تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

تفاوت بين حساب احراز هويت شده با حساب احراز هويت نشده

آنگونه كه تا اكنون متوجه شده‌ايد افتتاح حساب در سيستم پرفكت ماني بسيار ساده و آسان است . مانند اينكه بخواهيد اطلاعات شخصي و آدرس ايميل تان را در يك فرم پر كنيد به همين راحتي! بعد از اينكه در پرفكت ماني حساب خود را افتتاح كرديد يك كاربر فعال به شمار مياييد و حتي بدون اينكه نياز باشد احراز هويت انجام دهيد شما نيز مي‌توانيد از خدمات پرفكت ماني بهره ببريد .

اصلي‌ترين تفاوت يك حساب كاربري احراز هويت شده در مقدار كارمزد هر تراكنش آن است.  كاربري كه احراز هويت نكرده است كارمزد هر تراكنش ۲ درصد و كاربري كه احراز هويت كرده كارمزد  تراكنش‌هايش نيم درصد است. البته با احراز هويت كردن يكسري خدمات ديگر هم براي شما فعال مي‌شود قابل توجه است كه براي كاربران ايراني چندان قابل استفاده نيست .

همان طور كه گفتيم اگر مقدار تراكنش‌هاي شما بالاست مي‌توانيد در پرفكت ماني احراز هويت كنيد تا از مقدار كارمزد خود بكاهيد نحوه اين كار را در مطالب بعدي دنبال كنيد .

انواع حساب در پرفكت ماني

در سيستم پرفكت ماني ۲ نوع حساب وجود دارد كه كاربران مي‌توانند نسبت به نياز خود يكي از اين دو گزينه را انتخاب كنند:

۱-حساب شخصي

۲-حساب كسب و كار(بيزينس)

همانگونه كه از نام‌هاي آنها پيدا است حساب شخصي براي افراد حقيقي و حساب بيزينسي هم براي اشخاص حقوقي در نظر گرفته شده است. هر دو حساب نامبرده شده مي‌توانند از امكانات و خدمات پرفكت ماني بدون هيچ محدوديتي استفاده كنند. حساب‌هاي بيزينسي براي نهاد‌ها و شركت‌ها و تجارت‌هاي آنلاين مناسب مي‌باشند. كاربران اين گونه حساب‌ها مي‌توانند تحت نام يك شركت و يا يك گروه كسب و كار خود را انجام دهند. يكي ديگر از ويژگي‌هاي اين حساب امكان انجام چندين پرداخت به صورت همزمان و ويژگي‌هايي از اين قبيل مي‌باشد.

كاربران پرفكت‌ماني با توجه به اينكه كدام نوع از حساب‌ها را افتتاح مي‌كنند دارنده يكي از وضعيت‌هاي زير هستند :

*معمولي 

*ويژه 

*شراكتي 

هر كدام از وضعيت‌ها داراي ويژگي‌هايي هستند كه در ادامه توضيح خواهيم داد .

معمولي: كاربراني كه به تازگي حساب خود را افتتاح كردند در گروه كاربران معمولي قرار مي‌گيرد و بدون هيچگونه محدوديتي مي‌توانند از امكانات پرفكت‌ماني بهره ببرند .

ويژه: اين وضعيت داراي يكسري مزيت‌هاي خاصي است به خصوص در مورد پشتيباني از مشتريان. اين وضعيت بعد از گذشتن يك سال از افتتاح حساب و زماني كه گردش مالي به مقدار مشخصي رسيد به شخص اعطا مي‌شود. براي دريافت اين وضعيت كاربر بايد درخواستي مبني بر ارتقاي حساب ارائه دهد. كارمزد اين نوع حساب هم مانند حساب معمولي مي‌باشد.

شراكتي: سومين نوع از انواع حساب‌ها حساب شراكتي است كه هرگز در اختيار افراد عادي قرار نمي‌گيرد. تنها نمايندگان سيستم‌هاي پرداخت حساب و صرافي‌ها مي‌توانند اين حساب را داشته باشند. براي اعطاي اين وضعيت به حساب‌ها گروه اجرايي پرفكت ماني به صورت مستقيم تصميم‌گيري مي‌كنند. اين حساب براي شركت‌هايي كه در زمينه تجارت ديجيتال فعاليت دارند بسيار سودمند است و به آنها كمك مي‌كند كه پرداخت‌هاي بين شركتي را بهينه كنند. كمترين ميزان كارمزد و داشتن سود ساليانه ۵ درصد براي كمترين موجودي ماهانه فقط مخصوص حساب‌هاي شركتي مي‌باشد به علاوه اين‌ها حداكثر كارمزد آنها جهت هر انتقال بانكي  ۲درصد محاسبه مي‌شود .

آموزش تصويري احراز هويت پرفكت ماني

مدارك مورد نياز براي احراز  هويت در پرفكت ماني :

۱ عكس گواهينامه يا كارت ملي يا پاسپورت

۲ عكس قبض خدماتي كه به نام كاربر است

 

بعد از ورود به سايت پرفكت ماني (perfectmoney.is) و وارد شدن به حساب كاربري خود روي گزينه تنظيمات كليك كنيد.

وريفاي پرفكت ماني

نكته :به دليل اينكه نسخه فارسي پرفكت ماني با مشكلات زيادي مواجه شده است اگر برايتان زبان فارسي فعال شد آن را از گوشه بالا سمت راست در صفحه اصلي به زبان انگليسي تغيير دهيد.

در اين صفحه شما  مي‌توانيد اطلاعات پروفايل و حساب خود را ويرايش كنيد. اطلاعات حساب خود را با دقت تمام وارد كنيد و در قسمت آدرس، دقيقا آدرس روي قبض خدماتي خود را وارد كنيد.

 توجه :اگر شما از كارت ملي يا گواهينامه خود براي تاييد حساب استفاده كرديد بايد مشخصات كاربري خودتان را حتماً به زبان فارسي وارد كنيد بعد از اينكه اطلاعات كاربري تان را تكميل كرديد براي تاييد حساب در قسمت Account Verification روي Verification Managment كليك كنيد .(البته اخيرا سايت پرفكت ماني سخت گيري‌هاي زيادي روي تاييد احراز هويت اعمال نموده و بهتر است تصاوير ارسالي شما به زبان انگليسي ترجمه رسمي شده باشد. )

براي تاييد حساب كاربري بايد فرايند تاييد سه مرحله را به درستي انجام دهيد.

مرحله اول: تاييد و تصديق نام

در ابتدا بايد نامتان تاييد شود براي تاييد بايد يك فايل اسكن شده از گواهي نامه يا پاسپورت خودتان را در محلي كه مشخص شده آپلود كنيد. حتي به جاي اسكن مي‌توانيد با موبايل خودتان عكس بگيريد. تصوير مورد نظر حتما بايد پس زمينه سفيد داشته باشد و فرمتش هم jpg باشد. بعد از مدت زماني سيستم پرفكت‌ماني اسناد ارسالي شما را با نام ثبت نامي شما مقايسه كرده و در صورت انطباق اطلاعات حساب شما را تاييد مي‌كند.

 توجه: غالباً پرفكت ماني مدارك ارسالي را عيناً تطابق داده و تاييد مي‌كند ولي بعضي اوقات از شما مي‌خواهد كه ترجمه آن را ارسال كنيد. ابتدا شما نسخه فارسي را ارسال كرده بعد از درخواست آنان مي‌توانيد با نرم افزار فتوشاپ نسخه ترجمه شده مدارك خود را براي پرفكت ماني ارسال كنيد.

اگر به طور اتفاقي نام شما با نام وارد شده در فرم پرفكت ماني تطابق ندارد مي‌توانيد قبل از انجام مراحل احراز هويت آن را در قسمت ويرايش اطلاعات تغيير دهيد و تصحيح كنيد.

زمان تعيين شده براي اعتبار سنجي و تاييد هويت شما ۳ تا ۵ روز به طول مي‌انجامد طولاني شدن اين زمان به اين علت است كه فرايند كنترل و اعتبار سنجي داده‌ها به صورت دستي صورت مي‌گيرد.

مرحله دوم : تاييد آدرس

در اين مرحله شما بايد آدرسي را كه قبلاً براي افتتاح حساب خود وارد كرديد در اين قسمت وارد كرده و تاييد كنيد. براي تاييد آن بايد يك قبض خدماتي كه به نام خودتان است را اسكن نموده و در محل مورد نظر درج كنيد .

قبوض خدماتي شامل آب، برق، گاز و تلفن هستند. قابل توجه است كه نبايد زمان زيادي از صدور قبض نگذشته باشد و آدرس روي آن بايد عيناً شبيه آدرس وارد شده در قسمت افتتاح حساب باشد.

اگر قبضي به نامتان صادر نمي‌شود مي‌توانيد از قبض تلفن همراه تان استفاده كنيد. يكي از روش‌هايي كه مي‌توان هزينه ترجمه اطلاعات را دور زد اين است كه يك قبض خام دانلود كرده و اطلاعات آنها را تغيير دهيد. لازم به ذكر است كه اگر تيم پرفكت ماني به مدارك جعلي شما پي ببرد حساب شما را را مسدود مي‌كند.

مرحله سوم: تاييد شماره تلفن

آخرين مرحله از احراز هويت در پرفكت ماني، تاييد شماره تلفن است. براي تاييد شدن شماره تلفن از طرف شركت پرفكت ماني با شما تماس گرفته مي‌شود. اپراتور خودكار به شما يك كد مي‌دهد آن كد را در جايي يادداشت كنيد و در قسمت تاييد شماره تلفن كد را وارد كنيد. اگر كدي كه وارد كرده‌ايد صحيح باشد وضعيت شماره تلفن شما به Verified تغيير مي‌كند.

 اگر در احراز هويت كردن به مشكل برخورديد و احراز هويت شما رد شد احتمالاً بخشي از مداركي كه ارسال كرديد ناقص يا اشتباه است آنها را تصحيح كنيد و دوباره ارسال كنيد.

منبع: coinifa.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سايت perfectmoney، perfectmoney،
موضوع:
[ ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۱۱:۴۷ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

قاليشويي

قاليشويي عبارت است از شست و شوي فرش يا قالي كه در كشور ما با توجه به استفاده اكثريت از فرش و موكت، تقريبا همه افراد با آن سروكار داشته اند.

تصوير فرش مشتري قاليشويي بانو

تفاوت شست و شوي قالي ها نسبت به زمان هاي گذشته:

مردم در زمان هاي قديم اكثرا خود مشغول به شستن فرش و قالي هاي منزلشان ميشدند اما با گذشت زمان و زندگي هاي آپارتماني و همچنين كمبود وقت اين كار امروزه مقدور نميباشد و به همين دليل قاليشويي در تهران، قاليشويي در كرج و ديگر كلان شهرها نسبت به گذشته شكل ديگري به خود، گرفته است.

در سراسر كشور قاليشويي هايي وجود دارند كه شست و شوي فرش هاي شما را به نحو احسن انجام ميدهند. كافي است با آن ها تماس بگيريد تا فرش شما را به قاليشويي مورد نظرتان منتقل كرده و پس از شست و شو با بهترين دستگاه ها و مواد شوينده آن را به شما بازگردانند.

اما بايد بدانيد شست و شوي زياد فرش باعث خراب شدن آن ميشود و ممكن است تغيير رنگ دهد و به بافت هاي آن آسيب وارد شود. همچنين همان اندازه كه قرارگرفتن فرش در مقابل نور خورشيد در دراز مدت باعث آسيب به آن ميشود وجود رطوبت نيز ميتواند به فرش آسيب هاي جبران ناپذيري وارد كند.

 

  تصوير خانه مشتري قاليشويي بانو

نكته هايي كه هنگام سروكار داشتن با قاليشويي ها بايد به آن دقت كرد:

با توجه به زيادشدن تعداد قاليشويي ها بايد بدانيم كه بهترين قاليشويي كدام است كه در عين تميز شدن فرش آسيبي به آن وارد نشده وهزينه و زمان لازم براي شست و شوي فرش كمتر از بقيه قاليشويي ها باشد.

هميشه قاليشويي را كه داراي مجوز و مورد تاييد صنف قاليشويان باشد را انتخاب نماييد تا دچار مشكل نشويد. صنف قاليشويان هزينه بابت شستن فرش ها را تعيين و ابلاغ ميكند وهمچنين بر اعمال قاليشويي ها نظارت مي نمايد تا دچار تخلف نشوند.

براي فهميدن اين كه آيا قاليشويي موردنظرتان داراي مجوز ميباشد يا خير كافي است به وب سايت اتحاديه صنف قاليشويان مراجعه فرماييد و ليست قاليشويي هاي داراي مجوز را مطالعه نماييد تا در انتخابتان اشتباه نكرده باشيد.

در مورد شستن تابلوفرش ها يا فرش هاي قيمتي يا فرش هايي كه بايد به شيوه خاصي شسته شوند بهتر است قبل از تحويل دادن فرش يا تابلو توافق نماييد تا دچار مشكل نشويد. همچنين بهتر است در صورتي كه هزينه را قبل از تحويل فرش پرداختيد حتما رسيد تهيه كنيد تا دچار مشكل يا خطا نشويد.

در قراردادهاي بعضي قاليشويي ها آورده شده كه مسئوليت خسارت وارده به فرش بر عهده مشتري ميباشد. پس در صورتي كه فرشتان گرانبها باشد قبل از پذيرفتن و امضا كردن قرارداد آن را مطالعه كنيد و در صورت وجود اين قانون آن را نپذيريد.

براي اطمينان بيشتر ميتوانيد با پرداخت مبلغي فرش خود را بيمه نماييد تا در صورت آسيب وارد شدن به فرشتان هزينه خسارت را بيمه پرداخت كند.

هنگام تحويل گرفتن رسيد آن را بررسي كنيد تا اطلاعات نوشته شده در آن با واقعيت يكي باشد و اشتباهي در آن رخ نداده باشد و رسيد حتما داراي مهر قاليشويي باشد.

ما با توجه به اطلاعاتي كه از مردم عزيز جمع آوري كرديم قاليشويي بانو را به عنوان برترين و محبوب ترين قاليشويي برگزيديم كه اطلاعات تماس اين كارخانه بزرگ قاليشويي را در اختيار شما قرار مي دهيم
تلفن:
02634118
02191008687


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۸:۴۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

لينك ساز

مجموعه ما “آريا گستر” با بيش از ۱۰ سال سابقه در فضاي مجازي و با راه اندازي پروژه هاي موفق ، اكنون به عنوان آژانس تبليغاتي در حوزه خريد و فروش بك لينك و ريپورتاژ ايفا نقش ميكند.

در اين مقاله تصميم داريم در مورد بك لينك و ريپورتاژ آگهي بيشتر آشنا شويم و تاثيرات آنها را  بر سئو سايت بدانيم.

بك لينك چيست؟

در صورتيكه سئو سايت برايتان اهميت دارد بايد گفت كه بك لينك يكي از پركاربردترين عبارات در دنياي بهينه‌سازي سايت براي موتورهاي جستجو يا همان سئو است. بك لينك ها در اصل لينك‌هاي ورودي به وبسايت شما از ساير وبسايت‌ها مي‌باشند.  براي مثال زماني كه شما در بين مطالب سايت خود به سايت ديگري لينك مي‌دهيد، سايت مقصد از سايت شما يك بك لينك دريافت نموده است.

بك لينك يكي از موارد مهم در سئو است كه نبايد ناديده گرفته شود، زيرا زماني كه سايت شما بك لينك هاي به تعداد مناسب و معتبر دريافت كند و در كنار آن محتواي باكيفيت و غني داشته باشيد، توان افزايش رتبه در صفحه نتايج جستجو گوگل خواهيد داشت. برخي از موتورهاي جستجو مثل گوگل يكي از فاكتورهايي را كه در جايگاه وب سايت در صفحه نتايج موثر مي دانند تعداد بك لينك ها است. البته اين بدان معنا نيست كه هر چقدر تعداد بك لينك هاي يك سايت بيشتر باشد، جايگاه وب سايت در موتورهاي جستجو بالاتر خواهد بود.

seo-and-backlink

تاثير بك لينك بر سئو

متخصصان بهترين شركت سئو معتقدند كه بك لينك هاي با كيفيت بالا، عوامل تعيين كننده اي براي SEO هستند كه به شما كمك مي كند رتبه وب سايت خود را در نتايج موتور جستجو بهبود دهيد. علاوه بر اين، بك لينك ها بايد در سايت هاي داراي محتواي مرتبط باشند. و حتما مهم است كه اين سايت ها معتبر و پربازديد باشند و رتبه و اتوريتي بالايي داشته باشند. هرچه بك لينك ها باكيفيت تر باشند، رتبه بندي شما بالاتر خواهد رفت.

تاثير بك لينك بر سئو و رتبه ي سايت كاملا اثبات شده است، به همين دليل هنگام سئو سايت بك لينك يكي از مهمترين نقش ها را ايفا مي كند، گرفتن بك لينك واقعي كار ساده اي نيست و ممكن است ساعت ها وقت و فكر شما را به خود مشغول كند، اگر زمان كافي براي انجام اين كار را نداريد، پروژه ي گرفتن بك لينك را فقط به شركت هاي قابل اعتماد بسپاريد تا به نتيجه ي دلخواهتان برسيد.

 • يك واقعيت مهم كه شما بايد در مورد جستجوگرهاي backlink در نظر داشته باشيد اين است كه تعداد بك لينك ها مهم نيست، بلكه كيفيت لينك ها مهم است.

بكلينك ها به يك وب سايت كمك مي كنند تا جايگاه مناسبي را در موتورهاي جستجو بدست آورند. زماني كه محتوايي از يك وب سايت با متن مناسب در ديگر سايت ها لينك داده مي شود، اين امر موجب مي شود كه محتواي وب سايت به سرعت در موتورهاي جستجو رتبه بالا دريافت كند. هم چنين ساخت بك لينك ها موجب افزايش سرعت ايندكس شدن صفحات يك سايت مي شوند، زيرا بك لينك ها رسيدن ربات ها، جستجو و خزنده هاي موتورهاي جستجوگر را سرعت مي بخشند.

رپورتاژ آگهي چيست؟

امروزه يكي از موثرترين و بهترين راه ها به منظور انجام تبليغات و كسب رتبه اول گوگل در ميزان بازديد مخاطبان از سايت هاي گوناگون اينترنتي، استفاده از رپرتاژ يا رپورتاژ آگهي است.

تعريف رپورتاژ آگهي

كلمه رپورتاژ يا رپرتاژ در اصل لغتي فرانسوي است كه به معناي گزارش است. بر اين اساس، رپورتاژ آگهي به نوعي خبر و گزارش تبليغاتي مي گويند كه در جهت معرفي توليدات و خدمات ارائه شده توسط شركت ها و كسب و كارها تهيه شده و در آن دسته از سايت هاي خبري كه از نظر ميزان بازديد كاربران، آمار بالايي دارند انتشار مي يابد. در واقع، رپورتاژ نمونه اي از انواع مختلف آگهي هاي تبليغاتي به شمار مي رود كه معمولا در قالب يك مقاله يا گزارش نوشته شده و به طور غير مستقيم تا مخاطب هيچ‌گاه حس نكند كه يك متن تبليغاتي را مي‌خواند. به تبليغ محصولات و خدماتي مي پردازد كه مديران شركت ها در نظر دارند در مسير بازاريابي و جذب مشتريان بيشتر به معرفي آنها اقدام كنند.
رپورتاژها سابقه ديرينه‌اي دارند. حتي قبل از گسترش اينترنت در كشور، از اين تكنيك در تبليغات تلويزيوني استفاده مي‌شد. در واقع بيشتر تبليغاتي كه افراد مشاهده مي‌كنند و در آن براي رفع مشكلات، راه‌حلي را ارائه مي‌دهند كه در آخر برند معرفي مي‌شود. در بازار رقابتي امروز، بزرگترين شركت ها و شناخته شده ترين برندهاي دنيا از رپورتاژ آگهي براي تبليغات گسترده توليدات و برندهاي جديد خود بهره مي گيرند. تاثيرگذاري مطلوبي كه اين روش تبليغاتي در معرفي كالاها و خدمات و كسب اعتماد مخاطبين از خود بر جاي مي گذارد سبب گرايش بالاي مديران بازاريابي به استفاده از اين روش مي گردد.
رپورتاژ اغلب به شكل هاي گوناگوني از جمله گزارش هاي بي طرف، مصاحبه ها و مقالات داستان وار ارائه مي شود و در تلاش است تا با ايجاد اشتياق و تمايل و برانگيختن حس نياز و تقاضا در مخاطبان خود، مشتريان بالقوه را به سمت بازارهاي مورد نظر جذب نموده و به خريد محصولات و استفاده از خدمات ترغيب كند.

مردم بيشتر به دنبال دريافت اطلاعات مورد نياز خود در خصوص محصول يا خدمات از طريق رسانه‌ها هستند تا اينكه بخواهند به صورت مستقيم از شخصي بپرسند. رسانه‌ها يك منبع بي‌طرف هستند كه هدف آن‌ها فقط اعلام مزيت شركت آگهي‌دهنده است. اما يك بازارياب قصد فروش مستقيم كالا به صورت هدفمند دارد و اين باعث كاهش اعتماد مردم به خريد در لحظه‌هاي اوليه مي‌شود.

مزاياي رپورتاژ آگهي چيست؟

مزيت سئوي استفاده از رپورتاژ آگهي چيست؟ در پاسخ بايد گفت كه  لينك دادن به وب سايت شما از طريق يك سايت خبري معتبر، از يك سمت يكي از عوامل تاثيرگذار در سئو و رتبه سايت و از سمت ديگر موجب بازديد بيشتر و بهتر سايت و مطالب شما مي‌گردد كه كمك قابل توجهي به بالا رفتن رتبه سايت شما مي‌كند از ديگر مزاياي رپورتاژ آگهي اين است كه به علت ظاهر غيرتبليغاتي اش، خيلي راحت مي توان موارد زيادي را بيان كرد.

مي توانيد از كسب و كار خود تعريف كنيد، حقايقي را بگوييد كه پيش از اين نگفته ايد، از آمار و ارقام پيشرفت كسب و كار خود بگوييد و نتيجه آن هم اين مي شود كه چون افراد با ديد تبليغ به آن نگاه نمي كنند، مي توانند به اين گزاره ها اعتماد كنند.

اگر كمي خلاقيت داشته باشيد از اين فرصت استفاده مي كنيد و در رپورتاژ خود براي مخاطب يك نياز ايجاد مي كنيد، نيازي كه پاسخ آن محصول يا خدمات شما مي باشد. چون مخاطب از ابتدا به ديد يك محتواي مفيد به پست شما نگاه مي كند، بنابراين اگر واقعا اطلاعات مفيدي به وي بدهيد و بتواند به درستي يك نياز در وي ايجاد كنيد، احتمال اينكه به مشتري شما تبديل شود افزايش مي يابد.

احتمال خوانده شدن زياد

معمولا اگر بخواهيد يك رپورتاژ آگهي در سايتي ثبت كنيد، بايد در سايتي اين كار را انجام دهيد كه بازديد زيادي دارد و از آنجايي كه رپورتاژ در لابلاي محتواهاي عادي سايت مقصد درج مي شود، بنابراين همانند ساير پست ها، بازديد زيادي جذب مي كند.

البته توجه كنيد كه نمودار بازديد زمان رپورتاژ هم همانند ساير محتواهاي سايت مي باشد. يعني در لحظه انتشار و تا مدتي بعد از آن بازديد فوق العاده زياد است اما با گذشت زمان بازديد تا حدودي كم شده و پس از مدتي به يك حد ثابت مي رسد و ديگر تغيير نمي كند. اما در هر صورت اين اتفاقات احتمال خوانده شدن رپورتاژ آگهي شما را تا حد زيادي افزايش مي دهد.

البته محتواي شما بايد يك عنوان و مقدمه جذاب داشته باشد تا خوانندگان را جذب و سپس در آن صفحه ماندگار كند.

اگر رپورتاژ آگهي تان نگارش خوبي نداشته باشد، نبايد انتظار يك بازخورد رويايي داشته باشيد.

افزايش اعتبار و برندينگ شما

اعتبار و برندينگ يكي از مهم ترين عواملي هستند كه بدون شك هر كسب و كاري به آن نيازمند است.

يكي از راه هاي رسيدن به اعتبار، حضور در رسانه هاي مطرح در حوزه كاري مربوطه مي باشد. به عنوان مثال اگر در حوزه فناوري فعاليت مي كنيد، اينكه زوميت مقاله اي درباره شما بنويسد، مي تواند فوق العاده بر روي برندينگ شما تاثير بگذارد.

رپورتاژ آگهي دقيقا چنين كاري براي شما انجام مي دهد.

شايد واقعا رسانه هاي مطرح صحبتي از شما نكنند اما شما با پرداخت هزينه رپورتاژ، مي تواند محتواي خود را در سايت آنها منتشر كنيد و نكته اينجاست كه عموم كاربران به اين موارد توجهي نمي كنند و فقط چشم آنها محتواي شما را در يك سايت مطرح مي بيند و همين كافي است.

بنابراين اگر به فكر افزايش اعتبار و برندينگ كسب و كارتان هستيد، رپورتاژ آگهي را جز يكي از ابزارهاي خود قرار دهيد.

هزينه به صرفه تر

هزينه كمي كه  براي رپورتاژ آگهي در مقايسه با هزينه هاي سنگيني كه ساير انواع تبليغات دارد، فوق العاده به صرفه است.

كوچكترين بنر در يك سايت نسبتا شناخته شده، هزينه چندميليوني براي شما خواهد داشت و بعد از مدتي هم پاك خواهد شد. اما در رپورتاژ شما با هزينه خيلي كم مي توانيد محتوايي درج كنيد كه بصورت دائمي باقي خواهد ماند. بنابراين شك نكنيد كه يكي از مزاياي رپورتاژ آگهي هزينه پايين و به صرفه آن مي باشد.

موثر در سئو وب سايت

سئو يكي از مهم ترين كانال هاي بازاريابي براي اكثر كسب و كارهاست و رپورتاژ آگهي تاثير فوق العاده شديدي مي تواند بر روي سئو سايت شما بگذارد.

در واقع اكثر رپورتاژهايي كه برندهاي مختلف در وبسايت هاي خبري يا مجله هاي اينترنتي ثبت مي كنند، به هدف برندينگ و افزايش بازديدكننده و PR و … نيست، بلكه هدف فقط و فقط بهبود وضعيت سئو مي باشد.

اما علت اين تاثير شديد در سئو چيست؟

همانطور كه مي دانيد بك لينك ها يكي از عوامل موثر در بهبود وضعيت سئو سايت شما هستند و اگر از وبسايت هاي معتبر بك لينك دريافت كنيد، گوگل رتبه سايت شما را افزايش مي دهد.

در رپورتاژ آگهي هم همين اتفاق مي افتد  يك ساعت معتبر و پربازديد در حوزه كاريتان به شما لينك مي دهد و گوگل اينطور تصور مي كند كه آنها به صورت خودجوش درباره شما صحبت كرده اند. بنابراين اينطور نتيجه مي گيرد كه وبسايت شما ارزش زيادي دارد و به همين دليل رتبه شما را در نتايج جستجو افزايش مي دهد. البته تكنيك هاي سئو خارجي بيشتري وجود دارد كه مي تواند تاثير رپورتاژ بر روي سئو را چندين و چند برابر كند.

حضور با واسطه در گوگل

بله درست است، اگر وبسايت اصلي خودتان رتبه ۱ را كسب كند، طبيعتا بازدهي بهتري دارد اما اگر نمي توانيد و بايد هزينه هاي گزافي را متحمل شويد، توصيه من به شما اين است كه بگذاريد رپورتاژ آگهي تان رتبه ۱ را بگيرد، چرا كه در نهايت كاربر را به سايت شما سوق مي دهد.

البته قضيه فقط سئو نيست، قضيه بازديد رپورتاژ شما هم هست.

اگر كاري كنيد كه رپورتاژتان به خوبي رتبه بگيرد، باعث مي شود كه بيشتر و بيشتر ديده شود و در نتيجه بيشتر به اهداف خود خواهيد رسيد.

محتوايي هميشگي و غيرقابل حذف

يكي ديگر از بهترين مزاياي رپورتاژ آگهي ، انتشار دائمي آن است. يعني حداقل در اكثر وبسايت ها به اين شكل است كه رپورتاژ خبري شما هيچ گاه حذف نمي شود. رپورتاژ شما مي تواند رتبه بگيرد و چون هيچگاه حذف نمي شود، بنابراين به صورت دائمي مي تواند براي شما مخاطب جذب كند.

از لحاظ سئو هم كه نگاه كنيم، بك لينك هاي دائمي تاثير فوق العاده اي دارند.

بنابراين از هر جنبه اي به اين موضوع نگاه كنيم، مي بينيم كه دائمي بودن رپورتاژ و پاك نشدن آن يك مزيت فوق العاده بزرگ است.

در ادامه مي خواهيم با سايت لينك ساز بيشتر آشنا شويم:

لينك ساز

مركز خريد و فروش لينك

 • لينك ساز ، بستري براي كسب درآمد از سايت و وبلاگ براي مديران و بازاري آنلاين براي خريدارن بك لينك و ريپورتاژ مي باشد.
 • اگر مديرسايت يا وبلاگ هستيد، ميتوانيد از طريق سايت لينك ساز بك لينك يا رپورتاژ بفروشيد و كسب درآمد كنيد.
 • تنها با ثبت سايت خودتان ماهانه 10 ها بك لينك و رپورتاژ آگهي بفروش برسانيد.
 • فروش بك لينك و رپورتاژ با قيمت هاي استثنايي
 • خريد بك لينك و رپورتاژ از سايت هاي قوي و ارزان قيمت به شكل كاملا طبيعي

در خريد بك لينك به چه مواردي دقت كنيم؟

سعي كنيد بك لينك براي زمان كوتاه مدت خريداري نكنيد زير فقط باعث حساسيت گوگل بر روي سايت شما مي شود ، پيشنهاد ما خريد بك لينك براي مدت 3 ماه به بالا مي باشد.

ويژگي هاي يك سايت خوب براي خريد بك لينك:

 • اتورتي بالا
 • صفحات ايندكس شده
 • الكسا پايين
 • صفحات به روز

 

منبع : لينك ساز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۵:۴۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

از فولاد بايد به عنوان يكي از مهم‌ترين و پركاربردترين آلياژهاي آهن نام برد كه از تركيب شيميايي آهن با كربن تشكيل مي‌شود. فولاد چون از استحكام كشش نهايي بالايي برخوردار است و همچنين قيمت نسبتاً مناسبي دارد در ساخت صنايع مختلف بكار مي‌رود كه از آن جمله مي‌توان به صنايع ساختمان‌سازي، سازه‌هاي زيرساختي، ابزارها، كشتي‌ها، قطارها، خودروها، ماشين‌آلات، تجهيزات، اسلحه و غيره اشاره كرد.

https://backority.ir/images/735122.jpg

مروري بر تاريخچه فولاد

لازم به ذكر است كه اين فلز قدمت بسيار بالايي دارد و ارتش‌هاي بسياري از آن براي ساخت شمشير و ابزار آلات جنگي مقاوم و بهينه استفاده مي‌كردند. سابقه توليد اين فلز در ايران به قرن چهارده قبل از ميلاد بازمي‌گردد و در طيّ ساليان متمادي پيشرفت‌هاي شايان توجهي داشته است.

چنانچه به عنوان مثال در سال 2017 ظرفيت توليد فولاد در ايران توانست با رشد 4/21 درصدي نسبت به سال 2016 از 9/17 تُن به حدود 7/21 تُن در سال برسد و در نتيجه آن ظرفيت ايران در جايگاه چهاردهم كشورهاي توليدكننده فولاد قرار گرفت.

 

ويژگي‌هاي فولاد

چنانچه گفته شد فولاد يكي از آلياژهاي آهن است و در نتيجه ويژگي و خواص شبيه به آن دارد. به احتمال زياد همين ويژگي‌ها باعث شده تا كاربرد بسيار بالايي داشته باشد.

در واقع وقتي موادي براي استفاده مهندسي انتخاب مي‌شود مهندسان بايد از شرايط بازگزاري و كاري قطعه مورد نظر اطلاعات لازم را داشته باشند. ويژگي‌ها و خواص مكانيكي مواد كه برخاسته از تركيب شيميايي، عمليات حرارتي و پروسه ساخت است بايد به دقت مورد بررسي قرار بگيرد. از جمله مهم‌ترين و بارزترين ويژگي‌هاي فولاد مي‌توان به اين موارد اشاره نمود:

 • شكل‌ پذيري بسيار بالا
 • هدايتِ خوب گرمايي
 • دوام بسيار بالا
 • ضدّ خوردگي
 • ضدّ زنگ
 • استحكام كششي بالا
 • انعطاف‌پذيري بالا

راه‌هاي متعددي جهت اندازه‌گيري خواص فولاد وجود دارد. به عنوان مثال مي‌توان استحكام كششي، انعطاف‌پذيري و سفتي را از راه تست استحكام‌كششي اندازه‌گيري نمود و يا سختي آن از راه اندازه‌گيري مقاومت به نفوذ فرو رونده سخت اندازه‌گيري مي‌شود.

https://backority.ir/images/86633.jpg

دسته‌بندي فولاد

فولاد بر طبق دسته‌بندي موسسه آهن و فولاد آمريكا (AISI) و بر اساس تركيبات شيميايي به چهار گروه اصلي تقسيم مي‌شود كه عبارتند از: فولاد كربن، فولاد آلياژي، فولاد ضدّزنگ و فولاد ابزار.

در ادامه به تعريف دو نوع ازاين فولاد مي‌پردازيم.

فولاد آلياژي

عبارت از فولادي است كه با عنصرهاي گوناگون به صورت آلياژ درآمده است و براي بهبود ويژگي‌هاي مكانيكي فولاد مي‌توان از 1 تا 50 درصد وزن آن را آلياژ نمود. بايد گفت كه خود فولاد در واقع نوعي آلياژ است ولي تمامي گونه‌هاي فولاد را آلياژ نمي‌خوانند، بلكه منظور از آلياژ فولاد تركيبي از فولاد، كربن و عنصرهاي ديگر است. بازرگاني ارس فولاد با چندين سال سابقه كار در زمينه فولاد براي استعلام قيمت به سايت ارس فولاد قسمت تماس با ما اقدام فرماييد.

https://backority.ir/images/799124.jpg

در ادامه دو مثال از فولادهاي آلياژي آمده است.

فولاد  MO40

اين فولاد در گروه فولاد آلياژي و از نوع گروه فولادهاي قابل‌عمليات حرارتي قرار مي‌گيرد. در بعضي موارد تقريباً 2/0 درصد نيكل به اين فولاد افزوده مي‌شود تا تُردي حاصل از وجود كروم در آن برطرف شود. از جمله نكات مهم در مورد اين فولاد، سرباره‌‌گيري كامل آن به هنگام ذوب است و به هميت علت به عنوان آلياژي با كيفيت بالا معروف است.

از فولاد MO40 در صنايع مختلفي استفاده مي‌شود كه از آن جمله مي‌توان به اين موارد اشاره كرد: غلتك‌هاي صنايع سيمان، غلتك‌هاي صنايع فولاد، شاتون‌ها، چرخ‌هاي دندانه‌دار، محورهاي خودرو، دنده‌فرمان، پيچ‌هاي مقاوم، ظروف تحت‌فشار و سازه‌هاي هواپيما.

 

 

فولاد  vcn

به عنوان يك فولاد آلياژي ديگر مي‌توان به فولاد vcn اشاره كرد كه يك فولاد عمليات حرارتي‌پذير مي‌باشد و كاربرد بسيار بالايي در صنعت مهندسي دارد. فولاد vcn از تركيبات شيميايي مانند كربن، سيليسيم، منگنز و نيكل تشكيل شده است. اين فولاد آلياژي از استحكام بسيار بالايي در برابر ضربه، ساييدگي، پوسته‌پوسته‌شدن، حرارت و غيره برخوردار مي‌باشد.

 

فولادهاي ابزار

از نظر كاربردي هر فولادي كه براي ساختن ابزارهاي برش شكل دادن يا به عبارتي شكل دادن مواد به صورت قطعات با كاربردهاي مشخص بكار برود فولاد ابزار ناميده مي‌شود. اين فولادها به انواع متعددي از جمله فولادهاي ابزار گرم‌كار و سردكار تقسيم مي‌شود كه در ادامه به دو مثال از آن اشاره مي‌كنيم:

فولاد گرم‌كار

فولاد گرم‌كار از جمله فولاد ابزار بوده و براي كاربردهايي طرّاحي شده است كه دماي آنها بالاتر از 316 درجه سانتيگراد مي‌باشد، چرا كه مقاومت سايشي بسيار خوبي دارند و در مواردي كه مقاومت و سختي در برابر درجه حرارت بالا نياز است به راحتي مي‌توان از آنها استفاده كرد. به عنوان يك ويژگي ديگر فولادهاي گرم‌كار مي‌توان به توانايي مقاومت بالاي آنها در برابر شوك‌هاي حرارتي يا مقاومت در برابر حرارت بالا اشاره كرد.

فولاد  spk

اين فولاد از نوع فولاد ابزار سردكار است كه همچنين به فولادهاي آلياژي پُركربن نيز معروف مي‌باشد. اين نوع فولاد داراي سختي‌پذيري بالايي براي سرد شدن با روغن و يا هوا مي‌باشد و نيز پايداري مناسبي در طول عمليات حرارتي دارد. همچنين لازم به ذكر است كه فولاد spk در مقابل گرمادهي‌هاي سريع و نامنظم حساس مي‌باشد.

از اين نوع فولاد در مواردي چون ساخت تيغه‌هاي برش، ابزارهاي خان‌كشي، قالب‌هاي پانچ و پولك‌زني و همچنين ابزارهايي استفاده مي‌شود كه با آنها عمل شكل‌دهي سرد صورت مي‌گيرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فولاد،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۸:۱۹ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

پارچه فروشي آنلاين شهرپارچه مرجعي براي خريد پارچه اينترنتي است و شما مي توانيد به راحتي از ميان هزاران طرح و رنگ پارچه مد نظر خود را انتخاب كنيد

مهم ترين نكته اي كه بايد در نظر داشته باشيد اين است كه  علاوه بر ويژگي هاي عمومي و كيفيت پارچه كه مربوط به انتخاب نخ خوب در آن است، تراكم و تابانيدن و فرآيند بافت نيز در تعيين كيفيت پارچه نقش كليدي دارد.

حتماً شنيده ايد كه تراكم عددي بين 50 تا 1000 است. هر قدر ميزان تراكم افزايش يابد پارچه نرمتر و ابريشمي تر مي شود و البته قيمت پارچه نيز افزايش مي يابد.

دو نوع تابانيدن نخ وجود دارد تكي و دوتايي. در تابانيدن دوتايي دو نخ به يكديگر تابيده مي شوند تا در برابر فرسايش و گلوله شدن مقاومت ايجاد شود. پارچه هايي كه داراي تراكم بيشتر از 100 هستند از نوع دوتايي هستند.

اگر قصد خريد پارچه تترون را داريد مي توانيد از فروشگاه شهرپارچه ديدن بفرماييد

https://tpc.googlesyndication.com/simgad/2012134823089993748?sqp=4sqPyQQ7QjkqNxABHQAAtEIgASgBMAk4A0DwkwlYAWBfcAKAAQGIAQGdAQAAgD-oAQGwAYCt4gS4AV_FAS2ynT4&rs=AOga4qnV39B5UGma-UUFvWGqrYmEWMf2PQ

 1. انتخاب پنبه:

اگر مي توانيد پنبه هاي گران قيمتي مثل پيما، سوئيسي و يا مصري را كه به صورت دوتايي تابانده شده اند و از تراكم بالايي برخوردار هستند را بخريد بقيه پاراگراف را نخوانيد برويد و يكي از آنها را تهيه كنيد. زيرا لباس هاي تهيه شده از اين نوع پنبه ها دوام بالايي بوده و در برابر فرسايش مقاومت دارند و همچنين ظاهر جذابي به شما مي دهند.

shirt fabric

پارچه هاي تهيه شده از الياف پنبه اي مثل مصري، جزيره دريا يا پيما از بهترين و پرطرفدارترين پارچه ها براي تهيه پيرآهن هستند. اين پارچه ها قيمت بالايي دارند اما اين قيمت بالا بي دليل نيست.

اين پارچه هاي نخي از اليافي تهيه شده اند كه داراي طول بسيار بلندي هستند. از ديگر ويژگي هاي اين پارچه مي توان گفت كه بسيار نرم و پرتراكم هستند و داراي ساختار ريسندگي دابل مي باشند.

علاوه بر اين، پنبه مصري بسيار لطيف است. پنبه پيما در رتبه بعدي قرار دارد. در خانواده پنبه مصري، Giza 45 بهترين است اما اگر مي خواهيد پيراهن هايي كه از اين پارچه تهيه شده اند را بخريد بايد پول زيادي براي آن بپردازيد، زيرا برندهاي معروف دنيا از اين پارچه استفاده مي كنند.

پنبه پيما داراي كيفيت بالايي است اما در عين حال اين پارچه ارزانتر است، اين پارچه يك پارچه مناسب پيرآهن مي باشد و از محبوبيت بالايي برخوردار است. پنبه پيما داراي بافت افقي بسيار نرمي مي باشد كه جذابيت خاصي به آن مي دهد.

 1. پوپلين:

پوپلين، پارچه مناسب پيرآهن است، داراي بافت ساده اي مي باشد كه نرم و تنفس پذير است و داراي جنس تردي مي باشد. پوپلين باكيفيت يك پارچه بسيار نرم با بافت متراكم است. اين پارچه به صورت گسترده در تهيه پيرآهن مورد استفاده قرار مي گيرد.

يكي از معايب پوپلين اين است كه براي افراديكه بدنبال يك پارچه كاملاً مات هستند اين پارچه نمي تواند انتخاب مناسبي باشد. اين پارچه نازك و اندكي بدن نما است، به همين دليل بسيار سبك است.

نكته منفي ديگر در مورد اين پارچه اين است كه پوپلين مستعد چروك است. اما در صورت اتوكشيدن به موقع ظاهر آن بسيار باوقار و زيبا خواهد بود. با در نظر گرفتن تمام ويژگي هاي مثبتي كه اين پارچه دارد، پوپلين را براي تهيه پيرآهن يك كانديد قوي محسوب مي شود كه مي تواند در موقعيت هاي مختلف پوشيده شود.

پوپلين End on end نوعي پارچه مخصوص پيراهن است كه بخاطر بافت خاص داراي ساختار بسيار نرمي مي باشد، نخ هاي تار و پود به رنگ هاي مختلفي هستند. معمولاً نخ پود رنگي و نخ تار سفيد است. از دور به صورت يكپارچه مشخص است اما طرحدار است. اين نوع پوپلين از پوپلين معمولي محبوبتر است.

اين نوع پوپلين و چمبري مشابه هم هستند ولي تفاوت هاي كوچكي بين آنها وجود دارد. در پارچه چمبرينگ نخ هاي تار و پود از بافت خود عبور مي كنند، نمونه آبي اين پارچه پارچه مناسب پيرآهن غيررسمي است.

 1. توئيل:

توئيل يك نوع بافت پارچه محسوب مي شود پارچه هاي مختلفي مثل دنيم، جناغي و كولري همگي در تهيه پيراهن كاربردي هستند. بافت توئيل منجر به ايجاد پارچه هاي بسيار نرم مي شود ولي وزن پارچه به مراتب بيشتر از نخ، ابريشم و پولين خواهد بود. اين پارچه دوام بالايي داشته و بسيار قوي است اما در عين حال در هنگام پوشيدن جلوه خاصي دارد.

يك پارچه توئيل متراكم داراي بافت بسيار نرمي خواهد بود. توئيل كولري داراي بافت مشخص است. ممكن است بافت هاي ظريفتر را ترجيح دهيد؛ اما درحقيقت بافت قطري توئيل بسيار جذاب است بنابراين نگران نباشيد. توئيل باكيفيت اندكي درخشان است، اتوكشي آن ساده است و نسبت به چروك مقاومت دارد.

چينو يك پارچه توئيل سبك است؛ پارچه دندان گرگي يك پارچه توئيل داراي طرح شطرنجي است كه اغلب به رنگ سياه و سفيد بافته مي شود. اين پارچه داراي نوارهاي قطري است كه داراي طرح زيگزاگي مثل استخوان ماهي مي باشد.

مي توانيد با توجه به نيازهايتان پارچه توئيل رسمي و غيررسمي را انتخاب كنيد. اغلب پارچه هاي توئيل نسبت به فرسايش مقاوم هستند اما دنيم در بين آنها از محبوبيت ويژه تري برخوردار است و براي تمام فصول مناسب است و هرگز قديمي نمي شود. اگر به دنبال دنيم نازكتر و سبك تر هستيد مي توانيد از دنيم مناسب براي تهيه بلوز استفاده كنيد.

 1. لينن:

هيچ چيز به اندازه لباس هاي تهيه شده از لينن زيبا نيست اين نوع پارچه با پوشيدن و شسته شدن بهتر مي شود. اين پارچه به صورت بازتري بافته شده است و نازكتر از پارچه نخي مي باشد و بهترين انتخاب براي تابستان است.

اما ايراد لينن اين است كه بسيار نسبت به چروك شدن مستعد است. همچنين بايد بدانيد كه اين پارچه اندكي ترد است كه البته به زيبايي آن مي افزايد. اما اگر اين نگران معايب نيستيد و پارچه اي مي خواهيد كه طبيعي باشد شك نكنيد لينن بهترين گزينه است.

البته تا اينجا منظورمان از لينن، لينن 100 درصد بود اما اگر از انواع تركيبي آن مثل لينن بامبو استفاده كنيد، برخي از ايرادات لينن رفع خواهد شد، مثلاً چروك اين نوع از پارچه ها بسيار كمتر خواهد بود يا مثلاً تركيب نخ/لينن نيز داراي همين ويژگي ها است.

قيمت لينن هاي تركيبي كمتر از لينن خالص است. اگر به دنبال خريد لينن خالص هستيد بايد ويژگي هاي لينن را دوباره مرور كنيد زيرا فروشندگان ايرادات را مستقيم به شما نخواهند گفت.

 1. فلانل:

فلانل يك پارچه ضخيم سنگين و پرطرفدار است و براي تهيه لباس هاي زمستاني از آن استفاده مي شود. اين پارچه مي تواند 100 درصد از پنبه يا تركيبي از پنبه/پشم يا پنبه/كشمير باشد. اين پارچه نرم است و داراي سطح پرزدار است.

فلانل را با نام پنبه برس خورده نيز مي شناسند. اين پارچه بسيار نرم است و پارچه مناسب پيرآهن زمستاني است.

 

 1. پنبه گاباردين:

گاباردين يك پارچه سخت با وزن متوسط و داراي بافت توئيل است. اين پارچه را مي توان با پشم يا پنبه تهيه كرد. اين پارچه بهترين پارچه براي تهيه كت و كت و شلوار است زيرا دوام و كيفيت بالايي دارد. اين پارچه همچنين بسادگي چروك نمي شود و به صورت زيبايي آويزان است. پارچه گابارين يك پارچه مناسب پيرآهن است كه از دوام بالايي برخوردار است.

يكي از معايب اين پارچه اين است كه ممكن است در نگاه اول زبر و خشن به نظر برسد، اما انواع مختلفي از پارچه گاباردين در حال حاضر موجود است كه نرمتر و نازكتر هستند.

 1. پارچه آكسفورد/پين پوينت

هر دو از متريال هايي با وزن متوسط و اندكي زبر هستند كه گرم، تنفس پذير و بسيار بادوام مي باشند. اين پارچه براي تهيه پيرآهن هاي رسمي مناسب نيستند. هر دو پارچه سخت تر و زبرتر از پوپلين بوده و براي تهيه لباس هاي غيررسمي/كار و ورزشي مناسب مي باشند. پارچه آكسفورد براي تهيه پيرآهن هايي به همين نام معروف است.

پارچه آكسفورد و پين پوينت داراي بافت يكسان سبدي متقارن هستند. اما تفاوت هاي كوچكي بين اين دو وجود دارد. در پارچه آكسفورد از دو و يا چندين نخ تار استفاده مي شود كه از همان تعداد پود عبور مي كنند. در پين پوينت، يك پود از دو تار عبور مي كند و يك پارچه نرمتر با بافت محكم تر ايجاد مي كند. لختي پين پوينت بسيار مناسب است و ظاهر زيبايي دارد. براي تهيه پيرآهن رسمي پين پوينت بهتر از آكسفورد است.

پارچه رويال آكسفورد تفاوت ها و شباهت هايي با پارچه آكسفورد دارد. اين پارچه داراي ظاهر زيباتري است زيرا داراي بافت مشخص و ظاهري درخشان است. به همين دليل پارچه رويال آكسفور يك پارچه مناسب پيرآهن رايج است.

سخن پاياني:

انتخاب پارچه مناسب پيرآهن ممكن است بسيار پيچيده به نظر برسد. انتخاب الياف كاملاً طبيعي مي تواند انتخاب خوبي باشد. البته تمام موارد ذكر شده بالا داراي مزيت هاي خاص خود هستند.

ممكن است ملاحظات ديگري نيز داشته باشيد مثلاً در زمينه اتوكشي، خشكشويي و فرسايش لباس. همچنين، احتمال افزودن مواد ديگر به پارچه ها وجود دارد كه مي تواند پارچه ها را در اين زمينه ها مطلوب كند. البته براي بهره مندي از حداكثر راحتي از الياف 100 درصد طبيعي استفاده كنيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بهترين پارچه پيرآهن،
موضوع:
[ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۳:۱۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

مقاله دوم

آرماتور - محصولي از محصولات طولاني ، با شكل ميله ، در نظر گرفته شده براي تقويت محصولات بتوني بدون فشار و پيش ساخته ، ساخت مش تقويت كننده ، ساخت سازه هاي فلزي. اتصالات كلاس A3 - اتصالات با مشخصات دوره اي براي چسبندگي بهتر به بتن. قيمت روز ميلگرد

نوع:اتصالات راه راه

كشور مبدا: روسيه

قطر (ميلي متر): 8

طول (متر):3

وزن ناخالص (كيلوگرم / قطعه):1.22

توضيحات مفصل

آرماتور راه راه با مشخصات دوره اي ميله اي از مقطع دايره اي است كه داراي برآمدگي هاي عرضي و دنده هاي طولي است. آنها به طور مساوي در طول كل ميله و در زاويه خاصي از يكديگر قرار گرفته اند. به لطف اين برآمدگي ها و دنده ها ، بهترين چسبندگي ملات بتوني و قاب فلزي حاصل مي شود. به عنوان بخشي از يك محصول بتن آرمه ، بتن و آرماتور A3 يكي مي شوند. اين خاصيت منحصر به فرد به طور فعال در ساخت امكانات مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد.
آرماتور يكي از مصالح ساختماني ارزان قيمت است كه كاربرد گسترده اي در صنعت و ساخت و ساز دارد. براي اهداف مختلفي استفاده مي شود: از ساخت سازه گرفته تا تخمگذار خطوط لوله و جاده.
گونه ها

اين مصالح ساختماني در مشخصات فني ، انواع اجرا و ابعاد متفاوت است. علاوه بر اين ، بايد مطابق با GOST باشد.

انواع زير از آن متمايز مي شود:

اتصالات راه راه

اطلاعات اضافي:

 

شركت "CT-Steel" مشغول فروش لوله هاي فلزي با كيفيت بالا به صورت عمده و خرده فروشي است. مي توانيد با ظاهر در وب سايت ما ، يعني: قيمت ميلگرد

    اندازه طرفين در مقطع ،

    ضخامت ديوار

    وزن يك متر است

 

ما قيمتي داريم كه بسته به حجم مورد نياز ، مي توانيد قيمت هر متر و هر تن را مشاهده كنيد. ما خوشحاليم كه خدمات برش را به صورت رايگان در اختيار شما قرار مي دهيم. در مواردي كه به لوله هاي كمتر از يك متر نياز داريد ، برش با ترتيب قبلي از طريق تلفن يا مستقيماً در فروشگاه انبار پرداخت مي شود. ما تحويل را در خاركف ، كيف ، و همچنين مناطق انجام مي دهيم. شما مي توانيد با جزئيات (هزينه ، ويژگي هاي تحويل انواع مختلف محصولات) با جزئيات بيشتري در صفحه ويژه وب سايت ما آشنا شويد. موقعيت هاي موجود در سايت ذكر شده در ليست قيمت ها فقط براي اهداف اطلاع رساني است. اگر كالاي مورد نياز در دسترس نباشد ، ما آماده هستيم تا آن را براي شما با كمترين قيمت در سطح شهر ارائه دهيم.

مزاياي استفاده از لوله هاي ميلگرد:

 

    استحكام بالا ، مقاومت در برابر تغييرات دما ، فرآيندهاي خوردگي و ظاهر زنگ زدگي.

    پس انداز به دليل تعويض توسط لوله هاي پروفيل فلز ديگر (به عنوان مثال اتصالات).

    ساخت و ساز زمان كمتري به طول مي انجامد ، زيرا لوله هاي پروفيل راحت تر به يكديگر متصل مي شوند. سفت كننده ها ساختار نهايي را از تغيير شكل محافظت مي كنند.

    لوله ميلگرد داراي ماندگاري طولاني و مقاومت در برابر سايش است كه امكان استفاده از آن را براي ساخت ساختمان هاي مرتفع مي دهد.

    با توجه به حفره در داخل ، از وزن مخصوص محصول و كل جرم ساختار پايان يافته كاسته مي شود و از اين طريق باعث كاهش بار روي پايه مي شود.

    همچنين مي توان از لوله ها براي محلول هاي معماري غير استاندارد استفاده كرد.

اتصالات راه راه اتصالات موجدار.

 

چنين تقويتي با توجه به الزامات استاندارد و ظاهر دولت از صاف متفاوت است. داراي يك مقطع خاص است كه در آن نمايه اي با دو دنده طولي قابل مشاهده است. آنها در طول كل ميله عبور مي كنند. GOST همچنين به محصولات با دنده هاي واقع شده در سراسر يا اصلاً بدون آنها مطابقت دارد.

 

از اين مصالح ساختماني در ساخت و ساز ساختمانهاي مختلف استفاده مي شود. به اندازه همتاي صاف خود از دوام بالايي برخوردار نيست اما همچنان قادر به تحمل بارهاي قابل توجهي است.

 

    اتصالات صاف اتصالات صاف هستند.

 

چنين محصولاتي  همچون ميلگردها در ساخت سازه ها و ساختمانها ضروري است. به لطف استفاده از اين ماده ، همه اشياء در حد توان با دوام هستند.

 

    اتصالات كامپوزيت اتصالات كامپوزيت.

 

اين تقويت كننده يك آنالوگ پليمري از محصولات فولادي است. هزينه آن بالاتر است ، اما در عين حال داراي ويژگي هاي مقاومت عالي ، وزن كم و در معرض خوردگي نيست.

چرا بايد با شركت Rosmet تماس بگيريد

 

    اين مصالح ساختماني به طور گسترده در كاتالوگ شركت ما نشان داده شده است.

    همه محصولات مطابق با استانداردهاي با كيفيت بالا ، براي انسان و حيوان بي ضرر هستند ، كه مستند است.

    اگر به هر دليلي محصولات مناسب شما نيستند ، ما آماده شنيدن مطالبات و تصحيح سوء تفاهم هستيم.

    مصالح ساختماني در شرايط بهينه در انبارهاي تخصصي ، بسته بندي شده به صورت فتق ، محافظت از رطوبت و قرار گرفتن در معرض نور خورشيد نگهداري مي شوند.

    سفارش عمده فروشي يا خرده فروشي را مي توان به هر طريق مناسب پرداخت كرد. ما با پول الكترونيكي و نقل و انتقالات بانكي كار مي كنيم.

    تحويل نه تنها در مسكو بلكه در شهرهاي ديگر فدراسيون روسيه نيز انجام مي شود.

 

مزاياي رقابتي ما:

 

    ما "تقلب" نمي كنيم ، به اين معني كه مي توانيد لوازم جانبي ارزان بخريد.

    ما تحويل سريع را تضمين مي كنيم.

    ما كيفيت محصولات را تضمين مي كنيم.

آرماتور موجدار A-3 500C 6 ميلي متر

11  / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 8 ميلي متر

11.7

19.50  دهيد. / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500 10 ميلي متر

11.7

24  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 10 ميلي متر

11.7

24.50 . / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500T شماره 12

11.7

31  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500F 12 ميلي متر

11.7

34  / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 12 ميلي متر

11.7

34.50 . / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 14 ميلي متر

11.7

47 روبل / m.p.

47 روبل

آرماتور موجدار A-3 500C 16 ميلي متر (2.82 متر)

2.82

55  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 16 ميلي متر

11.7

60  / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 18 ميلي متر

11.7

81  / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 20 ميلي متر

11.7

99  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 22 ميلي متر

11.7

120  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 25 ميلي متر

11.7

160  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 28 ميلي متر

11.7

198  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 32 ميلي متر

11.7

262  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 36 ميلي متر

11.7

345  / m.p.اتصالات موجدار A-3 500C 40 ميلي متر

http://nameavaran.ir/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: لوله هاي ميلگرد،
موضوع:
[ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۷:۳۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

به نقل از سايت تابناك:

ايمني آتش نشاني به  همه برنامه ريزي ها براي كاهش خطر آتش سوزي يا جلوگيري از انتشار آتش هنگام وقوع آتش سوزي با استفاده از تجهيزات آتش نشاني اشاره دارد.
در ابتدا لازم است تعريف دقيقي از ايمني و آتش نشاني بدانيد:
ايمني در برابر آتش شامل استفاده از مصالح ساختماني مقاوم در برابر آتش ، اقدامات پيشگيرانه ، شيوه هاي كار ايمن ، آموزش ايمني در برابر آتش ، لباس هاي محافظتي در برابر شعله و موارد ديگر است.
آتش نشاني يك از مشاغل پر دردسر و خطرناك محسوب مي شود و در كشور ايران به دلايل مختلفي مانند آتش سوزي زياد در ساختمان ها و جنگل ها همواره آتش نشانان در حال فعاليت هستند.
نكته جالب توجه اين كه براي اين شغل پر دردسر موانع و سختي هاي بسيار زيادي وجود دارد تا يك آتش نشان واقعي ساخته شود.ايتدا توسط آزمون هاي مختلف آزموده شده و سپس توسط اساتيد مجرب اين صنعت به صورت عملي نيز آموزش مي بينند.
آتش نشانان در كشور ما همواره محبوب و مظلوم هستند. افرادي كه جان خود را به دست گرفته و به دل آتش مي روند.
در اين مقاله قصد داريم در مورد كليه تجهيزات آتش نشاني و تجهيزات ايمني در برابر آتش صحبت كنيم.

 

تجهيزات آتش نشاني


استاندارد صنعت آتش نشاني:


انجمن ملي حفاظت از آتش (NFPA) تعدادي از مقررات را با هدف اطمينان از ايمني در برابر آتش در محيط هاي كاري ارائه مي دهد.
ايمني در برابر آتش شامل موارد زير است:
نگهداري مناسب از مواد قابل اشتعال و خطرناك
نصب سيستم اعلام و اطفاء حريق و سيستم هاي اعلام حريق خودكار يا نيمه اتوماتيك
آموزش كاربران در مورد آتش نشاني ، اعلام حريق ، تخليه اضطراري و مراحل برخورد با آتش
رعايت كليه موارد ايمني برقي در ساختمان ها
اطمينان از مواردي كه در هنگام آتش  ممكن است مشكل ساز شود مانند(نوع سقف و ستون ها ، پله ها ، علائم و غيره ).
انجام تست هاي آتش نشاني در ساختمان ها با هماهنگي ايستگاه هاي نزديك به محل زندگي  افراد.
هنگام مواجه شدن با آتش بسيار مهم است كه از چه نوع ابزاري استفاده كنيم.مواد اوليه مختلفي براي خاموش كردن آتش وجود دارد كه از مهم ترين آن ها عبارتند از:
•    آب
•    آب فشرده يا Water mist
•    اسپري آب
•    پودر خشك نوع ۱
•    پودر خشك نوع ۲ (از نظر قدرت قوي تر از نوع ۱ مي باشد)
•    دي اكسيد كربن (Co2)
•    مواد شيميايي مرطوب
•    فوم
 
كليه اقدامات ايمني در محل زندگي و محل كار شما بسيار حياتي است كه به صورت كامل رعايت شوند.خوشبختانه در كشور ايران نيز اين قانون حدود ۱۵ سال است كه در ساختمان هاي تازه تاسيس رعايت مي شود كه همه ساختمان ها بايد از تمامي تجهيزات ايمني و آتش نشاني بهره مند باشند.


انواع خودروهاي آتش نشاني:


خودروي آتش نشاني از مشخص ترين ابزار آتش نشاني است كه كليه تجهيزات ايمني در آن جاي مي گيرد و در مواقع ضروري هر كدام از لوازمي مورد نياز مورد استفاده قرار مي گيرد. خودروهاي آتش نشاني انواع مختلفي دارند كه از جمله آن ها مي توان به خودروهاي تك منظوره و دومنظوره اشاره كرد. اين خودروها كه هر كدام در مواقع مخصوص به خود مورد استفاده قرار مي گيرند در برخي مواقع يك تانكر آب اضافي نيز به همراه خود دارند.
تجهيزات آتش نشاني مخصوص آتش نشانان:
تمامي وسايل و ابزار مورد نياز آتش نشانان كه هنگام مواجه با آتش احتياج دارند را در اين قسمت معرفي مي كنيم:
•    كلاه آتش نشاني
•    لباس آتش نشاني
•    كفش آتش نشاني
•    ماسك اكسيژن
•    دستكش آتش نشاني
•    كپسول آتش نشاني و ... .
در توضيح هر كدام از تجهيزات فردي بايد به اين نكته را يادآور شويم كه جنس و كيفيت لوازم آتش نشاني بسيار حائز اهميت است. كيفيت همه لوازم بايد داراي استاندارد لازم در بخش هاي مختلف باشند.به عنوان مثال جنس لباس آتش نشاني بايد منعطف و راحت ،ضد حريق  وآتش وآب باشند. در برابر حرارت بالاي آتش در مواقع اضطراري مقاوم باشند.
كفش هاي آتش نشاني بايد از جنسي باشند كه در برابر برق گرفتگي و سوختن و لغزش جلوگيري كنند.همچنين ترجيحا سبك وزن باشند.
 
دستكش آتش نشاني يكي از مهم ترين لوازم آتش نشاني مي باشد به دليل اينكه ممكن است آتش نشانان در هنگام آتش صورت خود را به نحوي بپوشانند يا پاهاي آن ها محافظت شود اما دست هاي آتش نشانان همواره در معرض خطرات بسيار زيادي است بنابراين دستكش آتش نشاني بايد از سوختگي يا پاره شدن در امان باشد. دستكش هاي چيبا كه ساخت كشور آلمان هستند با طراحي و استفاده از بهترين كيفيت در مواد اوليه تمامي نيازي كه آتش نشانان به دستكش با كيفيت احتياج دارند را برطرف مي نمايند.
دراگر يا سيستم تنفسي كه به صورت تمام صورت و نيم صورت در بازار ارائه مي شوند براي جلوگيري از استشمام گاز ها و دود و در برخي مواقع تامين اكسيژن به كار مي رود.


در زمينه توليد و نمايندگي تجهيزات آتش نشاني شركت ايمن سپهر با بيش از ۲۰ سال سابقه فعاليت امداد و نجات اين افتخار را داشته است كه كليه خدمات مورد نياز آتش نشانان را فراهم نمايد..اين شركت كه نمايندگي شركت هاي بزرگي همچون لوكاس، چيبا، وتر، AWG، آكولوكس و … را دارد.همچنين اين شركت در زمينه تعميرات و سرويس هاي لازم براي تمامي محصولات خود  و همچنين پشتيباني و خدمات پس از فروش را به صورت كامل بر عهده دارد.

منبع: tabnak.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تجهيزات آتش نشاني،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۴:۲۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

در اين مطلب قصد داريم به شما بگوييم كه آتش چيست ؟

در گذشته وجود سه عامل سوختني ، اكسيژن و گرماي را براي توليد آتش لازم مي دانستند . اما امروزه عامل واكنش هاي زنجيره اي به عنوان عامل چهارم براي توليد و گسترش آتش شناسايي مي شود . اين عامل در اثر تغيير حالت مدوام و تركيب مكرر آن با اكسيژن موجب تداوم سوختن مي شود . يكي از مواردي كه براي خانوش كردن از آن استفاده مي شود كپسول اتش نشاني است . جهت برطرف نمودن اين عامل مواردي با خاصيت تركيب پذيري بالا مثل بي كربنات پتاسم و مونو فسفات امونيم استفاده شده ، اين مواد مانع از تركيب راديكالهاي آزاد سوخت با اكسيژن مي شود . از ديگر وسايل براي خاموش كردن آتش استفاده از كپسول اتش نشاني پودر و گاز است .

مواد از لحاظ قابليت اشتعال به 3 دسته زير تقسيم مي شوند :

 1. مواد قابل انفجار مانند باروت
 2. مواد قابل اشتغال مانند چوب ، الكل ، گاز متان 
 3.  مواد قابل اشتعال مانند آجر ، سنگ

به طوركلي انواع مواد سوختني و قابل اشتعال كه در زندگي روزمره با آنها مواجه هستيد عبارتند از :

 • مواد سوختني جامد ( مانند چوب ، پارچه و پلاستيك و ... )
 • مواد سوختني مايع ( مانند فرآورده هاي نفتي و الكلها )
 • مواد سوختني گازي ( مانند ابنواع گازهاي قابل اشتعال مثل بوتان ، متان ، استلين و ... )

كه يكي از وسايل براي خاموش كردن اين وسايل مي توان به كپسول آتش نشاني CO2 اشاره كرد كه يكي از بهترين وسيله هايي مي باشد كه مي توان از آن استفاده كرد .

حال به اين جا ميرسيم كه 3 روش براي خاموش كردن آتش وجود دارد كه عبارتند از :

 • سرد كردن
 • خفه كردن 
 • سد كردن

اميدوارم كه بفهميد كه آتش چيست ؟ همانگونه كه خطرناك است همانگونه نيز مفيد است .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آتش،
موضوع:
[ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۲:۰۲ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

عكس پروفايل ها روي تلگرام و اينستاگرام و استوري ها استفاده مي شود .

عكس عاشقانه heart عكس پروفايل جديد و غمگين sad عكس پروفايل شاد laugh و عكس پروفايل و نوشته پروفايل enlightened مفهومي و تيكه دارcheeky  ، همه و همه در سايت http://axneveshteh.ir و http://profilepicture.ir ؛ با ما همراه باشيد .

هر عكس پروفايل كه شما مي بينيد روي تلگرام افراد نشانگر احساسات و علاقمندي هاي آن افراد هست و مي توان گفت كه عكس پروفايل شخصيت هر شخصي را نمايان مي كند .

عكس پروفايل عاشقانه

عكس هاي عاشقانه معمولا دخترانه هم مي شوند و پروفايل دخترونه را مي توان از روي تصاوير عاشقانه استفاده شده روي آن ها هم شناسايي كرد :) .

دردهايت را
دورت نچين تا ديوار شوند
زير پايت بگذار
تا پله شوند…

عكس پروفايل فلسفي و تيكه دار

اين عكس ها معمولا براي خواهر شوهر و مادر زن و برادر زن و خلاصه فاميل همسر به كار ميرود :D ولي توصيه مي كنيم خيلي كمتر استفاده كنيد .

عكس نوشته و عكس پروفايل

خلاصه عكس پروفايل ها مي توانند خيلي جالب هم باشند و به همين خاطر پيشنهاد مي كنم بيشتر از اين عكس ها ديدن كنيد .

در ابتداي اين مطلب 2 سايت معرفي شده كه كارشان جمع آوري عكس نوشته ها و دسته بندي آنها هست تا شما براحتي هر زمان كه خواستيد عكس پروفايل مدنظرتان را از ان سايت ها پيدا كنيد .

 1. عكس نوشته 22 بهمن مبارك 98 + متن و جملات تبريك 22 بهمن
 2. دانستني هاي جالب عاشقانه روز ولنتاين (روز عشق)
 3. عكس نوشته عاشقانه جديد متن دار – عكس نوشته عاشقانه براي پروفايل
 4. روز ولنتاين 98 چه روزي است – تاريخ دقيق روز ولنتاين 2020
 5. عكس نوشته دخترونه فيك خوشگل + عكس دخترونه فيك شاخ و لاكچري اينستا
 6. متن دخترونه شاد و شيطون كوتاه + جملات و عكس دخترونه باحال و قشنگ
 7. متن هاي خاص دخترونه خفن و زيبا اينستاگرام + دلنوشته كوتاه دخترونه براي استاتوس
 8. عكس نوشته فاز سنگين تيكه دار دخترونه + متن هاي خاص نيش دار پروفايل پسرونه
 9. متن هاي فاز سنگين جديد دخترونه + نوشته و جملات فاز سنگين دخترونه
 10. متن و جملات دلتنگي و تنهايي زيبا + عكس نوشته تنهايي عاشقانه و احساسي
 11. عكس نوشته كنايه زدن و تيكه دار + متن هاي تيكه دار و غمگين جديد 2020
 12. عكس نوشته بازيگران ايراني براي پروفايل + عكس نوشته هاي متن با عكس بازيگران
 13. عكس نوشته محمدرضا گلزار عاشقانه + عكس محمدرضا گلزار براي پروفايل
 14. عكس نوشته با عكس شهاب حسيني + عكس پروفايل از شهاب حسيني
 15. عكس پروفايل حلقه و انگشتر نامزدي جديد + عكس نوشته عاشقانه حلقه نامزدي
 16. عكس نوشته نامزدي براي پروفايل + متن و جملات تبريك نامزدي عاشقانه
 17. عكس نوشته سالگرد ازدواج خودمون + متن عاشقانه تبريك سالگرد ازدواج خودمون
 18. متن ادبي تبريك ازدواج دوست و همكار + جملات ادبي زيبا براي تبريك ازدواج
 19. متن تبريك سالگرد ازدواج بازيگران و هنرمندان + عكس نوشته سالگرد ازدواج بازيگران
 20. متن طولاني سالگرد ازدواج به همسر + عكس پروفايل عاشقانه سالگرد ازدواج
 21. متن عاشقانه بلند سالگرد ازدواج + عكس نوشته پروفايل سالگرد ازدواج زيبا
 22. عكس نوشته پريا جان تولدت مبارك + متن و عكس پروفايل تولدت مبارك پريا
 23.  عكس نوشته پريا جان تولدت مبارك + متن و عكس پروفايل تولدت مبارك پريا
 24. پروفايل هاي اسمي علي + پروفايل هاي جديد علي 98
 25. عكس پروفايل و تصوير زمينه با نام هاي زيبا نرگس + نگار با كيفيت خوب
 26. عكس نوشته هاي زيباي اسم پدرام و پژمان با كيفيت بالا
 27. عكس نوشته پروفايل اسم فاطمه به صورت خاص جديد
 28. عكس نوشته اسم محمد براي پروفايل
 29. عكس اسم فاطمه به شكل قلب براي پروفايل

enlightenedيايدتان باشد هر عكس پروفايل را براي اكانت خودتان استفاده نكنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۱:۲۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

درمان بواسير و ليزر هموروييد

نمي توان كتمان كرد كه بواسير يكي از بدترين و دردناك ترين امراضي است كه هر فردي ممكن است در زندگي تجربه اش كند، در مورد علل آن مي توان موارد زيادي را برشمرد، نخست اين كه بسياري در سنين ميانسالي با توجه به مشكل در كاركرد روده و دفع مدفوع با آن روبرو مي شوند.

البته كه در حال حاضر اين موضوع بسيار شايع تر شده است و اگر بخواهيم دقيق به آن نگاه كنيم بايد عرض كنيم كه درمان بواسير در حال حاضر بيش از پيش توسط پزشكان انجام مي گردد.

به هر حال در صورتي كه به اين عارضه دچار شده ايد بايد بدانيد كه روش هاي گوناگوني براي رهايي از آن وجود دارد. برخي موارد سطحي بوده و در درجه حاد نيستند، پس با رژيم درماني و بهره گيري از خوراكي هاي فيبردار مشكل تا 99 درصد حل مي شود. اما عده اي كه با نوع بد آن روبرو شده اند بايد به فكر عمل جراحي و يا ليزر درماني باشند.

https://backority.ir/images/702823.jpg

دكتر دانش پژوه مفتخر است كه با استفاده از جديد ترين متد هاي روز نخست امر پيش گيري، درمان تا حد ممكن بدون نياز به جراحي و همينطور تغذيه درماني را در اختيار هموطنان قرار دهد.

درمان سريع و آسان كيست مويي

سينوس يا همان كيست مويي، در واقع يكي از مشكلاتي است كه عده اي به دليل چاقي، عادات نادرست غذايي و همينطور عفوني شدن ناحيه مقعد به آن دچار مي شوند. از جمله بيماري هايي كه بيش از پيش در جامعه شاهد آن هستيم بواسير و همينطور كيستمويي مي باشد كه در حال حاضر با استفاده از روش هاي نوين درمان مي شوند.

در همين مورد نيز دكتر دانش پژوه با بهره گيري از متد هاي روز پزشكي 2020، شما را از شر اين عارضه هاي سخت در امان نگه مي دارد و يا اگر فرد دچار اين مشكل شده باشد، نخست وضعيت بررسي شده و پس از آن اقدامات لازم انجام مي گردد.

البته در مواردي جنسيت و توزيع نامناسب هورمون ها نيز مي تواند سبب بروز كيست مويي شود، درمان كيست مويي نيازمند رفع علت و همينطور گاها ليزر و يا عمل جراحي مي باشد.

در گذشته تنها بايد از روش هاي دردناك و دلهره آور جراحي استفاده مي شد كه هم هزينه بالايي را براي شما در بر داشت و هم سبب بروز مشكلات پيش از بيهوشي مي شد.

به هر حال امروزه روش هاي درمان پيشرفته كرده اند.

ليزر هموروئيد بدون درد و خونريزي

نمي توان به طور قطع در مورد درمان اين گونه بيماري ها تصميم گرفت، مواردي چون بواسير و همينطور كيست مويي بايد از نظر وخامت و همينطور سطح عفونت بررسي شوند. پس از آن مي توان عمليات درمان را شروع كرد. متاسفانه امروزه با تشخيص هاي اشتباهي كه انجام مي شود بسياري درگير پروسه هاي درماني اشتباه مي شوند.

https://backority.ir/images/383481.jpg

هم هزينه زيادي را صرف مي كنند و هم حتي پس از گذشت سال ها بيماري شان درمان نمي گردد. ليزر درماني در واقع بهره گيري از اشعه مادون قرمز مي باشد. كل پروسه درمان در عرض چند دقيقه انجام مي گردد و با استفاده از پرتاب نور بخش هاي اضافي جدا و در نهايت كيست مويي تخليه مي شود.

احتمالا شما هم در مورد كيست مويي و يا درمان بواسير سوالاتي در ذهن داريد كه ترجيح مي دهيد از يك پزشك مجرب و كاربلد در اين مورد بپرسيد.

دكتر دانش پژو  بورد تخصصي جراحي و ليزر درماني

اين كه پزشك در تمامي مراحل و روند درمان بيمار را راهنمايي كرده و نكات لازم را به او گوشزد كند مسئله مهمي است، گاهي درمان بواسير و يا كيست مويي ممكن است نياز به ليزر هاي مكرر و يا با فاصله خاص داشته باشد.

در اين شرايط قطعا تخصص مي تواند بهترين كمك براي رفع اين گونه مشكلات باشد. اين كه پزشك سابقه لازم و همينطور مهارت كافي در مورد درمان امراض و بيماري هاي مربوط به كيست و... را داشته باشد.

https://backority.ir/images/684682.jpg

در نهايت ليز هموروئيد امروزه بسيار آسان تر از گذشته شده است. شما مي توانيد با تغيير تغذيه و رژيم غذايي و استفاده بيشتر از خوراكي هاي فيبردار و مايعات از بيماري هايي مانند بواسير در امان باشيد.

به طور كلي التهاب و بيرون زدگي در ناحيه خروجي سيستم گوارش (مقعد) را بواسير گويند.

مشاوره بيشتر درمان بواسير دكتر دانش پژوه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۲:۵۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر