تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

مراحل ساخت استخر

مراحل ساخت استخر با توجه به نوع مصالح ساختماني مورد استفاده، درون زمين و يا بيرون بودن آن متفاوت است. بطور معمول استخرهاي خانگي بصورت روباز در فضاي حياط منزل، ويلا و يا باغ ساخته مي شود. انواع مصالح ساختماني بكار رفته در ساخت استخر درون زمين مي تواند بتن، فايبر گلاس، وينيل و يا پي وي سي باشد. انواع استخرهاي بادي كه بصورت فريمي و برزنتي و بر روي زمين مورد استفاده قرار مي گيرند مشمول اين مقاله نمي گردند. در ميان انواع مصالح بكار رفته در ساخت استخر، استفاده از بتن و ساخت استخر بتني كاربرد بيشتري نسبت به ديگر انواع دارد بطوريكه حدود دو سوم انواع استخرهاي ساخته شده بتني است.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

مراحل اوليه ساخت استخر

پس از انتخاب محل مورد نظر جهت ساخت ساخت استخر ، ابتدا نياز به اخذ مجوز شهرداري داريد. جهت اين كار مي توانيد شخصا اقدام و يا با پيمانكار جهت ساخت استخر مذاكره نموده و كليه مراحل از اخذ مجوز تا ساخت را به او بسپاريد. پس از اخذ مجوزهاي لازم، كارشناسان و مهندسين نسبت به نمونه برداري از محل و بررسي ميزان مقاومت خاك، جنس خاك، ميزان خاك برداري و گود برداري، ميزان عمق و ضخامت ديواره استخر و ساير موارد را بررسي و نقشه هاي مربوطه را تهيه مي نمايد. پس از اتمام مراحل گودبرداري، كف استخر را مسطح نموده و پس از شيب بندي كف استخر آنرا جهت شروع عمليات بتن ريزي آماده مي كنند. در مرحله بعد كف استخر و ديواره ها را آرماتوربندي نموده و تاسيسات استخر را مانند لوله هاي آب ورودي و خروجي، دستگاه تصفيه آب و پمپ، سيستم روشنايي و سيم كشي، سيستم تنظيم دماي آب در استخرهاي آبگرم و غيره را تعبيه و جايگذاري مي نمايند.

مرحله بتن ريزي ساخت استخر

مرحله بتن ريزي ساخت استخر پس از اتمام مراحل اوليه و آرماتوربندي و جايگذاري تاسيسات شروع مي گردد. در اين مرحله مي توان از بلوك هاي سيماني در استخرهاي كوچك استفاده نمود. در اين صورت بعد از جايگذاري بلوكها با استفاده از ملات نرم و روان كليه درزهاي موجود را پر مي كنند. ديواره هاي استخر نيز مي تواند از طريق بتن ريزي و يا جايگذاري بلوكهاي سيماني ساخته شود. در اين مرحله از ساخت استخر پس از اتمام بتن ريزي و گذشت چند روز از آن مي بايست نسبت به عايق بندي استخر اقدام نمود. ملات عايق بندي شامل سيمان سفيد، چسب بتن و پودر سنگ است. پس از پوشاندن كليه سطوح استخر با ملات عايق بندي و خشك شدن آن استخر را پر از آب نموده و پس از گذشت چند روز سطح آب را اندازه گيري مي نمايند. چنانچه سطح آب تغييري نكرده باشد عمليات عايق بندي با موفقيت به اتمام رسيده است. چنانچه در اين مرحله پشت ديواره استخر نمناك شده و يا سطح آب به ميزان قابل ملاحظه اي پائين رفته باشد عمليات عايق بندي دوباره تكرار مي شود. پس از اتمام عمليات عايق بندي پشت ديوارهاي استخر را پر نموده و عمليات بتن ريزي و عايق بندي ساخت استخر پايان مي يابد. معمولا از سنگ شفته آهك جهت پر كردن پشت ديوارهاي استخر استفاده مي كنند. همچنين بجاي استفاده از ملات عايق بندي مي توان از انواع ورق هاي عايق بندي استفاده نمود.

مزاياي ساخت جكوزي و سونا در منزل

از مزاياي ساخت جكوزي و سونا در منزل مي توان به خواص درماني و آرامش بخش آن اشاره نمود. طبق تحقيقات علمي انجام گرفته استفاده از جكوزي و سونا در درمان بسياري از بيماريها موثر بوده و تسكين دهنده اعصاب مي باشد.

خواص درماني جكوزي: جكوزي جهت درمان و رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها موثر است. همچنين استفاده از جكوزي و خواص ماساژ درماني آن موجب رفع خستگي و درمان دردهاي كمر، پا و ساير اعضاي بدن مي شود. تاثير آبگرم بر سلامت و شادابي پوست نيز غير قابل انكار است.

خواص درماني سونا: سونا موجب افزايش سرعت تعريق بدن و چربي سوزي مي شود از اينرو تاثير مثبتي در كاهش وزن دارد. استفاده مكرر از سوناي خشك موجب كاهش خطرات ناشي از بيماريهاي قلبي و عروقي و كاهش مرگ و مير مي گردد. همچنين سونا موجب كاهش فشار خون، تنظيم ضربان قلب و رفع خستگي مي گردد.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

با توجه به مزاياي درماني و خواص آرامش بخشي و تسكين دهندگي جكوزي و سونا، ساخت جكوزي و سونا در منزل و استفاده از خواص و مزاياي بي نظير آن بسيار مورد توجه قرار دارد. نكته مهم ديگر اين است كه محيط جكوزي و سوناي عمومي بدليل ماهيت آبگرم و شدت تعريق افراد در معرض آب و هواي گرم محيط در معرض آلودگي و رشد انواع ميكروب ها و قارچها است. از اينرو در صورت عدم رعايت موارد بهداشتي و تصفيه منظم آب، امكان سرايت انواع بيماريها نيز وجود دارد. همچنين محيط هاي عمومي در اكثر مواقع شلوغ و فاقد آرامش و سكوت لازم است. با توجه به موارد فوق افراد بسياري تصميم به ساخت جكوزي و سونا در منزل و ويلاي خود دارند. در ساخت جكوزي و سوناي خانگي انواع تجهيزات ايمني رعايت گرديده و امكان استفاده از جكوزي و سونا در محيط آرامش بخش منزل را به افراد هديه مي دهد.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

شما همراهان و دنبال كنندگان اين مطلب مي توانيد جهت مشاهده و و خريد انواع ساخت جكوزي و سونا،از صفحه ساخت جكوزي و سونا در وبسايت نمايشگاه مجازي ايران ديدن فرماييد.

انواع مدلهاي موجود در ساخت سردخانه

انواع مدلهاي موجود در ساخت سردخانه با توجه به نوع كاربري و چگونگي استفاده از آن به موارد ذيل طبقه بندي مي گردد.

ساخت سردخانه زير صفر و بالاي صفر: سردخانه هاي زير صفر و بالاي صفر به دماي مورد نياز در محيط داخل سالن سردخانه اشاره مي نمايد. انواع سردخانه هاي زير صفر و بالاي صفر جهت نگهداري مواد غذايي، كالاها و مواد فاسد شدني بكار رفته و مي تواند بصورت سردخانه ثابت و يا متحرك باشد. انواع سردخانه زير صفر و بالاي صفر مي تواند بصورت يك مداره و يا دو مداره ساخته شود.

ساخت سردخانه بالاي صفر جهت نگهداري كوتاه مدت و موقت مواد غذايي و كالاها در دمايي بالاتر از نقطه انجماد است. مدت زمان نگهداري كالاها در سردخانه بالاي صفر محدود بوده و بندرت از دو هفته فراتر مي رود. سردخانه بالاي صفر جهت نگهداري موادي مانند صيفي جات، مواد لبني، ميوه و سبزيجات، گل و گياه، دارو و ... در دماي يك تا ده درجه سانتيگراد بكار مي رود.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

ساخت سردخانه زير صفر براي انجماد مواد غذايي و كالا در دماي منفي پنج تا منفي بيست و پنج درجه سانتيگراد مورد استفاده قرار مي گيرد. انواع مواد پروتئيني، گوشت، مرغ، ماهي، سبزيجات منجمد و ... در سردخانه زير صفر نگهداري مي شود.

ساخت سردخانه يك مداره و دو مداره: سردخانه يك مداره به سردخانه اي گفته مي شود كه داراي قابليت دماي بالاي صفر و يا دماي زير صفر به تنهايي بوده و امكان تبديل اين دو حالت به يكديگر را ندارد. سردخانه دو مداره به سردخانه اي اطلاق مي گردد كه قابليت عملكرد و تبديل به هر دو حالت بالاي صفر و زير صفر را دارد. نكته قابل ذكر در نحوه استفاده سردخانه دو مداره، تخليه سردخانه و شستشو و ضد عفوني نمودن آن قبل از تبديل به حالت ديگر سردخانه است. عدم رعايت اين موضوع سبب بو گرفتن محصول و كالاي جديد مي گردد.

نمايشگاه مجازي ايران معرفي كننده ي بهترين برندها و شركت هاي ارائه دهنده ي ساخت سردخانه در ايران به همراه ليست قيمت،مشخصات فني و نمونه پروژه هاي انجام شده در اين زمينه مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۴:۴۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تنگ كردن واژن
مهبل (واژن) در طول مقاربت جنسي آلت تناسلي را دريافت مي كند و همچنين به عنوان مجراي جريان قاعدگي از رحم عمل مي كند. در هنگام زايمان ، نوزاد از طريق مهبل (كانال زايمان) عبور مي كند.

مهبل (واژن) يك كانال عضلاني الاستيك و داراي روكش نرم و انعطاف پذير است كه روغن كاري و احساس آن را فراهم مي كند. واژن رحم را به دنياي بيرون متصل مي كند. روده و لوزه ورودي را تشكيل مي دهد ، و دهانه رحم رحم در داخل واژن بيرون زده و انتهاي داخلي را تشكيل مي دهد.

پرده بكارت يك غشاي نازك از بافت است كه دهانه واژن را احاطه كرده و باريك مي كند. ممكن است در اثر فعاليت جنسي يا ورزش دچار پاره شدن يا پارگي شود.

شرايط جراحي زيبايي واژن
واژينيت: التهاب واژن ، معمولاً از عفونت مخمر يا رشد باكتري. خارش ، ترشحات و تغيير بو بواسطه علائم معمولي است. واژينيت با آنتي بيوتيك يا داروهاي ضد قارچ درمان مي شود.
واژينيسموس: اسپاسم غير ارادي عضلات واژن هنگام مقاربت جنسي. پريشاني عاطفي در مورد رابطه جنسي يا شرايط پزشكي مي تواند مسئوليت پذير باشد. بسته به علت ، مي توان آن را با دارو ، مشاوره يا برخي از انواع ديگر درماني درمان كرد.
زگيل هاي تناسلي: زگيل هاي تناسلي ممكن است روي ولو ، واژن و گردن رحم تأثير بگذارد. درمان ها مي توانند زگيل هاي واژن را كه ناشي از ويروس پاپيلوماي انساني (HPV) هستند ، از بين ببرند.

عمل تنگي واژن 
تريكومونياز: عفونت واژن توسط يك انگل ميكروسكوپي به نام تريكوموناس. تريكومونياز از طريق رابطه جنسي منتقل مي شود و به راحتي قابل درمان است.
واژينوز باكتريايي (BV): اختلال در تعادل باكتريهاي سالم در واژن ، كه اغلب باعث بو و ترشحات مي شود. دوچرخه سواري يا رابطه جنسي با شريك زندگي جديد مي تواند باعث BV شود. BV با آنتي بيوتيك ها درمان مي شود.
ويروس هرپس سيمپلكس (HSV): ويروس تبخال مي تواند ولو ، واژن و دهانه رحم را آلوده كند و باعث ايجاد تاول هاي كوچك ، دردناك ، عودكننده و زخم شود. نداشتن علائم قابل توجه نيز شايع است. ويروس از نظر جنسي منتقل مي شود. قابل درمان است ، اما قابل درمان نيست.
سوزاك: اين عفونت باكتريايي مقاربتي اغلب به دهانه رحم مبتلا مي شود. نيمي از زمان ، علائمي وجود ندارد ، اما ترشحات واژن و خارش ممكن است رخ دهد. اين مي تواند باعث بيماري التهابي لگن و ناباروري شود. با آنتي بيوتيك درمان مي شود.
كلاميديا: باكتري Chlamydia trachomatis باعث اين عفونت مقاربتي مي شود. فقط نيمي از خانمها علائمي دارند كه ممكن است شامل ترشحات واژن يا درد در واژن يا شكم باشد. اين مي تواند باعث بيماري التهابي لگن و ناباروري شود. كلاميديا با آنتي بيوتيك ها درمان مي شود.
سرطان واژن: سرطان واژن بسيار نادر است. خونريزي يا ترشحات غير طبيعي واژن علائم است.
پرولاپس واژن: به دليل ضعف عضلات لگن (معمولاً از زايمان) ، ركتوم ، رحم يا مثانه روي واژن فشار مي آورد. در موارد شديد ، واژن از بدن بيرون زده است.

نحوه ي انجام عمل پرينورافي

در اين عمل پزشك با نزديك كردن ديواره هاي پشتي واژن آنها را به يكديگر وصل مي كند و با اين جراحي، واژن تنگ خواهد شد.

طي اين عمل واژن فرد تنگ خواهد شد و مدت زمان انجام عمل حدود يك ساعت خواهد بود.

اين عمل تحت بيهوشي عمومي و يا بي حسي موضعي انجام مي پذيرد.

بهبودي بعد از عمل معمولا يك هفته طول مي كشد. اما بهتر است كه تا يك ماه مقاربت انجام نشود.

اين عمل را مي توان بلافاصله بعد از زايمان انجام داد و با زدن چند بخيه توسط پزشك واژن تنگ خواهد شد.

در غير اين صورت بايد جراحي پرينورافي جهت تنگ كردن واژن انجام گيرد.

در صورتي كه نياز باشد عمل پرينورافي همزمان با عمل لابياپلاستي انجام شود، مي توان اين دو جراحي را در يك روز همزمان با هم انجام داد.

بعد از عمل نيز، با رعايت نكاتي كه توسط پزشك متخصص بيان مي شود مي توانيد به سرعت به بهبودي كامل برسيد.
جديدترين روش تنگ كردن واژن با معرفي دستگاه ليزر  واژينال

موارد استفاده ::
1 – تنگ كردن واژن با يك نوبت
2- بيشترين اثر ماندگاري
3- رفع انواع بي اختياري ادراري
4- جوان سازي واژن
5- افزايش كلاژن سازي ناحيه واژن و افزايش قدرت الاستيسيته واژن
6- رفع شلي ناحيه پرينه و افزايش قوام و قدرت واژن
7- بهتر نمودن فعاليت جنسي
تلنولوژي هايفو ::

ويژگي
مزاياي اين دستگاه نسبت به دستگاه هاي مشابه
-    غير تهاجمي
-    بدون درد
-    بدون نياز به بي حسي
-    درمان سريع
-    در اكثر موارد با يك دوره درمان قطعي انجام ميشود .
-    تنگ كردن و جوان سازي واژن بدون نياز به جراحي
-    قدرت چرخش 360 درجه
دلايل اصلي كه خانمها به انجام جراحي زيبايي واژن اقدام مي كنند عبارتند از:

    درد در حين مقاربت جنسي
    داشتن ظاهري تميز و زيبا
    اصلاح عدم تقارن ظاهري واژن
    كم بودن تحريك كليتوريس به دليل پوست اضافه كلاهك كليتوريس
    درد يا ناراحتي در هنگام فعاليت هايي مثل دوچرخه سواري
    ناراحتي در هنگام پوشيدن لباس هاي تنگ مثل شلوارهاي چسبان و جين
    احساس كشيدگي، سايش و سوزش در هنگام ورزش


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۶:۰۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

كابينت آشپزخانه كرج

مجموعه آمادكور فعاليت خود را از بهار سال ۱۳۸۶ با استفاده از تجربه چندين ساله مديرعامل خود در انجام پروژه‌هاي متعدد طراحي و اجراي كابينت آشپزخانه در كرج و تهران، با تكيه‌ بر تخصص تيم طراحي و اجرايي خود، متشكل از طراحان خوش‌ذوق و خلاق و مهندسين متعهد آغاز نموده است.

حيطه اصلي فعاليت آمادكور، خدمات در حوزه كابينت آشپزخانه، طراحي كابينت آشپزخانه و به‌طوركلي مصنوعات ام‌ دي ‌اف (mdf) با تمركز بر دكوراسيون آشپزخانه است. خدمات آمادكور به‌صورت تخصصي در سه بخش‌ِ زير به مشتريان ارائه مي‌شود.

  • فروش كابينت آماده و پيش‌ساخته‌ي ام‌ دي ‌اف، هاي ‌گلاس و ممبران
  • طراحي، توليد و اجراي دكوراسيون آشپزخانه و كابينت سفارشي
  • طراحي، توليد و اجراي سازه‌هاي ام دي اف اعم از كمد ديواري، كتاب خانه و ...

كابينت آماده آمادكور

آشپزخانه‌اي درنهايت سرعت و دقت، مقرون‌ به‌صرفه، بدون هيچ دلهره براي افرادي كه زمان كافي در اختيار ندارند و مي‌خواهند در كمترين زمان، با هزينه كم آشپزخانه‌شان را كابينت كنند.

آمادكور بدون در نظر گرفتن نام كابينت آشپزخانه آماده، با استفاده از متريال مرغوب، امكان انتخاب از ميان ده‌ها طرح و رنگ و در نظر گرفتن ابعاد استاندارد، اقدام به ساخت كابينت آماده نموده است تا رضايت هر قشر و طبقه‌اي را جلب كند. كابينت آماده آمادكور در چهار طرح كابينت آماده ام دي اف، كابينت آماده ممبران، كابينت آماده هاي گلاس و كابينت آماده فراميد در بازار عرضه مي‌شوند. مشتريان مي‌توانند با توجه به سليقه و بودجه خود يكي از طرح‌هاي كابينت آماده را در رنگ‌هاي مختلف خريداري كنند.

كابينت آشپزخانه كرج

قيمت كابينت آماده به متريال مورد استفاده در ساخت كابينت وابسته است كه آمادكور با استفاده از بهترين متريال موجود، چه در ورق ام دي اف و چه در يراق آلات مورد استفاده، بهترين محصولات را در اختيار شما قرار مي‌دهد. متريال مصرفي در كابينت آماده آمادكور هيچ تفاوتي با كابينت‌هاي سفارشي ندارد و تنها دليل كاهش قيمت در كابينت آماده ساخت كابينت‌هاي آماده در تيراژ بالاست.

امكان سفارشي شدن در كابينت آماده آمادكور وجود دارد. به اين صورت كه پس از نصب كابينت آشپزخانه، در صورت تمايل مشتري، بخش‌هايي از آشپزخانه كه خالي از كابينت است، با ساخت كابينت‌هايي متناسب با ابعاد آشپزخانه شما پر خواهد شد.

كابينت سفارشي آمادكور

آشپزخانه‌اي خاص و منحصربه‌فرد، با طراحي ۳ بعدي و امكان انتخاب از ميان انواع متريال و رنگ‌ها؛ با توجه به ابعاد آشپزخانه، براي كساني كه مي‌خواهند كابينت آشپزخانه‌ي لوكس و مختص به خودشان را داشته باشند. انتخابي كه به شما اين فرصت را مي‌دهد تا تمام فضاي آشپزخانه را مطابق با استانداردهاي روز دنيا و بهره‌گيري از ذوق و سليقه‌ي خودتان و تيم طراحي آمادكور تجهيز كنيد و آشپزخانه‌ي خود را قبل از ساخت به صورت طراحي سه بعدي ببينيد و در آن به گردش درآييد و لذت ببريد.

در كابينت سفارشي آمادكور شما مي‌توانيد از ميان ده‌ها طرح و رنگ كابينت مورد نظر خود را انتخاب كنيد و ما تلاش مي‌كنيم با طراحي اصولي در عين رعايت اصول زيبايي شناسي زيباترين شپزخانه را در اختيار شما قرار دهيم. عوامل تاثيرگذار بر قيمت كابينت آشپزخانه بسياراند. آمادكور در بخش كابينت سفارشي بهترين كيفيت را با منطقي‌ترين در اختيار مشتري‌ها قرار مي‌دهد.

كابينت كرج

اگر ترجيح مي‌دهيد كابينت‌هاي آشپزخانه شما كاملا متناسب با ابعاد آشپزخانه شما ساخته شود كابينت سفارشي را انتخاب كنيد. براي اين كار كافيست با كارشناسان ما تماس بگيريد تا براي مشاوره حضوري و اندازه‌گيري به شما مراجعه كنند.

در آمادكور طراحي، توليد و اجراي انواع كابينت‌هاي آشپزخانه ممبران، هاي‌ گلاس و ام‌ دي ‌اف بر اساس نظر و سليقه مشتري و بر اساس متد روز دنيا و نرم‌افزارهاي تخصصي صورت مي‌گيرد. محصولات آمادكور با پيشرفته‌ترين ماشين الات موجود در كشور در صنعت ساخت كابينت آشپزخانه و تلاش مستمر كارشناسان خبره ساخته مي شود و در سريع ترين زمان و با كيفيتي مثال‌زدني در محل موردنظر مشتري محترم نصب مي‌گردد.

كابينت آشپزخانه در كرج

سازه‌هاي ام دي اف آمادكور

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه كمد ديواري، كتاب خانه، تخت خواب و ديگر سازه‌هاي ام دي اف متناسب با سليقه و ابعاد خانه‌تان پيدا نكرده باشيد. در بخش سازه‌هاي ام دي اف آمادكور شما مي‌توانيد دقيقا متناسب با نيازها، سلايق و ابعاد خانه‌تان بتوانيد محصول خودتان را سفارش دهيد. تيم آمادكور با طراحي سه بعدي محصولات شما اين امكان را به شما مي‌دهد كه قبل از اجراي پروژه طراحي سه بعدي آن را ببينيد و در صورت لزوم، آن را تغيير دهيد.

نمايشگاه كابينت آمادكور در كرج

براي مشاهده محصولات آمادكور و مشاوره حضوري با كارشناسان آمادكور، شما مي‌توانيد به نمايشگاه كابينت كرج واقع در البرز، كرج، بلوار سرداران غربي، نبش بلوار حدادي مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آشپزخانه كرج،
موضوع:
[ ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۴:۰۲ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

ساخت درب هاي ضد سرقت در شرايط و متريال بسيار گوناگوني شكل ميگيرد و درب هاي گوناگوني مانند درب ضد سرقت و درب ضد حريق و درب ضد سرقت ترك در نوع هاي بسيار گوناگوني از جنس MDF و HDF ساخته مي شوند كه در داخل ساختمان نصب مي شوند. نصب اين درب ها توسط متخصين بسيار خبره اي صورت مي گيرد كه مي توانيد از آنها براي بالابردن امنيت خانه ي خود استفاده كنيد. يكي از مهم ترين مواردي كه بايد در مورد درب هاي ضد سرقت بدانيد اين است كه اين درب ها داراي تقسيم بندي هاي بسيار زيادي هستند و تقسيم بندي اين درب ها به اين صورت شكل مي گيرد كه براي اساس روكش و يراق آلاتي كه در ساخت درب ضد سرقت استفاده شده است تقسيم بندي مي شوند. در اين نوشته به اين سوال پاسخ مي دهيم: چرا بايد از درب هاي ضد سرقت استفاده كنيم؟

اكباتان درب

درب هاي ضد سرقت و درب هاي كه براي مهار حريق يا به عبارتي درب هاي ضد حريق بايد حتما مورد تاييد سازمان اتش نشاني باشند تا بتوانيد استانداردهاي لازم را براي ساخت و فروش درب ضد سرقت و درب ضد حريق را به خود اختصاص بدهند. در ساخت و توليد اين درب ها از ورق هاي فلزي گالوانيزه يا به عبارت ورقه هاي فلزي هيدوركربن استفاده شده است. درب هاي ضد حريق و درب ضد سرقت براي ساخت اين درب ها از مواردي استفاده شده است كه بتواند حرارت مستقيم را در دو ساعت در دماي برابر 800 درجه ي سانتيگراد متحمل شود و اين مطلب يكي از مهم ترين ويژگي هاي درب هاي ضد حريق و درب ضد سرقت مي باشد.

جزييات درب ضد سرقت

در ساخت درب ضد سرقت از متريال خاصي براي سخات دستگيره هاي اين درب هاي استفاده شده است براي اينكه در مورد دستگيره هاي اين درب ها اطلاعات بيشتر داشته باشيد بايد بدانيد كه دستگيره ي اين درب ها از جنس آنتي پنيك و سرتيفيكت ساخته شده است و براي بالا بردن امنيت اين دستگيره ها از جك هيردوليك در ساخت اين دستگيره ها استفاده شده است كه در دسترس مستريان براي خريد قرار داده شده است و شما مي توانيد درب ضد سرقت مورد نظر خود را  به راحتي با ويژگي هاي خاصي مد نظر خود سفارش دهيد.

درب ترك

بيشتر سازنده هاي درب هاي ضد سرقت مانند اكباتان درب اين تونايي را دارند با دپو كردن درب هاي ضد سرقت توانايي اين را داشته باشند كه درب هاي ضد سرقت خود را براي تمام مشتريان خود در تمام قسمت هاي كشور ارسال نمايند. افرادي كه قصد خريد درب ضد سرقت را دارند بايد به اين مطلب توجه داشته باشند كه با تواجه به تجهيزاتي كه براي درب خود در نظر گرفته اند زمان ساخت اين درب ها ممكن است متغير شود.

زمان ساخت درب ضد سرقت

براي ساخت يك درب ضد سرقت معمولا زماني در حدود 15 روز كاري طول خواهد كشي كه يك در ب ضد سرقت آماده و براي بهره برداري آماده شود در ادامه اين مطلب بايد همچنين بدانيد كه براي ساخت يك درب ضد حريق نيز زماني برابر با 14 روز كاري ط.ل خواهد كشيد كه يك درب ضد حريق توليد شود.

Image result for anti theft doors

يكي ديگر از ويژگي‌هايي كه اسباب تدبير شهرت بيشتر درب هلا فلزي نژاد قياس سكبا ديگر انواع باب لا شده است، امكان ربح از چندين كوپله و كليد در لخت ايا مختلف گوشه چشم لحظه ساتگين باشد؛ امري كه دروازه اندر درب هاي چوبي امكان پذير نيست! نكته نافذ جذاب وقع ديگر بيم دادن به مخاطره افكندن تنگه درخور مدخل سرپوش هاي فلزي اين است كه اين درب ها علاوه محصول ثمره توانايي محذور شدن لولو مخالف صوت، گرما گلرو برودت، تو برابر تغييرات مختلف لحظه هم درخشش ميوه نداشته گلرو شكل فيزيكي خود را حفاظت صراحي كنند. درب هاي ضد سرقت نيز براساس متريالي كه براي ساخت انها در نظر گرفته شده است چيزي در حدود 10 الي 20 روز كاري براي ساخت اين درب ها در نظر گرفته مي شود شما مي توانيد درب ضد سرقت خود را به صورت آنلاين خريداري نماييد و براي خريد بهتر از خريد آنلاين درب ضد سرقت استفاده كنيد.

منبع: www.otaq.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درب هاي ضد سرقت،
موضوع:
[ ۱ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۱:۴۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 7
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر