تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

قاليشويي در منطقه تجريش

 

ما با فراهم كرن انواع دستگاه هاي پيشرفته و ماشين آلات مدرن اين امكان را براي شما فراهم كرديم تا تنها با يك تماس ما را فرا بخوانيد تا ما درب منزل قالي شما را تحويل گرفته و تنها پس از چند روز مانند روز اولش دوباره درب منزل شما، تحويل دهيم.

ما با قاليشويي در تجريش اين امكان را براي افراد ساكن تجريش قرار داديم تا با يك هزينه مناسب و بدون صرف وقت قالي خود را درب منزل تحويل داده و تميز و پاكيزه درست بر سر وقت معين شده قالي خود را درب منزل تحويل بگيرند.

ليست خدمات قاليشويي در تجريش

 

شستشوي انواع فرش ماشيني

شستشوي انواع فرش دستباف

شستشوي انواع تابلو فرش

شستشوي انواع پتو

شستشوي انواع موكت

خشكشويي انواع خوشخواب و تشك

خشكشويي انواع مبلمان خانگي و اداري در محل

تعميرات و بازسازي انواع فرش

دريافت آني در محل

تحويل آني در محل

انواع دستگاه هاي قاليشويي در تجريش

 

دستگاه قاليشويي:

اين دستگاه شامل بخش هايي مي باشد كه فرش را به طور كامل و بدون هيچ جا اندازي تميز مي كند كه شامل است از:

دستگاه پوليشر: اين دستگاه فرش شما را لايه لايه بررسي و پاك مي كند كه بدون هيچ آسيبي به بافت و ريشه فرش كار خود را انجام مي دهد.

دستگاه ريشه شوي: اكثر قاليشويي ها نمي توانند ريشه فرش را به طور كامل سفيد و براق كنند زيرا حتي اين كار به صورت دستي نيز غير ممكن است اما ما با بهترين دستگاه ريشه شوي ۲ موتوره اين امكان را فراهم كرديم تا فرش شما بدرخشد.

ماشين آبگير:

اين دستگاه آبگير لوله اي با قدرت بسيار فراوان ۹۵ درصد آب فرش را گرفته و بدون هيچ آسيبي به فرش از جمله خميدگي و يا چروك شدن كار خود را انجام مي دهد.

ماشين شستشوي فرش:

ماشين شستشوي فرش براي بار دوم فرش را مي شويد اما اين ماشين تنها با پوليشر كار مي كند زيرا فرش يكباره شسته و آبگيري شده است و حدود ۸۰ درصد تميز شده است اين ماشين كار ۲۰ درصد نهايي را انجام مي دهد و فرش را آماده دستگاه خشك كن مي كند.

ماشين خشك كن قالي:

اين ماشين با انواع خشك شو و دستگاه هاي شلاق زن كاملا بافت به بافت فرش را خشك مي كند و مانع از اين مي شود كه رطوبت به فرش آسيب بزند.

تعميرات و بازسازي انواع فرش در  قاليشويي در تجريش

 

قاليشويي در تجريش اين امكان را نيز فراهم نموده تا اگر فرشي در خانه داريد كه با آن خاطره داشته و به آن علاقه بسياري داريد اما آسيب ديده و يا در حال آسيب ديدن است آن را به ما بسپاريد تا ما با دستگاه هاي فوق مدرن و تجهيزات سوپر فاير فرش شما را مانند روز اولش و كاملا سالم به شما تحويل دهيم

با قاليشويي در تجريش هيچ نگراني اي بابت از دست دادن فرش مورد علاقه و يا نفيس خود نداشته باشيد زيرا ما با ترميم بافت هاي آن فرش مورد علاقه و نفيس تان را به شما بر مي گردانيم.

امتیاز:
بازدید: 126
برچسب:
:
[ 1398/4/29  ] [ ۲۰ ] [ reportaj ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب