تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

بليط ارزان هواپيما

https://backority.ir/images/694361.jpg

خريدن بليط ارزان هواپيما را مي توان دغدغه اي خواند كه اكثر متقاضيان با آن سر و كار دارند و همواره مي خواهند بليطي با قيمت تمام شده ي ارزان، تهيه نمايند‌. در واقع گفتني است اين روز ها با توجه به نوسانات مداوم اقتصاد كشور، قيمت هر چيزي دستخوش تغييرات چشمگيري شده است و روز به روز شاهد روند افزايشي قيمت ها هستيم، به طوري كه هيچ چيزي مِن جمله قيمت انواع بليط هاي هواپيما از اين روند جا نمانده و مي توان گفت كه در كوتاه ترين بازه ي زماني تغييرات قابل توجهي در رنج قيمت هاي خود داشته است.

از اين رو افراد مي كوشند اقداماتي انجام دهند كه در راستاي يافتن بليط ارزان هواپيما موثر باشند و بتوانند حدالامكان مبلغ كمتري پرداخت نمايند.

حال اگر شما هم جزء اين افراد هستيد و مصرانه به دنبال خريد بليط ارزان هواپيما مي باشيد، لازم است بگوييم توجه به يك سري نكات و انجام برخي اقدامات مي تواند در اين راه موفقيت آميز باشند.

اگر مي خواهيد در مورد اين نكات و اقدامات اطلاعات بيشتري كسب كنيد، توصيه ي ما را جدي گرفته و متن زير را تا انتها بخوانيد.

قيمت بليط هواپيما بر چه اساس هايي تعيين مي شود؟

تعيين قيمت بليط هواپيما بر اساس پارامتر هاي مختلفي تعيين مي شود كه هر كدام به نوبت خود حائز اهميت هستند.

اين پارامتر ها شامل موارد عديدي مي باشند كه در ادامه به بارز ترين مورد ها اشاره كرده ايم:

 • محل مبداء و مقصد اولين عامل هاي تعيين كننده ي قيمت هستند.
 • تاريخ پرواز نيز تاثير بسزايي در اين مقوله دارد.
 • نوع پرواز از منظر نوع صندلي هم پارامتر مهمي در تعيين قيمت است، فلذا صندلي هاي يك پرواز در چند دسته مختلف، مثل صندلي هاي قسمت وي آي پي، قسمت عادي و ... تقسيم بندي مي شوند و هر كدام از نرخ هاي مجزايي برخوردار هستند‌.
 • بليط هاي هواپيما در حالت كلي تحت دو عنوان بليط هاي سيستمي و چارتري تقسيم بندي مي شوند. هر كدام از اين دسته ها نيز به واسطه ي شرايط مجزايي كه دارند از تعرفه هاي متفاوتي در قيمت برخوردار مي باشند.
 • زمان اقدام به خريد بليط نيز مي تواند عامل مهمي در تعيين قيمت ها داشته باشد، يعني فواصل ميان اقدام به رزرو بليط و تاريخ پرواز عامل موثري در رنج قيمت ها است.
 • و در اخر لازم است بگوييم هر شركتي كه در حوزه ي ارائه بليط هواپيما فعاليت مي كند با توجه به مسائل گوناگوني قيمت هاي خود را تعيين مي نمايد، از اين رو نمي توان به طور دقيق پيرامون تعرفه ي بليط هاي هواپيما صحبت كرد.

در خريد بليط هواپيما توجه به برخي مسائل را فراموش نكنيد

https://backority.ir/images/403575.jpg

خريد بليط هواپيما فرايندي است كه به هيچ وجه نبايد در انجام آن سهل انگاري كنيد، چرا كه سرسري گرفتن اين موضوع سبب مي شود پس از خريد دچار پشيماني شويد. در واقع اگر مي خواهيد سفر مطلوبي تجربه كنيد لازم است از بي توجهي اجتناب كرده و يك سري مسائل را فراموش نكنيد، مسائلي كه سعي كرده ايم در ادامه مهم ترين مورد ها را ذكر كنيم:

 • توجه به نوع بليط مسئله ي بسيار حائز اهميتي مي باشد، به گونه اي كه لازم است پيش از خريد چك كنيد بليط انتخاب شده از نوع سيستمي است يا چارتر؛ فلدا هر يك از آن ها شرايط مجزايي دارند. براي مثال به ياد داشته باشيد بليط هاي چارتر عمدتاً غير قابل استرداد و كنسلي هستند، در حالي كه بليط هاي سيستمي به اين صورت نمي باشند.
 • از هر مرجعي به خريد نپردازيد و بكوشيد مرجع معتبري را بيابيد تا با خيالي راحت اقدام به خريد نماييد. گفتني است مراجع معتبر نمونه هايي هستند كه به خوش قولي و با كيفيتي معروف مي باشند.
 • با توجه به زمان و تاريخ درج شده روي بليط، زمان خود را براي ورود به فرودگاه تنظيم كنيد و به هيچ وجه تاخير نداشته باشيد، زيرا تاخير شما مي تواند منجر به از دست دادن پرواز شود.
 • براي خريد بليط با مقاصد خارجي لازم است حدوداً ۶ تا ۷ هفته قبل اقدام كنيد تا بتوانيد بليط مد نظر خود را راحت تر يافته و بخريد.
 • بكوشيد اقداماتي انجام دهيد كه منجر به خريد بليط ارزان هواپيما شوند، فلذا با اين كار مي توانيد مبلغ هنگفتي ذخيره كرده و در زمينه هاي ديگري استفاده نماييد. لازم به ذكر است براي اين كه بتوانيد بليط ارزان هواپيما را تهيه كنيد بايد با توجه به مسائل متعددي اقدامات لازم را انجام دهيد كه در تيتر بعدي توضيحات بيشتري آورده ايم.

مسائلي كه توجه به آن ها منجر به خريد  بليط ارزان هواپيما مي شوند

https://backority.ir/images/200854.jpg

براي خريد بليط ارزان هواپيما مسائلي وجود دارند كه توجه به آن ها به طور حتم تاثير گذار خواهند بود. اين مسائل و نكات شامل مواردي چون مورد هاي زير مي شوند:

 • زمان خريد را مي توان از مهم ترين نكات در اين حوزه معرفي كرد، به طوري كه اگر در زمان مناسبي اقدام نكنيد بدون شك بليط گران قيمتي را تهيه خواهيد كرد. گفتني است خريد زود هنگام و يا لحظه آخري هيچ كدام منجر به پرداخت مبالغ ارزان نمي شوند، در واقع براي اقدام در بهترين زمان بايستي زود به زود قيمت ها را چك كنيد تا در نهايت ارزان ترين مبالغ را براي بليط مد نظر خود بپردازيد.
 • لازم است بدانيد بليط هايي كه مختص به روز هاي وسط هفته هستند قيمت ارزاني دارند. بنابراين اگر زمان دقيق سفر اهميت چنداني ندارد، سعي كنيد بليط روز هاي غير تعطيل را تهيه نماييد.
 • مقاصد مختلف داراي بليط هايي با قيمت هاي بسيار متفاوتي هستند، به همين جهت سعي كنيد مقاصدي را انتخاب نماييد كه قيمت تمام شده ي ارزاني دارند.
 • و موارد ديگري از اين قبيل.

خريد بليط چارتر هواپيما و مزاياي آن

https://backority.ir/images/229853.jpg

اين نوع بليط ها در حقيقت به بليط هايي گفته مي شود كه توسط يك شركت و يا مركز مجزا خريداري شده اند و به عبارتي ديگر در اجاره ي آن ها مي باشند. از آن جا كه فروشنده ها، شركت هاي هواپيمايي نيستند از قوانين ثابتي برخوردار نمي باشند. ثابت نبودن قوانين به طور ويژه در رنج قيمت ها كاملاً واضح است، به نوعي كه قيمت بليط هاي چارتري مكرراً در حال تغيير هستند و از جانب شركت و يا مركز چارتر كننده تعيين مي شوند.

به عبارتي ديگر بليط هاي چارتر عمدتاً به بليط هاي پر تخفيف و ارزان قيمت معروف هستند و اگر در موعد مناسبي اقدام به خريد اين بليط ها كنيد تخفيف هاي شگفت انگيزي شامل حال تان خواهند شد. از اين رو مهم ترين مزيت اين بليط ها ارزان بودن قيمت شان است.

خريد بليط ارزان هواپيما از طريق روش هاي نوين روز

https://backority.ir/images/35452.gif

مرجع خريد نيز مي تواند تاثير بسزايي در قيمت بليط هاي هواپيما داشته باشد. گفتني است يكي از منصف ترين مراجع فروش اين بليط ها كه از دستاورد هاي روش هاي نوين روز دنيا هستند، مراكز فروش اينترنتي مي باشند.

آنلاين بودن فرايند خريد و فروش روشي است كه در هر حوزه اي وارد شده و توانسته در حوزه ي فروش بليط هواپيما نيز با موفقيت هاي چشم گيري رو به رو شود. در واقع با بهره مندي از اين روش مي توانيد ارزان قيمت ترين بليط هاي با كيفيت را به راحتي يافته و تهيه كنيد، بليط هايي كه چك كردن آن ها از لحاظ قيمت و تاريخ پرواز به مراتب راحت تر مي باشد.

در واقع براي خريد بليط هواپيما در قيمت هاي ارزان توصيه مي كنيم از مراجع آنلاين غافل نشده و از طريق مرجع معتبري به خريد بپردازيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بليط ارزان هواپيما،
موضوع:
[ ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۴۵:۳۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

ترجمه روندي چند بعدي از دريافت و تفسير و تعبير است كه ما را از متني در زبان مبدا به متني تا حد امكان برابر آن در زبان مقصد مي رساند. شرط اين كار درك معناي واژه ها، محتوا و سبك متني است كه مترجم پيش رو دارد.اصلي ترين قسمت هر پژوهش استفاده از منابع به روز خارجي مي باشد كه اين امر بدون ترجمه مقالات خارجي ميسر نمي شود از اين رو در اين مقاله قصد داريم در مورد مقالات ترجمه شده بيشتر توضيح دهيم.

نگاهي به كاربرد ترجمه مقالات

گاهي مقاله هايي كه افراد براي پروژه هاي مورد نظر خود به آن ها نياز دارند؛ نياز به ترجمه دارد. مقاله ترجمه شده مورد استفاده بسياري از افرادي قرار مي گيرد كه براي پيشرفت در كار و تحصيل خود نياز به ارائه مقالاتي در زمينه رشته تحصيلي خود دارند. امروزه با پيشرفت تكنولوژي كارها آسان تر شده است و براي ترجمه مقاله خود نياز به صرف وقت زيادي نداريد شما مي توانيد كار خود را به ديگراني كه در اين كار تجربه و تخصص كافي و لازم دارند بسپاريد. دانشجوياني كه براي انجام پايان نامه يا پروژه هاي خود نياز به مقاله دارند يا كساني كه قصد مهاجرت دارند براي تكميل رزومه تحصيلي و كاري خود به دنبال ترجمه مقاله هاي مورد نظر خود هستند. در يك نگاه اين مقالات مي توانند يك سابقه خوب در جهت معرفي شما به عنوان فردي داراي تخصص باشند.

مقالات ترجمه شده

ترجمه به طور كلي داراي انواع متفاوتي است كه در كشور ما امروزه زمينه هايي از جمله ترجمه مقاله، ترجمه كتاب، انواع ترجمه تخصصي و عمومي به ويژه ترجمه فارسي به انگليسي و ترجمه انگليسي به فارسي جز بيشترين فعاليت ها در زمينه ترجمه در كشور ايران مي باشند.

مقالات ترجمه شده و ترجمه متون علمي نياز جامعه دانشگاهي براي موفقيت در تحصيلات تكميلي است و اهميت ترجمه علمي در اين زمان بر كسي پوشيده نيست

نقش ترجمه

يكي از نقش هاي اساسي ترجمه ها، جريان سازي و تحول آفريني آنهاست و معمولا دوره هاي نوزايي، نوآوري و جهش هاي تمدني محصول دوره هاي كوتاه ترجمه آثار از فرهنگ هاي مختلف است؛ چنانكه بي‌گمان ايجاد «عصر زرين تمدن اسلامي» در قرن سوم به بعد، ثمره «دارالحكمه اي» بود كه در قرن دوم در بغداد پايه گذاري و اغلب متون علمي و ادبي از زبان هاي پهلوي، يوناني، سرياني و هندي به زبان عربي ترجمه شدند. همچنان كه در آغاز و تداوم رنسانس و تحولات بعدي آن، ترجمه متون يوناني، لاتين، عربي و فارسي نقش تعيين كننده اي داشت

دانلود ترجمه مقاله

در صورتي كه براي ترجمه مقاله مورد نظر خود به سايت هاي اينترنتي مراجعه مي كنيد توجه داشته باشيد كه مقالاتي معتبر با ترجمه اي حرفه اي مورد انتخاب قرار دهيد. در سايت هايي كه چنين مقالاتي ارائه شده است پس از گزينش و خريداري مي توانيد با انتخاب دكمه دانلود فايل مقاله را در اختيار داشته باشيد. دانلود مقالات ترجمه شده يكي از ساده ترين روش هايي است كه شما را به مطلب مورد نظرتان مي رساند. اگر به وقت و انرژي خود اهميت مي دهيد كمك و راهنمايي گرفتن از كارشناسان و مترجمان يكي از راه هايي است كه مي توانيد به خاطر بسپاريد تا در سريع ترين زمان ممكن به آنچه مي خواهيد برسيد. با دانلود ترجمه مقاله و آماده مطالب موردنظرتان را با كيفيتي بالا دريافت خواهيد كرد.

ترجمه متن

ترجمه متن همواره چالش هاي فراواني را بر سر راه مترجم قرار مي دهد. يكي از دشواري هاي ترجمه متن زماني است كه مترجم به لغات يا اصطلاحاتي مي‌رسد كه معادلي در زبان مقصد ندارد. در اين شرايط مترجمين غالبا با دو رويكرد متفاوت با اين مشكل برخورد مي كند. مترجم مي تواند از اصل كلمه در ترجمه استفاده كند، كه اينكار فضاي خارجي را وارد ترجمه كرده و مطابق اصول ترجمه نيست.

جمع بندي

در صورتي كه شما نياز به فايل ترجمه شده مقاله هستيد ما به شما فروشگاه ترجمه جو را معرفي ميكنم كه در زمينه ترجمه مقالات  فعاليت دارند ما در اين سايت جامع و كامل مقالات بسيار زيادي را برايتان آماده كرده ايم كه مي توانند در جهت يادگيري  و ارتقا دانش به شما كمك كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مقاله ترجمه،
موضوع:
[ ۱۴ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۱۴:۳۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

ابتدا مي بايست تعرف دقيقي از پرسشنامه را شرح دهيم تا ذهن مخاطب هاي اين مقاله را روشن سازيم.در تعريفي كوتاه ومختصر پرسشنامه شامل پرسش هايي است كه طبق اصول خاص طراحي پرسشنامه دسته بندي شده است.و به صورت كتبي و آنلاين در اختيار مخاطب ها قرار داده و پاسخ دهنده بر اساس اختيار خود به سوالات جواب مي دهد.

تعريف پرسشنامه

پرسشنامه به عنوان يكي از متداول ترين ابزار جمع آوري اطلاعات در تحقيقات پيمايشي مورد استفاده قرار مي‌گيرد و عبارت است از مجموعه‌اي از پرسش‌هاي هدف دار كه با بهره گيري از مقياس‌هاي گوناگون نظر، ديدگاه و بينش يك فرد پاسخگو را مورد سنجش قرار مي دهد.

پرسشنامه ها، فرمهايي هستند كه به منظور جمع آوري اطلاعات و داده تهيه مي‌شوند. از پرسشنامه در تمامي سازمان ها و نيز براي تمامي افراد بنا به نيازي كه دارند كاربرد دارند. اين نيازها از قبيل، ثبت وقايع و حقايق، جمع آوري داده ها، ايجاد ساختار در روندهاي مصاحبه، تسهيل در پردازش داده ها و بسياري از موارد ديگر است. همچنين از پرسشنامه ها براي انجام كارهاي تحقيقاتي همانند، تجزيه و تحليل بازار و شناخت نيازهاي مشتري، تحليل رفتارهاي اجتماعي، انجام مقايسات آزمايشگاهي (تحليل مقايسه بين عوامل تاثير گذار بر روي يك عامل وابسته) و … استفاده مي شود.

انواع پرسشنامه استاندارد از لحاظ اجرا عبارتند از:

– پرسشنامه به طريق رو در رو

– پرسشنامه تلفني

– پرسشنامه پستي

– پرسشنامه رايانه اي

– پرسشنامه پست الكترونيكي

– پرسشنامه اينتنرنتي يا صفحات وب

خب براي مثال پرسشنامه تلفني: در مصاحبه هاي تلفني يك پرسشنامه توسط مصاحبه گر به نمونه اي از پاسخگويان توسط تلفن ارائه مي گردد چه پاسخگويان در منزل باشند و چه در محل كار.

معايب ومحاسن استفاده از پرسشنامه

استفاده از پرسشنامه داراي معايب و محاسني است كه مي توان به برخي از آنها در موارد ذيل اشاره نمود:

محاسن پرسشنامه:

1-    از طريق پرسشنامه اطلاعات وسيع و حجيمي با سرعت زياد گردآوري مي­شود.

2-    به زمان كمتري براي پاسخگويي و تكميل نياز دارد.

3-    هزينۀ آن نسبتاً پايين است.

4-    افراد زيادتري را مي­توان مورد پرسش قرار داد.

5-    امكان تبديل داده ها به كميّت، تجزيه و تحليل و سنجش همبستگي گوناگون بين آنها فراهم است.

معايب پرسشنامه

1-    اين روش براي مطالعات عميق و ريشه يابي ها در موارد خاص كارآمد نيست.

2-    احتمال بازنگشتن پرسشنامه به ويژه پرسشنامه هايي كه با پست ارسال مي شود، زياد است.

3-    احتمال عدم درك مفاهيم و محتواي سؤالات پرسشنامه و بروز ابهام براي پاسخگو وجود دارد.

4-    به دليل گسترده بودن عرصه عملياتي پرسشگري و درگير بودن افراد زياد در رده ها و سطوح مختلف، امكان بروز خطا و اشتباه وجود دارد كه باعث كاهش درجۀ اعتبار و اعتماد اين روش مي شود.

ويژگي هاي پرسشنامه استاندارد

به پرسشنامه اي استاندارد گفته مي شود كه چند شاخص مهم را دارا باشد :

-روايي داشته باشد: اين بحث در ارزيابي نگرش ها براي مسائل مديريتي و روانشناسي بسيار مهم است. استاندارد بودن پرسشنامه جهت ارزيابي داده ها بسيار اهميت دارد. محتواي پرسش ها و ماهيت پرسش ها لازم است با هدف پرسشنامه يكي باشد يعني ارتباط معنايي و مفيدي داشته باشد به عنوان مثال براي ارزيابي نگرش فردي شخص نيازي نيست بدانيم به كدام فروشگاه براي خريد مي رود. پس پرسش ها با شاخص هدف، ارتباط معنايي داشته باشند به اين خصوصيت پرسشنامه مي گويند پرسشنامه داراي روايي است.

پايايي پرسشنامه : پرسشنامه اي استاندارد محسوب مي شود كه از اعتبار برخوردار باشد يعني نتيجه نهايي قابل اطميناني ارائه كند و در صورت تكرار جمع آوري اطلاعات توسط پرسشنامه همان نتايج يا نتيجه اي نزديك به آن را ارائه دهد، ما فروش پرسشنامه ها را بصورت فايل با قابليت اعتماد بالا برايتان امكان پذير كرده ايم.

روش اجرا و ارزيابي نتيجه : يكي ديگر از شاخص هاي پرسشنامه استاندارد، روش اجراي مشخص است، نحوه نتيجه گيري و نمره گذاري پرسشنامه بايد مشخص و تعريف شده باشد.

روش تعبير: روش تعبير؛ نتيجه، تحليل يا تفسير هر كدام يكي باشد يعني شاخصي براي اعلام نتيجه ي پرسشنامه مشخص شده باشد.

پرسشنامه شناسنامه دار باشد : بدين معنا كه تنظيم كننده آن مشخص باشد، چه كسي آن را ابداع كرده است، مشخص باشد. در چه سالي تدوين شده است، تعداد پرسش ها مشخص باشد، در پرسشنامه چه مطلبي مورد ارزيابي قرار مي گيرد، مشخص باشد.

توجه داشته باشد كه دانلود پرسشنامه را از هر وبسايتي انجام ندهيد،فقط از وبسايت هاي معتبر كه مجوز هاي لازم را داشته باشند.

 

مطلب آخر

در صورتي كه براي جمع آوري اطلاعات آماري به پرسشنامه نياز پيدا كرديد از هر سايتي دانلود پرسشنامه را انجام ندهيد ما به شما وب سايت پرسش سنج به ادرسhttps://porseshsanj.ir  را پيشنهاد ميكنم كه با تلاش و پشتكار فراوان اقدام به تهيه پرسشنامه هاي استاندارد شده نموده است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پرسشنامه،
موضوع:
[ ۱۴ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۱۱:۳۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

سايت آهن استيل

توزيع كننده اقلام فولادي و استيل بصورت مستقيم از كارخانه و انبار در سريعترين زمان

اعلام قيمت روزانه آهن آلات در سايت و كانال تلگرام

فروش و پخش انواع آهن آلات ساختماني شامل ميلگرد – تيرآهن – ورق – لوله

فروش و پخش انواع آهن آلات تخصصي براي صنايع نفت و گاز و پتروشيمي شامل شيرآلات – لوله – اتصالات – فلج – زانو و ... از كارخانجات معتبر و عضو وندور،ساخت كارخانجات اروپائي و چيني

Elbow – Flange – Tee – Gasket – Fitting - Reducer

فروش و پخش انواع سوپرآلياژ ها از كارخانجات معتبر دنيا شامل انواع متريال هاي اينكونل ، اينكولوي ، مونل ، هستلوي ، وسپ الوي

INCONEL – INCOLOY – HASTELLOY – MONEL

فروش و پخش انواع لوله هاي فولادي سايز بزرگ تا 120 اينچ بصورت جوش مستقيم و اسپيرال ERW SAW – انواع زانوهاي سايز بزرگ بصورت مايتر تا سايز 120 اينچ، ساخته شده در كارخانجات عضو وندور ليست هاي معتبر نفت و گاز از بهترين كارخانجات ايراني

 

انواع تيوب هاي بدون درز كشش سرد جهت استفاده در بويلرهاي حرارتي و پروژه ها – در انواع كربن استيل و استينلس استيل وسوپر آلياژ در گريد هاي :

ASTM A179 - ASTM A312 TP (SS 316 – SS 304 – SS 321)

 

فروش تخصصي انواع شيرآلات فولادي و استيل در سايزهاي مختلف جهت مصارف پروژه ، انواع گيت ولو ، گلاب ولو ، بال ولو ، چك ولو ، ولو پروانه اي و ....

Gate valve – Glob valve – Check valve – Butterfly valve

 

تيم آهن استيل با دارا بودن بيش از 15 سال سابقه فعاليت در بازارآهن ايران و تامين اقلام مورد نياز پروژه هاي نفت و گاز و پتروشيمي، افتخار دارد با ارائه بهترين قيمت ها و مشاوره هاي فني براي انتخاب متريال مناسب، در خدمت مشتريان محترم باشد.

 

در سايت آهن استيل، قيمت ميلگرد و قيمت تيرآهن بصورت روزانه و ساعتي درج ميگردد تا مشتريان محترم بتوانند به قيمت هاي بروز دسترسي داشته باشند.

فروش مستقيم ميلگرد گروه ملي – ميلگرد كوثر – ميلگرد اهوازي – ميلگرد نيشابور – ميلگرد اروند و ...

فروش مستقيم تيراهن گروه ملي – تيرآهن ذوب آهن اصفهان – تير ذوبي – تيرآهن مباركه و ...

فروش مستقيم ورق مباركه – ورق اصفهان – ورق اكسين و ...

فروش اقلام با فاكتور رسمي

جهت مشاهده اجناس و خدمات قابل ارائه توسط تيم آهن استيل لطفا از سايت زير بازديد فرمائيد.

www.AhanSteel.com

شماره تماس : 021-28111055

شماره همراه (داراي واتس اپ و تلگرام) : 0912-2032549 / 0991-2013936 / 0912-3870844

ايميل : sales@ahansteel.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فروش اقلام فولادي،
موضوع:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۷:۱۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تعميرگاه تويوتا كورد

امروزه خودرو هاي تويوتا از محبوبيت بالايي در بين خريداران خودرو برخوردار هستند.همچنين حجم بالايي از خودروهايي كه در خيابان ها وجود دارد را خودروي  تويوتا تشكيل مي دهند.همانطور كه ميدانيد هر خودرو حتي اگر از بهترين برند هاي دنيا هم باشد روزي نياز به تعمير خواهند داشت؛پس وجود يك تعميرگاه تويوتا  معتبر يكي از نياز هاي اساسي شهرهاست.

با توجه به اين كه اين خودرو ها ساخت داخل نيستند اگر دچار نقص فني شوند و يا نياز به تعمير و يا حتي نياز به بررسي داشته باشند،تعميرگاه تويوتا ي معتبري نياز است كه با استفاده از دانش فني به روز خود و نيرو هاي متخصص مشكل شما را حل كند. تعميرگاه تويوتا كورد جزو بهترين تعميرگاه هاي تويوتا در تهران با دو شعبه ي معتبر و كاملا مجهز و به روز است كه شما مي توانيد خدمات متنوعي در خصوص خودروهاي تيوتا و لكسوس را از اين تعميرگاه لكسوس و تويوتا دريافت كنيد؛از جمله تعميرات تخصصي موتور هاي تويوتا و لكسوس، انجام كليه خدمات عيب يابي تخصصي با بروز ترين دستگاه ها،انجام سرويس هاي فصلي و دوره اي شامل تعويض روغن و تعويض فيلتر روغن و....
 

خودروي تويوتا

 در ابتدا اندكي به خود ماشين تويوتا مي پردازيم.ماشين سازي تويوتا،شركت خودروسازي بسيار بزرگ و معتبري در شهر تويوتا در كشور ژاپن است،اين شركت كه در واقع مي توان آن را يك ابر شركت ناميد,چند مليتي بوده و علاوه بر توليد خودرو،در ساخت ماشين آلات مستقر هم نقش بسزايي ايفا مي كند.

مديريت صحيح و مبتكرانه ي مديران شركت خودروسازي تويوتا از همان ابتداي فعاليت شركت باعث شده است اين شركت،يك شركت بالقوه در توليد خودرو در جهان محسوب شود. اين شركت مالك برندهاي لكسوس، دينا، دايهاتسو و هينوم موتورز مي‌باشد.

ساكيشي تويودا،اولين بنيانگذار صنايع تويوتا در ژاپن بود كه اولين كارخانه ريسندگي اتوماتيك در ژاپن را به راه انداخت. ايده‌هاي خوب مديريتي كه امروزه هم در ابر شركت تويوتا باعث متمايز شدن اين شركت از ساير شركت هاي خودروسازي ها شده است نيز از اوست.

كيشيرو تويودا پسر ساكيشي،با الهام گرفتن از نوار نقاله، خط توليد موتور گازوئيلي  را در گوشه كارخانه پدر راه اندازي كرد. وي در سال 1935، اولين خودرو مدل تويوتا اي۱ را توليد كرد.

برخي از شعارهاي تويوتا:

كيفيت در حين فرايند ساخته ميشود.

خودت،با تلاش خود،از حرمت خود دفاع كن.

مشتري حرف اول را مي زند،سپس نوبت فروشنده است و در آخر سازنده قرار دارد.

راه كسب تجربه،مواجهه با چالش هاست.

ما دستاورد هاي بزرگ را با زحمات خود به دست آورده ايم.

جالب است بدانيم،كيفيت خودرو هاي توليدي شركت تويوتا به حدي است كه تا مدت ها نياز به تعمير ندارند ولي در صورت بروز مشكل تعميرگاه تويوتا كورد يكي از معتبر ترين مراكز تعمير خودرو هاي تويوتا است.

بررسي خودرو هاي تويوتا و لكسوس در تعميرگاه تويوتا

تعمير تويوتا براي كساني كه از اين خودروي با كيفيت استفاده ميكنند يكي از مهم ترين نياز ها به شمار مي رود.خودرو هاي تويوتا از لحاظ فني بسيار پيچيده تر از خودرو هاي داخلي بوده و بررسي و تعمير آن ها نياز به دانش تخصصي دارد؛چون تعميرات اساسي و پايه اي در اين خودرو ها هزينه بر است، بررسي هاي مكرر مي تواند جلوي خسارات احتمالي را بگيرد.تعميرگاه تويوتا كورد با انجام اين بررسي ها و بازرسي هاي دوره اي مي تواند شما را در داشتن خودرويي بهتر كمك كند.

 

بررسي  خودرو هاي تويوتا از لحاظ سيستم ECU

در خودروهاي جديد از جمله تويوتا از كامپيوترهاي صنعتي به نام ECU استفاده مي شود. اين مركز كامپيوتري در اين خودرو ها  علاوه بر كنترل بخش هاي مختلف خودرو نقشي مانند جعبه سياه در هواپيما هم دارند؛به اين مركز،مغز متفكر خودرو هم گفته مي شود.

ميزان مسافت پيموده شده، عمل كردن سنسور ضربه، باز شدن كيسه هاي هوا ، پارامترهاي اصلي موتور و گيربكس، مشكلات برقي و سيم كشي، ميزان مصرف سوخت و... از جمله اطلاعاتي است كه در ECU خودرو ها ثبت و ضبط مي شود. دستگاهي بنام دياگ وجود دارد كه قادر است همه ي اطلاعاتي كه توسط  ECU خودرو ثبت شده است را بخواند و ويرايش كند. اين بخش از كار توسط كارشناسان ماهر تعميرگاه تويوتا كورد به اين صورت است كه كارشناس ابتدا دستگاه دياگ را به خودرو متصل كرده و اطلاعات موجود را با استاندارد هاي كارخانه مطابقت مي دهد و اگر خودرو داراي نقصي بود آن را مشخص مي كند؛سپس اين نواقص توسط متخصصين تعميرگاه تويوتا كورد رفع و رجوع مي شود. تعميرگاه تويوتا كورد با داشتن دياگ هاي مخصوص خودروي تويوتا اين كار را به راحتي انجام مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تويوتا، تعميرگاه،
موضوع:
[ ۸ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۲۲:۴۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

چگونگي خريد گوسفند از سايت دامكالا با مجوز رسمي دامداري از جهاد كشاورزي كار پيچيده اي نيست با ما همراه باشيد تا اطلاعاتي در زمينه قيمت گوسفند زنده، خريد گوسفند زنده، فروش گوسفند زنده، دام كالا، خريد گوسفند، قيمت گوسفند، گوسفند، فروش گوسفند، خريد دام در اختيار شما قرار دهيم.

              خريد گوسفند زنده

از دامكالا تا خريد گوسفند زنده:

دامكالا محيطي كاملا بهداشتي و ايزوله براي پرورش و فروش دام مي باشد. اين فروشگاه به صورت اينترنتي فعاليت مي كند و از بروز ترين امكانات و تخصصي ترين تيم براي ارائه خدمات به مشتريان استفاده مي كنيد. شما مي توانيد با خريد گوسفند زنده با تمام ويژگي هايي كه مد نظر داريد از طريق دامكالا اقدام كنيد. كيفيت و قيمت مناسب از ويژگي هاي بارز اين فروشگاه مي باشد.

يكي از مزيت هاي خوب اين فروشگاه اين است كه شما در وقت خود صرفه جويي مي كنيد و نياز نيست ساعت ها براي خريد گوسفند زنده وقت صرف كنيد.

مصرف گوشت قرمز در بين خانواده ها با توجه به نياز آنها روند افزايشي دارد و هر مشتري در هنگام خريد به كيفيت گوشت اهميت ويژه اي قائل است. البته در اين بين برخي خانواده ها به جاي خريد گوشت اقدام به خريد گوسفند مي كنند. اين روش قطعا روش مطمئن تري نسبت به خريد گوشت است البته بايد از محصول خريداري شده نيز اطمينان كافي كسب كرده باشند.

براي اين خريد مي توانيد به سايت دامكالا مراجعه كنيد و از خدمات اين فروشگاه بهره مند شويد. تغذيه گوسفندان در چنين محيطي بدون استفاده از مواد شيميايي صورت مي گيرد.

خريد گوسفند زنده از دامكالا به نفع شماست زيرا شما اين خريد را بدون واسطه انجام مي دهيد و تا حدود زيادي در زمان صرفه جويي كرده ايد خريد بدون واسطه در كاهش قيمت نهايي موثر مي باشد. توجه داشته باشيد كه خريد گوسفند زنده از دامكالا به صورت اينترنتي و آنلاين مي باشد.

شما با خريد گوسفند از دامكالا امكان درخواست قصاب براي ذبح گوسفند را نيز خواهيد داشت زيرا اين فروشگاه بدون دريافت هيچ هزينه اضافي قصاب را به محل درخواستي شما اعزام مي كند.

                    

                         خريد گوسفند زنده

همانطور كه اشاره شد شما مي توانيد گوسفند را بدون هيچ واسطه اي خريداري كنيد. در اين روش شما از قبل ويژگي و تاريخچه و تصاوير محصول را بررسي مي كنيد سپس نسبت به ثبت سفارش و خريد اينترنتي اقدام مي كنيد.

توجه به كيفيت در خريداري گوسفند ممكن است در اولويت متقاضيان باشد. براي اطمينان شما بايد اشاره كنيم كه محيط دامكالا كاملا بهداشتي بوده و اين مركز مجوز رسمي دامداري از جهاد كشاورزي دارد و قيمت نهايي و كيفيت محصولات ارائه شده در آن مورد بررسي قرار مي گيرد.

شما بعد از ثبت سفارش محصول خود مي توانيد در سريع ترين زمان ممكن آن را در محل زندگي خود دريافت كنيد. توجه داشته باشيد سفارش گوسفند زنده از طريق دامكالا فقط براي تهران و محدوده اطراف آن وجود دارد و ساير شهر ها امكان خريد گوسفند زنده از اين سايت را نخواهند داشت.

قطعا علاوه بر كيفيت فاكتور قيمت گوسفند نيز در خريد اهميت دارد. جالب است بدانيد قيمت گوسفند زنده در دامكالا با در نظر گرفتن شرايط نگهداري، خوراك، حمل و نقل باز هم براي شما مقرون به صرفه خواهد بود زيرا شما ديگر هزينه رفت و آمد را نخواهيد داشت در ضمن چون اين مركز داراي مجوز مي باشد قيمت ها به روز بوده و مورد بررسي قرار مي گيرد.

البته گوسفند و قيمت گوسفند بستگي به انتخاب نژاد و وزن گوسفند دارد طبيعتاً اگر وزن مورد نظر شما براي خريد گوسفند بالا باشد قيمت نهايي نيز افزايش خواهد يافت. قيمت گوسفند بر اساس هر كيلو گرم گوشت آن مشخص مي شود. حتي شما مي توانيد از قسمت نظرات ديگر مشتريان در زمينه خريد گوسفند زنده اطلاعات لازم را كسب كنيد.

نحوه خريد گوسفند زنده از دامكلا:

نحوه خريد گوسفند از dam kala كار پيچيده اي نيست شما مي توانيد با مراجعه به سايت دامكالا در صفحه نخست با مشاهده قيمت، رنگ، نژاد و وزن گوسفند كسب اطلاعات كنيد.

در همين صفحه شما مي توانيد از فيلتر هايي كه در انتخاب صحيح به شما كمك مي كند بهره مند شويد و به كمك آن رنگ و نژاد گوسفند مورد نظر خود را مشخص كنيد. از ديگر ويژگي هاي اين فيلتر ها اين است كه براي شما در خريد گوسفند بر اساس  قيمت و وزن كمك مي كند.

شما بايد در زمان انتخاب نوع گوسفند به شماره آن توجه داشته باشيد و آن شماره را يادداشت كرده و در هنگام انتخاب و خريد گوسفند در فيلد مشخص درج كنيد.

بعد از بررسي هاي صورت گرفته مي توانيد دكمه خريد را زده و زمان ارسال را مشخص كنيد. توجه داشته باشيد كه در اين زمان خريد شما هنوز ثبت نهايي نشده است.

                   

                         خريد گوسفند زنده

اگر درخواست قصاب هم داشته باشيد بايد در هنگام ثبت سفارش قيد كنيد توجه داشته باشيد هزينه ارسال گوسفند و هزينه قصاب براي شما كاملا رايگان خواهد بود.

شما با ثبت اطلاعات خود و ثبت آدرس محل سكونت وارد مرحله پرداخت هزينه خواهيد شد ثبت نهايي سفارش شما بعد از پرداخت هزينه فعال خواهد شد. شما از طريق همان صفحه پيگيري مي توانيد پرداخت هزينه را انجام دهيد و شماره پيگيري سفارش خود را از طريق پيامك دريافت كنيد. در اين حالت خريد گوسفند براي شما در ليست ارسالي ها قرار مي گيرد و در زمان مقرر با هماهنگي به شما ارسال مي شود.

توجه داشته باشيد اگر گيرنده زمان ارسال گوسفند حضور نداشته باشد، گوسفند ارسالي بازگردانده مي شود و هزينه ارسال مجدد با هماهنگي عوامل دامكالا لحاظ مي شود.

دامكالا دقيقا همان گوسفندي كه مد نظر شما بوده و در هنگام خريدن گوسفند زنده مشخص كرده ايد براي شما ارسال مي كند. البته به دليل اينكه از زمان ثبت سفارش تا رسيدن آن مدت كوتاهي زمان مي گذرد و گوسفند زنده است و تغذيه مي كند امكان تغييرات كوچكي در ظاهر آن وجود خواهد داشت.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۳۵:۴۹ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

The fastest way to increase channel or group members in Telegram is to buy telegram Subscribers.

How to Buy Telegram members ?

 

You can buy Telegram channel members from our site. The following two articles will help you buy the service.

 

Today, social networks play a big role in our daily lives. The Telegram social network is a powerful and functional social network that currently has more than 400 million monthly active users. Given the special capabilities, security and speed of the Telegram social network, it is predicted that it will have the first place in the next two years and Facebook will fall to the second place.

How to increase Telegram Subscribers?

 

Telegram channels is a great way to broadcast a mesغير مجاز مي باشدe to a large set of audiences instantly. Having a large subscribers count in your channel would make real members attracted to your channel. You can start advertising in your channel and make huge money after attracting subscribers for it.

There are 2 ways to increase your channel / group members in Telegram. (Long method and fast method)

Long method:

In the long run, you increase the number of members of your channel by placing quality content and sharing with similar channels.

Fast method (recommended):

In this way, you buy a member for your channel / group at a low غير مجاز مي باشدt.

for example:(1,000 Fake Members only 5$ and 10,000 Fake Members only 39$)

What are our services?

 

Buy Fake Telegram members

Fake Telegram subscribers mean subscribers who are not real account and will add by bot not human. (Added automatically by our system). This service increases the statistics of your channel members. By increasing the number of members of your channel, the credibility of your channel will increase. Drop rate for us Fake Telegram members is between 5% to 15% that is great rate. (It also depends on your channel)

 

Buy Telegram Post Views

One of the problems for Telegram channel managers is the low number of posts views.

 

Buy Real Telegram Members

Real members = human, (Force Real Members)

Drop rate for Real Telegram members is between 20% to 35% that is not great rate. (It also depends on your channel)

– We recommend buying fake members

Why should we buy Telegram members?

Increasing Telegram membership can vary depending on the type of business and business, but the main reason for this is to increase sales for businesses and increase revenue for content-based channels such as news channels, entertainment channels, and so on. Let me illustrate this with an example: Think you have a telegram clothing channel, the current members of your channel are 200 people, if a customer enters your channel and even likes the type of clothing you offer but doesn’t buy, what do you think could be one of the reasons this customer didn’t buy from you?

According to the research we have done on various channels, one of the main reasons for this is the lack of enough members and enough visits to the channel! Isn’t that interesting? When the number of channel members increases and the number of visits increases accordingly, more users trust that channel and this issue has more psychological burden and the customer subconsciously plays in his mind that this channel has a high number of members and customers. Many people follow this brand, so it is reliable.

 

To buy Telegram members, contact us

 

Telegram Support : @ashaco

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: telegram members، members،
موضوع:
[ ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۴۹:۴۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

اين ‌روزها با افزايش تدريجي دما روبرو هستيم و براي فرار از گرماي شهر چه چيز از رفتن به دامان طبيعت بهتر. اكنون در فصل بهار هستيم و حالا كه طبيعت جاني تازه يافته بهتر است دست خانواده را بگيريم و تعطيلات يكي دو روزه خود را در دل طبيعت سپري كنيم . جايي برويم كه بشود با خيال راحت آبي آسمان  را تماشا كنيم و نفس هاي عميق بكشيم . شهر شلوغ و پر ترافيك تهران مكان هاي زيبا كم ندارد و دور تا دور آن بوسيله روستاهاي زيبا و خوش آب و هوا احاطه شده است بنابراين در ادامه اين مطلب برخي از روستاهاي زيباي اطراف شهر را به شما معرفي خواهيم نمود . پس تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

روستاي زرين دشت

به گزارش سفر باتو ، روستاي زرين دشت با طبيعتي حيرت انگيز و آب و هوايي خنك در چهل كيلومتري شهر فيروزكوه و صو بيست كيلومتري تهران واقع شده است . اين روستاي ييلاقي هر ساله و در طول فول گرم ميزبان گردشگران بسياري است . در داخل اين روستا رودخانه اي زيبا و خروشان به نام حبله رود جاري است كه به جذابيت آن افزوده و طبيعت اينجا را شگف انگيز نموده است . همچنين چشمه هاي آب معدني مختلفي در جوار روستاي زرين دشت قرار دارد كه نام برخي از آنها خمده و دريابك است و گفته ميشود آبهاي آن داراي خواص درماني بسياري نيز هست. باغ هاي ميوه اين منطقه در فصل بهار و تابستان گردشگران را به شوق مياورد و خريد سبدهاي ميوه خوش آب و رنگ از روستائيان و باغداران رواج دارد.

روستاي آبنيك

 روستاي سرسبز و خوش آب و هواي آبنيك از توابع بخش رودبار قصران واقع در شهرستان شميرانات است. آبنيك در دوازده كيلومتري فشم و بعد از روستاهاي زايگان و لالان قرار دارد . اين روستايي ييلاقي در ارتفاع دو هزار و چهار صد متري از سطح دريا واقع شده و آب و هوايي بسيار خنك دارد .

اين منطقه داراي طبيعتي سرسبز است و در رودخانه كلارود و دامنه هاي اطراف واقع شده و در فصول بهار و تابستان مملو از گردشگران تهراني است. رودخانه كلارود كه مردم محلي آن را آبنيك مي نامند هفت كيلومتر طول دارد و از كوه‌هاي جانستون و خرسنگ سرچشمه مي گيرد. آبشار يخي آبنيك يكي ديگر از جاذبه هاي اين منطقه است كه در انتهاي دره آبنيك، و در كنار يك تنگه زيبا قرار دارد . اينجا محل مناسبي براي تمرينات يخ نوردي و صخره نوردي است. همچنين چشمه آبنيك با دارا بودن  آبي گوارا و خواص درماني مختلف نيز مورد توجه قرار گرفته است .

روستاي خور

روستاي زيبا و ييلاقي خور در دامنه غربي قله گندم چال در شمال غرب تهران قرار دارد . اين روستا يكي از مناطق مرتفع البرز مركزي است و به خاطر طبيعتي شگفت انگيز و منحصر به فرد ميزبان گردشگران بسياري در طول فصول گرم سال است . آبشار زيبا و خروشان خور در اين منطقه قرار دارد كه سبب شهرت و جذابيت بيشتر اين روستا شده است. اين آبشار پنجاه متر ارتفاع دارد و در مجاورت همين روستا قرار گرفته است. روستاي خور در استان البرز و در فاصله هفده كيلومتري از جاده كرج  به چالوس  واقع شده است. اين آبشار در حدود دو كيلومتر با روستاي خور فاصله دارد و دسترسي به آن آسان مي باشد . روستاي خور بواسطه دارا بودن باغات بسيار و درختان سيب ترش، گوجه سبز، زردآلو و گيلاس به شهرت رسيده و خريد ميوه از دست فروشان و باغ داران بسيار به صرفه خواهد بود.

آبشار گزو و جنگل هاي لفور در شهر سوادكوه

اين آبشار زيبا در منطقه اي ييلاقي و سر سبز واقع شدهكه آن را  لفور مازندران مي نامند. گزو در جوار امامزاده معروفي به نام سه بزرگوار گزو قرار دارد و براي رسيدن به آن مي بايست مسافتي پانزده كيلومتري را به سمت  زيرآب طي كنيد .  آبشار زيباي گزو متشكل از دو آبشار است كه ارتفاع اولين آبشار پنج متر و دومي چهل و سه متر است.

براي رسيدن به اين منطقه بكر دو راه اصلي وجود دارد يك راه از مسير منطقه لفور و جاده كارسنگ است كه سي كيلومتر از اين راه در جاده اي خاكي و جنگلي طي مي شود و راه بعدي مسير جمشيد آباد در پنج كيلومتري شهر زيرآب است.  منطقه ريباي لفور بهشتي گمشده بر روي زمين است و چشمه زيباي دلاسره نيز در همين منطقه قرار دارد .

روستاي چلاو

چلاو دهستاني سرسبز و زيباست كه در سي كيلومتري جنوب شرقي شهر آمل قرار دارد . اين منطقه جنگلي با طبيعتي بكر و شگفت انگيز در بيشتر اوقات سال مه آلود است . و هواي باراني و مه گرفته آن به سبب تجمع ابرهاي سياه در انتهاي دره چلاو است. مردم مازندران به بارش باران شديد ( شلاو ) مي گويند كه احتمالاً نام اين ناحيه از معناي همين كلمه گرفته شده است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تهران،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۴۶:۰۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

شهر بسيار زيباي باكوي يكي برترين مقاصد گردشگري مي باشد كه سالانه تعداد بسيار زيادي از مسافران براي گردشگري به اين شهر يا كشور سفر مي كنند. آذربايجان، همسايه شمالي ما ايراني ‌ها و خواهر خوانده شهر تبريز هر ساله پذيراي هم وطنان عزيزمان است. پرجمعيت‌ ترين شهر منطقه بسيار زيا و كوهستاني قفقاز كه سفر به آن راحت و بي ‌درد سر مي باشد باعث مي شود تا بتوانيد خاطراتي بسيارخوش و پر از شادي ‌هاي به يادماندني براي شما به وجود آيد. از اولين جاذبه هاي اين شهر معماري جذاب اين شهر است. تركيبي بسيار زيبا از آسمان ‌خراش ‌هاي مدرن آسيايي و خيابان ‌هاي سنگ فرش اروپايي سبب شده است تا كوچه و پس كوچه هاي اين شهر بسيار جذاب و ديدني باشند. شهر قديم يا به قول آذري‌ها ايچري شهر، قلب جاذبه هاي ديدني باكو مي باشد. در اين منطقه شما مي توانيد با كاخ شيروان شاه آشنا شويد و از آنها ديدن كنيد و خاطراتي بسيار عميق و به ياد ماندني را براي خود و همراهانتان رقم بزنيد. يكي ديگر از ديدني هاي اين شهر برج دختر مي باشد كه يا معماري سنگي و رستوران‌ ها و مغازه‌ هاي سنتي ‌اش مانند  گوشه و قطعه اي از گذشته در ميان هيايوي مدرنيزه شدن باكوي امروزي خود نمايي مي كند. اين شهر تاريخي، محصور ميان ديوار هاي لبه دار در فهرست ميراث جهاني يونسكو ثبت شده و هر سال هزاران توريست براي ديدنش به باكو مي ايند. تنها كمي آن طرف تر در سوي ديگر اين ديوار ها  چهره باكو مدرن و امروزي به چشم مي خورد كه پارادوكسي بسيار زيبا و بي نظير را پديد آورده است. ساز هاي ريز و درشت جاي بنا هاي قديمي و بي روح دروان هاي گذشته ي كمونيستي را گرفته است و معمارهايي  زبر دست و خوش ‌فكر ساختمان هايي زيبا و چشم نواز را براي باكو طراحي كرده اند. مردم باكو هم خوشحال، در ميدان زيباي فواره ها موزيك محلي و سنتي آذري را گوش مي دهند در حالي كه از زندگي روز مر خود بسيار لذت مي برند.  مردمان خون گرم و مهمان نواز اذربايجان يا در بلوار سرسبز باكو در امتداد درياي خزر قدم در حال پيداه روي هستند و يا در غذا خوري ها درحال نوشه جان كردن خوراكي هاي خوشمزه محلي مي باشند. خوشي‌ هاي سفر به اين شهر نه تنها تماشاي مناطق ديدني باكو و بلكه به گفت و گو نشست با آذري‌ هاي مهربان و خوردن طعم كباب و آش مخصوص به ايت منطقه است.

صر شيروان شاه

يكي از جاذبه هاي گردشگري اين كشور و تور باكو كاخ شروان شاهان است. قصر شيروان شاه از ديدني ‌هاي باكو در شهر ايچري مي باشد. در سال هاي مياني قرون گذشته، حكومت شروانشاهان بر اين منطقه از قفقاز حكومت مي‌كردند و اين قصر زيباي ماسه ‌سنگي محل استقرار انها بوده است. وارد حياط اصلي كاخ كه مي شويد، دروازه كوچكي سمت چپ خواهيد يافت كه به ديوان‌ خانه راه دارد. ديوان‌خانه ساختمان گنبدي‌ شكل مي باشد كه چند ضلعي بوده و شروانشاه خليل الله اول جلسه ديوان خود را براي نخستين بار در آنجا تشكيل داده است. طاق ‌هاي سنگي و كنده ‌كاري‌ هاي بسيار هنرمندانه  اين مكان را كه مشاهده  كرديد، سري هم به مسجد كاخ بزنيد كه سه ورودي مختلف دارد: يكي براي شاه، يكي براي زنان و يكي براي كاركنان قصر. خوب است مقداري پول منات بيشتري  بدهيد و از راهنماي صوتي انگليسي هم استفاده كنيد كه اطلاعات كامل و جالبي در مورد تاريخچه قصر در اختيار شما قرار خواهد داد.

قطار كابلي باكو

به گزارش سفر باتو ، قطار فونيكولار يا كابلي نوعي از قطار است كه با استفاده از تسمه و كابل و با استفاده از قرقره بالا برنده كار مي كند. از اين نوع قطار هاي كابلي در كشورهاي مختلف وجود دارد كه يكي از جالب ترين آن ها در شهر بسيار زيبا و جذاب باد كوبه يا همان باكو قرار دارد. قطار فونيكولار اين شهر در دهه هزار و نهصد و شصت و در دوران حكومت شوروي ساخته شده است. اولين و تنها قطار كابلي اين كشور به شما مي ايد. با سوار شدن به اين قطار اين امكان را داريد تا تجربه اي لذت بخش و به ياد ماندني را تجربه كنيد و در طول مسير هم از تماشاي منظره شهر و جاذبه هاي گردشگري شهر ديدني باكو لذت ببريد.

فواره هاي باكو

ميدان فواره از ديگر مكان هاي جالب و ديدني اين شكور و اين شهر است كه خياباني مخصوص براي عابرين پياده در آن قرار داده شده است و سابق بر آن پاراپت نيز مي گفتند. توصيه مي كنيم در سفر به اين شهر به هيچ عنوان بازديد از ميدان فواره ها را فراموش نكنيد. به اين مكان ميدان فواره مي گويند چون ده ها فواره منطقه اي كه از خيابان هاي اطراف تا ديوارهاي شرقي بخش قديمي باكو امتداد يافته است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: باكو،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۴۳:۱۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

جاذبه هاي كاپادوكيا

يكي از برترين مكان هايي كه مي توان به آن پرداخت شهر بسيار زيبا و شگفت انگيز كاپادوكيا مي باشد. كاپادوكيا شهري است كه قصد داريم از ديدني هاي تركيه كه در ميانه ي شگفت انگيز ترين بخش هاي اين كشور قرار دارد را به شما معرفي نماييم. در اصل كاپادوكيه در ميان چندين استان قرار گرفته است و به همين منظور از نظر ويژگي هاي زمين شناسي  و همينطور جاذبه هاي طبيعي داراي خصوصيات جالب و منحصر به فردي بوده كه اشن شهر را در ميان عجيب و جالب انگيز ترين منطقه هاي و هم در زمره ي پرطرفدار ترين مقاصد گردشگري در اين كشور قرار مي دهد. اين شهر بسيار ديدني يكي از بهترين مكان هاي موجود براي بالون سواري است و به همين علت دراين منطقه، اين كسب و كار بسيار رونق گرفته است زيرا تعداد بسيار زيادي از گردشگران براي ديدن كردن از اين جاذبه ي بسيار ديدني به تركيه سفر مي كنند. از ديگر ويژگي هاي كاپادوكيه كه در ميان ديدني هاي اين كشور قرار دارد اين است كه از مجموعه ‌اي از شهر‌ها و روستاهاي زيرزميني تشكيل شده است.

يكي رويداد هاي بسيار جالبي كه در كاپادوكيه  تور تركيه روي دارد، اين بود كه در جريان كنده كاري هاي يك پروژه‌ ي بسيار بزرگ در اين منطقه، كارگران كه در حال كار كردن بودند منطقه ‌ي جديدي را از زير زمين بيرون آوردند. در اين شهر بسيار زيباي زير زميني شبكه ‌اي از اتاق‌ ها و تونل‌ هاي زيرزميني قرارگرفته بود كه در نوع خود بسيار جالب توجه بوده است. تعداد زيادي از اقامتگاه‌ هاي زيرزميني شامل گالري ، كليسا، آب راهه، مخزن، اتاق‌ هاي نشيمن، آشپزخانه و حتي چايخانه در اين بخش از كاپادوكيا پيدا شد. در ادامه با ما همراه باشيد تا شما رابا جاذبه هاي ديدني ديگر تركيه و مناطق بي نظير ان آشنا كنيم.

فستيوال موسيقي استانبول

به اعلام سايت سفر باتو ، يكي ديگر از مواردي كه در تركيه مي تواند براي شما بسيار خوشايند باشد و سفر شما را خاطره انگيز كند فستيوال موسيقي در اين شهر است. شايد به توان گفت يكي از بهترين فسيتوال هاي موسيقي استانبول و يكي از معروف‌ ترين فستيوال‌هاي موسيقي كلاسيك در اروپا، فستيوال موزيك استانبول مي باشد. اين فستيوال بسيار جذاب كه به مدت بيست روز در اويل فصل تابستان برگزار مي شود داراي طرفدارن بسيار زيادي بوده. اين جشنواره مهم ‌ترين رويداد موسيقي كلاسيك در تركيه به شمار مي‌آيد و در طول برگزاري آن در تمام شهر از مكان‌هاي تاريخي و پارك‌ها گرفته تا سالن‌هاي كنسرت و اپرا نمايش‌ هاي بسيار جذابي را برگزار مي كنند. يكي از اين مواردي كه ممكن است براي هر توريستي جذاب باشد رقص باله است، رقص باله نيز پاي ثابت اين فستيوال مي باشد. فستيوال موزيك استانبول براي اولين بار در سال هزار و نهصد و هفتاد و سه برگزار شد و از آن پس هر ساله هنرمندان به نام و مشهوري از سراسار دنيا  و همينطور هنرمندان ترك تبار در اين شهر گرد هم جمع مي‌شوند و به هنرنمايي مي ‌پردازند. معمولاً هر سال براي اين جشنواره بسيار ديدني تمي در نظر گرفته مي‌شود. كه در نوع خود هر كدام از اين تم ها نيز اثري هنري به شما مي رود.

ديدني هاي مارماريس

يكي از پرطرفدارترين و پرترافيك ‌ترين تفريگاه هاي كنار دريايي در كشور تركيه شهر بسيار زيباي مارماريس است. مارماريس با سواحل ماسه ‌اي طلايي و سفيدش در كنار معماري تاريخي‌ بسيار جذابش و همينطور آب فيروزه اي و كوهستان هاي ديدني و سر به فلك كشيده اش يك تابلوي نقاشي كامل از تمامي زيبايي‌ هاي طبيعي مي باشد. اين جزيره بهشت توريست‌ ها و مسافراني مي باشد كه به جست ‌و جوي آرامش و فرار از روزمرگي چمدان مي ‌بندند و به اين مقصد بسيار دوست داشتني سفر مي كنند. زندگي شبانه‌ ي پر سر و صدا و بسيار جذاب و هيجان انگيز و همينطور ورزش ‌هاي آبي بسيار زياد در كنار منوي دوست داشتني و لذيذ و وسوسه ‌برانگيز رستوران‌ ها و امكان ماجراجويي‌ هاي بسيار جذاب و خاطره انگيز اين شهر را به يكي از برترين ها تبديل كرده است. به مارماريس كه سفر كنيد اين امكان را داريد كه از تورهاي متونعي مانند قايق ‌راني روي دريا براي كشف مناظر طبيعي اطراف و روستاهاي سنتي كه در همسايگي آن قرار دارند لذت ببريد.

ديدني هاي بسيار زيباي شهر سيده

در زمان پامفيليا اين بخش از كشور تركيه به‌ عنوان يكي از مهم‌ ترين اسكله‌ هاي دوران باستان شناخته مي ‌شود. چشم‌انداز بسيار زيباي از دريا و همينطور ميزهاي شام اشتها برانگيز و زندگي شبانه‌ ي پرشور و پر جست و خيز تمامي كار هايي است كه مي تواد زندگي شما را بسيار هيجان انگيز تر كند. سيده شهري بر جاي مانده از دوران هلنسيتي و روم باستان مي باشد كه شامل آمفي‌تئاتر و معبدي قديمي و جذاب است. سفر به سيده قطعا بخشي فراموش ‌نشدني از سفر شما خواهند بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تركيه،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۲۶:۱۹ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر