تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

اقامت ارزان در هتلها (ايران هتل، هتل يار و...)

گره خوردن اينترنت و زندگي بشر با يكديگر تا كنون نتايج جالبي بر جاي گذاشته است! مهم ترين ميراث اينترنت براي هر كدام از ما، تسهيل شدن امور مختلف زندگيمان اعم از خريد، بررسي، دريافت اخبار، خدمات و... است و اين رنگ و بوي تازه اي به زندگي فردي و اجتماعي هر كدام از ما بخشيده است. يكي از ويژه ترين خدماتي كه در حال حاضر در بستر اينترنت مي توانيد دريافت كنيد، رزرو هتل يا هتل هايي در iran hotel ، هتل يار و ... است.

اينترنت و سايت هاي خدماتي در حوزه رزرو هتل امكان مقايسه، بررسي و انتخاب درست مبني بر سليقه و بودجه مان را فراهم كرده است. شما با مراجعه به سايت هاي مختلف براي رزرو هتل مي توانيد اتاق هاي مختلف را براي هر تاريخي كه تمايل داشته باشيد رزرو كنيد! اين نوع رزرو هتل به قدري تسهيل شده است كه كم كم به كلي جايگزين فرايند قديمي رزرو هتل مي شود.

كد تخفيف رزرو هتل يار ، ايران هتل و...

در حال حاضر نه تنها فرايند رزرو هتل تسهيل شده است بلكه خدمات با كيفيت با صرف هزينه كمتر براي كاربران مهيا گشته اند. شما با مراجعه به سايت هاي تخفيف مانند تخفيف هات مي توانيد با تخفيف هاي شگفت انگيز به رزرو هتل در هتل يار، ايران هتل و ...  بپردازيد. به عبارتي شما با ارائه بودجه كمتر مي توانيد از كيفيتي بيشتر و راضي كننده تر بهره مند شويد. براي مثال در تخفيف هات مي توانيد كد تخفيف هتل در تهران، هتل با تخفيف در اصفهان، هتل با تخفيف در كيش و هتل با تخفيف در مشهد را بيابيد.

دريافت كد تخفيف هتل براي رزرو هتلها با تخفيف يك راهكار مهيج براي افزايش لذت و هيجان سفر شما خواهد بود. شما با صرف هزينه كمتر مي توانيد اقامتي با كيفيت و لوكس را از اين طريق دريافت كنيد! اين دقيقا همان چيزي است كه باعث مي شود قشر گسترده تري از مردم سراغ سفر و گشت و گذار بيايند و با صرف هزينه كمتر لذت تعطيلات همراه با سفر را بچشند.
 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رزرو هتل،
موضوع:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۱:۴۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

موسيقي بي كلام كلاسيك Classical

موسيقي بي كلام همواره در كشورمان و كشور هاي بزرگ و متمدن يكي از محبوب ترين سبك ها است، البته كه برخي از موزيك ها در حال حاضر از گرايش هاي تلفيقي براي شكل دهي و استفاده از اين سبك موزيك بهره مي گيرند كه نتيجه نهايي خارج از صرفا موسيقي كلاسيك خواهد بود.

موسيقي كلاسيك

اين موزيك در آواز ايراني دسته بندي هاي گسترده اي خواهد داشت و بخشي از آن نيز تنها نوا، ملودي و يا همان موسيقي است كه با نام بي كلام در دنيا شناخته مي شود. موسيقي هاي بي كلام مي توانند بسيار آرامش بخش و جذاب باشند و اگر علاقه مند به اين سبك ها هستيد از بين آثار فاخر ايراني و حتي خارجي مي توانيد بي شمار آلبوم بيابيد.

موزيك هاي بي كلام كلاسيك گاه بر اساس ژانر ملودي و گاه بر اساس نوع ساز و ساختار به دسته بندي هاي مختلفي تقسيم مي شوند و اگر مي خواهيد در مورد آن ها بيشتر بدانيد بايد به طور خلاصه عرض كنيم كه ويالون، پيانو و... در آن ها استفاده مي شود.

شروع نواختن موسيقي بي كلام كلاسيك

البته كه شروع اين موسيقي به صورت بي كلام خارج از ايران و در اروپا شكل گرفت.

گفته مي شود كه از صده پانصد ميلادي در بين مردم ديده شد، بسياري از موزيسين ها شروع تركيب ژانر هاي موسيقي را در اين مقطع مي دانند كه در واقع به صورت ناخودآگاه و بدون اطلاع انجام شد.

در درجه اول بايد گفت كه اين موسيقي را مي توان مادر نت نويسي و ساختار سازي در آهنگسازي دانست. بسياري از مواردي كه در حال حاضر توسط نرم افزار هاي ساخت و ميكس موسيقي انجام مي شود در اين دوره زماني پيگيري شد.

البته كه مي توانيم هر كدام از اجزاي موسيقي بي كلام كلاسيك را نيز به ژانر هاي متنوع و متفاوت تقسيم كنيم، مثلا يكي از ملودي هاي بي نظير كه به صورت كلاسيك طراحي و نواخته مي شود قطعا رمانتيك خواهد بود كه در كشور هاي اسيايي و خاورميانه همواره جز پرطرفدار ترين ها است، Sample هاي زيادي نيز در موسيقي ايراني، يوناني، تركيه و ... بر اين اساس ثبت و ساخته شده است.

هيچ گاه نمي توان اين  موسيقي را دور از ديگر سبك ها دانست، چون در بيشتر آن ها به صورت ويژه اي از موزيك كلاسيك استفاده شده است.

فرم شناسي نهايي شروع كار در موسيقي كلاسيك بود.

  آشنايي با موزيك كلاسيك

آشنايي با موزيك Classical

اگر بخواهيم در مورد مشاهير اين موسيقي بيشتر بدانيم كه تاثير بسزايي در پيشرفت سبك داشتند مي توان به يوهان سباستين باخ، بتهوون، فردريك شوپن و در نهايت موتسارت اشاره كرد كه توانست به پيشرفت انواع سبك هاي موسيقي به صورت ويژه اي كمك كند.

از جمله آلبوم هاي محبوبي كه در سبك كلاسيك بي كلام راهي بازار شدند مي توان به: Best Piano Classic اشاره كرد كه توسط جمعي از ملودي نواز هاي برتر دنيا ساخته شد و در يك آلبوم و به صورت واحد توسط كمپاني ساخت در سال 2002 ميلادي منتشر شد و توانست موفقيت هاي عظيم كسب كند.

قطعا وقتي ملودي Beethoven – Fur Elise  را بشنويد خاطرات براي شما زنده خواهد شد، اين ملودي را مي توان محبوب ترين و بهترين گزينه براي شناسايي موسيقي كلاسيك معرفي كرد كه سبب مي شود شما به خوبي نواي نت هاي پيانو را احساس كنيد. فراموش نكنيد كه پيانو مي تواند يكي از بهترين ها براي شروع اين سبك از موسيقي و بخصوص به صورت كلاسيك باشد.

البته كلاسيك مطابق استاندارد هاي جهاني كه در آن از ساز هاي الكترونيك استفاده نمي شود، حتي گاهي از ميكس و مستر نيز بهره گرفته نمي شود تا ملودي درست مانند قرون گذشته ساخته شود.

  بهترين ملودي هاي موسيقي بي كلام كلاسيك

بهترين ملودي هاي موسيقي بي كلام خارجي

عده اي اين موسيقي را در واقع شروع كننده نوا هاي پاپ مي دانند كه در حال حاضر محبوب ترين سبك موزيك در دنيا است. اما ملودي هاي پاپ مي تواند با ديگر سبك ها مانند ترنس، هاوس، هيپ هاپ و... تركيب شود.

موسيقي كلاسيك زماني اصل خود را حفظ مي كند كه در آن از ساز ها و اركستر به صورت زنده استفاده شود و شما با روح خود نواختن تك تك نت ها را احساس كنيد.

در اين صورت سبك كلاسيك و آن هم بدون صوت خواننده مي تواند جذابيتي غيرقابل وصف داشته باشد كه تنها درمان روح خواهد شد.

ملودي جذاب ديگري با عنوان Mendelssohn – Songs Without Words Op. 62, “Spring Song” در بين آثار فاخر موسيقي كلاسيك شناخته مي شود كه شناسنامه ديگر سبك كلاسيك است و فرا تر از حسي خواهد بود كه شما از يك موزيك انتظار داريد.

در اين مورد نيز طبق روال چند سال اروپا و امريكا از پيانو استفاده شده است، به ندرت ديده مي شود كه ساز ها به صورت تركيب ناهماهنگ و يا پارادوكس در موسيقي بي كلام استفاده شوند و در اين مورد نيز شما كاملا مي توانيد اين تفاوت را حس كنيد.

دانلود موسيقي كلاسيك بتهوون و موتزارت

بتهوون و موتزارت مي توانند جز ايده آل ترين اشخاص براي براي آشنايي با اين سبك هستند كه نام آن ها سال ها در حوزه هاي مختلف ملودي سازي و موسيقي جهاني كلاسيك شناخته شد، ما نيز به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم كه حتما ملودي هاي موتزارت را بشنويد و اگر دوست داريد در ابتداي راه با موسيقي كلاسيك خارجي آشنا شويد، نامي بهتر از اين دو به هيچ عنوان در تاريخ تكرار نخواهد شد.

1756 در واقع براي دنيا شروع توليد موسيقي قدرتمندي بود كه هنوز هم شما براي شروع ملودي سازي با پيانو به آن ها نياز داريد.

در واقع جز دروس ابتدايي شما خواهند بود. او در اين سال به دنيا آمد و پس از مدتي توانست اولين ملودي هاي كلاسيك را به نام خود ثبت كند.

  دانلود موزيك هاي بي كلام كلاسيك

موسيقي كلاسيك

نواختن اين موسيقي ها نياز به بالاترين دقت و مهارت خواهد داشت و اگر ترجيح مي دهيد از شروع آن را فرا بگيريد بايد تمام تمركز خود را روي نواختن انواع ساز ها از جمله پيانو نخست به صورت تئوري و پس از آن نت خواني قرار دهيد.

همواره گلچيني از قطعات نواخته شده توسط باخ و موتزارت در رسانه هاي خارجي مورد استفاده قرار مي گيرد و نشان مي دهد كه اين ملودي ها به هيچ عنوان عمر نخواهد داشت و صرفا آهنگ هاي ابزاري، تاريخ مصرف دار نبوده و مي توانند حتي هنوز هم شروع سبك هاي جديد تر باشند.

اشتراوس يك اتريشي ديگر بود كه توانست ملودي سازي هاي كلاسيك را به صورت كاملا حرفه اي و البته بي كلام در قلب اروپا شروع كند، او حالا در دنيا براي توليد آثار فاخر و بي نظير شناخته مي شود و هر كسي كه با اين ژانر و سبك از موسيقي آشنا باشد، حتما آثار او را نيز شنيده و حتي مي نوازد.

نواختن اين آثار روانشناسي هاي جالبي داشته و شما را بهتر با انواع خط ملودي ها آشنا مي كند، حتي مي توانيد براي تقويت روحيه خود در زمان هاي خاص اين ملودي ها را دانلود كرده و گوش كنيد.

براي اطلاعات بيشتر و دانلود آثار موسيقي آرامش بخش و صد ها سبك ديگر از جمله موسيقي كلاسيك در دسته بندي ساز هاي مختلف همراه رسانه جاست موزيك باشيد:

https://just-music.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: موسيقي بي كلام،
موضوع:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۹:۱۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

سالن هاي زيبايي زيادي در سراسر كشور داير شده اند و در هر شهر و استان تعداد زيادي از آن ها را مي بينيد اما برخي همواره محبوب تر بوده و امكانات بهتري را در اختيار مشتريان قرار مي دهند. در واقع انتخاب يك سالن زيبايي مناسب نيازمند بررسي موارد خاص است و اگر اين كار به درستي انجام شود، شما در نهايت به عنوان مشتري اين سالن ها نتيجه بهتري دريافت مي كنيد.

بخش مهمي از اين مورد بررسي سليقه مشتريان است و همين طور تكنيك هايي كه كادر در تغيير ظاهر شما استفاده مي كنند، آن ها احتمالا براي آرايش عروس نمونه كار هايي را از خودشان در اختيارتان قرار مي دهند كه اگر اين موارد را بر اساس چهره خود بررسي كنيد كارتان به مراتب آسان تر است.

به ياد داشته باشيد كه آرايش مناسب نكات منفي چهره را حذف كرده و زيبايي هاي صورت را برجسته مي كند. به اين صورت مي توان انتظار داشت كه يك سالن زيبايي مناسب ترين امكانات را در اختيار شما قرار دهد.

سالن عروس خوب

تخصص در زيبايي و ميكاپ

كليدي ترين نكته در مورد يك سالن زيبايي خوب ميكاپ مناسب مطابق چهره، اندازه و فرم صورت است، در واقع تغييركوچكي در ابروي شما مي تواند تمامي معادلات را بر هم زند و اگر اين كار به خوبي انجام شود ظاهر شما چند برابر بهتر مي شود.

به ياد داشته باشيد كه ريسك در آرايش مي تواند خوب باشد اما اگر اين كار مكررا توسط كادر سالن آرايش انجام شود مي تواند گاه جبران ناپذير باشد.

عموما اولين گزينه براي يك سالن زيبايي خوب كه توسط خانم ها مورد بررسي قرار مي گيريد، فيلتر قيمت است، پس مناسب ترين قيمت در كنار خدمات عالي هميشه خواسته هر شخصي است. پس از گذراندن اين مرحله ظاهر يك سالن آرايش مي تواند ايده بعدي براي سنجش باشد.

نظافت يك سالن در اولويت هاي اصلي و همين طور استفاده از لوازم پاكسازي شده و يك بار مصرف مي تواند تضميني باشد بر سلامتي شما. در واقع گزينه بسيار مهم در سالن هاي زيبايي كه بايد در آن دقت كافي داشته باشيد، استفاده از ابزار آرايشي و بهداشتي ارجينال است.

همين طور انجام تمامي مواردي كه شما در سفارش و خواسته هاي خود ذكر كرده ايد در مدت زمان مناسب و به صورت حرفه اي از جمله ويژگي هاي ديگر يك سالن مناسب است.

 

ارائه تمامي خدمات زيبايي به صورت استاندارد

در سالن هاي زيبايي بسته به حيطه فعاليت و همين طور حرفه اي بودن و تخصص افراد و كادر، خدمات گوناگوني ارائه مي شود و هر چه اين خدمات بيشتر باشد قطعا سالن مي تواند فعاليت گسترده تري داشته باشد، مواردي چون ميكاپ عروس كه قطعا جز اولويت هاي اصلي به دليل هزينه براي افراد و سالن هاي زيبايي است.

در كنار اين موارد سالن هاي زيبايي اقدام به ارائه خدمات اكستنشن مي كنند كه البته اكستشن ها به دليل مصنوعي بودن و پيوند بايد كيفيت لازم را داشته و پس از مدت طولاني استفاده مشكلي رخ ندهد، در واقع به اين صورت كه اگر نياز به بلند كردن موي خود داريد قطعا بايد به اين گزينه در سالن هاي آرايش دقت كنيد.

حسن شهرت يك سالن زيبايي در رضايت مشتري، اصالت، استفاده از دستگاه ها و مواد با كيفيت و صد البته احترام است.

امروزه مواردي چون كاشت مژه، لمينت، گريم عروس و همين طور گريم هاي مهماني نيز گزينه هايي است كه در ليست خدمات سالن هاي زيبايي ديده مي شود. اما براي انتخاب بهتر بايد كيفيت آن ها را با يكديگر مقايسه كرده و مناسب ترين گزينه را برگزينيد.

 

خدمات پوست و مو عروس سالن هاي زيبايي

يك سالن عروس خوب، مي تواند تمامي خدمات را به صورت يكجا در اختيار شما قرار دهد، اما اين كه آيا كيفيت لازم ديده خواه شد مبحث اصلي است.

مثلا در زمينه شينيون و استايل دهي مو ها، بايد مطابق ظاهر انواع مو هاي باز و بسته روي چهره ها تست و بررسي شده باشد.

كوپ مو نيز بايد مطابق جديد ترين استاندارد ها و ژورنال هاي مد جهاني انجام شود و با چهره شما نيز به اندازه كافي سازگار باشد. بعلاوه اين كه دقت در كوتاه و يا اصلاح بافت و ترميم مو ها مي تواند به زيبايي شخص بيافزايد.

مرجع: farsiha.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سالن عروس خوب،
موضوع:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۹:۰۷ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

شركت آهن سازه با بيش از 15 سال سابقه و بيش از 1200 پروژه موفق اجرا شده در كشور در زمينه ساخت و نصب انواع حفاظ نرده براي روي ديوار : حفاظ شاخ گوزني ، حفاظ بوته اي ، حفاظ ليليوم ، حفاظ نيزار ، سر نيزه حفاظ و همچنين نرده حفاظ ساده و فرفورژه براي پنجره و حفاظ درب آكاردئوني كشويي ... با كادري مجرب و بهترين متريال روز دنيا فعاليت دارد . توليد و صادركننده بيش از 100 مدل نرده حفاظ ساده و فرفورژه مدرن زيبا جهت پنجره و درب منزل و حياط , باغ , ويلا , مجتمع مسكوني , كارخانه و ...

 

حفاظ شاخ گوزني

حفاظ شاخ گوزني

حفاظ شاخ گوزني آهن سازه به خودي خود هم شكيل و چشم نواز است. تركيب اين نرده با ديوارهاي سنگي، آجري، بتني و نماهاي رومي ظاهر يك كاخ غير قابل نفوذ را به ذهن بيننده متبادر مي كند .

 

حفاظ پنجره

يكي ديگر از راه هاي محافظت از ساختمان، استفاده از حفاظ پنجره fence shield window مي باشد. در سال هاي اخير دزدان براي ورود به ساختمان از طريق پنجره بسيار آسان شده است. به همين دليل يكي از بهترين راه ها استفاده از حفاظ پنجره مي باشد . حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اينكه موجب جلوگيري از ورود غير قانوني مي شود، موجب زيبايي ساختمان شما خواهد شد.

حفاظ پنجره

كدام مدل حفاظ پنجره براي امنيت مناسب است ؟ حفاظ پنجره ساده امن تر است يا حفاظ پنجره فرفورژه ؟ استفاده از حفاظ پنجره با توجه به مسائل امنيتي از طرف بيرون در طبقات پايين و از قسمت داخل خانه در طبقات بالا حس امنيت و ارامش براي سقوط نكردن و … به وجود مي آورد كه امري ضروري است .

 

حفاظ آكاردئوني

حفاظ آكاردئوني به نوعي حفاظ درب كشويي گفته ميشود كه اغلب جهت حفاظت از درب ورودي واحدهاي آپارتمان و فروشگاه ها مورد استفاده قرار ميگيرد و در مواردي همچون مغازها و انباري ها و مكان هاي ديگر نيز بكار گرفته ميشود. شاكله اصلي حفاظ آكاردئوني تسمه هاي فلزي بوده كه توسط پين هاي فلزي به همديگر وصل شده و در قابي فلزي قرار ميگيرد كه بصورت ريلي در محور عرض درب حركت ميكند از اين رو كمترين فضا را در راه پله ها اشغال كرده و مزاحمتي ايجاد نميكند. درب آكاردئوني هاي مختلفي در بازار عرضه گرديده است كه نامهاي مختلفي نيز به خود اختصاص داده اند اما متداولترين مدل از آنها موسوم به مدل سه گل يا سه لوزي ميباشد كه ۹۰ درصد امنيت مورد نظر را برقرار مينمايد لذا جهت افزايش امنيت ميتوان از قفل هاي مخفي كه در بدنه درب طراحي ميگردد و همينطور تعداد حلقه هاي قفل بيشتر استفاده نمود.

حفاظ آكاردئوني

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۲:۲۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

حفاظ نرده آهن سازه

 

 

???? حفاظ آكاردئوني به نوعي حفاظ گفته ميشود كه اغلب جهت حفاظت از درب ورودي واحدهاي آپارتمان مورد استفاده قرار ميگيرد و در مواردي همچون مغازها و انباري ها و مكان هاي ديگر نيز بكار گرفته ميشود. شاكله اصلي حفاظ آكاردئوني تسمه هاي فلزي بوده كه توسط پيم هاي فلزي به همديگر وصل شده و در قابي فلزي قرار ميگيرد كه بصورت ريلي در محور عرض درب حركت ميكند از اين رو كمترين فضا را در راه پله ها اشغال كرده و مزاحمتي ايجاد نميكند. درب آكاردئوني هاي مختلفي در بازار عرضه گرديده است كه نامهاي مختلفي نيز به خود اختصاص داده اند اما متداولترين مدل از آنها موسوم به مدل سه گل يا سه لوزي ميباشد كه ۹۰ درصد امنيت مورد نظر را برقرار مينمايد لذا جهت افزايش امنيت ميتوان از قفل هاي مخفي كه در بدنه درب طراحي ميگردد و همينطور تعداد حلقه هاي قفل بيشتر استفاده نمود.

حفاظ اکاردئونی

 

 

يكي ديگر از راه هاي محافظت از ساختمان، استفاده از حفاظ پنجره fence shield window مي باشد. در سال هاي اخير دزدان براي ورود به ساختمان از طريق پنجره بسيار آسان شده است. به همين دليل يكي از بهترين راه ها استفاده از حفاظ پنجره مي باشد . حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اينكه موجب جلوگيري از ورود غير قانوني مي شود، موجب زيبايي ساختمان شما خواهد شد.

 

حفاظ پنجره

 

 

 

حفاظ روي ديوار ( Fence Spikes & Wall Spikes ) به منظور ايجاد امنيت ساختمان و براي جلوگيري از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حيوانات و.... ساخته ميشود . حفاظ شاخ گوزني عموماٌ براي نصب برروي ديوار در نظر گرفته ميشود اما گاهي بر روي پنجره نيز نصب ميشود . در گذشته حفاظها بصورت نيزه اي يا سيم خاردار موجود بود كه داراي نقاط ضعف بسياري بودند ، ولي اين روزها با نسل جديد حفاظ ها مثلحفاظ شاخ گوزني ، بوته اي و ني زار و ليليوم مواجه هستيم كه از نظر ظاهري ،امنيتي و استحكام بسيار كاربردي تر است و مورد تاييد پليس هم ميباشد .

 

قیمت فروش نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی بوته ای لیلیوم نیزه ای

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۱:۰۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

پنجره دوجداره upvc

سه لنگه با دو لنگه بازشو

در ادامه ارائه قيمت انواع پنجره دوجداره به مدل سه لنگه با دو لنگه بازشو مي رسيم اين مدل پنجره نيز مانند نمونه قبلي مي باشد با اين تفاوت كه با توجه به دولنگه بازشويي كه دارد فضاي بيشتري براي دسترسي به بيرون را به ما مي دهد

توري انواع درب و پنجره - توري پوشش بالكن ، ايوان و تراس - توري پنجره دوجداره - توري پليسه اي - توري كشويي و ريلي - نصب توري پليسه اي بر روي انواع پنجره - تنوع در رنگ قاب - تنوع در جنس توري ، نخ ، يراق و قاب

پيش فاكتور بر اساس متر مربع - محصولات با ضمانت نامه معتبر - پرداخت كامل مبلغ پس از نصب

بازديد ، مشاوره ، حمل و نصب رايگان - تمامي نقاط تهران ، شميرانات و لواسانات

ساخت درب و پنجره هاي دو جداره و سه جداره پي وي سي با استفاده از بهترين برندهاي موجود در بازار

ساخت درب و پنجره هاي دوجداره الومينيوم (نرمال بريك و نرمال)

ساخت توري هاي پليسه مقاوم و بادوام

تعويض پنجره هاي قديمي بدون هيچ گونه تخريبي

با سابقه بيش از ده سال و ضمانت 15ساله

_ بازديد مشاوره و ارسال پيش فاكتور رايگان براي كليه مناطق تهران.

_ تعويض پنجره‌هاي قديمي با درب و پنجره‌هاي مدرن به صورت كاملا تخصصي و بدون تخريب با ضمانت.

_ ساخت و توليد درب و پنجره با بهترين پروفيلهاي موجود و بهترين يراقهاي ترك و آلمان با ضمانت.

_ توليد توريهاي پليسه اي با بهترين متريال با ضمانت.

_ساخت و توليد شيشه هاي دو و سه جداره به صورت صنعتي و استاندارد با ضمانت.

_قابليت ساخت درب و پنجره با اشكال و رنگهاي مختلف.

_ارتباط مستقيم با كارخانه و حذف واسطه.

توليد و نصب انواع درب و پنجره upvc بدون واسطه
تعويض پنجره هاى قديمى يكروزه بدون تخريب
پروفيل استاندارد ٥ كاناله با بيمه نامه و ضمانت ١٠ ساله
يراق آلات درجه ١ آلمانى و ترك
شيشه فلوت گريد A
اندازه گيرى،مشاوره و طراحى رايگان

ما با كاردي مجرب و كار آزموده برانيم كه محصولي با كيفيت وقيمت مناسب تحويل شما دهيم

مستقيم از كار فرما خريد كنيد يعني بدون واسطه و دلال قيمت هم مقايسه كنيد

توليد درب و پنجره دو جداره upvc .تعويض پنجره پنجره هاي قديمي با upvc بدون تخريب با بهترين كيفيت و كمترين زمان

 قيمت پنجره دوجداره  وين تك در اين مدل    ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

قيمت پنجره دوجداره  ويستا بست  در اين  مدل  ۱,۵۱۶,۰۰۰ تومان

 


قيمت پنجره دوجداره يو پي وي سي هلالي
پنجره دوجداره قوسي

اندازه فرضي براي محاسبه   1000*1000

لاستيك                                 EPDM

نكته : در پروفيل وين تك از يراق Endow  و در پروفيل ويستا بست  از يراق Endow  استفاده مي شود

قيمت پنجره دوجداره  وين تك در اين مدل    ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

قيمت پنجره دوجداره  ويستا بست  در اين  مدل  ۱,۲۸۲,۰۰۰ تومان

پنجره دوجداره دولنگه بازشو


اندازه فرضي براي محاسبه   1000*1500

لاستيك                                 EPDM

نكته : در پروفيل وين تك از يراق Endow  و در پروفيل ويستا بست  از يراق Endow  استفاده مي شود

قيمت پنجره دوجداره  وين تك در اين مدل    ۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان

قيمت پنجره دوجداره  ويستا بست  در اين  مدل  ۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان

 درب هاي تمام چوب ورودي بهدرب هايي اطلاق ميگردد كه كلاف ،رويه وپوشش آن تماما از چوب طبيعي ساخته ميشود كه به دليل تماس با محيط بيرون با استفاده از رنگ هاي  روغني و جذبي زمان كاربردي درب را به طور فزاينده افزايش ميدهد.استفاده از هنر دست استاد كاران هنرمند،به همراه فن آوري ماشين آلات پيشرفته باعث خلق اثر هاي خاص در اين نوع درب ها ميگردد وتلفيق هنر منيت كاري و شيشه،از ديگر جلوه هاي ويژه اين نوع درب ها ميباشد. دربهاي تمام چوب از چوبهاي راش،گردو و ملچ ساخته و در 100 طرح ارايه ميگردد.اين مدل محصول ضد سرقت نمي باشد  

قيمت ۸۳۰۰۰۰تومان الي... تعداد.‌..تعداد
بدون واسطه ... مستقيم از كارخانه ....
فروش به صورت عمده و تكي ...
درب روكش چوب راش سوپر درجه يك با يراق ترك...
درب روكش pvcبا كيفيت رويه ۸ ميل قفل ترك...
درب رويه فلز با يراق ترك...
درب لابي روكش تمام چوب و غيره...
رنگ پلي ارتان درجه يك ترك..
داخل سرتاسر ورق فولادي ..
پروفيل كشي شده...
درب ترك برند گل تكين وارداتي با ۵ سال گارانتي يراق ...
شركت   درب با بيش از ۱۵ سال سابقه توليد و واردات درب هاي ضد سرقت اماده ارائه نسل جديد درب هاي داخلي و ضد سرقت ميباشد... ما بهترين كيفيت را با بهترين قيمت به شما عزيزان ارائه ميدهيم... ضمانت ۳ ساله درب و ۵ ساله يراق الات مفتخريم كه نسل جديد درب هاي ضد سرقت را به شما ارائه ميدهيم...
خريد مستقيم از توليد كننده عمده و تك با ده سال سابقه
تخفيف ويژه براي همكاران و ساختمان سازان و مهندسان
قيمت منصفانه كيفيت درجه يك
قيمتهارا مقايسه كنيد در داخلي از 140 تومن
دپو روزانه براي تحويل فوري ضد سرقت از 800

ليست قيمت محصولات
ام دي اف خام شش ميل 220. پي وي سي 310. با رنگ درجه يك 480
خام هشت ميل 280. پي وي سي 360. با رنگ 560
خام سه ميل 140. پي وي سي 250. با رنگ 395
ضدخش ملامين سه ميل 200
ضداب سفيد و كرم 255. روكشي 270
اچ دي اف ترك 260. پي وي سي 380. با رنگ 470
اچ دي اف ايراني 235. پي وي سي 355. با رنگ 440
راش شش ميل330 با رنگ پلي اورتان 580 هشت ميل 390 با رنگ پلي اورتان 640
ملامينه چهار ميل قابدار 240
اجرت پشت ضد اب 75
اجرت رنگ پلي اورتان 250
چهارچوب چوبي اتاقي متري 70
چهارچوب فلزي سنگين با رنگ كوره 210 و سبك با رنگ كوره 190
ضد سرقت فلزي سبك يك ميليون و سنگين 1500
ضد سرقت راش رنگ 1200
برجسته رنگ 1450تا2100
ضد سرقت پي وي سي هشت ميل دو قفل 800
با يراق متنوع ترك و ايراني
استراكچر فلزي تمام ورق
توليد و فروش انواع درب ضد سرقت ايراني و ترك با شبكه بندي تماما فلز ( طبق عكس ) با كيفيت رنگ درجه يك

* درب هاي تمام چوب با رنگ كيفيت بالا

* توليد درب هاي اتاقي، ضد آب با انواع طرح هاي دو قاب، اودسا ، سه قاب ، مادريد .... با جنس ترك

* درب هاي MDF با روكش چوب طبيعي با رنگ

توليد شيشه هاي استاندارد صنعتي دوجداره با بهترين كيفيت .توليد توري پليسه اي ترك با بهترين كيفيت براي جلوگيري از ورود حشرات

 

پروفيل هاي ويستابست، وينتك، پلاس پن، اسوين

يراق آلات ترك آوكادو، اندو تعميرات در اسرع وقت پذيرفته مي شود

رگلاژ و آب بندي درب و پنجره جابه جايي لنگه ها دو حالته كردن پنجره ها


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۶:۲۸ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

قاليشويي در منطقه تجريش

 

ما با فراهم كرن انواع دستگاه هاي پيشرفته و ماشين آلات مدرن اين امكان را براي شما فراهم كرديم تا تنها با يك تماس ما را فرا بخوانيد تا ما درب منزل قالي شما را تحويل گرفته و تنها پس از چند روز مانند روز اولش دوباره درب منزل شما، تحويل دهيم.

ما با قاليشويي در تجريش اين امكان را براي افراد ساكن تجريش قرار داديم تا با يك هزينه مناسب و بدون صرف وقت قالي خود را درب منزل تحويل داده و تميز و پاكيزه درست بر سر وقت معين شده قالي خود را درب منزل تحويل بگيرند.

ليست خدمات قاليشويي در تجريش

 

شستشوي انواع فرش ماشيني

شستشوي انواع فرش دستباف

شستشوي انواع تابلو فرش

شستشوي انواع پتو

شستشوي انواع موكت

خشكشويي انواع خوشخواب و تشك

خشكشويي انواع مبلمان خانگي و اداري در محل

تعميرات و بازسازي انواع فرش

دريافت آني در محل

تحويل آني در محل

انواع دستگاه هاي قاليشويي در تجريش

 

دستگاه قاليشويي:

اين دستگاه شامل بخش هايي مي باشد كه فرش را به طور كامل و بدون هيچ جا اندازي تميز مي كند كه شامل است از:

دستگاه پوليشر: اين دستگاه فرش شما را لايه لايه بررسي و پاك مي كند كه بدون هيچ آسيبي به بافت و ريشه فرش كار خود را انجام مي دهد.

دستگاه ريشه شوي: اكثر قاليشويي ها نمي توانند ريشه فرش را به طور كامل سفيد و براق كنند زيرا حتي اين كار به صورت دستي نيز غير ممكن است اما ما با بهترين دستگاه ريشه شوي ۲ موتوره اين امكان را فراهم كرديم تا فرش شما بدرخشد.

ماشين آبگير:

اين دستگاه آبگير لوله اي با قدرت بسيار فراوان ۹۵ درصد آب فرش را گرفته و بدون هيچ آسيبي به فرش از جمله خميدگي و يا چروك شدن كار خود را انجام مي دهد.

ماشين شستشوي فرش:

ماشين شستشوي فرش براي بار دوم فرش را مي شويد اما اين ماشين تنها با پوليشر كار مي كند زيرا فرش يكباره شسته و آبگيري شده است و حدود ۸۰ درصد تميز شده است اين ماشين كار ۲۰ درصد نهايي را انجام مي دهد و فرش را آماده دستگاه خشك كن مي كند.

ماشين خشك كن قالي:

اين ماشين با انواع خشك شو و دستگاه هاي شلاق زن كاملا بافت به بافت فرش را خشك مي كند و مانع از اين مي شود كه رطوبت به فرش آسيب بزند.

تعميرات و بازسازي انواع فرش در  قاليشويي در تجريش

 

قاليشويي در تجريش اين امكان را نيز فراهم نموده تا اگر فرشي در خانه داريد كه با آن خاطره داشته و به آن علاقه بسياري داريد اما آسيب ديده و يا در حال آسيب ديدن است آن را به ما بسپاريد تا ما با دستگاه هاي فوق مدرن و تجهيزات سوپر فاير فرش شما را مانند روز اولش و كاملا سالم به شما تحويل دهيم

با قاليشويي در تجريش هيچ نگراني اي بابت از دست دادن فرش مورد علاقه و يا نفيس خود نداشته باشيد زيرا ما با ترميم بافت هاي آن فرش مورد علاقه و نفيس تان را به شما بر مي گردانيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۹:۲۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

بعد از طراحي سايت ، معيارهاي سنجش موفقيت در سئو كدامند؟

بعد از طراحي سايت و تلاش براي بهبود ارتقاي جايگاه آن در نتايج موتورهاي جستجو كه زمان زيادي نيز براي آن صرف كرده‌ايد حال زمان آن رسيده است كه نتيجه‌ي تلاش‌هاي خود را به كارفرما ارائه دهيد. چگونه مي‌توانيد نتايج به‌دست‌آمده را به آن‌ها نمايش داد؟ چه معيارهايي براي ارائه ارزش‌هاي به‌دست‌آمده به كارفرما وجود دارد؟

شاخص‌هاي كليدي عملكرد معيارهايي هستند كه براي ارائه موفقيت‌ها و فعاليت‌هاي شما بر روي يك سايت مورداستفاده قرار مي‌گيرند.

مهم‌ترين شاخص‌هاي كليدي در زمينه سئو و بهينه‌سازي سايت:

 1. مشاهده تعداد بازديد كاربران ورودي گوگل (organic sessions)

شاخص organic sessions افزايش ميزان بازديد سايت را از طريق موتورهاي جستجو مانند گوگل در نظر مي‌گيرد. هر جلسه ياsession شامل ورود يك كاربر از سايت شما، انجام فعاليتي از طريق آن‌ها مانند نظر دهي، اسكرول كردن يا تائيد مطلبي از طرف آن‌هاست. اگر كاربري وارد سايت شما شود ولي هيچ فعاليتي بر روي سايت شما نداشته باشد بعد از چند ثانيه اين جلسه به پايان مي‌رسد.

كاربري ممكن است چندين جلسه بر روي سايت شما داشته باشد. ابزار گوگل آنالتيك ابزاري است كه مي‌تواند بازديدهاي طبيعي سايت شما را بررسي كند. بازديد و ترافيك طبيعي مهم‌ترين شاخص كليدي براي سنجش عملكرد سايت شماست زيرا به‌طور مستقيم باهدف اصلي سايت شما هم‌جهت است و در راستاي افزايش بازديد در تلاش است.

 1. بهبود رتبه كلمات كليدي خاص (keyword ranking increases)

معيار رتبه كلمات كليدي هر سايتي با توجه به رتبه وب‌سايت شما در كلمات كليدي معين‌شده در انواع موتورهاي جستجو مشخص مي‌گردد. پس هرچه جايگاه شما در كلمات كليدي باارزش بالاتر باشد به دنبال آن سايت شما در رتبه‌ي بالاتري قرار دارد و زودتر به هدف موردنظر دست خواهيد يافت.

ابزارهاي گوگل سرچ كنسول، semrush و ... ابزارهايي هستند كه شما مي‌توانيد از آن‌ها براي بررسي و مشاهده رتبه‌ي سايت خود استفاده نماييد.

تجربه نشان داده است استفاده از برند يا كلمات كليدي طولاني مي‌تواند شما را به موفقيت برساند زيرا ساير كلمات كليدي معمول رقابت بالاتري دارند و نياز است زمان و هزينه‌ي زيادي صرف كنيد تا به نتيجه دلخواه خود برسيد.

رتبه كلمات كليدي خاص يكي از مهم‌ترين شاخصه‌هاي سنجش موفقيت در سئو  سايت است؛ زيرا بهبود رتبه‌ي شما در كلمات كليدي مي‌تواند بسيار بر ترافيك سايت شما، اضافه شدن تعداد كاربران زياد و در پايان فروش بيشتر محصولات يا معرفي محصولات شما گردد.

 1. تلاش براي افزايش فروش و تبديل كاربر به مشتري

دوعاملي كه در بالا به آن‌ها اشاره شد در مورد نحوه شيوه جذب كاربران به سايت از طريق موتورهاي جستجو است. حال بعد از وارد شدن كاربر نياز به اقداماتي داريم كه كاربر در سايت باقي بماند و درنهايت به فروش ختم شود.

كاربري كه وارد سايت شما مي‌شود ممكن است در خبرنامه شما ثبت‌نام كند، با شما تماس بگيرد، يا از سايت شما خريد كند. شما مي‌توانيد با تعريف هدف goal در ابزار گوگل آناليتيكس رفتار كاربران را بررسي كنيد و به اطلاعاتي مانند ميزان نرخ تبديل در موبايل يا دسكتاپ، مخاطبان آقا يا خانم، درصد رضايت كاربران و... دست يابيد. اين اطلاعات مي‌تواند درزمينهٔ سئو بسيار مؤثر باشد.

 1. كاهش ميزان نرخ خروج از سايت (bounce rate)

نرخ خروج از سايت در واقع درصد خروج بازديدكنندگان از سايت بدون انجام هيچ‌گونه فعاليتي است. اين درصد از محاسبه تعداد جلسات بدون فعاليت نسبت به‌كل جلسات محاسبه مي‌گردد. ميزان استاندارد و معمول اين نرخ بين 40 تا 60 درصد است. اين آمار نشان مي‌دهد تقريباً نيمي از جلسات ايجاد توسط كاربران به پايان مي‌رسد.

معيار ميزان نرخ پرش كاربران اهميت زيادي در موتورهاي جستجو ازنظر ميزان رضايت كاربران دارد. زماني كاربر در موتورهاي جستجو به دنبال عبارتي است آن‌ها تمام تلاششان اين است كه مرتبط‌ترين نتايج را به كاربر نشان دهند.

 1. توجه به معيار تعداد صفحات بازديد شده توسط هر كاربر (page per session)

اين معيار تعداد صفحاتي كه توسط هر كاربر در زمان بازديد را به شما نشان مي‌دهد. اين معيار به فاكتورهايي مانند ساختار سايت شما بستگي دارد و نمي‌توان براي همه‌ي سايت‌ها يك عدد ثابت در نظر گرفت. به‌عنوان‌مثال اگر سايتي تك صفحه داريد ميزان تعداد صفحات بازديد شده شما بسيار كمتر از وب‌سايت فروشگاهي است كه چندين صفحه با انواع محصولات را داراست.

آمارها نشان مي‌دهند هر چه ميزان بازديد صفحات سايت شما بيشتر باشد، كاربران شما ارزشمندتر هستند و از اين معيار در بسياري از فعاليت‌هاي تبليغاتي در مقابل سئو استفاده مي‌گردد.

 1. توجه به زمان حضور كاربران در سايت (average session duration)

زمان حضور كاربران در سايت يكي ديگر از فاكتورهاي مهمي است كه بايد درزمينهٔ سئو بايد به آن توجه داشت. هرچه كيفيت مطالب و ساختار سايت شما بهتر باشد ميزان رضايت كاربران در سايت افزايش مي‌يابد و به دنبال آن شاهد افزايش زمان حضور كاربران در سايت خواهيد بود.

در اين مطلب به چند عامل مهم سنجش عملكرد سئو پرداختيم و اميد است براي شما مفيد باشد. تيم ديجي ويت با تجربه چندين ساله‌اي كه در زمينه خدمات سئو و طراحي سايت دارد توجه خاصي به تمام اين عوامل دارد و همواره در تلاش است بهترين عملكرد را داشته باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۱۱:۲۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

در جواب سوال ارز ديجيتالي چيست ، به طور مختصر بايد گفت نوعي از ارز است كه تنها در فرم الكترونيكي موجود است و ملموس نيست. ارز ديجيتالي مي‌تواند بين اشخاص يا كاربران با كمك فن آوري‌هايي مانند كامپيوتر، گوشي‌هاي هوشمند و اينترنت انتقال يابد. اگر چه اين نوع ارز در بسياري از موارد شبيه به ارزهاي فيزيكي است، اما ارز ديجيتالي اجازه انتقال مالكيت بدون محدوديت و همچنين معاملات لحظه اي را مي‌دهد. ارزهاي ديجيتال مي توانند براي خريد كالاها و خدمات استفاده شوند اما همچنين مي‌توانند به استفاده در محيط‌هاي خاصي از جمله بازي‌ها يا شبكه‌هاي اجتماعي محدود شوند

 

حمايت قانوني از ارز ديجيتالي

ارز ديجيتالي  در حال حاضر در سطح دنيا ميان كاربران محدودي پايگاه دارد و بسياري از دولت‌هاي جهاني چارچوب‌هاي قانوني و همچنين قوانين مالياتي آنها را هنوز به صورت كامل تعيين نكرده اند. زيرساخت مورد نياز براي حمايت از ارز ديجيتالي هنوز تعيين و توسعه نيافته است. ارز رمز نگاري شده و ارزهاي مجازي، جزو ارزهاي ديجيتالي محسوب مي‌شوند. همانطور كه پرداخت‌ها به طور مستقيم بين پرداخت كنندگان و دريافت كنندگان انجام مي‌شود، ارزهاي ديجيتالي مي‌توانند واسطه‌ها، مراحل فرآيند و هزينه‌هاي مربوط به زيرساخت را بر خلاف روش‌هاي پرداخت سنتي كه نمي‌توانند بانك‌ها را حذف كنند، كاهش ‌دهند. اين روش نقل و انتقال مالي همچنين مي‌تواند به ايجاد جريان شفاف مالي كمك كند.

 

مزاياي استفاده از ارز ديجيتالي

مزاياي زيادي در ارتباط با استفاده ارزهاي ديجيتالي وجود دارد، كه مي‌توان به توانايي پرداخت به موقع و كاهش هزينه‌هاي معاملاتي اشاره كرد. شيوه ديگري كه در آن ارزهاي ديجيتالي مي‌توانند به سازمان‌ها كمك كنند اين است كه خطرات نقل و انتقال ارز و پول كاغذي و سنتي را از بين مي‌برند. در واقع ارزهاي ديجيتالي بر پايه فناوري بلاك چين ساخته شده اند كه اين فناوري امكان دستكاري و خرابكاري را از بين مي‌برد و نقل و انتقال ارزهاي ديجيتالي مانند بيت كوين داراي امنيت و اعتبار بالايي هستند. در واقع ارزهاي ديجيتالي باعث افزايش شفافيت مالي در معاملات تجاري خواهند شد. چون اين ارزها رمز نگاري شده هستند نمي‌توان در نقل و انتقال آنها تقلب كرد. همچنين معامله ارزهاي ديجيتال بستگي به نرخ و قيمت هر ارز، نرخ بهره و هزينه‌هاي معامله ندارد. معامله با ارز ديجيتال بدون در نظر گرفتن مكان فرستنده يا گيرنده با سرعت يكسان صورت مي‌پذيرد. امروزه بروكرهاي باينري آپشن مثل اليمپ تريد و همينطور بروكرهاي فاركس براي انتقال پول از اين نوع ارزها هم استفاده مي كنند.

 

خطرات و ريسك‌هاي استفاده از ارز ديجيتالي

عليرغم محبوبيت ارزهاي ديجيتال استفاده و انجام معامله با آنها چندان بي خطر نيست. در حال حاضر، ارزهاي ديجيتالي توسط بانك‌ها پذيرفته نمي شوند و در نتيجه، افراد يا سازمان‌ها نمي‌توانند از سود آنها بهره مند شوند. چون از سوي دولت و بانك‌ها اين ارزهاي ديجيتال حمايت نمي‌شوند افراد بايد از مقررات و خط مشي‌هاي ناشناخته و غير متعارف براي انجام معاملات به اين روش پيروي كنند. همچنين خطرات مربوط به استفاده از ارزهاي ديجيتالي مانند امنيت، نوسانات ارز و شناسايي پرداخت كننده وجود دارد. بعضي از اين خطرات به دليل عدم وجود قانون و مقررات براي نقل و انتقال اين ارزها است. برخي از اقتصاددانان و سرمايه گذاران برجسته ارزش اكنون بيت كوين را يك حباب مي‌دانند. در حالي كه ارزش مالي و معاملاتي ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتالي به مرز انفجار خود رسيده است و بسيار ارزش بالايي پيدا كرده اند اما در حال حاضر تنها بخش كوچكي از اكوسيستم مالي جهاني و بين المللي را تشكيل مي‌دهند. سياستگذاران و اقتصاددانان در حال نظارت دائمي و سيستمي بر روي ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتال هستند تا ريسك‌ها و خطرات انجام معامله به اين روش را شناسايي كنند. آينده ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتالي به شما اين اجازه را مي‌دهد كه بر روي نقل و انتقالات مالي و معاملاتي خود نظارت كامل را داشته باشيد كه چه كسي اين پول را براي شما فرستاده است و چه كسي آن را  دريافت خواهد كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ارز ديجيتالي، ارز،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۸:۰۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

فرآيند مشاوره پيش ازدواج

 1. مراجعه به مركز مشاوره ايران يا رزرو وقت به صورت تلفني
 2. جلسه اول به شناسايي دو طرف پرداخته مي شود.
 3. انجام پكيج هاي تست ازدواج و تحليل توسط روانسنج
 4. تشخيص و درماني اختلالات فردي هر كدام از زوجين
 5. ادامه در سايت مشاور كو

مطالعه مقالات پيشتر در مورد نامزدي و عقد و مشاوره پيش از ازدواج سايت مشاوركو

فرآيند مشاوره پيش از ازدواج مشاوركو

اصول كلي در انتخاب همسر

معيارها و اصول كلي كه بايد در انتخاب همسر مدنظر قرار داده شود.

 • توجه به خانواده
 • توجه به جنبه ايمان و تقوا
 • توجه به كفويت
 • توجه به جنبه رشد و آگاهي
 • توجه به تناسب سني و جسمي
 • اخلاق نيكو
 •  توجه به حالت شخصيتي همسر
 • توجه به عدم اعتياد شوهر
 • لحاظ اقتصادي شوهر
 • نسب محترم داشتن
 •  توجه از لحاظ فكري
 •   توجه به جنبه مذهبي
 •  توجه از لحاظ دوشيزگي
 •  توجه از لحاظ زايا بودن
 •  حيا
 • قدرت همسر داري
 •   تدبير داشتن
 • مهرباني
 •  خود آرايي براي شوهر
 •  از لحاظ خويشاوندي منبع: انجمن روانشناسي

 

مقابله با ترس از ازدواج

اگر ترس و يا اضطراب پيش از ازدواج داريد به نكات زير توجه كنيد:

دانش خود را عميق كنيد

پيدا كردن اولويت ها و جنبه هاي مهم زندگي مهم هستند.

هرچه بيشتر با يكديگر حرف زده و روح و روان هم را بشناسيد، بهتر مي توانيد به انتخاب هاي خود اعتماد كنيد و بيشتر درباره ادامه رابطه فكر كنيد.

به دنبال  مسائل مبهم نباشيد، ميزان موفقيت رابطه افزايش مي يابد، هر چند اختلاف نظر در هر رابطه كاملا طبيعي است.

به سخنان طرف مقابل خود توجه كنيد و نظرات شخصي خود را در نظر بگيريد.

بهتر است در مورد انتظارات، باورها، منافع درخواست توضيحات بيشتر كنيد (منبع: مشاورانه – اضطراب پيش از ازدواج) 

مشاوره دوره نامزدي و عقد مشاوره پيش از ازدواج – مشاوركو

با معايب و محاسن خانواده ها قبل از ازدواج آشنا شويد

محاسن خانواده‌ها

خانواده و رفتار تك تك اعضاي خانواده بر زندگي شما تاثيرگذار خواهد بود.

بايد در مورد موارد زير سوال كنيد:

 • مادرهمسرتان چه رفتارهاي مثبتي دارد؟
 • مادر همسرتان با چه كادوهايي شاد مي شود؟
 • مادر او چه روزهايي از سال را مهم مي داند؟
 • پدرهمسرتان چه رفتارهاي مثبتي دارد؟
 • چه كادوهايي پدر او را خوشحال مي كند؟
 • ويژگي هاي خواهر و برادر و شخصيت كلي آن ها چگونه است؟
 • علايق هر يك از خواهر و برادر ها چگونه است؟
 • مادربزرگ و پدربزرگ تا چه حد در زندگي آن ها تاثيرگذار هستند.

معايب خانواده‌ها

هريك از طرفين، ابتدا بايد بر اساس معيارهاي عرفي جامعه، معايب خانواده‌اي را كه در آن بزرگ شده است، برشمرده و بگويد كه آيا اين معايب در زندگي شخصي و مشترك با همسر آينده‌اش مشكل‌ساز خواهد بود يا نه؟ (اگر مشكل‌ساز خواهد بود، تا چه اندازه؟)

علاوه بر اين در مورد خط قرمزهاي خانواده همسرتان از او سوال كنيد تا چه حد اين خط قرمزها با خط قرمزهاي شخصي شما تداخل دارد؟

استفاده از تكنيك هاي مشاوره ازدواج

سايت مشاورانه ۹ تكنيك مورد استفاده در مشاوره ازدواج را بيان كرده است.

در اين جا يكي از مهم ترين آن ها به صورت تمثيل بيان مي شود

كشف ريشه هاي ناخودآگاه مشكلات

برخي از تكنيك هاي مشاوره زوجين يك رويكرد روانشناختي پويا براي درمان بكار مي گيرند.

هدف روشن كردن ريشه هاي ناهشيار مسائل و مشكلات است، خواه اين مشكل مربوط به يكي از طرفين رابطه باشد و يا هر دو. اين نوع از مشاوره زوجين غالبا زماني كه الگوهاي غير عقلاني از عكس العمل وجود دارد، مناسب تر هستند.

اعتقاد مشاور تكنيك روانشناسي پويا بر اين است كه حوادث مهم زندگي و تجارب دوره كودكي تمايلات رفتاري افراد را شكل مي دهند.

چنين تجاربي ممكن است يك نياز تامين نشده يا ديد مخدوشي از واقعيت را ايجاد كنند كه منجر به رفتار نامتعادل و مشكل دار مي شود. بينش به اين حوادث براي تغيير ادراكات و الگوهاي عملكردي رفتار بكار مي رود.

موقعيت هايي مانند سوء استفاده جنسي از كودك يا يك والدين نامناسب مي‌تواند منجر به انتظارات غيرمعقول از يك رابطه شود. انتظارات غير منطقي گاها منجر به عدم اعتماد غير منطقي يا حسادت مي شوند.

در طي مشاوره زوجين، درمانگر تجارب عمده گذشته را به منظور تغيير انتظارات نادرست و روشن كردن واكنش هاي غير منطقي به حوادث كنوني بررسي و كشف مي كند (منبع:مشاورانه – تكنيك مشاوره ازدواج)

ساير روشهاي مشاوره ازدواج

روش هاي مختلفي مورد استفاده مشاور پيش از ادواج قرار مي گيرد.

 1. روش گاتمن
 2. روايت درماني
 3. درمان زوجين با محوريت درمان عاطفي
 4. تصوير ذهني
 5. روانشناسي مثبت گرا
 6. زوج درماني برپايه مشاوره فردي

مشاوره قبل از ازدواج چيست؟ – مشاوركو

مشاوره دوره نامزدي و عقد

اين دوره بسيار حساس است.

زيرا فرد از طرفي بهترين موقعيت شناخت طرف مقابل دارد.

از طرف ديگر عادت كردن و دلبستگي به فرد مقابل به خاطر كشش جنسي و موضوعات فرهنگي سبب مي شود، نتواند تصميم درستي اتخاذ كند.

از نظر روانشناسي اين زمان را “نقطه مرزي پيش از ازدواج” مي نامند.

در اين زمان است كه مشاور بي طرف و متخصص مي تواند كمك كند تا دو زرف تصميم معقول و سنجيده اي اتخاذ كنند.

در اين دوره بايد به نكات زير توجه كرد:

خانواده ها نبايد طرفين را اجبار به تصميم گيري كنند.

دلبستگي نبايد بيش از حد شديد شود.

رابطه جنسي نبايد در مركز توجه طرفين قرار گيرد.

بايد سفر، مهماني، خريد و موقعيت هاي مختلف تجربه شود.

 

 مشاوركو : مركز مشاوره خانواده و ازدواج

برترين مقالات خانواده و زوج درماني با رويكرد بهبود روابط ميان خانواده

مشاوره قبل از ازادواج براي روج هاي جوان با آموزش روابط و و رفتار پيش از ازدواج

روابط جنسي و زناشويي به منظور درمان مشكلات ديرانزالي، زودانزالي، خوشنت جنسي ، تجاوز

ارتباط با جنس مخالف پيش از ازدواج ، دوره نامزدي و عقد و داشتن روابط در بستر علمي و اجتماعي بدون مشكلات و چالش ها

منبع: مشاور كو 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۶:۵۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر