تبليغات ريپورتاژ
تبليغات ريپورتاژ در سيستم وبلاگدهي آريا با اتوريتي عالي و الكسا پايين

محبوب ترين جاذبه ها و تفريحات نزد مسافران

1 - جزيره كيش بي شك يكي از محبوب ترين نقاط گردشگري در ايران مي باشد جزيره اي كوچك ولي زيبا كه در شمار معدود نقاط آزاد اقتصادي در ايران مي باشد. اين جزيره داراي جاذبه تفريحي و گردشگري فراواني مي باشد، اما برخي از آنها بيشتر مورد توجه مسافران تور كيش قرار ميگيرد. در اين جا به برخي از آنها اشاره ميكنيم :

 

 

Slide background

 

- يكي از تفريحات متفاوت و هيجان انگيز در جزيره كيش بنانا و شاتل است.كساني كه عاشق هيجان هستند مي توانند اين دو تفريح را برروي آب هاي خليج فارس تجربه كنند .شاتل يك تيوب است كه با بندهاي مخصوص به قايق بسته مي‌ شود و يك يا چند نفر روي آن مي‌ نشينند و روي آب كشيده مي‌ شود. به دليل سرعت بالاي قايق، شاتل روي آب تكان‌ هاي زيادي مي‌ خورد و هيجان آن بسيار بالاست و از ايمني بالاي برخوردار مي باشد چرا كه قبل از سوار شدن جليقه نجات به تن ميكنيد و و به وسيله غريق نجات ها كنترل مي شويد.

- آبنماي موزيكال آواي خليج فارس اين مجموعه با زيربنايي به وسعت 20 هزار متر مربع مساحت ساحلي و 15 هزار متر مربع مساحت دريا به همراه 1400 مترمربع اسكله هلالي به عنوان بزرگترين مجموعه فرهنگي و تفريحي كشور و بزرگترين آبنماي موزيكال خاورميانه مي باشد كه در شمال شرقي جزيره كيش و بهترين نقطه نزديك اسكله تفريحي جزيره براي بازديد مسافران تور كيش احداث شده است.در مقابل اين آبنما سن كنسرت قرار دارد كه تا كنون چندين كنسرت از خواننده هاي مطرح كشور در آن برگزار شده است. اين سالن كنسرت روباز حدود 1340 نفر ظرفيت دارد. يكي از ويژگي هاي جالب اين آبنما استفاده از آب شور دريا براي نمايش است كه در نوع خود منحصر به فرد مي باشد. هم چنين قابلبيت هاي ديگري نيز مانند ليزر شو و افكت آتش بر روي آبنماي موزيكال تعبيه شده است.

پارك كيبل اسكي كيش يا همان اسكي روي آب يكي ديگه از ورزش هاي آبي كيش است كه بسيارمورد توجه گردشگران تور كيش قرار گرفته است. اين مجموعه از بزرگترين و اولين كيبل اسكي در منطقه خاورميانه است و در يكي از زيباترين نقاط ساحل نقره فام شرقي كيش با درختان نارگيل فراوان و درختان لور قديمي ، با آلاچيق هاي متعدد در طول ساحل، نزديك اسكله بزرگ تفريحي و پلاژ آقايان براي استفاده مسافران تور كيش .كيبل اسكي كيش بزرگترين كيبل اسكي جهان و نخستين سايت اسكي روي آب خاورميانه در جزيره كيش است . طول كيبل اسكي در كيش 860 متر و عرض آن به 160 متر مي‌رسد. به منظور سرويس دهي به علاقه‌مندان اين ورزش، 5 برج در خليج فارس نصب شده است كه با سرعت 28 تا 62 كيلومتر در ساعت، امكان سرويس دهي به 12 نفر را به طور همزمان دارد.مجموعه كيبل اسكي كيش شامل دفتر رزرواسيون، امكانات كامل رختكن و دوش، سكوي شروع، اتاق آموزش و فروشگاه لوازم و تجهيزات ورزشي مخصوص كيبل اسكي ميباشد. به علاوه در اطراف اين مجموعه رستوران و كافي شاپ جهت رفاه استفاده كنندگان قرار داده شده است.اين ورزش آسان، ايمن و لذت بخش، شرايط سني خاصي نداشته و همه مي توانند از 3 سال تا 93 سال از آن لذت ببرند. پارك كيبل اسكي كيش جاذبه اي است كه به راحتي نمي توان از رفتن به آن صرف نظر كرد.

يكي از جاذبه هاي گردشگري و باستاني جزيره كيش، خانه اعياني است كه با توجه به آثار باقي مانده قدمت اين خانه به دوران ايلخانيان باز ميگردد. از معماري باقي مانده اين خانه و سنگ هاي ستاره اي شكل به جاي مانده در بناي بيروني مي توان نتيجه گرفت كه سنگها جز سنگهاي وارداتي آن زمان هستند كه بيانگر ثروتمند بودن مالك اين خانه در آن عصر بوده است. البته خانه اعياني يكي از آثار فرهنگي است كه كم به آن توجه شده است. اما مسافرين عزيز تور كيش كه علاقه كند به بازديد از مناطق اريخي و باستاني هستند مي توانند از اين خانه ديدن كنند.

2- شهر مقدس مشهد از ديگر شهر هايي مي باشد كه هرساله تعداد زيادي از گردشگران تور مشهد را جذب خود ميكند.اين شهر نيز داراي مناطق گردشگري سياحتي و زيارتي بسياري است ، كه برخي از آنها از سوي گردشگران بيشتر مورد توجه قرار ميگيرد.

حرم مطهر امام رضا عليه السلام با گسترش و افزايش مساحت آرامگاه امام هشتم شيعيان ساخته شده است. امام بزرگوار در سال هشتصد و هفده هجري به شهادت رسيدند. اسم اين منطقه سناباد بود و در قرن دهم به نام مشهد تغيير نام گرفت و مقدس ترين شهر مذهبي در كشور ايران شد. ساخت حرم امام رضا متعلق به قبل از دوره سلجوقي مي باشد.


حرم مطهر امام رضا عليه السلام ساختماني چهار گوشه است كه در هر گوشه آن صفه‌اي به اندازه 3 متر دارد كه از اين صفحه محل ورود و خروج و رفت و آمد به حرم مطهر است. ساختمان اصلي حرم، به بقعه هارون الرشيد مربوط است و مرقد مطهر امام رضا عليه السلام در وسط حرم قرار نگرفته بود و طواف بر ضريح سخت و مشكل بود بدون آن كه آسيبي به استواري گنبد وارد شود در سال 1343 ه.ش با ساختن يك طاق بزرگ و دو پايه ، ديوار بين مسجد و حرم را برداشتند. ارتفاع طاق حرم بيست سانتي‌متر و با سنگ مرمر است و بالاي آن تا ارتفاع دو متري با كاشي‌ نفيس از دوره سلجوقي است كه بر بيشتر آنها آيات و احاديث بر بعضي ديگر، نقشهاي اسليمي كار شده و برجسته ديده مي شود. بر بالاي كاشي‌ها، كتيبه‌اي به شكل برجسته بر روي كاشي‌هاي چيني داراي آيه هايي از سوره فتح به تاريخ 760 هـ.ق نصب گرديده است. بر بالاي اين كتيبه، كتيبه اي از جنس مرمر به عرض 32 سانتي‌ متر مي باشد كه بر آن قصيده‌اي از دبيرالملك فراهاني به خط نستعليق نوشته شده است. از اين كتيبه تا انتهاي ديوارها، به سال 1275 هجري قمري آيينه كاري شده مي باشد . در انتهاي 4 ديوار حرم كه زير طاق گنبد قرار گرفته است، سوره جمعه به خط ثلث عليرضا عباسي وجود دارد. در قسمت بالاي ديوارها‌، با ساختن گوشواره‌ها ، طرح مربع به هشت ضلعي و گنبد داخلي بر روي آن ساخته شد. همه سطحهاي زير گنبد،‌ با آيينه كاري بسيار هنرمندانه‌ به شيوه مقرنس پوشيده شده است . گنبد بيرون حرم بر روي ساقه‌ به قطر 44/13 متر بنا شده است و بلندي ارتفاع آن از كف بام در حدود 31 متر است. كتيبه خيلي زيبا و بزرگ گنبد به خط ثلث عليرضا عباسي در چهار ترنج، به عربي نوشته شده است.


صحن عتيق كه در قسمت شمالي حرم قرار گرفته است،‌‌ ‌در زمان سلطان حسين بايقرا ساخته شده است و در دوران شاه عباس اول افزايش يافته است. . در اطراف صحن، تعدادي حجره در 2 طبقه و چهار ايوان در چهار جهت اصلي ساخته شده است . ايوان طلا يا ايوان جنوبي، از زمان اميرعلي شيرنوايي در قرن 9 هجري است و به دليل اينكه روي ايوان را نادرشاه طلاكاري انجام داده است، به ايوان نادري مشهور شده و در زمان شاه طهماسب صفوي تزئين و طراحي شده است. ايوان داراي چهار در طلايي است كه به توحيد خانه، كفشداري بزرگ، راهروي سقاخانه قديم و از منطقه به دارالسياده و محلي كه در قديم قرآن خانه بود ، گشوده مي شد. در بخش جنوبي ايوان، طاقي شبيه محراب بود كه بر خشت‌هاي طلا كاري شده قصيده‌اي از «نديم» به زبان پارسي به خط نستعليق محمد علي بن سليمان رضوي حك شده است كه نشانگر طلاكاري و بازسازي ايوان به فرمان نادرشاه است.

مسجد گوهرشاد مشهد يكي از بزرگترين مسجدهاي چهار ايواني ايراني مي باشد كه در سال 821 هجري قمري به دستور گوهرشاد همسر شاهرخ تيموري بنا شد. اين مسجد با معماري قوام الدين شيرازي در مجموعه حرم امام رضا (ع) مشهد بنا شده. اين مسجد با وسعت 9410 متر مربع داراي چهار ايوان است. كه اين ايوان ها داراي نام هاي مقصوره، دارالسياده، حاجي حسن و آب و هفت شبستان است. وسيع ترين ايوان مسجد، ايوان مقصوره است كه با مقرنس كاري و كتيبه خط ثلث بايسنغر ميرزا و كاشي كاري قشنگي تزئين شده. يكي از زيباييي هاي مسجد گوهرشاد مشهد منبر صاحب زمان است.


آرامگاه حكيم ابوالقاسم فردوسي حماسه سراي بنام ايراني واقع در باغ زيبايي در شمال شهر تاريخي توس، در انتهاي بلوار پرديس ميباشد يكي از مكانهاي پربازديد و مورد علاقه مسافران تور مشهد . روستاهاي توس و اسلاميه در اضلاع شرقي و غربي آرامگاه قرار دارند . در مقدمه شاهنامه بايسنقري اولين بنا بر مزار فردوسي را به " ارسلان جاذب " كه ممدوح فردوسي بوده نسبت داده شده است ، سپس به همت ملك الشعراي بهار و جمعي از فرهيختگان خراسان آرامگاهي بر فراز مزار ايشان ساخته شد . اين بنا پس از پنج سال به همت استاد حسين لرزاده معمار و استادطاهرزاده در سال 1212 به تمام شد . بناي ياد شده به سبب عدم رعايت مسائل فني و محاسبه مقاومت خاك و جذب رطوبت علي رغم تعميرات مكرر نشست كرده با تلاش مهندس هوشنگ سيحون تخريب و پس از مقاوم سازي با همان شكل اوليه بازسازي شد. در سالهاي بعد تنديس فردوسي اثر استاد صديقي و نقش برجسته هاي سنگي ملهم از مضامين شاهنامه اثر فرزند استاد تهيه و در محوطه داخلي آرامگاه نصب گرديد.

3 - كشور زيباي تركيه با شهرهايي چون استانبول ، آنتاليا، كوش آداسي و آلانيا شهرت بسياري را از سوي گردشگران ايراني براي خود به ارمغان آورده است ، در اينجا به برخي از جاذبه هاي گردشگري اين شهر اشاره مي كنيم :

مسجد اياصوفيا استانبول در ابتدا كليساي مسيحيان بود كه در دوره امپراتوري بيزانس در سال 532 ميلادي به دستور كنستانتين اول ساخته و در سال537 افتتاح شد.پس از فتح استانبول، به دستور سلطان محمد دوم كليساي اياصوفيه به مسجد تبديل و سپس پس از به قدرت رسيدن آتاترك به موزه تبديل شد و تا امروز به همين شكل باقي‌مانده‌ است. عظمت و زيبائي گنبد اياصوفيه و ظرافتي كه معماران اوليه در ساخت آن به خرج دادند همواره مورد تحسين تاريخدانان، معماران و مهندسين بوده‌است.ارتفاع گنبد بزرگ اين مسجد 55 متر و قطر آن 31 متر است كه بوسيله 40 پشت‌بند بزرگ و روي چهار ستون اصلي سوار شده‌است. اياصوفيه يكي از زيباترين نمونه‌هاي باقي‌مانده معماري دوره بيزانس مي باشد و يكي از با ارزشترين هنرهاي موجود در اين بنا دكوراسيون داخلي با موزائيك و ستونهاي مرمر مي باشد.

كاخ ييلديز دومين كاخ بزرگ استانبول مي باشد كه به بخش هاي مختلفي تقسيم شده كه هر بخش براي هدفي خاص ايجاد شده است يكي از مكانهاي پربازديد براي مسافران تور استانبول  . اين كاخ در اواخر قرن 19 ميلادي توسط سلطان حميد دوم ساخته و به عنوان محل سكونت شخصي سلطان استفاده مي شد كه در طول 33 سال سلطنت او توسعه بسيار كرد و از دربار ها و يك مسجد تشكيل شده است. در اين كاخ ساختماني به اسم شاله وجود دارد كه از بزرگترين و مجلل ترين ساختمان هايي مي باشد كه سلطان هاي عثماني در آن زندگي و خوشگذراني مي كردند.اين كاخ در باغ زيبايي وجود دارد كه به گل هاي مختلف سراسر دنيا آراسته شده و امروزه جشن هاي خصوصي دولت تركيه در باغ اين كاخ برگزار مي گردد.در اين كاخ موزه زيبايي وجود دارد كه بسيار مورد توجه بازديدكنندگان و مسافران تور استانبول مي باشد.

آسپندوس آمفي تئاتري تاريخي و شگفت انگيز در 8 كيلومتري شهر سريك آنتاليا مي باشد يكي از مكانهاي پربازديد براي مسافران تور استانبول ،كه تاريخ دانان زمان ساخت اين بنارا 1000 سال پيش از ميلاد مسيح تخمين ميزنند.اين آمفي تئاتر باستاني توسط رومي ها ساخته شده است همه ساله گردشگران بسياري از اين مجموعه خارق العاده ديدن ميكنند.شهر تاريخي آسپندوس از ديدني هاي بزرگ آنتاليا به شمار مي رود. آسپندوس در 40 كيلومتري آنتاليا بنا شده و با آمفي تئاتر باستاني خود يكي از مكان هاي تاريخي تركيه محسوب مي شود.از زمان هاي بسيار دور تا به امروز اين بنا همانگونه كه بوده باقي مانده و تغييري نكرده.امروزه از آسپندوس براي برگزاري جشنواره هاي مهم هنري استفاده مي شود.سالن تئاتر آسپندوس يكي از خيره كننده ترين بناهاي تركيه بشمار ميرود.سالن تئاتر و قنات هاي آسپندوس هر يك توسط معماران متفاوتي ساخته شده كه هدف شان از ساخت اين بناهاي عمومي به دست آوردن جايزه سلطنتي يعني ازدواج با دختر پادشاه آسپندوس، بوده است. از آنجاييكه پادشاه از هر دوي اين آثار خوشش آمده بود، اعلام كرد كه دخترش را به دو نيم تقسيم كرده و نيمي از وي را به هر يك از آنها خواهد داد. طراح قنات و آبراه هاي شهر با اين پيشنهاد موافقت كرد در حاليكه سازنده سالن تئاتر از سهم خود گذشت. همين امر باعث شد تا پادشاه دخترش را به ازدواج طراح و سازنده سالن تئاتر درآورد.

توتك تپه آنتاليا اين تپه در حاشيه غربي شهر با ارتفاع 618 متر مي باشد. كه در بالاي اين تپه رستوراني گردان قرار دارد. اين مكان از جاذبه هاي گردشگري آنتاليا شهر محسوب مي شود و منظره خليج آنتاليا و كوه ها از بالاي اين تپه براي مسافران تور آنتاليا بسيار زيبا است

حمام روميها آنتاليا يكي ديگر از آثار تاريخي آنتاليا حمام رومي مي باشد كه در حال حاضر تبديل به موزه باستاني با اشيا بسيار با قدمت است،اين حمام در منطقه سيده و در نزديكي ساحل سيده كه يك ساحل ماسه‌اي، مجاور درياي مديترانه مي باشد با انبوهي از درختان كاج احاطه‌ شده است. اين حمام به خاطر موقعيت مكاني بسيار خوبي كه دارد و همچيني به دليل داشتن فضايي آرامش‌بخش و محيطي مناسب هر ساله تعداد زيادي از گردشگران تور آنتاليا را به خود جذب مي كند،گردشگران بعد از بازديد از اين حمام مي توانند ما بقي روز خود را در ساحل زيباي سيده بگذرانند. اين ساحل زيبا داراي امكانات رفاهي مناسب، مانند رستوران‌هاي لب ساحلي، اقامتگاه‌هاي استراحتي، هتل هاي بسيار لوكس و ورزش‌هاي آبي مي باشد.

ساحل سحر آميز گرجستان ساحل اوركي – ساحل سحر آميز ( ureki beach ) : در فاصله ۱۵ كيلومتري جنوب بندر پوتي و ۶۰ كيلومتري شمال بندر باتومي در كرانه زيباي درياي سياه، منطقه اي وجود دارد به نام اوركي كه داراي ساحل سحر آميز است و از مهمترين جاذبه هاي ديدني گرجستان محسوب مي شود.ساحل اوركي به رنگ قهوه اي و در برخي نقاط خاكستري رنگ مي باشد، مردمان بومي گرجستان از قديم معتقد بوده اند كه خاك هاي ساحلي اين منطقه شفابخش و براي بدن بسيار مفيد است لذا از ديرباز افراد بسياري جهت شفايخشي از بيماري و يا پيشگيري از آن به ساحل اوركي مي آمدند و خاك و گل ساحلي را بر روي بدن خودشان قرار مي دادند.سرانجام در قرن نوزدهم ميلادي دانشمندان پي بردند كه ماسه هاي ساحل اوركي داراي خاصيت مغناطيسي مي باشد، و ميدان مغناطيسي تاثير خاصي بر روي ارگانيسم بدن انسان دارد كه باعث جلوگيري از بيماري هاي قلبي، عروقي ، عصبي و مفصلي مي شود و همچنين بدن انسان را در برابر ساير بيماري ها مقاوم مي كند و همچنين خاك اين منطقه تاثير زيادي در سلامت پوست و زيبايي چهره دارد. بر اساس مطالعات دانشمندان تنها دو منطقه بر روي كره زمين وجود دارد كه ماسه هاي آن اين خصلت درماني را ايجاد مي كنند، به همين دليل است كه ساحل اوركي مورد توجه گردشگران تور گرجستان است و يكي از مهمترين جاذبه هاي گردشگري گرجستان مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: محبوب ترين جاذبه ها،
موضوع:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۴۳:۰۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

با توجه به شرايط پيش آمده فعلي از لحاظ واردات و تحريم‌ هاي اعمال شده بر عليه ايران، بعضي از شركت‌ هاي سازنده مانند محصولات سيسكو و ديگر شركت‌ هاي فعال در حوزه فناوري به علت تحريم ‌هاي وضع شده عليه ايران، امكان داشتن نماينده رسمي فروش را ندارند، به همين علت شركت‌ هاي فعال در زمينه واردات زيرساخت‌ به ايران نياز به حضور شركت‌ هاي واسطه در كشورهاي ديگر دارند و اين موضوع مشكلات بسياري براي آنها در زمينه تامين اين تجهيزات بوجود آورده است. لازم به ذكر راست اين مقاله، تنها براي برند هايي اختصاص داده شده است كه در كشور ما، وارد شده و موجود مي ‌باشد و همچنين داراي كيفيت بالايي نيز هستند.

از جمله شركت ها معروفي كه تجهيزات آنها در ايران توسط فروشگاه مستر شبكه به فروش مي ‌رسد:

 • دستگاه‌ هاي روتر سيسكو، سوئيچ شبكه دي لينك، شبكه، فايروال ها ، اكسس سرورها ، اكسس پوينت و غيره مي ‌باشد.
 • شركت HP ارائه دهنده‌ي تجهيزات پردازشي همانند سرور ها ، ذخيره ساز ها و ... مي‌باشد
 • شركت Juniper در زمينه امنيت و تجهيزات امنيتي همچون فايروال ها و UTM ها فعاليت مي‌ كند.

با تمامي مشكلات و سختي كه وارد كنندگان تجهيزات شبكه متحمل مي‌ شوند سعي بر آن است كه كالاهاي وارد شده با بهترين كيفيت و از برترين برند ها باشد و همچنين تمامي كالاها داراي گارانتي معتبر و توسط سازمان تنظيم مقررات تاييد شده باشند.

از جمله گارانتي‌ هاي معتبر ايراني در اين زمينه ، شركت مستر شبكه مي ‌باشد كه پشتيباني‌ اش بواسطه‌ فعاليت چند ساله ‌ي خود و همچنين داشتن تيم فني بسيار قوي و با سابقه، توانسته خدمات جامع و وسيعي را در اين زمينه ارائه نمايد.

امروزه داشتن شبكه ‌ي كامپيوتري يكي از ضروريات بسيار مهم در بسياري از شركت ‌ها و حتي منازل بر اساس كاربرد آن شده است. در شركت يا سازمان ‌ها با داشتن شبكه مي ‌توانند با به اشتراك گذاشتن تجهيزات شبكه مهم ، در هزينه ‌ي خريد بسياري از دستگاههاي سخت افزاري صرفه جويي نمايند. براي مثال زماني كه يك دستگاه چاپگر داريد و مي‌ خواهيد همه‌ ي كامپيوترها از آن استفاده كنند، تجهيزات شبكه كمك كي كند يك شبكه خانگي بسازيد.

همچنين در زمينه سخت افزاري نيز به صرفه مي‌ باشد به ‌طوري كه مي‌ توان در شبكه، CD-ROM و دستگاه‌ هاي ذخيره سازي مانند هارد ديسك و نيز اطلاعات را در تمامي نرم افزارهاي تحت شبكه ، به اشتراك گذاشت.

شبكه‌ كامپيوتري كه به درستي طراحي شده باشد، مي تواند از دسترسي غير مجاز به منابع شبكه جلوگيري نمايد و ويژگي‌ هاي بسيار قدرتمندي را براي شما مهيا ‌سازد. بنابراين انتخاب فروشنده‌ اي صادق و حرفه ‌اي در زمينه تجهيزات ، لوازم و محصولات شبكه از اهميت ويژه اي برخوردار است. پيشنهاد ما به شما مراجعه به سايت مستر شبكه بوده كه شما مي ‌توانيد در ارتباط با خريد و كسب اطلاعات در زمينه تجهيزات شبكه به اين سايت مراجعه نماييد.

بزرگترين ويژگي ‌هايي كه شما در استفاده از اين سايت از آن بهره مند خواهيد شد امكان مقايسه ويژگي‌ هاي تجهيزات در كنار يكديگر و همچنين جستجوي مدل مورد نظر از طريق جستجوي پيشرفته براساس امكانات موجود بر روي تجهيزات مي‌ باشد.
اكثر مديران شبكه در اين زمينه با مشكلات زيادي رو به رو هستند و گاهي بدليل گستردگي اطلاعات شبكه ‌ي كامپيوتري ، نيازمند اطلاعاتي فراتر از خصوصياتي كه در سايت‌ ها مطرح شده است مي‌‎باشند ، در صورت لزوم امكان استفاده از مشاوره رايگان با كارشناسان اين شركت از طريق تماس تلفني نيز مهيا شده است.

يكي از مهمترين اهداف اين سايت ارائه اطلاعات صحيح و دقيق به مشتريان خود در تمامي زمينه ‌ها مي‌ باشد. اطلاعاتي واضح و روشن كه به زبان ساده مطرح شده است.

 

حال كه به ضرورت حضور شبكه و فناوري اطلاعات در زندگي روزمره شما اشاره شد به عبارتي حضور اين صنعت در ابعاد وسيع و اشكال مختلف در زندگي انسان احساس مي‌ شود كه توانسته است امكانات بسيار زيادي را در اختيار كاربران خود قرار دهد .

از طرفي نياز به اين دانش ، روز به روز در حال افزايش است و در ايران نيز معدود افرادي هستند كه دانش كافي و لازم در زمينه تجهيزات شبكه را داشته و همچنين تخصص ‌هاي مربوط به آن را به صورت آكادميك گذارنده باشند.

علم شبكه ‌ي كامپيوتري نيازمند دانش تخصصي مي‌باشد. به همين دليل در انتخاب تجهيزات شبكه بايد بسيار دقت داشت تا بر اساس نياز ، تجهيزات را با مشاوره صحيح بتوان با قيمت مناسب و همراه با گارانتي معتبر خريداري كرد.
در اين مقاله هدف ما معرفي برند هاي معتبر در هر يك از زمينه‌ هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات مي ‌باشد. در متن زير براي كسب اطلاعات بيشتر ليستي مختصر از برند هاي محبوب در زمينه‌ ها مختلف براي شما قرار داده‌‎ايم:
روتر و سوئيچ شبكه : سيسكو و ميكروتيك

راديو هاي وايرلس: ميكروتيك، ubnt، موتورولا

ذخيره ساز تحت شبكه: HP ، EMC

فايروال ها و UTM: سيسكو، SOPHOS، JUNIPER، FORTIGATE

تجهيزات VOIP : سيسكو، سنگوما ، گرند استريم ، YELINK

كابل شبكه: لگراند، نگزنس، Belden

ماژول و كارت شبكه – مثل HP و ..

تجهيزات جانبي مثل پچ پنل و پچ كرد: لگراند، نگزنس، AMP، برندركس، اشنايدر

ماژول ها و كارت ها: سيسكو،  HP
همواره براي خريد چنين محصولاتي ميتوانيد به مستر شبكه سر بزنيد. براي خريد سرور شبكه ميتوانيد از مستر شبكه مشاوره بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مستر شبكه،
موضوع:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۷:۳۴ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

زماني را به خاطر دارم كه وقتي از سئو و بازاريابي ديجيتال صحبت مي‌ شد، كسب و كارهاي سنتي با پوزخند از كنار اين صحبت‌ ها رد مي‌ شدند. خب، ولي الان سال 2019 است و شرايط كاملاً فرق كرده؛ اكنون ديگر همه‌ي كسب و كارها به اهميت حضور در فضاي اينترنت پي برده‌ اند، و روز به روز به شمار بيزينس هاي اينترنتي اضافه مي‌ شود.

 

در گذشته سئو، راهي غير مرسوم براي بدست آوردن درآمد محسوب مي‌ شد و حتي، بسياري از كسب و كارها اعتقاد داشتند كه سئو، نوعي كلاهبرداري است. خب، همانطور كه گفتيم، آن دوران به راز آمده و اكنون ديگر حضور در اينترنت براي بقاي بسياري از بيزنس ها حياتي است.

 

قرار گرفتن گوگل، به عنوان پربازديدترين سايت در ايران، نشانه مي‌دهد جستجو در گوگل به يكي از عادات روزانه كاربران ايراني مبدل گشته است. بهتر است بدانيد اگر هدف داريد از راه وب‌سايت خويش مشتري داشته باشيد، بايد براي شماري از واژه ها كليدي پيوسته با سوداگري خود در صفحه نخست نتايج جستجو حضور داشته باشيد. اما به چه شكل؟

 

اگر شخصي هستيد كه مي‌ خواهيد خودتان امور پيوسته با سئوي وب‌ سايتتان را به شخصه انجام دهيد يا بودجه استخدام يك خبره سئو را نداريد، بي گمان براي انجام سئو و بهينه‌سازي به منابع آموزشي سئو نياز داريد.

 

اگر به سايت‌ هاي مربوط به اطلاع‌ رساني رويدادها مراجعه كنيد، متوجه تعدد كلاس‌هاي آموزش سئو خواهيد شد. كلاس‌هايي كه اتفاقا نه فقط از لحاظ محتوايي كيفيت ندارند، بلكه مبالغ هنگفتي را نيز براي اين آموزش‌ها اخذ مي‌ كنند. كلاس‌ هايي كه قصد دارند در طول يك جلسه، مفاهيم انبوه سئو را براي شما جمع‌ بندي كنند.

 

حال وضعيت افرادي كه بودجه كافي براي حضور در چنين كلاس‌هايي را ندارند چيست؟ آيا منبع ديگري براي تعليم سئو براي اين كسان وجود دارد؟

 

مسلماً بله! ما در اين مقاله قصد داريم بهترين منبع فارسي در حوزه تعليم سئو و بهينه سازي سايت را به شما معرفي كنيم. و آن منبع، وبلاگ ميموس است!

وبلاگ ميموس (https://mimos.ir/blog)، محل مناسبي براي يافتن مقالات آموزش سئو و بازاريابي ديجيتال است. تيم نويسندگانِ ميموس به طور مستمر در تلاشند تا با به كارگيري تجارب شخصي خود يا ديگر بازاريابان ديجيتال حرفه‌ اي سراسر جهان، مطالب مفيدي را در اختيار خوانندگان خويش قرار دهند.

چرا وبلاگ ميموس بهترين منبع تعليم سئو و ديجيتال ماركتينگ است؟

در ادامه، دلايل ما براي ادعايمان را خواهيد خواند. دقت داشته باشيد كه انگيزه ها زير، تنها انگيزه ها معتبر بودن مطالب وب سايت ميموس نيستند، بلكه پايه و اساس، فرآوري محتواي خوب به شمار مي ‌روند. پس اگر شما هم براي وب‌ سايت خويش توليد محتوا مي ‌كنيد، با رعايت اين نكات مي‌ توانيد كيفيت كار خود را افزايش دهيد:

 

 1. نويسندگان وبلاگ ميموس، همواره كوشش مي‌ كنند كامل‌ ترين و جامع‌ ترين مطلب درباره يك موضوع را توليد كنند.

 

 1. ما در وبلاگ ميموس مقاله‌اي را منتشر نمي‌ كنيم، مگر آنكه اطمينان حاصل كنيم كه موارد ذكر شده در مقاله، با اصول صحيح بازاريابي همسو هستند. قصد ما در سايت ميموس اين است كه به مخاطبان خود ياري دهيم تا با راهكاري بنيادين بتوانند به هدف خود (كسب درآمد و افزايش مخاطب) دست پييدا كنند.

 

 1. براي انتشار هر مقاله، نخستين سوالي كه در تيم تحريريه ميموس مطرح مي‌ شود اين است كه آيا احضار اين نوشتار به بيننده كمك مي‌كند؟ دومين سوال اين است كه آيا خود ما حاضر به مطالعه چنين محتوايي هستيم؟

 

 1. آنچه براي خودمان مهم است، كيفيت مقالات است. ما سعي مي‌ كنيم مقالاتي كه منتشر مي‌ نماييم در بالاترين كران كيفي خويش باشند و مخاطبان خويش را هم تشويق مي‌ نماييم كه در اين گذرگاه جنبش كنند.

 

 1. مي‌ دانيم كه بازاريابي به چند روش محدود نمي‌ شود و بدون داشتن فهم صحيح از مفاهيم، تاثيري كه انتظار داريد را نخواهيد ديد. فلذا پيش از هر آموزشي، مفاهيم را به مخاطبان منتقل مي‌ كنيم.

 

 1. آخرين انگيزه ما اين است كه مطالعه وبلاگ ميموس، كاملاً رايگان است.

در وبلاگ ميموس چه مقالاتي مطالعه مي كنيد؟

خب، شايد وبلاگ ميموس را با مقالات تعليم سئو و بهينه سازي سايت بشناسيد؛ اما بايد بگوييم كه هدف كلي ما در ميموس، آموزش بازاريابي اينترنتي است و سئو فقط تنها يكي از بخش‌هاي آن است. ما در ميموس سعي مي‌ كنيم كه از اصول كلي بازاريابي تا روش‌ هاي امروزي بازاريابي ديجيتال را عميقاً مورد بررسي قرار دهيم.

اگر مي‌خواهيد بدانيد در وبلاگ ميموس از چه حرف مي‌ زنيم، در پاسخ بايد بگوييم:

 

 • آموزش سئو و بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو
 • آموزش اصول و روش‌هاي بازاريابي
 • آموزش اصول و تكنيك هاي جذب مشتري و افزايش فروش
 • آموزش بازاريابي محتوايي
 • آموزش بازاريابي در شبكه‌هاي اجتماعي
 • آموزش بازاريابي از راه ايميل
 • آموزش طراحي رابط و تجربه كاربري
 • معرفي و آموزش انواع روش‌هاي تبليغات اينترنتي
 • آموزش تحليل يك كسب و كار آنلاين

يكبار ديگر پافشاري مي‌ كنيم كه قصد اصلي نويسندگان ميموس، آموزش مفاهيم ديجيتال ماركتينگ به زبان ساده است تا هر شخصي، با هر ميزان آشنايي از بازاريابي ديجيتال، بتواند نكات موجود در اين مقالات را متوجه شده و براي كسب و كار خود به كار بگيرد.

 

مقالات پيشنهادي ما در زمينه تعليم سئو و ديجيتال ماركتينگ

در آخر اين مقاله قصد داريم چند نوشتار پيشنهادي و محبوب بلاگ ميموس را به شما شناسايي كنيم. مطمئن هستيم كه اگر به دنبال يادگيري در اين مقوله هستيد، خواستن اين مقالات برايتان مفيد خواهد بود:

 

آموزش استفاده از گوگل ترندز در سئو سايت

۲۰۰ فاكتور مهم رتبه بندي وب سايت در گوگل

۱۹ تكنيك سئو كلاه سفيد براي رشد قطعي رتبه گوگل شما

عوامل موثر در رتبه گوگل بر پايه يك ميليون نتيجۀ جستجو

تيتربندي متن: اهميّت و كاربرد صحيح از تگ هدينگ

براي خواستن مقالات پيوسته با تعليم سئو رهنمود مي‌ كنيم به آدرس پيوسته با اين آموزش‌ ها، يعني https://mimos.ir/blog مراجعه نماييد.

 

كلاس‌ ها و دوره‌ هاي آموزشي وب‌ سايت ميموس

تيم ميموس علاوه بر فرآوري محتوا، كلاس‌ هايي براي تعليم سئو و ديگر مفاهيم بازاريابي ديجيتال نيز برگزار مي‌ كند. نكته خوبي كه درباره اين كلاس‌هاي آموزشي وجود دارد اين است كه هم به صورت حضوري و هم به صورت آنلاين برگزار مي‌ شوند.

 

همچنين، ميموس يك پيشنهاد بكر هم براي شركت‌ ها دارد. ما مي‌ توانيم براي اعضاي كمپاني شما دوره‌ هاي خصوصي آموزش بازاريابي اينترنتي برگزار كنيم. اين كلاس‌ ها به شما كمك مي‌كنند تا مفاهيم ديجيتال ماركتينگ را به چهره حرفه‌اي بياموزيد و امور مرتبط به آن را شخصا خودتان انجام دهيد.

ديگر خدمات آژانس بازاريابي ميموس

تا اينجا تنها درباره آموزش سئو و ديجيتال ماركتينگ صحبت كرديم. شايد شما بخواهيد امور پيوسته به بازاريابي اينترنتي خود را برون سپاري كنيد. در چنين شرايطي تكليف چيست؟ اصلاً نگران نباشيد. وب‌ سايت ميموس آمادگي همكاري با شما در زمينه‌ هاي مختلف بازاريابي اينترنتي را دارد. اگر بخواهيم به طور چكيده توضيح دهيم، آژانس بازاريابي ميموس در تمام مراحل راه‌اندازي يك بيزينس اينترنتي در كنار شما خواهد بود.

 

اگر به مشاوره بازاريابي ديجيتال بيشتر نياز داريد، لحظه‌ اي تامل نكنيد. همين اكنون تلفن را برداشته و با شماره 44291185-021 تماس بگيريد تا كارشناسان ميموس شما را راهنمايي كنند. همچنين، اگر به مطالعه در مقوله سئو و بازاريابي ديجيتال علاقمنديد، آدرس وبلاگ ميموس (https://mimos.ir/blog) را به خاطر داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آموزش سئو،
موضوع:
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۲:۴۳ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

در فرآيند هاي بزرگ صنعتي براي دفع گرماي توليد شده ي بيش از حد دستگاه هاي بزرگ تهويه مطبوع ، نيروگاه ها ، پالايشگاه هاي بزرگ و همچنين واحد هاي صنعتي ديگر به دستگاهي احتياج است تا بتواند آبي را كه جهت خنك سازي دستگاه ها در سيستم استفاده مي شود و گرما را دريافت مي كند، دوباره خنك كند و به سيستم برگرداند. براي انجام اين منظور از برج خنك كننده استفاده مي شود. وجود اين دستگاه تقريبا در تمامي واحدهاي صنعتي جهت استمرار و ادامه دادن فرآيند توليد الزامي است.

در فرآيند خنك سازي، برج خنك كننده حرارت اضافي آب در گردش را از دستگاه ها به محيط انتقال مي دهد. كيفيت و قيمت برج به دقت و ميزان انتقال حرارت آن بستگي دارد. در سيستم هاي سرمايشي و گرمايشي نيز وجود اين دستگاه به چيلر ها كمك مي كند تا حرارت نامطلوب خود را دفع نمايند.

اجزاي اصلي برج خنك كننده به صورت كلي شامل موارد زير است :

۱- بدنه (Casing or Body)

۲- حوضچه آب سرد (Basin)

۳- سيستم توزيع آب (Water Distribution System)

۴- سيستم انتقال هوا (Air Moving System)

۵- المانهاي انتقال حرارت (Fill Media)

بدنه (Casing or Body)

بدنه برج از فايبر گلاس و يا مواد كامپوزيتي FRP (Fiberglass Reinforced Polyester) ساخته شده كه مواد اوليه آن شامل رزين و الياف مي باشد. اين مواد در مقابل خوردگي و اشعه ماوراء بنفش خورشيد (UV) مقاوم هستند . رنگ بدنه نيز در ابتداي ساخت بدنه و هنگامي كه رزين ها به صورت مايع هستند به مخلوط فايبر و رزين افزوده شده و مجموعه به صورت خود رنگ توليد مي گردد و تا ۳۰ سال ماندگاري دارد .

حوضچه آب سرد (Basin)

قسمت تحتاني بدنه برج خنك كننده است كه آب عبوري از المانهاي انتقال حرارت در آنجا جمع مي شود و توسط فلانج ها و لوله هاي ارتباطي كه به لوله كشي خارجي متصل است، آب خنك شده را به سيستم انتقال مي دهد.

سيستم توزيع آب سرد (Water Distribution System)

اين سيستم وظيفه انتقال و توزيع آب گرم ورودي به برج را بر روي المانهاي انتقال حرارت، جهت انجام فرآيند خنك كاري دارد. اين سيستم شامل اجزاي زير است :

– مجموعه لوله كشي داخلي

– قطعه آبگردان (Sprinkler Head – Sprinkler Arms)

– نازل ها (Nozzles)

– المانهاي قطره گير (Drift Eliminators)

آب گرم ورودي توسط لوله هايي كه از جنس PVC مرغوب و فشار قوي هستند به مركز برج انتقال يافته و به وسيله قطعه آبگردان كه از جنس ABS  و با آلياژهاي آلومينيوم برنج و يا برتر ساخته شده، تقسيم مي شود و از طريق بازوها كه از جنس PVC هستند ، با زاويه مناسب بر روي سطح المانهاي انتقال حرارت مي ريزد و پس از گذشتن از آنها و انجام فرآيند خنك كاري در حوضچه (Basin) جمع آوري مي شوند . المانهاي قطره گير وظيفه مهار كردن قطرات آب مكش شده توسط نيروي محركه و بازگشت آن به چرخه خنك كاري را دارند .

سيستم انتقال هوا يا سيستم محركه (Air Moving System)

اين سيستم شامل يك الكتروموتور و پروانه است . الكتروموتور ( تهيه شده از شركتهاي معتبري مانند Siemense , VEM , Hyundai) پروانه به حركت در مي آورد. پروانه هوا را از طريق هواكش هايي (Louver) كه بر روي بدنه قرار دارد از ميان المانهاي انتقال حرارت به سمت بالا مي كشد . تيغه هاي اين پروانه ها از جنس FRP مخصوص هستند و وزن كمي دارند ، مقطع Air Foil شكل تيغه ها ، به آنها كمك مي كند تا جريان هواي بيشتري را در سرعت پايين ايجاد كنند كه سبب افزايش بازده و كاهش صدا مي شود .

المانهاي انتقال حرارت ( Fill Media )

المانهاي انتقال حرارت يا پكينگ (Packing) جايي است كه آب توزيع شده توسط كلگي و بازوهاي توزيع آب (Sprinkler Arms) و هواي مكيده شده از هواكش ها (Louver) كه در تقاطع با يكديگر موجب انتقال حرارت شده و مقداري از آب تبخير مي شود. افزايش ميزان تبخير باعث افزايش ظرفيت برج خنك كننده مي شود. محصولات اين شركت با استفاده از آخرين نسل فيلم هاي PVC كه به شكل كندو ساخته مي شوند راندمان انتقال حرارت بالايي را ايجاد مي كنند. اين المانها باعث مي شوند كه آب در يك لايه نازك با حداكثر سطح جريان داشته باشد كه اين امر به افزايش ميزان انتقال حرارت كمك مي كند . در صورتي كه جريان آب به صورت مناسب عمل كند(استفاده از آب نرم در Makeup Water) اين المانها براي مدت ۱۰ تا ۱۵ سال ماندگاري دارند .

تمام پيچ و مهره ها و واشرهاي استفاده در برج از جنس گالوانيزه گرم و يا از استنلس استيل و ساير تكيه گاههاي فلزي دستگاهها از جنس آهن گالوانيزه گرم و يا از استنلس استيل با ضخامت ۸۳ ميكرون ساخته مي شود. در سفارش هاي خاص از نگهدارنده هاي فايبرگلاس كه به روش Pultrusion  ساخته مي شوند استفاده مي شود.

اين برج ها همچنين اين امكان را دارند كه در صورت سفارش مشتري از قطعات كنترل كننده ويژه الكتريكي و الكترونيكي براي بهبود عملكرد سيستم و هماهنگي بين برج و ساير قطعات موجود در خط بهره برداري استفاده كنند كه شامل كنترل كننده فركانسي دور موتور يا اينوتور(Inverter) و سنسور دما و نمايشگر و …… هستند.

 

برج خنك كننده CS


برج خنك كننده CS برج هاي چهارگوش جريان مخالف هستند كه در آن ها آب به وسيله نازل ها بروي سطوح انتقال حرارت پاشيده مي شود و همزمان هوا به وسيله پروانه محوري كه در بالاي برج قرار دارد از قسمت زيرين سطوح انتقال حرارت به سمت بالا مكيده مي شود. جريان آب و هوا در خلاف جهت با يكديگر تماس پيدا كرده و بين آن ها تبادل جرم و گرما صورت مي پذيرد، بنابراين به اين برج ها جريان مخالف گفته مي شود.

 

برج خنك كننده RF

در برج خنك كننده RF آب به وسيله كلگي توزيع آب در حال دوران و از طربق لوله هاي توزيع آب كه زير آن ها پر از روزنه مي باشد بروي سطوح انتقال حرارت پاشيده مي شود. همزمان هوا توسط فن و ازناحيه دريچه وارد و از زير سطوح انتقال حرارت به سمت بالا خارج مي شود. آب و هوا در جهت خلاف يكديگر تماس پيدا كرد و بدليل تبادل گرما و جرم آب خنك مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۷:۳۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تعمير پرينتر در كرج

تعمير پرينتر در كرج  دستگاه هاي چاپ به دليل ظرافتي كه دارند، هر از چندگاهي بر اثر كار زياد فرسوده شده و نياز به تعمير و يا تعويض قطعات دارند. از اين رو يكي از بهترين مكان ها براي تعمير پرينتر در كرج، مركز خدمات كامپيوتري كرج چاپگر مي باشد. اين مركز يكي از بهترين مكان ها براي تعمير و دستيابي به آنچه است، كه لازم داريد. تعميرات تخصصي انواع چاپگر با كمترين قيمت ممكن، آن هم توسط مجرب ترين مهندسان سخت افزار، عمده دلايل شهرت اين مكان بي نظير در كل كشور بوده است.

 

كرج چاپگر

كرج چاپگر با گذشته اي درخشان در زمينه تعمير تخصصي انواع پرينتر و دستگاه هاي چاپ، تا به امروز از با كيفيت ترين قطعات و از بهترين برند ها، براي تعمير انواع چاپگر استفاده كرده است. در نظر گرفتن نظر مشتريان عزيز، در خصوص استفاده از انواع مارك و كيفيت ها، يكي از جنبه هاي احترام ما به مشتريان عزيز است. علاوه بر آن، ما با گارانتي كار خود، به شما اطمينان مي دهيم، كه بهترين خدمات را دريافت كرده ايد.

 

شارژ كارتريج در كرج

يكي از خدمات گروه كرج چاپگر شارژ كارتريج در محل شما در شهر كرج مي باشد كه تكنسين در محل شما حاضر شده و اياب ذهاب براي شما رايگان مي باشد، براي شارژ كارتريج در كرج مي توانيد با تماس با شماره هاي درج شده در پايين تماس حاصل فرماييد
۲۳۶۳ ۰۹۳ ۰۹۱۲

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۶:۴۷ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

كمپ ترك اعتياد سرود تولد تهران ، بهترين مركز مجاز كمپ ترك اعتياد آقايان در تهران و كرج شبانه روزي كلينيك بستري بيمار از ساير شهرستانها

خدمات كمپ ترك اعتياد

امكانات ورزشي

اين موسسه كمپ ترك اعتياد با توجه به فضاي بهينه درماني و آسايشي كه براي مددجويان فراهم آورده، استفاده از لوازم بدنسازي مثل تردميل،دوچرخه و دستگاه هاي ورزشي را محيا كرده است

 

امكانات تفريحي

امكان استفاده از باشگاه كه شامل ميز بيليارد،ميز پينگ پنگ،ميز فوتبالدستي، بازيهاي گروهي و تورهاي دسته جمعي ۲۴ يا ۴۸ ساعته

شرايط محيطي

باغ ويژه درمان و ترك اعتياد مددجويان گرامي اين مركز كه در بهترين نقطه با آب و هواي بسيار خوب در باغي به وسعت 2500 متر جهت هوا خوري و تفريح در كمپ اجباري

 

استخر آب گرم

استفاده از استخر ابگرم براي تمام فصول و امكان استحمام فريي تايم براي هر مددجو در اين كمپ ترك اعتياد موجود است.

امكانات خصوصي

موبايل ،لپ تاپ،اي پد،تب لت و واي فاي، استفاده اختصاصي از تي وي ولوازم صوتي و گاز و يخچال و قهوه ساز و ماكروفر براي هر قسمت، تخت و كمدهاي خصوصي براي مددجويان  كمپ ترك اعتياد

 

شرح دوره

يك دوره شامل چهار هفته ميباشد. سم زدايي، ورود به گروه سالن سبز، گروه درماني و برنامه هاي جمعي ، جلسات گروهي ترك اعتياد، ورزش از برنامه هاي ماهانه اين مركز كمپ ترك اعتياد ميباشد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۵:۴۶ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

 

بهترين لپ تاپ هاي بازار اروپا در ايران

بازرگاني استوكي ارائه دهنده انواع لپ تاپ ، نوت بوك و آل اين وان با بيش از 10 سال تجربه در زمينه تجارت الكترونيك مي باشد.

شما مي توانيد انواع مدل هاي مختلف لپ تاپ از شركت هاي مطرحي چون اچ پي ، دل و لنوو را از ما خريداري كنيد.تمامي لپ تاپ هاي موجود در فروشگاه ما تست شده و تضميني هستند.همگي آن ها پس از موفقيت در مراحل تست هاي سخت افزاري و نرم افزاري مختلف آماده ارائه مي باشند.شما با داشتن يك لپ تاپ استوك خواهيد توانست يك لپ تاپ حرفه اي با امكانات فراوان را داشته باشيد و همچنين بخش زيادي از پول خود را پس انداز كنيد.

 

تمامي لپ تاپ هاي ما رجيون اروپايي هستند كه با نمونه هاي  ريفر يا بازيافتي كه از كشورهاي امارات ، پاكستان و عراق وارد كشور مي شوند بسيار متفاوت است.متاسفانه اين لپ تاپ هاي بازيافتي كه اكثرا تعميري و بي كيفيت هستند به دليل سودجويي و عدم آشنايي بسياري از فروشندگان با قيمتي كمتر به فروش ميرسند.

لپ تاپ استوك را در كشور ما عموما با نام لپ تاپ دسته دوم مي شناسند كه كاملا اشتباه است.به دليل طراحي و كيفيت بالاي آن ها در اروپا تنها در سازمان ها و ادارات استفاده مي شوند.شركت هاي بزرگ توليد كننده در توليد آن ها از بهترين مواد اوليه استفاده ميكنند.

اگر شما خواهان اين هستيد كه يك لپ تاپ ارزان با انبوهي از امكانات را خريداري كنيد هم اكنون با فروشگاه استوكي تماس بگيريد

 

مزاياي لپتاپ هاي استوك

صفحه نمايش مات ضد بازتاب نور و اشعه هاي زائد ، فول پورت ، سيم كارت خور ،اجراي برنامه هاي اندرويد، سنسورهاي امنيتي در برخي مدل ها سنسور اثر انگشت، نور صفحه كيبورد ، كيفيت ساخت بالا ، قيمت بسيار مناسب ، طول عمر بالا ، امكانات بي شمار

 

stoky

دفتر مركزي فروش

كرمانشاه ، ۲۲ بهمن ، ميدان مركزي ، پايين تر از بانك ملي ، كوي ۱۳۸

موبايل : ۰۹۱۸۳۸۹۶۵۲۹ -  ۰۹۱۱۹۱۹۹۰۹۳

تلفن : ۳۸۳۶۸۷۷۹ – ۰۸۳

واردات مستقيم از اروپا

England, Birmingham : +447427873078

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۵:۴۰ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

 

آموزش فرمانهاي مقدماتي سگ

هر شخص يا خانواده بعد خريد يك سگ به عنوان پذيرفتن سگ به عنوان عضوي از خانواده تعهد و توجه به سلامت سگ و آموزش سگ و آسايش و امنيت سگ داشته باشد.
در ابتداي امر بعد از ورود سگ به منزل يا ويلا و يا باغ صاحب در فكر تربيت سگ بر مي آيد كه تربيت به دلخواه صاحب به دو روش صورت ميگيرد.
 تربيت نا اگاهانه و غير اصولي و مطالعه اينترنتي توسط خود صاحب
 تربيت اصولي و درست از طريق كمك گرفتن و استخدام مربي تربيت سگ
حال در مرحله اول اكثرا صاحبين در ابتدا تربيت شخصي با سگشون كه توله و يا چند ماهه است مشكلي ندارند اما بعد مدتي پي ميبرن مشكلات ديگه بوجود آمده كه نشان ازاشتباه تربيت غلط از ابتدا بوده كه عوارض منفي آن بعد مدتي نمايان ميشود و در اصل مرحله اول ۱۰ درصد جواب ميدهد كه شامل صاحبين سگي ميشود كه كامل از تكنيك ها و آموزشها بدون هيچ خطا استفاده ميكنن و در بقيه اشخاص اگر هم تربيت كنند و بعد مشكل پيش بيايد مطمن باشند اگر از مربي كمك بگيرند ، مربي از ابتدا شروع ميكند تا مشكلات گام به گام حل شود.
در مرحله دوم كه بسيار بسيار مهم است اينست كه ابتدا يك مربي سگ انتخاب كنيد كه تمرينات و آموزش بايد و حتما در منزل و محيط نگهداري باشد نه درجاي ديگر،مربي تربيت سگ وظيفه دارد در محيط زندگي سگ تربيت سگ را بعهده بگيرد.
حال مشكلات اين فرمانهاي مقدماتي در چيست

آشناي با نام
درك مثبت و منفي
افزايش تمركز و فرمان پذيري با فرمان ببين ( چشم تو چشم )
اجتماعي شدن ( نحوه درست ارتباط برقرار كردن با افراد و ساير حيوانات )
بيا
برو
فرمان اضطراري براي جلوگيري از حوادث ( بدو بيا )
بشين
بخواب
بمان ( در حالت نشسته و خوابيده )
انتظار براي غذا ( نخور و بخور به فرمان )
كنترل واق واق كردن ( آلفا پذيري )
فرمان قلاده گرفتن
دست دادن
همراه شدن با بند و بدون بند به همراه تشويقي

جهت مشاوره و تربيت سگ خود با شماره 09101639066 در ارتباط باشيد

مربي و رفتار شناس سگ عليرضا حيدري

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۲:۵۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

تكنولوژي‌هايي كه به كاهش مصرف انرژي در صنعت ساختمان سازي كمك مي‌كنند

اين روزها يكي از بحث‌هاي مهمي كه با آن رو به رو هستيم بحث مصرف انرژي در ساختمان‌ها و صنعت ساختمان سازي است، هرچند با تبليغات ساختماني زيادي در اين زمينه رو به مي‌شويم، اما بد نيست اين بار يك نگاه تكنولوژيك به اين موضوع داشته و كمي بيشتر آن‌ را بررسي كنيم.

مصالح ساختماني تازه‌اي كه با آن‌ها رو به رو هستيم مي‌توانند تا حدودي در اين امر به ما كمك كرده و به صرفه‌جويي در مصرف انرژي منجر شوند، به عنوان مثال عايق‌هاي حرارتي و پنجره‌هاي دوجداره مي‌توانند در فصول سرما با جلوگيري از خروج هواي گرم به افزايش صرفه‌جويي در اين زمينه كمك كنند.

از طرفي ديگر تكنولوژي‌هاي نوين و جديدي كه به تازگي در صنعت ساختمان مورد استفاده هستند نيز تا حدود زيادي به اين امر كمك مي‌كنند، مثلا سيستم‌هاي مديريت ساختمان و فناوري اينترنت اشيا كه مي‌توان آن‌ها را در اين حوزه‌ به خوبي به كار گرفت.

مصالح ساختماني كه مي‌توانند به صرفه‌جويي مصرف انرژي كمك كنند

يكي از عواملي كه در مصرف انرژي موثر است، مصالح ساختماني به كار رفته در ساختمان مي‌باشد، به عنوان مثال عايق‌ها، نوع بتن‌ها و حتي رنگ به كار رفته در مصالح جزو موارد تاثير گذار در اين مورد هستند.

به عنوان مثال در شهرهاي جنوبي كشور بيشتر ساختمان‌ها به رنگ‌هاي روشن ساخته مي‌شدند تا از جذب بيش از حد گرما جلوگيري كرده و در فصل تابستان به كاهش مصرف انرژي  ناشي از كولرها كمك كنند.

تكنولوژي‌هاي جديد موثر در صرفه‌جويي مصرف انرژي

علي‌رغم تبليغات ساختماني كه در اين زمينه مي‌بينيم، تكنولوژي‌ها تازه نيز مي‌توانند به طرز چشم‌گيري به بهينه‌سازي مصرف انرژي كمك كنند، همانطوري كه بالاتر گفتيم، سيستم مديريت ساختمان (BMS) و يا اينترنت اشيا نمونه‌هايي از اين فناوري‌ها هستند.

اينترنت اشيا يك تكنولوژي عمومي است كه به كمك شبكه‌ي اينترنت يا شبكه‌هاي محلي يك ارتباط مطمئن ميان اشيا و ابزارهاي مورد استفاده برقرار مي‌كند، سپس به كمك همين ارتباط تحت شبكه اقدام به ارسال اطلاعات با يكديگر مي‌نمايند.

موردي بعدي كه مي‌توان به عنوان يك تكنولوژي مفيد در كنترل و بهينه‌سازي مصرف انرژي در صنعت ساختمان سازي از آن ياد كرد، تكنولوژي BMS يا سيستم مديريت ساختمان مي‌باشد، اين سيستم نيز تقريبا عملكري مشابه با فناوري IOT (اينترنت اشيا) دارد، با اين تفاوت كه اختصاصا براي ساختمان‌ها توسعه يافته و مورد استفاده قرار مي‌گيرد، اين سيستم از سنسورهاي گوناگوني تشكيل شده كه اقدام به جمع آوري اطلاعات از وضعيت ساختمان مي‌كنند و آن را به واحد پردازش مركزي ارسال كرده و سپس مورد پردازش قرار مي‌دهند.

هرچند به كارگيري اين‌گونه فناوري‌ها در نگاه اول اندكي هزينه‌بر بوده و شايد صرفه‌ي اقتصادي نداشته باشند اما در دراز مدت مي‌توانند به طرز چشم‌گيري به بهبود مصرف انرژي كمك كرده و در نتيجه صرفه‌جويي در هزينه‌ها را براي شما به ارمغان بياورند.

از طرفي ديگر علاوه بر مصالح ساختماني كه به بهبود مصرفي انرژي كمك مي‌كنند، تجهيزات ساختماني هستند كه در اين زمينه نقش دارند، به عنوان مثال رادياتورها، پكيج‌ها، پنجره‌هاي عايق بندي شده، لامپ‌ها، وسايل سرمايشي و گرمايشي، شيرهاي آب و... همه و همه از جمله مواردي هستند كه مي‌تواند به نوبه‌ي خود به بهبود مصرف انرژي و صرفه جويي در آن به خصوص در صنعت ساختمان و ساختمان سازي كمك كنند.

با وجود تبليغات ساختمان بسيار زياد در اين زمينه اما همچنان توجه چنداني به اين موارد نشده و كمتر كسي، به خصوص در كشور ما اين نوع فناوري‌ها را مورد استفاده قرار مي‌دهد، اما بايد بدانيم صنعت ساخت و ساز وساختمان نيز پا به پاي تكنولوژي در حال حركت بوده و استفاده از ترندهاي جديد اين صنعت در پيوند با تكنولوژي‌ها نوين به حفظ منابع ارزشمند انرژي، سرمايه‌هاي انساني و همچنين افزايش سطح رفاه و آسايش اهالي ساختمان كمك چشم‌گيري مي‌كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۰:۵۱ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]

شركت خدمات نظافتي آريا از بهترين و حرفه اي ترين شركت هاي نظافتي در مشهد مي باشد ، خدمات ما عبارت است از :

نظافت منزل مبله

پذيرايي از مهمان

نظافت راه پله و پيلوت

روشويي فرش و مبلمان در منزل

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۸:۰۵ ] [ حامد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر