي خواهيم كرد .

 

فروش سهام 50 متري چيتگر

سهام 50 متري چيتگر در واقع به منظور توانمندسازي اعضاي بازنشسته ارتش توسط بنياد تعاون ارتش ( بتاجا ) به كارمندان با سنوات بالاي 15 سال تخصيص داده شده و داراي 105 ميليون تومان وام نيز ميباشد . با خريد سهام 50 متري ميتوانيد صاحب 50 متر بنا در شهرك چيتگر پهنه E شويد . توجه داشته باشيد قيمت قطعي و بدون تغيير ميباشد و شما در انتهاي پروژه ميبايست هزينه پاركينگ و انباري را پرداخت نماييد .

فروش سهام 20 متري چيتگر

سهام 20 متري چيتگر با شرايط مشابه به اعضاي ارتش با سنوات بيش از پانزده سال تعلق ميگيرد وليكن اين سهام فاقد وان حكمت ميباشد و تنها سهام 50 متري داراي وام است توجه داشته باشيد فروش سهام ارتش به غير از اعضاي نيروهاي مسلح و عادي بلامانع است و نحوه انتقال ابتدا در دفترخانه اسناد رسمي و سپس ار خود تعاوني ارتش انجام ميپذيرد

موقعيت مكاني سهام 50 متري و سهام 20 متري

برج هاي طرح توانمندسازي ارتش در شهرك چيتگر در غرب درياچه شهداي خليج فارس و جنوب ايران مال در پهنه e يا ترنجستان واقع شده و دسترسي به اتوبان حكيم ، خرازي ، آزادگان و تهران شمال دارد

نحوه خريد

نحوه خريد بصورت واريزي اوليه + حق امتياز اعضاي پروژه ميباشد . در ضمن ميتوانيد با تجميع سهام 50 متري و سهام 20 متري در زمان انتخاب واحد متراژ مورد نظر خود را تكميل كنيد و واحد را انتخاب كنيد

شما ميتوانيد براي كسب اطلاعات بيشتر راجع به پروژه و امكانات و قيمت سهام با شماره تلفن 09129543582 تماس حاصل فرماييد تا از جزئيات پروژه اطلاعات كامل را در اختيار شما گذاشته شود و يا مشاوره براي انتخاب پروژه مد نظر در منطقه 22 را از ما بخواهيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۱۱:۳۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

معرفي كولر گازي 18000 اجنرال

از ديگر توليدات منحصر به غرد شركت اجنرال مي توان به كولر گازي 18000 اجنرال اشاره كرد كه اين محصول نيز مانند مورد قبلي داراي ويژگي هاي عالي است كه خريد و استفاده آن را توجيه و مقرون به صرفه مي كند كه از جمله ويژگي هاي كولر 18000 اجنرال مي توان به مصرف معقول برق ، تهويه سالم و مطبوع با پش هواي خنك و تميز اشاره كرده و جدا از اين موارد مي توان به طراحي زيبا و شيك ان در عين سادگي اش اشاره كرد كه باعث دلچسب تر شدن طرح ان اشاره كرد

اين كولر گازي داراي موتور T3 است كه دوام وكارايي ان را شركت اجنرال تضمين كرده است و مي توان مدت مديدي از ان با خيال راحت استفاده كرد . موتور هاي T3 تواناي تحمل دما بالا را دارند و در هواي گرم و خشك نيز قادر به اداه كار هستند و اين موتور ها مي توانند در دماي تا 54 درجه فعاليت كنند و هواي خنك را به محيط مورد نظر شما برسانند .

فيلترهاي تصفيه هواي كولر گازي اجنرال

فيلتر هاي نصب شده بروي كولر هاي اجنرال مجهز به يون زدايي همراه با عصاره سيب هستند كه باعث از بين بردن بو ناخوشايند ، دود سيگار، گرد و غبار و ميكروب ها خواهد شد و به هميدل با استفاده از كولر گازي 12000 و كولر گازي 18000 و كولر گازي 24000 اجنرال همواره هوايي سالم و بهداشتي را تنفس خواهيد كرد و در اتاق هاي منزل شما هواي تميز جريان خواهد يافت. همانطور كه اشاره كرديم اين كولر گازي اينورتر 24000 اجنرال نيز داراي رتبه بندي انرژي +++A بوده كه بسيار مصرف پاييني رو دارند و اين كولر ها با گاز مبرد R410A كار مي كند.

حالت گرمايشي و سرمايشي

اين محصولات به دليل داشتن كاركرد دوگانه سرمايشي و گرمايشي، را مي توان هم در فصل سرما و هم در گرما استفاده كرد و يك دستگاه تهويه مطبوع مناسب براي سالن ها و اتاق هاي بزرگ شما مي باشد. كولرگازي ۱۲۰۰۰ اجنرال مدل ASGS12LFCA متناسب با مناطق گرم خاورميانه طراحي شده است و در دماهاي بالاي ۵۰ درجه سانتي گراد نيز، عملكردي عالي خواهد داشت.

اگر ميزان مصرف برق براي شما اهميت دارد حتما در هنگام خريد به ميزان مصرف انرژي آن توجه داشته باشيد. خريد كولرگازي 18000 اجنرال و كولر گازي اينورتر 24000 اجنرال مي تواند براي كساني كه به دنبال كولري با مصرف برق كمتر هستند، گزينه مناسبي باشد. اين كولرگازي ديواري علاوه بر اينكه يك سرمايش و گرمايش فوق العاده مي باشد در كاهش مصرف انرژي نيز توانايي بي نظيري دارد.

ضرورت وجود گاز R410A در كولرگازي جديد اجنرال

كولر گازي هاي اجنرال از گاز R410A استفاده مي كنند كه باعث كارايي بهتر و طول عمر زيادتر كولرگازي خواهد شد. قابليت گاز R410A، توانايي جذب و رها كردن حرارت بيشتر است.موتور كولرگازي دي سي اينورتر اجنرال توانايي توليد هواي خنك و تميزي را دارد كه مي تواند به راحتي فضاي بزرگتري را نيز خنك كند و اين موتور بسيار پيشرفته از فرسودگي دستگاه جلوگيري خواهد كرد و باعث مي شود سال هاي طولاني عملكرد بي نظير خود را حفظ كند.

تفاوت گازها

گاز R22 كه در كولرگازي هاي قديمي به كار رفته است علاوه بر اينكه باعث وارد آمدن فشار بيشتري به كمپرسور مي شود، طول عمر دستگاه را نيز كاهش خواهد داد. بنابراين از اين بابت مي توانيد در مورد خريد اين مدل خيالتان راحت باشد و احتمال سوختن موتور يا ترك برداشتن بسيار بسيار كمتر است

كولر گازي 12000 اجنرال مدل ASGS12LFCA داراي فناوري دوگانه سرمايش و گرمايش مي باشد و همچنين سيستم دي سي اينورتر روي آن نصب است كه همين امر بر محبوبيت زياد تر اين كولر گازي افزوده است. اين كولر گازي با وجود رنگ سفيد و همراهي طراحي فوق العاده زيبا پنل داخلي آن ظرافت و زيبايي اش را دو چندان كرده است. يكي ديگر از خصوصيات بي نظيري كه اين كولر دارد، وجود برد دي سي اينورتر است كه باعث مي شود مصرف انرژي را تا حد قابل توجهي كاهش دهد.

محصولات جديد 

 

محصول جديد كولر گازي اجنرال 12 هزار با وجود كاركرد دوگانه سرمايشي ، گرمايشي و تكنولوژي اينورتري كه دارد،يكي از بهترين انتخاب ها براي مشتريان گرامي مي باشد كه به كيفيت و مصرف بهينه انرژي اهميت ويزه اي مي دهند.اسپليت و كولر گازي هاي اينورتر اجنرال با وجود مصرف كم برق، دماي اتاق را به گونه اي تنظيم مي كنند كه كمتر از 10 درجه سانتي گراد نشود به همين دليل مصرف كننده مطمئن است كه اتاق در زمان خالي بودن، زياد سرد نمي شود

 

بهترين و رايج ترين انتخاب براي مشترياني كه به كيفيت و بهينه سازي مصرف انرژي در اولويت مي دهند كولر گازي اسپليت ديواري اجنرال است تكنولوژي اينورتر يكي از بهترين توليد هاي اين شركت مي باشد و بر همين اساس ما نيز در فروشگاه اينترنتي تخيف بازار محصولات اين برن را به مشتريان خود پيشنهاد مي دهيم .

شركت فوجيستو ژاپن كه كولر گازي هاي اجنرال را توليد مي كند اين كولر ها را در مراكز آزمايشگاهي خود تحت آزمايش كيفيت قرار مي دهد تا بتوان اطمينان حاصل كرد كه در سخت ترين شرايط كاري بازدهي و عملكرد خوبي از دستگاه ها نشان داده شود. برند اجنرال جهت اطمينان كامل از از كولر گازي هاي خود كمپرسور اين دستگاه ها را بدون هيچ قيد و شرطي در اغلب كشورهاي دنيا براي ۵ سال گارانتي مي كند.

كولر گازي هاي اجنرال در ابعاد و حجم هاي مختلفي توليد و توزيع مي شوند از توان دوازده هزار تا توان شصت هزار و همچنين  با مشخصات فني گوناگون و عملكرد هاي عالي سرمايشي و سرمايشي گرمايشي. اين كولر گازي ها از گازمبرد R410a برخوردار مي باشند و داراي رده انرژي  مصرفي A+++ هستند.

 

خريد كولر گازي اجنرال كم مصرف در بانه با بهترين قيمت

همانگونه كه گفته شد شركت اجنرال با طراحي فوق العاده زيبا و توليد كولر گازي هايي با كيفيت هاي بالا و بهينه در مصرف انرژي اين شركت در ميان برندهاي گوناگون و بسيار زيادي كه امروزه در زمينه توليد كولر گازي اجنرال فعاليت مي كنند يكي از بهترين شركت هاي توليد كننده محصولات تهويه مطبوع در دنيا مي باشد و انتخابي بسيار خوب براي شما مي باشد و شما دوستان مي توانيد براي خريد از سايت تخفيف بازار به نشاني salemart.ir  با پشتيبانان فروش ما تماس بگيريد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كولر گازي،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۰۲:۴۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

يرقان نام بيماري است كه در هنگام تولد ممكن است براي نوزادان رخ بدهد و باعث شود تا والدين نوزاد دچار نگراني شوند . اين عارضه اگر به موقع با اجاره دستگاه زردي نوزاد درمان شود كاملا بي خطر بوده و سريع درمان انجام مي شود اما اگر در همان ابتدا درمان صورت نگيرد مي تواند صدمات جبران ناپذيري به جاي بگذارد .

در صورتي كه نوزاد شما به عارضه ي زردي مبتلا شده است مي توانيد از خدمات مجموعه زردي كلينيك استفاده نماييد .

اجاره دستگاه زردي نوزاد - زردي كلينيك

علل وقوع زردي نوزاد

 • نوزادان نارس يعني نوزاداني كه زودتر از موعد به دنيا مي آيند ممكن است دچار زردي شوند .
 • نوزاداني كه قبل از هفته 37 ام بارداري به دنيا مي آيند مي توانند به زردي مبتلا شوند .
 • نوزاداني كه تغذيه آنها نامناسب است نيز مي توانند در معرض بيماري زردي قرار بگيرند .
 • بعضي از علل زردي در نوزاد تازه متولد شده ،كبد نابالغ است كه قادر به پردازش مقدار طبيعي بيلي روبين در بدن كودك نمي باشد كه معمولاً بدون مداخله پزشك هم رفع ميشود. كبودي و يا آسيب داخلي در طي زايمان نيز باعث ايجاد زردي در نوزاد مي شود. كودك ممكن است مشكلات كبدي و ناهنجاري هاي ناشي از ضربه داشته باشد ؛ همچنين گلبولهاي قرمز غير طبيعي ممكن است دليلي براي ميزان غير طبيعي بالاي بيلي روبين باشند.
 • كمبود آنزيم عفونت هم مي تواند باعث ايجاد زردي در نوزادان شود.

انواع زردي در نوزادان چيست ؟

زردي معمولاً به اين دليل اتفاق مي افتد كه نوزادان به طور معمول سطح بيلي روبين بيشتري توليد مي كنند كه از آن به عنوان “زردي فيزيولوژيك” ياد مي شود. بيلي روبين كه به رنگ مايل به زرد است ، هنگام تجزيه سلول هاي قرمز خون توليد مي گردد. بيلي روبين توسط كبد از جريان خون خارج مي شود. در نوزادان تازه متولد شده ، بدن ممكن است بيش از فرآيند توليد كبد ، بيلي روبين توليد كند.

زردي فيزيولوژيك معمولاً ظرف چند روز پس از تولد ظاهر مي شود و طي دو هفته برطرف مي شود. انواع ديگر زردي نوزاد مي تواند به دليل نارس بودن ، مشكلات مربوط به شيردهي ، عفونت ، عدم تطابق گروه خون بين مادر و نوزاد و همچنين ساير مشكلات خوني يا كبدي باشد.

از آنجا كه بسياري از مادران و نوزادان پس از زايمان از بيمارستان خارج مي شوند ، ممكن است تا زماني كه نوزادان در خانه نباشند ، زردي ظاهر نشود. معاينه نوزاد تازه متولد شده معمولاً در چند روز اول توسط پزشك متخصص اطفال انجام مي شود. همراه زردي كلينيك باشيد تا اطلاعات كاملي در رابطه با علل زردي نوزاد به دست آوريد.

همان طور كه ذكر شد علت زردي بيلي روبين اضافي است ، ماده زائدي كه هنگام تجزيه گلبول هاي قرمز توليد مي شود. بيلي روبين به طور معمول در كبد تجزيه مي شود و از طريق مدفوع از بدن خارج مي شود. قبل از تولد نوزاد ، هموگلوبين در جنين و نوزادان تازه متولد شده يافت مي شود. به محض تولد ، آنها خيلي سريع هموگلوبين قديمي را تجزيه مي كنند كه باعث مي شود بالاتر از حد طبيعي بيلي روبين توليد كند كه در نهايت بايد توسط كبد از جريان خون فيلتر شود و براي دفع به روده ارسال گردد. با اين حال ، كبد نوزاد تازه متولد شده نمي تواند بيلي روبين را به همان سرعتي كه توليد مي شود فيلتر كند و در نتيجه باعث افزايش هيپربيلي روبينمي (بيلي روبين بيش از حد) مي گردد.

زردي نوزاد با شيردهي بسيار شايع است. اين نوع زردي در نوزاداني است كه به دو شكل جداگانه از شير مادر تغذيه مي شوند رايج است.

زردي شيردهي – در صورتي كه كودك خوب تغذيه نكند ، در هفته اول زندگي رخ مي دهد.

زردي شير مادر – اين زردي به دليل چگونگي تداخل مواد موجود در شير مادر در روند تجزيه بيلي روبين است. اين زردي پس از ۷ روز از تولد نوزاد اتفاق مي افتد و در ۲-۳ هفته به اوج خود مي رسد.

راه هاي درمان زردي نوزاد چيست ؟

در صورتي كه نوزاد شما به عارضه زردي مبتلا شده است شما بايد در ابتداي كار يك آزمايش بابت تعيين درجه زردي بدهيد . بعد از اينكه درجه زردي نوزاد شما مشخص شد بايد بابت اجاره دستگاه زردي و دريافت مشاوره با مجموعه زردي كلينيك تماس حاصل فرماييد .

اجاره دستگاه زردي نوزاد (دستگاه فتوتراپي)

مزاياي اجاره دستگاه زردي نوزاد

 • درمان سريع : اجاره دستگاه زردي نوزاد زمان درمان را كاهش مي دهد و داراي درمان سريع تري نسبت به ساير روش هاي درماني مي باشد . استفاده از اين روش درمان موجب مي شود كه زردي نوزاد شما در دو الي سه رو به صورت كامل بهبود پيدا كند .
 • مقرون به صرفه : مقرون به صرفه ترين روش درمان زردي استفاده از دستگاه زردي نوزاد در منزل است زيرا هزينه اجاره ي دستگاه و درمان در منزل بسيار كمتر از درمان در بيمارستان است . شما مي توانيد همين الان با كمترين هزينه نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپي اقدام كنيد .
 • حضور مادر در كنار نوزاد : زماني كه شما نسبت به اجاره دستگاه زردي نوزاد اقدام مي كنيد ، نوزاد شما در منزل و توسط خود شما مورد درمان قرار مي گيرد و اين موضوع باعث مي شود مادر و نوزاد بالعكس بيمارستان كه مادر و نوزاد از هم دور هستند از هم جدا نشوند .
 • عفونت هاي بيمارستاني : يكي آلوده ترين محيط هاي هر جامعه اي بيمارستان هاي هستند . علت اين نكته عفونت هاي بيمارستاني و فضاي آلوده بيمارستان است . پس بهتر است به جاي بستري كردن نوزاد را در منزل درمان كنيم .

اجاره دستگاه زردي نوزاد و درمان زردي در خانه

ارائه كليه خدمات اجاره دستگاه زردي نوزاد از مركز درمان زردي كلينيك مي باشد. اجاره دستگاه زردي نوزاد با توجه به درجه زردي نوزاد براي درمان زردي در منزل در صورت تجويز پزشك ، مفيد و تاثير گذار خواهد بود. والدين محترم بايد به مراقبت هاي فتوتراپي در منزل و نكاتي نظير تغذيه و شيردهي به موقع و قرار دادن مناسب چشم بند براي پوشش چشم و پوشك دقت كنند. اجاره دستگاه زردي نوزاد در منزل و اثر بخشي آن كاملا به اثبات رسيده است. براي دريافت اطلاعات بيشتر از اجاره دستگاه زردي نوزاد در منزل و درمان زردي نوزاد تنها كافيست با شركت زردي كلينيك ارائه كننده مدرن ترين دستگاه هاي فتوتراپي از طريق خطوط ارتباطي ۴۴۵۲۳۰۷۵ – ۰۲۱ و ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱  تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۲۳:۰۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

در تمام كشورها يا شهرها حتي روستاها اسباب‌كشي اجاره‌نشين‌ها برايتان يك دغدغه‌اي بزرگ‌شده و با اين فكرها كه آيا در هنگام جابجايي اسباب و وسايل هايشان دچار شكستگي يا مشكل نشوند و همه اين دغدغه‌ها مربوط مي‌شود به شركت حمل و باربري كه مي‌توانند به تمام افرادي كه دغدغه فكري براي حمل اسباب شان دارند جواب‌گو باشند.

بهترين ماشين يعني مخصوص هر وسايل يا اسباب و باري كه دارند ماشين در اختيار آن‌ها قرار دهند و همچنين شركت‌هاي بيمه يا كاركناني كه ماشين‌هاي باربري دارند داراي جعبه بار هستند كه در صورت خسارت‌هاي واردشده به كالا در حين حمل‌ونقل يا آسيب وارده در حين اسباب‌كشي بيمه آن را پرداخت كند و افرادي كه كالايي دارند كه نبايد خيس شوندو اگر وسايلي همچون شكستني دارند مي‌توانند از ماشين‌هاي مخصوص جابه‌جايي پتو دار استفاده كنند تا هيچ مشكلي در حين بار به وجود نيايد و مهم‌تر از ماشين دغدغه مردم  كارگر خوب براي باربري آسان و بدون مشكل را دارند كه مي‌توانند.

خودشان بي آنكه دخالتي در حمل بار داشته باشند كارگراني مخصوص بار انتخاب كنند كه به مشكل برنخورند يا اگر هم خودشان بخواهند اسباب‌كشي كنند بايد تجربه كافي را داشته باشند و مي‌توان در جابجايي اسباب‌كشي هزينه ارزان‌قيمت را انتخاب كرده و به‌عنوان مثال كارگر از خود افراد خانواده حتي از بچه‌ها هم كمك گرفت و هزينه كارگر اضافي را نپرداخت و قبل اسباب‌كشي از جعبه‌هايي استفاده كرد براي شكستني يا وسايل آشپزخانه تا مجبور نشويد در خانه جديد به مشكل بر بخوريد البته چراكه كارگران باربري حرفه‌اي‌تر از افراد ديگر هستند و حتما هم به اين نكته توجه كنند كه رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي از مهم‌ترين مسائل در حين حمل بار نه‌تنها به يك نفر در كل شهر يا شهرستان‌هايي كه بار مي‌برند باشند.

ماشين‌هاي مخصوص اسباب‌كشي ماشين‌هايي هستند كه مسقف فلزي و مسقف چادر دار باشند تا در هنگام اسباب‌كشي اسباب و وسايل خراب نشود و يا در معرض خطر احتمالي همچون باران قرار نگيرد و در ماشين جايي‌كه سقف چادري دارد هم همين اتفاق مي‌افتد و اجازه نمي‌دهد كه در معرض مشكلات قرار گيرد ماشين‌هاي باربري انديشه براي اسباب‌كشي داراي پتو هستند هم براي اسباب‌كشي بسيار مناسب هستند زيرا كه جلوگيري مي‌كنند از خراب شدن وسايل در هنگام اسباب‌كشي براي حمل وسايل چوبي مانند مبل ميز ناهارخوري تخت خواب  هم از ماشين‌هاي مسقف فلزي و همچنين پتو دار استفاده مي‌شود چرا كه ماشين مسقف و پتو دار باعث ميشود تا وسايل و اساس منزل شما آسيب نبيند.

همچنين مي‌توان براي اسباب‌كشي از وانت‌هاي چادر دار و نيمه چادر دار و همچنين از نيسان استفاده كرد البته ناگفته نماند كه اين‌ها براي اسباب و اثاثيه هايي است كه وسايل كم دارند برخي خانواده‌ها حساسيت زيادي براي حمل وسايل منزل خود دارند زيرا كه آن حاصل زندگي آن‌هاست به‌همين دليل ماشين‌هاي موكت دار كه مخصوص اسباب‌كشي هستند و تميزند كه با خانه تفاوت چنداني ندارند را انتخاب مي‌كنند.

باربري فرديس به آن‌ها در هنگام حمل به كارگران توصيه مي‌كنند كه بسيار مواظب وسايل‌هاي شان باشند و وسايل را به‌دقت بسته‌بندي كنند و داخل كارتن‌هاي مخصوص خود قرار دهند و آنان از كارگران ويژه باربري كه كارشان حمل بار است استفاده مي‌كنند تا اساسشان به‌هيچ‌وجه در هنگام حمل شكسته رنگ‌پريده و حتي چوب‌هاي آنها خراشي برندارند و خراب نشود.

 بتوانند به‌راحتي وسايل را حمل كنند و همچنين بايد پروتكل‌هاي بهداشتي ازجمله ماسك الكل مواد شوينده هم براي خانواده‌ها هم كارگران و راننده‌هاي ماشين بايد پروتكل‌هاي بهداشتي را رعايت كنند تا مشكلي برايشان پيش نيايد و به سلامتي و تن سالم كارشان  با خيال راحت انجام شود و همچنين خاور هاي بزرگ و كوچك هستند كه مخصوص شهرهاي خاص است براي مثال برخي ماشين‌هاي باربري به مناطق تهران بار ميزنندبرخي به شهرستان‌ها برخي به كرج و ساير نقاط كشور است.

برخي ماشين‌هاي بزرگي هستند كه براي حمل ميوه است و ميوه‌هاي خاص يك منطقه را به سراسر كشور حمل مي‌كنند برخي قرار داده شركتي دارند با شركت‌ها كار مي‌كنند و محصول يك شركت مثل پارچه شوينده مواد غذايي خشكبار را به ساير نقاط كشور مي‌برند و تنها چيزي كه براي ما مهم و ارزشمند است رضايت مشتريان محترم است. باربري شهريار آماده خدمت رساني 24 ساعته با انواع ماشين مخصوص اسباب كشي به شما همشهريان و مشتريان گرامي مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ماشين باربري، باربري،
موضوع:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۱۵:۴۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر